Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część siódma

Polecane posty

A ja siedzę przed kompem i dużego łóżeczka dla nowej lalki poszukuję... bo, tak jak wspominałam, lalę na urodziny wnuśce my kupujemy... łóżeczko do niej chce kupić mojego męża siostra... zawsze tak robimy, że umawiamy się i wspólnie "opracowujemy" prezent dla małej... szwagierka jeszcze nie ma wnuków i naszą wnusieńkę trochę jak swoją traktuje...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduś czy jak znajdę tagine w cenie niezaporowej to Ci kupować? Dawać znac? A moze popatrz na allegro Fajnie z tym łóżeczkiem wymyśliliście :) A reszta dziewczynek gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aziu, taaak... jak gdzieś znajdziesz, to koniecznie daj namiary... jakiś adres... kupię... i bardzo Ci za chęć pomocy dziękuję...!! A ja na garnku TAKĄ muzykę dałam... w radiowej Trójce puścili... akustycznie w MTV nagrane... genialne... poszukałam w necie... znalazłam i chyba setny raz dziś słucham... na full... ile mocy komputer ma... ale mężowi i sąsiadom nie przeszkadza, bo słuchawki mam na uszach...:P:P:P to jest to... boskie... kocham taką muzykę: https://www.dailymotion.com/video/x4jimkr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włącza mu się „hotel california „ to to? Albo podaj tytuł to na you tube poszukam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aziu, taaak.. to The Eagles - Hotel California (MTV Unplugged, 1994) genialne akustyczne nagranie...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda :) znakomite, ale myślałam, że coś nowego cudnego mi umknęło :) znam i bardzo lubię Idę do grodu tym razem w mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie ponownie. Aduś dziękuję za linka.Oczywiście już zaglądałam do garnka. Zdjęcia super, a potrawy !!!!podrażniają podniebienie. x Aziu oczywiście piec też widziałam robi wrażenie.Domek też całkiem całkiem. Jest na czym ugotować i przespać się.Czy w letnie dni będziesz tam nocować. Jeśli tak to przy otwartym oknie. Ale powietrze!!!! zdrowe. x U mnie powolutku się przeciera , pokazuje się słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Aduś ale mi dogodziłaś!!! od rana siedzę na you tube i słucham muzyki.Dosłownie zatapiam się i jestem wyłączona z otoczenia. Kocham muzykę.W trudnych chwilach pomaga mi trwać. Bywa ,że porusza mnie łez❤️ x Dobrej niedzieli miłe Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Kaaawa... zrobiona... czarna/biała... słodka/gorzka... do wyboru, do koloru... (_)> (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo... kawka pomogła... oczy i rozum pobudzone do działania...:D jadę dziś rano... wnusia prawie zdrowa... wczoraj była nawet dwa razy na placu zabaw... ale do przedszkola jeszcze nie pójdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze o wczorajszej muzyce słowo... Hotel California to powszechnie znany utwór... ale tamto wykonanie jest niezwykłe, bo akustyczne, pozbawione syntezy elektronicznej... i właśnie to mnie zachwyciło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłe dziewczyny, kubki na kawę szykujcie :) Już paruje na stole Pogoda trochę gorsza, ale się wybieram na wieś Do miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduś ja tez zrobiłam , to się Twojej napiję :D Miłego pobytu z wnusią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witajcie w nowym tygodniu. Piję z Wami kawkę;-) Aduś dzięki za info na poczcie,zaraz zajrzę;-) Dobrze,że mówisz mi o tym ,bo bardzo rzadko tam tam zaglądam;-) Moja wirtualna poczta jest zapchana, tak jak Twoja realna Aziu :-D U mnie na poczcie też wiecznie kolejki :-( Imuś dałaś mi znać w nocy....??? spałam,co się dzieje? Maleństwo przyszło na świat??❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie przyszłam na samo dobre.Wybieram kawę czarną i gorzką.Jak ma być szatan to tylko gorzka. x Imuś gratulacje!!!!❤️ Drugi raz jesteśmy świadkami wielkiego wydarzenia. Czy możesz zdradzić jak będzie się nazywał????? x U mnie pochmurno i zapowiada się na deszcz.Nic to nie wystraszy mnie.Idę do szkoły. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adazina
Haaa... no to nam się kafeteryjna rodzina powiększyła....!! Gratulacje serdecznie dla rodziców i dziadków....!! A nasz mały mężczyzna niech się zdrowo chowa....!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dziadkom, śliczności bobo :) 🌼 Kawa na stole, Aduś tagine na wiejskiej kuchni obłędnie wyszło :) taki soczysty kurak, że hej Globusiku, fotka na fb :) Udanego wtorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :-) Aziu zostało Ci trochę tego kuraka?? My z Emkiem teraz niedojedzeni :-D Dziewczyny,moja chata to plac budowy😭 Dzięki remontowi,pozbyłam się wielu rzeczy.... Przed chatą zorganizowałam wyprzedaż garażową ;-) takie tam za symboliczną złotówkę.....było branie :-D Niektóre rzeczy miałam nowe,z metkami :-) Przepraszam,że rzadko do Was zaglądam,ale rozumiecie....robota i remont. Majster wczoraj przyszedł poinformować nas ,że nie będzie go 2 tygodnie :-( Złośliwiec,zazdrośnik :-( Globusiku pytałaś mnie o mój skalniak,otóż chaos!!! Nie wiem o co chodzi :-D To co miało być widoczne,gdzieś przepadło :-( zarosło...nie mam teraz głowy do uprawy roślin.. Zaproponowałam PS(prawie synowej)i dałam jej wolną rękę do decydowania,uprawiania i dbania. Zachwycona nie była :-D Aduś jak patrzę na godzinę o której wstajesz to nie śmiem narzekać,że się nie wyspałam :-D Miłego dnia z wnusię. Imuś trzeba opić narodziny wnuczka ;-) Dobrego,słonecznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyferko super sprawa z wyprzedażą garażową :) jak to ogarnęłaś? Jakieś ogłoszenie dawałaś? Sama chętnie bym coś takiego zorganizowała PSynowa nie jest zachwycona, mało kto lubi w ziemi grzebać niestety Majster, No cóż, oni tak mają :( nie możesz jakoś po kasie uderzyć ? Zagrozić że nie zapłacisz na czas:) Remonty to okrutnie męczą, ale potem efekt będzie :) Ja wstaję wcześnie, ale Ada to przebija wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aziu ja nie muszę żadnej reklamy,dużo ludzi przechodzi obok mojego domu...ot chociażby do MOPS i poczta pantoflowa... wszystkiego jeszcze nie porozdawałam :-D na dzisiaj zostało;-) Jak pogoda dopisze,to wystawię znowu. Co do pracownika,to on ma płacone za dzień pracy. Nie ma go,to nic nie zarobi,a ja inaczej go ukarzę ;-) Jak wróci po dwóch tygodniach,to mu dam jeszcze dwa :-D tak jednym ciągiem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobrze Cyferko, niech pracuje za dwóch :D Idę zioła posadzić, tymianek miałam parę lat a w tym roku zmarzł :( i nowy musiałam kupić. Oregano i szałwia przetrwały, podobnie estragon i oczywiście mięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zapachy przyprowadziły mnie do Klubu. Kurczaki, zioła to jest to!!! Jak codziennie zaczynam od kawy. Jestem spragniona.Od wczorajszego popołudnia nie piłam.Rano poszłam na pobranie krwi.Jutro wyniki.Przed odbiorem mam obawy. x Dzisiaj postanowiłam zakończyć domowe porządki umyciem łazienki. Bedzie finisz!!! Nie mam specjalnej chęci ale czas to zakończyć. Ranek zwiastował ładny dzień ale coś się zmienia. Chmury przeważają.Wczoraj cały dzień padało lub mżyło. Może dlatego nic mnie nie porywa a raczej przygniata. x Imus kiedy wnusio przyjedzie do domu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku Znam ten niepokój przed odbiorem wyników, wcale Ci się nie dziwię, że się denerwujesz. Daj potem znać, czy wszystko w porządku jest? Mnie to czeka pod koniec kwietnia, już teraz się boję Zuch jestes z tym sprzątaniem, ale jak tylko łazienka została to dasz radę :) Ten wiosenny czas przesilenia daje w kość, musimy jakos go przetrwać, a im więcej słońca tym humor lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×