Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część siódma

Polecane posty

Gość globus
Hej Aziu wskoczyłam na fb.Tagine to nie tylko super naczynie ale jest też dekoracyjne. Szukałam w internecie. Owszem są te naczynia ale najniższa cena to 650 zł i wzwyż. Nie na kieszeń emerytki!!! Masz rację ,że przesilenie wiosenne daje się odczuć . Przede wszystkim mam zaburzony sen. Późno zasypiam a rano wstawanie to prawie koszmar. Nic to Aziu czekamy na lato:) Oj oj znowu wychodzi słońce. Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też baran :) Globusiku na Allegro widziałam w granicach do 200 zł, ja kupiłam no już dobrych parę lat temu w promocji za 100 :) warto poszukać 650 to cena z kosmosu, w życiu bym nie kupiła Wiem coś o emeryturze :( gdyby nie to, że po mężu wzięłam to zęby w ścianę wbić by trzeba było Po tylu latach pracy - grosze mi wyliczyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferkaa
Wszystkim Baranom ❤️ 🌻 Mój syn w czwartek kończy 30 lat ;-) Baran jeden:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i Cyferka znalazła :) trzeba tylko sprawdzić, żeby do wszystkich rodzajów kuchenek pasował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kafeteria szaleje. Byłam, napisałam i wyrzucono mnie za drzwi razem z listem:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku, chyba trzeba ochrzanić Kafe, jak mogła Cię z listem wyrzucić? Toż to bardzo niegrzecznie z jej strony :) Pogoda się poprawiła i słoneczko jest, a ja jutro do szkoły, zamiast do ogrodu Samo życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Wstałam... mocno ziewam... kawka zaparzona... (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyferko, wyprzedaż garażowa... fajny pomysł... moja córka w Stanach mieszkała... tam jest to bardzo często stosowane... dzięki serdeczne za linka do taginów...👄 rozejrzę się... już wiem, że te mocno malowane i glazurowane są raczej do dekoracji... a takie niby zwykłe, najlepsze do gotowania... x Globusku, trzymam kciuki za wyniki...!! i od razu w pierś się biję... dawno nie robiłam... a powinnam... szpital mamy prawie tuż za rogiem... skierowania nie muszę mieć... za moje utoczenie krwi parę groszy zapłacę... odpowiedź czemu nie idę jest w mojej stopce...:P innego wytłumaczenia nie mam... x Aziu, środa... praca...bądź łaskawa dla swoich studentów... bo oni pewnie też mają, taką jak ja, stopkę... x Imuś, kiedy rebiata do domu wraca...? pewnie całkiem niedługo... x a ja kiepsko spałam... ciągle budziłam się i łzy same mi kapały... zmarła siostra mojej suni... pamiętacie...? one obie, jedenaście lat temu, jako małe szczeniaczki zostały przez podłego człowieka na zmarnowanie z samochodu wyrzucone... siostrzyczka nagle na serce zmarła... jej pani ryczy jak bóbr... a ja razem z nią... nawet teraz nie mogę przestać beczeć... i sama sobie tłumaczę, że obie sunieczki to wielkie szczęściary... początek życia miały dramatyczny... ale dobre domy im się trafiły... obie były kochane i traktowane jak prawdziwi członkowie rodzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poranną kawę zapraszam, a sama się do szkoły zwijam :) Pa dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. x Dobrze,że jest kawa. Dzięki Koleżanki. x Postanowiłam nie narzekać i uśmiechem powitać dzień.Jeśli nie wiecie jak wygląda wymuszony uśmiech to spójrzcie na mnie:):) x Aziu ja też idę do szkoły.Do zobaczenia .Będę w ostatniej ławce. x Ada też patrzyłam na tagine i myślę tak samo.Emaliowane w kwiatki to do dekoracji.Do normalnego użytkowania musi być z wytrzymałego materiału.Jeśli coś wybierzesz daj znać. Zrobiło mi się smutno.Bardzo szkoda suczki.Dobrze,że znalazła miejsce w którym była potrzebna i kochana. x Imuś Ty też masz szkolenie??? wszystkie się szkolimy:) nic to szkoleń w życiu nigdy za wiele. Trzymam kciuki za przyjazd do domu przyszłego mężczyzny;) x Cyferko kapitalny pomysł z wyprzedażą.Masz miejsce na gromadzenie rzeczy od nowa:) Czy ja dobrze zrozumiałam,że majsterek dał Ci dwa tygodnie wolnego od remontu? jak dla mnie to dłuuuga przerwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Globusiku trzymam kciuki i całym sercem jestem z Tobą. Ślicznie się uśmiechasz ❤️ ;-) Chciałabym mieć wolne,niestety robota mnie nie ominie. Pisałam Globusiku o naszym pracowniku.Zaczęliśmy remont,to on zwiał na 2 tygodnie na urlop :-( X Imuś kciuki trzymam za gimnazjalistę Twojego,niech mu się powiedzie na egzaminach. X Adziu tak mi szkoda psinki :-( Bardzo Ci współczuję...przynajmniej miał dobre życie u dobrych ludzi. X Aziu nie przemęczaj się na uczelni :-D Dobrego dnia ze studencikami;-) Wam też kochane.Samych przyjemności;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Imuś, Cyferko witajcie x Imuś mocno trzymam kciuki za Juniorka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Miłe Kumpelki wyniki mam w kieszeni.Hm jakby tu napisać. Wyniki w niektórych składnikach od dawna niestety odbiegają od normy. Jest to zaakceptowane przez specjalistę.Z tym mam żyć. Chodzi o to żeby następne kontrolne nie leciały w dół.Na szczęście dzisiejsze utrzymały się na poziomie poprzednich a nawet odrobinę się poprawiły.Decyzja o dalszych losach należy do lek.specjalisty. Przypuszczę atak.Pobyt w szpitalu wyrzucił mnie z wyznaczonej wizyty. W rejestracji dowiedziałam się,że innego terminu dla mnie nie ma.Tylko dobra wola lekarza czy i kiedy mnie przyjmie:( Po niedzieli pojadę bić pokłony przed lek.i prosić o przyjęcie. Mam dość!!!!!!!!!!!!!!! x Cyferko bardzo dziękuję za pogłębienie wiadomości o tagine. Muszę mieć to naczynie. Facet wyraźnie powiedział,że jest ono gliniane. To ma sens, ale dość szybko można go zniszczyć.Mam ......ręce jak grabie......niszczenie przychodzi mi dość łatwo.Chciałabym wykorzystywać go nie tylko do drobiu. Mam o czym główkować. x Imuś bardzo mocno trzymałam kciuki za Juniora! x Ada,Azia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Dziś spałam lepiej... już mi się mniej po biednej Sonieczce płacze... ale to wcale nie znaczy, że pogodziłam się z jej nagłym odejściem... po prostu lek nasenny zadziałał... x Globusku, odrobinę się poprawiły... i to jest dobra wiadomość... niech się dalej poprawiają... Tagine... też czytam, słucham... net przekopuję... i na kolejną wiadomość wpadłam... Marokańczycy namaczają... nowy tagin namaczają... czasem nawet dwa-trzy dni w wodzie trzymają... a następnie olejem smarują... dopiero po takich zabiegach naczynie zdatne jest do używania... i trzeba bardzo uważać na to , aby zimnego nie stawiać na gorącym, a gorącego na zimnym... i jeszcze gaz na całkowite minimum... a na palniku podkładka izolująca... Globusku, moje ręce też niezgrabne... reumatyzm i zniszczony urazem staw swoje robią... dużo rzeczy tłukę... będę więc musiała taginem jak z jajkiem się obchodzić... x Imuś, trzymamy kciuki za młodego... niech mu się egzaminy ładnie toczą... x Aziu, jak po środzie...? wkurzyli Cię, czy w miarę spokojnie było...? x Cyferko, majster ma urlop... ale se, skubaniec, termin obrał... jak się zaczyna u kogoś działać, to nie powinno się urlopować... oj majstry, majstry... Kawka na stoliczku... dla Was koleżanki: (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku, trzymam kciuki za szturm na lekarza, musi być udany, dobrze że wyniki nienajgorsze. Dawaj znać Aduś wczoraj spokojnie było :) Lecę do roboty, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Witajcie Adziu Wcale się Tobie nie dziwię Ja też ryczałam jak bóbr,gdy musieliśmy uśpić naszą suczkę Miała raka piersi i bardzo cierpiała 😭 Wczoraj byłam u kosmetyczki Hybrydy mi robiła I tak mnie skaleczyła przy wycinaniu skórek,że jeszcze do teraz krew się leje :( Mój m był mocno zdziwiony moim wczorajszym ,późnym powrotem do domu :) Zabalowałam :) Trzeba będzie częściej urywać się ze smyczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku to dobrze,że się nie pogorszyły wyniki. Życzę,żeby nadal się poprawiały :-)Wierzyć się nie chce:-( i szlag mnie trafia, jak słyszę o terminach i o łaskawościach lekarzy 😭 A tak z innej beczki,to wczoraj wykupiliśmy z Emkiem miejscówkę na cmentarzu,obok teścia ;-) Fajne,słoneczne miejsce na lekkim wzniesieniu :-D Wojna z zarządcą cmentarza była,bo on upatrzył to miejsce swojej żonie :-( Jakoś się podzielimy :-D X Aduś jak wnusia się czuje? widzę,że nadal jeździsz. Imuś dzieciaki już w domku,wnusia zazdrosna?jak przyjęła braciszka w domu ? X Aziu wszystkie śledzimy ten cudowny garnek :-D Miłej pracy. Ten post piszę godzinę,ciągle mi ktoś przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam się z Wami skrzywionym uśmiechem. Zasiadam do kawy niech zadziała i poprawi samopoczucie. x Dzień słoneczny i ciepły.Mam zamiar iść do szkoły przecież trwają egzaminy. x Imus no właśnie bywa takie zdziwienie mężów....a gdzie ona jest?????? czas zmienić postępowanie:) też jestem ciekawa zachowania wnusi po przyjeździe braciszka. x Cyferko wykup miejsca to dość ważna sprawa bo jest wybrane i zaakceptowane. Masz rację na służbę zdrowia nic dobrego powiedzieć nie można. Cały czas jestem podminowana czy zdołam się dostać do lekarza. x Imuś no właśnie jestem bardzo ciekawa reakcji małej na przyjazd braciszka.Mimo,że jest jeszcze malutka to zrozumie,że coś się wydarzyło:) Mam nadzieję,że w końcu odżyłaś i nie borykasz się z bólem barku.Fajnie. x Aziu powodzenia w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Imuś przeczytałam liścik i dowiedziałam się jak wnusia się zachowuje:):) musi to fajnie wyglądać:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×