Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość gość
u mnie 5 dzień po terminie miesiączki, biegam jak głupia co godzine i sprawdzam. Ale coś czuję, że te bóle brzucha i piersi to okres:( Zresztą jestem na to nastawiona, testu nie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Ja tez nie robie testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 1990 który to u ciebie dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
33 dc brzuch nie boli tylko spuchl napiety troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie też 33 dzień cyklu. Właśnie dostałam okres. Tobie życzę jednak powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqq27
mama ma... Kurdę to mamy podobnie, a u Ciebie który TO DZIEŃ cyklu? starajać się o pierwszą ciążę też tak wypatrywałam okresu i wszystkiego. Nie pamiętam tylko jak to było z śluzem jaki był? a Ty jaki miałaś jak dowiedziałaś się że to ciąża? mi się kojarzy coś że mokro mi było ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , przepraszam - nie miałam jak napisać!:) Na moje oko, jestem w ciąży:) Nie robiłam żadnych dodatkowych testów i nie zrobię więcej, na badanie też nie idę, po prostu chcę iść do lekarza (we wtorek,mam nadzieję, że mnie przyjmie). Dlaczego myślę, że jestem? Mój ginekolog powiedział mi, że po odstawieniu luteiny powinnam do 5 dni dostać okres; jeśli nie dostanę, tzn. że jestem w ciąży. Dziś mija piąty dzień!:) Do tego mam 4 testy z bladymi drugimi kreskami. Mąż zabrania mi już kupować testy;p na badanie też się nie wybieram, wolę lekarza:) Chcę to usłyszeć od niego, inaczej i tak w to nie uwierzę... Co prawda jest jeszcze szansa, że przyjdzie @ i wtedy nici (przy jakichś tam zaburzeniach hormonalnych może przyjść trochę później po luteinie), ale jestem dobrej myśli:) Najwyżej będzie wielkie zawiedzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Kurcze bo właśnie ja chyba nigdy nie mialam jakiegos specjalnego sluzu. Raczej nawet bardziej sucho bylo choc nie pamietam dokładnie ;-) Dzis moj 28 dc. Jutro znajac siebie rano znowu bede testowac. Kupilam 4 testy pepino wiec mam zabawe do niedzieli :-) Teraz szyjka twarda, wyczuwalna , sluz bialy kremowy. Piersi pobolewaja jak schodze szybko po schodach. Mam jednak przeczucie ze jak nie jutro to najpozniej właśnie w sobote albo niedziele przyjdzie @. Jestem tego pewna na sto procent a nawet 200 ;-) Z jednej strony mi przykro a z drugiej jal już ma byc ta wredota to niech bedzie i bede mogła pojsc do swojej gin, przebadam sie konkretnie i bede widziala co jak , no i oczywiscie bedziemy mogli wznowic starania;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqq27
lifeisgood Kochana według mnie jesteś , sama miałam takie słabe kreseczki a dzisiaj moje szczęście ma roczek :) dbaj o siebie i maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topciaqq27 poczekamy do wtorku:) ja zbyt nerwowo podeszłam do sprawy i za szybko zaczęłam wykonywać testy, choć każdy mówił to samo:) bardzo bym chciala,zeby to okazalo sie prawda:) nawet nie chce myslec o innym scenariuszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqq27
TAKaSObieMaMamaMa U mnie szyjka była twarda właśnie jak zaszłam w ciążę no i myślałam że mam okres bo plamiłam raz nawet żywą czerwoną krwią.. u mnie okres na niedzielę ma być. Teraz czuję jakbym ciągle dostawała bo mi wilgotno i tak dziwnie więc biegam do wc i ciągle sprawdzam na papierze, w zeszłym cyklu dostałam wcześniej @ aż mnie to zdziwiło bo nigdy tak nie miałam, a jak Twoja blizna? mi lekarz coś nadmienił że jest dość gruba nie wiem o co z tym chodziło aczkolwiek podobno w zajściu w ciążę ma mi nie przeszkodzić takie jego zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqq27
lifeisgood w którym dniu cyklu robiłaś pierwszy i była kreseczka? szalona to ja jestem , zdurniałam żeby robić test w 19 dniu cyklu przy 27 dniowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
U mnie wczesniej bylo mokro a teraz tak dziwnie sucho.brzuch mam raz wzdety raz normalny czasem mnie zakuje ale nic nie ma.odbija mi sie.tez sporo jem maz mowi ze jem sporo wieczorem jak nigdy no i czesto mam zgage i wymiotuje czasem raz rano raz podczas dnia...ale slyszalam ze czasem jak sie jest w ciazy to objawy to zatrzymanie okresu ale takze bole jak na @.dziewczyny ktore maja kruszynki jak to bylo u was ?faktycznie tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
O bliznie nic gin nie mowila. My sie w sumie przymierzalismy tez jak mlodszy skonczyl roczek ale jednak odłoŻyliśmy na ten rok. Juz wtedy pytalam gin i Blizne itp ale mówiła zeby o nic z tych rzeczy sie nie martwić. Ja tez bardziej martwilam sie o roZejscie blizny ale z tym tez gin powiedziala ze na to nie ma reguly. Ze moge byc w ciazy 10 lat po cc poprzedniej i blizna moze sie rozejsc jesli bedzie cienka a moge zajs w pół roku po i donosic bez komplikacji . Tak wiec sama juz nie wiem co o tym myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
U mnie wczesniej bylo mokro a teraz tak dziwnie sucho.brzuch mam raz wzdety raz normalny czasem mnie zakuje ale nic nie ma.odbija mi sie.tez sporo jem maz mowi ze jem sporo wieczorem jak nigdy no i czesto mam zgage i wymiotuje czasem raz rano raz podczas dnia...ale slyszalam ze czasem jak sie jest w ciazy to objawy to zatrzymanie okresu ale takze bole jak na @.dziewczyny ktore maja kruszynki jak to bylo u was ?faktycznie tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc1990, Ciebie to podziwiam! Ja juz bym dawno biegla po test:))) ja w tym miesiacu mam tak,ze calu czas brzuch mnie boli jak na okres...zobacz sobie filmiki na youtube takeigo doktora, mowi o tym - ze jest to bol niemal identyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Lifeisgood a podaj link...chetnie lookne..pozekam do soboty a w niedziele zrobie jesli bedzie tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
lfeisgood bardzo się ciesze ze uadao ci się,mam nadzieje ze się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Dzieki lifeisgood...kurcze moze faktycznie sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszczesliwaM
Lifeisgod i inne dziewczyny drogie staraczki przy wczesnej ciąży najlepiej iść na betę bo lekarz zobaczy coś czyli serducha dopiero 2-3 tyg po terminie @ życzę wszystkim dwóch tłustych kresek nam po trzech latach dopiero się udało a dziś jestem szczęśliwą mamą trojeczki smyków,wiec nie traćcie nadziei i cierpliwości powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Czesc dziewczyny. U mnie dzis dziwna sytuacja. Rano zrobilam test i przez jakies 3-4 min od momentu zakropienia testu wyraznie bylo widac cien drugiej kreski ktory pozniej zniknal. Strasznie to dziwne. Juz przyznam szczerze ze nawet sie cieszylam bo pojawil sie zaraz po zakropieniu moczu a tu taki zart sobie test ze mnie zrobil.... :-( Testowalam oczywiście pepino i czasem sie tak zastanawiam czy one sa faktycznie takie wiarygodne skoro sa tak tanie. W dodatku rano przeczytalam wypowiedz ginekologa na pytanie jakiejs dziewczyny, czy 11 dpo test jest wiarygodny i ten jej odpowiedział ze 11 dpo test absolutnie nie jest wiarygodny i z cala doza prawdopodobienstwa nawet jesli ciaza bedzie to test tej ciazy nie wykaże. I ze najlepiej test sikany wykonywać UWAGA : 7 dni po @. To powiem Wam szczerze ze ja to juz naprwde sama zglupialam bo co osoba to inna opinia. Choc moze cos w tym jest , bo duzo tez czytalam ze 10 dpo to moze wyjsc dodatnio ale test z krwi i to z naciskiem na moze, a wiadomo ze zawsze stezenie hormonu w moczu bedzie mniejsze niz we krwi. Tak wiec oczywiście trzymam sie tej nadzieji z racji ze dzis moj 11 dpo. Zauwazylam tez u siebie ze nie mam kompletnie ochoty na seks. Az mi glupio przrd mezem bo nie chce zeby odebral to tak ze kochamy sie tylko w plodne dni. Wczoraj sie przelamalam ale bylo jakos tak ciezko i bolal mnie prawy jajnik. Maz sam stwierdził ze nie wie jak to okreslic ale kochając sie ze mna czul to ze tam w srodku cos ze mna jest nie tak. Ze wlasnie odczuwal taki jakby opor, jakby byla w srodku spuchnieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Lifeisgood czy u was tez sucho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka1704
Dziewczyny mi test z bladziutką kreską wyszedł dopiero 7 dni po dacie spodziewanej miesiączki więc wydaje mi się że nie ma co wcześniej robić, szkoda nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Zuzka1704 A wiesz kiedy mialas owulacje dokladnie ? I ile dni po owu ta kreska Ci wyszla ? Bo czasrm podbno testy wychodza tez tak późno jak się owulacja przesunie ? U mnie raczej mam 99 procentowa pewnosc ze owu byla 11 dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Jak jest u was?czy suchosc oznacza zblizajacy sie okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDZIS
takasobiemama moze kup bardziej czuły test wykonaj go w dniu spodziewanej@ lub nawet 2 dni po,a z tą suchością tam to też tak mam często przed@ale nie wiem czym to jest spowodowane,zawsze myslałam ze takie dni cyklu są i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny u mnie krwawienie zniklo... nie wiem o co chodzi ale wczoraj pojawilo sie kilka czerwonych plamek a dzis czysto. Nie chce sibie zbednej nsdzieji robic ale jeszcze nigdy tak nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDZIS
a co do suchosci pochwy to tez znaczenie ma tryb życia co jemy i czy duuzo pijemy wody itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×