Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość TAKaSObieMaMamaMa
A gdzie sie podziala topciaq ? Ciekawe czy zatestowala ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje gość 1990, choć nie chce zapeszać!:) ka dziś zle się czuje, boli mnie gardło :( jutro idę na betę, a we wtorek gin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
ja ide tez na bete....bardzo zesto a nawet co chwile chodze do toalety i stezenie nie jest jak trzeba robilam przed hwila i 1 kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Sorki za bledy ale tel mi sie zawiesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Nie ma nawet cienia ? Kurde ja to sie zastanawiam i czy oni tych testow nie robia coraz bardziej badziewnych zebysmy je kupowały i kupowaly. Kurde juz sama nie wiem. Dziwne to skoro wczoraj wieczorem mialas gosciu 2 a dzis jedna.... dodaj zdjecie jak mozesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Trzeba byloby sie bardzo przyjrzec zeby blada kreseczke bylo widac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Ale dla mnie to negatywny napewno.mam jeszze jeden ale znajac siebie zrobie w poludnie.myslicie ze przez czeste a nawet bardzo czeste wizyty w toalecie stezenie jest bardzo male i wychodzi jak wychodzi?czy ja juz wariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Dodaj zdjęcie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Sorki kochane ale ewidentnie jedna kreska moze w poludnie cos sie pokaze najwyzej wstrzymam sie od toalety....dziwi mnie to bo znajoma robila 3 testy rok temu i na jednym wyszly jej dwie za ok tydz blada malo widoczna a za kolejne kilka dni negatywny a na becie podwyzszony wynik.wydaje mi sie ze testy sa do d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc1990, test najlepiej robic na czczo; wiem po sobie, ze ciezko wytrzymac... Wczoraj np. pojechalam po kwas foliowy do apteki i znowu kupilam test;p zrobilam go po poluydniu i wyszla druga, bardzo blada, ale ciut mocniejsza niz te sprzed kilku dni:) (tamte robilam na czco, ta po poludniu). http://ifotos.pl/zobacz/211483951_qhehexs.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
A jesli chodzi o sikanie to jak najbardziej moze tak byc. Ja w drugiej ciazy zrobilam test jednego dnia i kreska byla blada strasznie ale bet wtedy kolo 21 juz byla. Wieczorem w ten sam dzien test negatywny. Nastepnego dnia kreska taka jak by jej nie bylo rano a w nocy wstawalam na siku no i duzo tez piłam wiec to zrobilo swoje. Dopiero 5 dni po pierwszym tescie kreska bylo widoczna bardzo ale niw byla tak mocna jak ta kontrolna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Lifeisgood rozumiem ale uwierz ja czy dzien czy noc ja musze kilka razy watawac do toalety i nalrawde moze byc stezenie bardzo niskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Lifeisgood Tobie to mozna w pelni gratulowac ;-) Taki wynik bezsprzecznie oznacza ciaze choc wiadomo ze musi ja potwierdzic lekarz bo roznie to bywa. Ale trzymam kciuki zeby bylo w porzadku. Ktory masz dzis dzien cyklu? Kiedy powinnas miec @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
najiweksze stężęniejest z samego rana z pierwszego siku,więc dopiero rano zrób test bo to bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Dokladnie tobie mozna pogratulowac ja okres powinnam miec 6 dni temu i 36 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Magdzis ale u mnie kiepsko z tym za czesto wizyty w toalecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 33 dc, jestem 8 dzien po luteinie (a do 5 powinnam dostac @, inaczej ciąża - wg gin); mialam cykl scisle obserwowany przez gin:) Troche to dziwne bylo,bo rzeczywiscie czekalismy z mezem na dni plodne,wczesniej nic,przez dni plodne non stop;) lekarz widzial pecherzyk Graffa 8 sierpnia, 9 najprawdopodobniej mialam owulacje, gdyz 10 u ginekologa pecherzyk juz byl pekniety:) dostalam luteine,zeby podtrzymac ewentualne zaplodnienie (bralam ja 10 dni) i wszystko na to wskazuje,ze jestem w ciazy:)zero spontanu, wszystko pod kontrola, ale chyba jest dobrze. Teraz sie martwie,zeby wszystko wyszlo ok we wtorek! Juz czuje zmiany w organizmie, pragnienie towarzyszy mi non stop (wypijam b.duzo wody), pojawila sie tez duza sennosc,zmeczenie, bol piersi, bolal mnie te brzuch jak przed @, teraz juz mniej. Jem normalnie, od niczego mnie nie odrzuca. Gosc1990 ale najlepiej robic rano,bo wtedy stezenie hCG jest najwieksze:) po poludniu moze w ogole nie wyjsc czy wieczorem, kurcze jesli dasz rade,czekaj do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
lifeisgoog gratuluje u ciebie to już widać dwie kreski,ja musze przyznać ze po wiesiołu czuję tam ze jest mokro nie potrzeba zadnych lubrykantow a po inofemie cxujęjajniki ze cos tam się dzieje jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
może przytrzymaj nad ranem:) odpółnocy do rana nie siusiaj i rano nawet o6 zrob test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Kurcze lifeis good to skoro u Ciebie test pokazuje kreseczke taka nie za mocna 17 dni po owu to moze jest dla Nas tez nadzieja :-) Och ja naiwna :-) A tak powaznie to kiedy wyszedl Ci ten pierwszy test z takim cieniem ? Bo juz nie pamietam ;-) Tzn w ktorym dniu cyklu ktory to byl dzien fazy lutealnej czyli po owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Magdzis probowalam ake ro silniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lifeisgood gratuluje :) czekam z niecierpliwością na wiadomości we wtorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ubiegły poniedziałek był cień cienia:) dzień później to samo - bardzo bladziutkie to było naprawdę, a wykonywałam z rana. Dużo czytałam na ten temat i rzeczywiście często tak wychodzi -- wszystkim moim koleżankom też tak wyszło, jedna też miała tak,że pierwszy z bladą kreską, drugi negatywny, a beta podwyższona:) dlatego gosc1990 nie trac nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
ja w tym cyklu nie nastawiam się na ciążę,nie dość ze to przezebienie,to powrocily te dziwne bole głowy oka i ucha po lewej stronie,musze odwiedzić laryngologa i neurologa,zrobic badania bo boje się(w rodzinie sa przypadki pęknięcia tętniaka i ja już się nakrcam za dużo) do tego cały tydz wolny mam,więc będzie na to czas no i zaczyna się szkoła,czy macie dzieci w wieku szkolnym?,u mnie synek druga klasa gim i drugi synek 5klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
gość 1990 wiem ze to silniejsze jatu takpisze się mądrzę ale sama tez bympewnie nie wytrzymała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Jesli wyjdzie blada albo znow neg to robie bete w srode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
A czy ktoras stosowala test lady max firmy dr max?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
nie,nie uzywalam takich,ja szczerze tokupuje te najtańsze,wydaje mi się ze jak ciąza jest ti i na takim wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Lifeisgood a te cienie wyszly Ci odrazu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
oczywiście jak się zrobi go z samego rana i w dniu spodziewanej@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×