Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość mami3
Mosabia - my tez bez monitoringu bo kurcze u nas z kolei to zwykle po godzinach przyjec lekarza wiec miedzy 20-22 wieczorem. nie bardzo jest jak o tej porze wyskoczyc jak m w pracy a dwoje dzieci trzeba położyc spac. Narazie probujemy jeszcze sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiabedziejejnaimie
Dziewczyny porażka. Przyplątało mi się zapalenie pęcherza.. I ze starań nici. Trudno następny cykl będziemy próbować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój lekarz zawsze kontrole cyklu robi między zapisanymi pacjentkami, tak na szybciora :) potwierdzam, ze to fajna sprawa :) wszystko czarno na białym. Ciekawe co z gosc1990, mam nadzieje, ze dostaala zastrzyk optymizmu!:) dziewczyny w którym tygodniu było widać u Was serduszko dziecka? Chce iść w szóstym z nadzieja, ze będzie widać już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiabedziejejnaimie zupełnie jak u mnie tez zaraz przy koncu @ bolal mnie pęcherz ale brałam neo furaginum i przeszlo po paru dniach, nie przekreślaj od razu calego cyklu moze zdazysz sie podleczyc :) Lifeisgood ja na pierwsze usg poleciałam w 5tc oczywiscie nie bylo widac serduszka, następne mialam w 7tc i juz serduszko ładnie biło :) jak masz możliwośc to poczekaj ten tydzien jeszcze bo w 6.może byc nie widać a po co masz sie stresować :) Dziewczyny właśnie zaprowadzilam mojego przedszkolaka do przedszkola i mam chwile dla siebie zanim nie pojde do pracy na 14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja tutaj już pisałam min że krwawiłam w czwartek nie ten a poprzedni i że czekam na okres Poszłam do lekarza, bo bałam się że to jakaś choroba, ze okresu nie mam, a u mnie są skłonności do tych chorób. Jakież było moje zdziwienie, szok i niedowierzanie, że jestem w 10 tygodniu ciąży!:D:D:D W zeszłym miesiącu okres spóźnił mi się 2 czy 3 dni, ale był, test robiłam w dniu spodziewanej miesiączki i był negatywny. Więc dlatego byłam pewna, że się nie udało. Lekarz powiedział, że czasem tak się zdarza, że można i 3 msc miec w ciąży krwawienie. Dodam, że ój okres w zeszłym miesiącu był normalny, ani nie trwał krócej ani nie było go mniej. Cieszę się okropnie już od kilku dni, z maleństwem jak na razie wszystko w porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu moje gratulacje :) to na prawdę niespodzianka!! Wszystkiego dobrego dla Ciebie i maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję kochana:) wszystkim starającym się życzę jak najlepszych wiadomości i nie sugerujcie się tymi dziadowskimi testami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
U nas z tego cyklu też raczej nic nie będzie,przytulanie było 3 dni temu,jutro powinna być owulacja, jakoś ochoty nie mam,nie wiem,zasypiam jak tylko dotknę poduszki,może dziś.wsxystkie mamusie już po rozpoczęciu w szkole??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdzis u mnie tez senny dzien niedawno wstałam z 1,5h drzemki bo glowa mi leciala na wszystkie strony. Jeszcze przed chwila dostalam mini zawał bo ptak z calej sily wlacial mi w okno i upadl na balkon i lezy... tak się wystraszylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, gosc - co za historia, 10 tydzien!!!:D Swietnie, gratulacje! Mosabia i tak musze isc w 6 tyg.,bo moj lekarz wraca (ten ,ktory bedzie prowadzil moja ciaze) i chce go podpytac o luteine itd.,wiec przy okazji zobaczy ,czy serce bije. Ale rzeczywiscie mam stracha.. Choc jestem przygotowana,ze dopiero w 7 tygoniu moze byc widoczne, inni lekarz mowil,ze tak w 7,5 tyg.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
I co tam dziewczyny na froncie slychac ? :) U mnie 15dc. Ja robie monitoring, bo jak sie nie staralam o dziecko to czesciej wiedzialam kiedy mam owulacje, a jak zaczelam starania to nie mam pojecia co dzieje sie z moim cialem (nerwy!). Zreszta w tym cyklu, gdyby gin mi nie powiedziala, ze owu sie zaczela, to bym sama nie zgadla, ze to juz, a byl to 10 dc! Dobrze, ze poszlam wlasnie tego dnia, bo miesiac wczesniej gin kazala mi przyjsc 11dc****ewnie juz by bylo po. Dziewczyny, monitorujcie cykle, nie czekajcie rok, bo nerwy sprawiaja, ze nawet jak z wami bedzie wszystko OK, to do zaplodnienia nie dojdzie. Nerwy maja ogromny wplyw, a te testowanie, mierzenie temp, polowanie na owu, pojawienie sie @ itd odbija sie na nerwach i rozstraja organizm. Ja przed owu juz dostalam progyluton i teraz po owu biore duphaston. Jesli w tym cyklu sie nie uda, to kolejny tez bede monitorowac, bo teraz jestem spokojniejsza, biore leki wspomagajace i wiem co sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Magdzis jak jeszcze nie mialas owu to idz do lekarza, zrob usg, bedziesz wiedziala co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Jutro właśnie chce iść,oby tylko przyjmował bo to prywatnie,w necie nie ma rozpiski kiedy itd kiedyś można było się umówić przez internet z nim,czekam do jutra cierpliwie i po pracy się wybiorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Owulacja na jutro mi przypada,myślicie że powinnam iść jutro czy to już za późno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Mozesz isc jutro to przynajmniej ci powie czy jest owulacja. Nie powie ci tylko jakie byly pecherzyki. Moze byc tez tak, ze jak bedziesz u gin to owulacji jeszcze nie bedzie, Bo przeciez nie wiadomo o ktorej godzinie bedzie. Jak bedzie przed to jeszcze ci powie czy sa pecherzyki i jakiej wielkosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Lifeisgood, fajnie, ze jestes z nami :) Ja w pierwszej ciazy nie mialam zadnych objawow poza tym, ze bylam strasznie spiaca. Cala moja ciaza to: spac, jesc, spac, jesc :) zadnych zachciewajek, zadnych wymiotow, nic :) Gosc- gratuluje! 10 tydz, woow, to dopiero historia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze magdzis nie wiem,moze zaryzykuj i naprawdę idz i pogadaj o tej luteinie:) ale wiesz, najlepiej zbadac wlsnie pęcherzyk przed owu, potem po kilku dniach zobaczyć czy pekl :) to zależy czy masz na tyle pieniędzy, jeśli tak to wizyta na pewno nie zaszkodzi:) policz ile testow kupisz - na to tez ida pieniądze:D u mnie przy okazji sprawdzal endometrium itd.,wszystko mu pasowalo,wiec zostawil mnie z dobra mysla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaulasiestara
Lifeisgood jaki był twój wynik prolaktyny przy staraniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
U mnie wlasnie byl problem z endometrium dlatego jeszcze przed owu myslalam.brac progyluton. Juz na 2 dzien na usg bylo widac poprawe. Bez usg nie miala bym o tym zielonego pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Gościu faktycznie niezla historia u Ciebie ;-) Gratulacje ;-) U mnie dzis 7dc i @ dobiegla końca. Jeszcze tylko zostalo takie znikomej ilosci brazowe plamienie. Chyba dopada mnie to co w tamtym roku czyli przesilenie jesienne a co za tym idzie, jestem caly czas spiaca, srednio mi sie cokolwiek chce i ogolnie taka jakas jestem rozbita. Czasem mam wrażenie ze to jakas taka mini depresja mnie dopada w momencie przejściowym z lata do jesieni. Powiem Wam tez kobietki ze ostatnio mialam takie sny ze zaczynam myslec ze chyba jednak nie dane mi bedzie cieszyc sie ciaza po raz trzeci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Takasobie, myslisz, denerwujesz sie i dlatego masz takie zle any, ale to nic nie znaczy, wierz mi. Pagoda tez chyba wplywa na Nas wszystkie, dlatego powialo pesymizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Lifeidgood właśnie o to chodzi żeby się przebadać ale właśnie czy u mnie nieza późno skoro jutro niby mam mieć owulację,do 18 w pracy dopiero po mogłabym pójść do lekarza.czy zaczekać ina spokojnie pójść na badanie,bo teraz to byłaby taka gonitwa troche,na szybkiego wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Pieniądze by się znalazły,teraz w tych czasach to wszędzie jak się chce być dobrze zbadanym to prywatnie,nawet z dziećmi jak jest skierowanie do jakiejś specjalistycznej poradni,to też prywatnie bona NFZ czekać trzeba tyle że szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta pogoda ewidentnie mi nie sprzyja... raz sie smieje, raz placze.. za chwile wszystko mnie denerwuje. Oczywiscie juz moglabym isc spać, ale do 22 jestem w pracy inie na szans na szybsze wyjście... mam juz dosyc tego dnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie czy są tutaj palaczki? Ja niestety pale ale myślę ze już niedlugo "mi się to skończy" (jak mowi moj maz) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Może zaczekam na @, zapisze się do gina zaraz po i zaczniemy monitorowanie cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Mslahala co do pogody to racja,zimno biuro i ponuro, źle wpływa na mnie taka pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdzis może rzeczywiście teraz odpuść :) na spokojnie w przyszłym miesiącu idź Ok 10 dnia cyklu :) po co się gonić...:) Mosabia ja paliłam, ale odkąd zaczęłam coś podejrzewać rzuciłam palenie z dnia na dzien, w końcu motywacja ogromna :) daje radę, nawet wtedy gdy koleżanki z pracy ida zapalić nie jest ciezko mi odmówić. Tez się naczytałam o chorobach dzieci i podziękowałam od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiabedziejejnaimie
Mosabia ja nie palę.. Ale wiecie co u mnie? 17dc a ja mam palmienia?!! Skąd to się wzielo? Do @ jeszcze 12 dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×