Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość Agusiabedziejejnaimie
Więc owulacje można stwierdzić po ilości śluzu? U mnie jest go teraz więcej. I przez mniej więcej ile dni taki śluz się utrzymuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
U mnie też suchoty bo wczoraj wiesiołek tylko raz wzięłam,a też mam już płodne,może wieczorem się bardziej rozkręci a przydałoby się już na wieczór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Ja kiedyś właśnie po ilości śluzu wiedziałam że mam płodne ale od dłuższego czasu ogólnie było sucho, używaliśmy żeli nawilżających bardzo długo dopóki dwa m-ce temu nie przeczytałam gdzieś że przy staraniu się lepiej z nich zrezygnować bo źle wpływają na plemniki,i dlatego wspomagam się wiesiołkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqq27
Taka sobiemamma powiem Ci szczerze że ja przed ciążą nie wiedziałam co to obfity okres teraz przez dwa pierwsze dni to masakra dla mnie . A potem tylko plamienie. U mnie dzisiaj 4 dzien @. Wczoraj mieliśmy przytulanko ot tak z ochoty nas naszło :) nadszedł kolejny cykl, myślę nad testami ovu ale zanim przyjdą to będzie po fakcie, chyba że polecasz jakieś z apteki? ps dzisiaj włożyłam tampon po godzinie go wyjełam patrzę a tam masa śluzu płodnego, nie rozumiem tego, w okresie chyba nie powinno być śluzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalahala
Dziewczyny, u mnie to jakies cuda wianki sie dzieja. Wczoraj bylam u gin, ta mi mowi, ze man duze jajeczko , dala mi progyluton i kazala przyjsc na drugi dzien na usg. Dzisiaj rano poszlam, a ona mowi, ze owulacja juz sie zaczela i ze mam lapac meza haha. Zdziwilam sie, bo temperature mierze i mi nie skoczyla rano, wiec jakby owulacji nie bylo. W domu jeszcze zrobilam test na owulacje i tez negatywny. Co o tym sadzicie? Ja juz nie wiem co mam myslec. Czy mozliwe, ze pecherzyk byl, ale owulacji nie bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co tu taka cisza dzisiaj, jak wasze starania, ktore dni cyklu? U mnie 14dc... ale jakoś nie mam nadzieji na ciaze z tego cyklu, niby sie staramy i w ogole ale jakoś mam takie przeczucie ze nic z tego nie bedzie. I deneruje mnie to niesamowicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lifeisgood
goscmalahala skoro Ci gin powiedziala,ze mialas owulacje, to znaczy,ze pecherzyk Graffa peknal:) nie przechodzi sie owulacji, gdy w ogole go nie ma(a wczesniej mialas duzy) lub gdy nie peka, ale rosnie,rosnie,rosnie dlugo i zanika, ale Twoj peknal,a od czasu pekniecia sa ok.24 godziny na zaplodnienie:) wiec moglas i przed (plemniki maja kilkudniowa zywotnosc przy sprzyjajacych warunkach, najlepiej bezposrednio przed) no i teraz:) To bardzo dobrze, ze badasz pecherzyk:) Trzymam kciuki i do dziela! Mosabia czemu tak myslisz? Podobno jak sie nie chce isc na jakas impreze i ma sie przeczucia,ze bedzie zle, wychodzi calkiem inaczej i czlowiek sie super bawi:D Moze podobnie bedzie w Twoim przypadku?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mosabia u mnie też dni płodne ale jakoś nie czuje że się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lifeisgood nie mam pojęcia skąd takie myśli mam ale mnie to dopadło dzisiaj i tak siedzi w głowie obraz że nic z tego nie bedzie... niby kochalismy sie w 8, 10, 12 i dzisiaj 14dc ale cos mnie dręczy od środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
u mnie tez płodne ale planowany ojciec planowanego dziecka widze ze jakiś nadąsany węc czuje ze dziś ede słodko spać i tyle,kurde a mowi się ze to my kobety mam te swoje dni i się dąsamy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez w ta owulacje miałam ciche dni z mężem, ale jakoś sie zdążyliśmy pogodzić i wyszło z tego bejbi :) jak tak Was czytam to tyle podobieństw znajduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
4 owulacja powinna być,sluz mam bialy gesty i sama nie wiem czy to płodne już czy w sumie może lepiej zaczekać dojutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Dziewczyny u mnie poki co bez wiekszych zmian. 3 dzien @ dobiega konca. Z mezem caly czas napieta atmosfera. Cos mi się wydaje ze i w tym miesiacu ze starań nic nie wyjdzie jesli atmosfera miedzy Nami sie nie polepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Takasobiemama to podobnie jak u nas, coś wisi w powietrzu dziś oboje mamy wolne,to nawet niebezpieczne dla nas bo pewnie wybuchnę,wkurza mnie to jego zachowanie.zauwazylam że tak ma co mac,te swoje dni,pms męski kurde,aż odechciewa mi się wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Dziewczyny! To musi być jakieś przesilenie wiosenne bo i u mnie napięta atmosfera. Mało brakuje a któreś z nas wybuchnie! Co się dzieje? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqq27
U mnie dzisiaj 5 dzień cyklu, wczoraj szyjka twarda a dzisiaj miękka jak usta ciekawe czy to już się te dni zbliżają :) mega szybko by to było, jednak wczoraj działaliśmy . U nas 5 dni temu była napięta atmosfera jednak z mojej winy bo hormony przed okresem u mnie działają na nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja 15dc juz jestem po owulacji (dalej puszee chyba/prawdopodobnie). Dzisiaj męża nie bedzie cały dzien wiec tyle ze starań. Za to wczoraj zaliczone, teraz znowu czekanie. Uwaga uwaga 13! :P A miało być na spontanie w tym cyklu haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Nie da się chyba.u mnie 12 d.c. jajniki pracują pełną parą, naprawdę aż jestem zdziwiona że jakiś suplement może tak pozytywnie wpłynąć na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Hahaha nie uwierzycie ale obecnie u mnie w domu jest 7 dzieci i wszystkie pod moją opieką,w tym dwójka moich plus dwie siostrzenice i 3 sąsiadów.a mi jeszcze mało:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsmutna
A jesli po odstawieniu ponad trzy lata pigulek nie zachodze w ciaze,to juz napewno nie zajde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscsmutna a badalas sie jakos?zazwyczaj po roku nieudanych staran wykonuje sie podstawowe badania plodnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mosabia malzonek pewnie sie cieszyl z tej trzynastki:D:D u nas bylo tylko przez 3 dni po dwa razy i udalo sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
Hej dziewczyny Podczytuje was codziennie i pozwoliłam sobie do was dołączyc. Ja rownież staram sie o maluszka i tak jak wy niecierpliwe czekam na 2 kreseczki na tescie. Mam juz 2 dzieci a teraz marzy mi sie trzeci maluszek. o obu synków musielismy sie dosc długo starac. Z m jestesmy razem 9 lat i nigdy nie stosowalismy żadnej antykoncepcji. Przed pierwsza ciąża na którą czekalismy 2 lata zrobilismy wszystkie badania, monitoring przez rok itp. Potem 2 proby inseminacji a ostatecznie ciąża w pierwszym odpuszczonym cyklu :) Druga tez po prawie 2 latach starań. Teraz mija rok usilnych prób ale narazie bez efektów. mam nadzieje ze wkrótce nam sie uda czego i wam z całego serca życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
lifeisgood - gratuluje Ci i mam nadzieje ze kolejne dziewczyny bedą do ciebie dołączać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiabedziejejnaimie
Coś musi wisieć w powietrzu bo ja z moim mężem też prowadzimy cichą wojnę .. A co u mnie? W sumie to sama nie wiem. 15dc a ja nie mam pojęcia czy owulacja była czy będzie. W poprzednim cyklu czułam jak bolały mnie jajniki przez trzy dni. A teraz żadnych boli.. jednego dnia śluzu było jakby więcej. Ale czy to była owulacja - tego nie wiem. Tak bardzo boję się przegapić ten moment...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lifeisgood z ta 13 chodziło mi, że tyle zostało do @ :D nie wiem czy ja bylabym zadowolona az z 13 stosunków bhaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiabedziejejnaimie
Mosabia heeh dokładnie. 13 stosunków to jakiś hardcore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
Mosabia - to mamy podobnie. ja 13 bede testowac :) oj duzo jeszcze nam zostało. Oczywiscie testy juz czekają. Kupuje na allegro za grosze ( 1zł za szt) czułosc 10) W poprzednich ciążach mnie nie zawiodły i wykazały ciąze bardzo wczesnie bo 4 dni przedterminem @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
U nas coraz lepiej,widzę że humory mu mijają,więc może coś będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×