Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość Malahala
Magdzis, to moze faktycznie poczekaj do nastepnego cyklu. Kto wie, moze teraz Ci sie juz uda i monitorowanie nie bedzie potrzebne, czego Ci zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
:) wtedy to już wogole byłoby ekstra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Agusia , dziwne, na implantacyjne to chyba za wczesniej, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plamienia mogą być objawem niedoboru progestronu. Na implantację raczej za wcześnie, no chyba że odbyłaś stosunek 9 dc i już 10 dc doszło do zapłodnienia. Ale to by oznaczało, że masz cykle 24 dniowe. Zatem obstawiam to pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiabedziejejnaimie
Kochalismy się w 10dc. Nie mam pojęcia kiedy miałam owulacje. Ale @ też mi się baardzo szybko skończyła. Trwała zaledwie 3 dni gdzie u mnie norma to min 6 dni. Co najdziwniejsze myślałam że mam zapalenie pęcherza a rano wstałam i ani śladu po bolu i parciu na pęcherz.. Tylko ten śluz zabarwiony krwią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lifeisgood dobra decyzja i jedyna słuszna, ja jak tylko zobacze dwie kreski na tescie to od razu wywalam paczke. Zdrowie dziecka jest najwazniejsze, tyle że tym razem do palenia już nie wrócę (po ciazy).. Agusia faktycznie dziwne to plamienie teraz. Ja mam 18dc i wydzielina taka mleczna płynna ale taka az biała, dziwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Agusia może u ciebie to ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiabedziejejnaimie
Przed chwilą badalam szyjke. Jest wysoko, miękka i na bank otwarta. To raczej nie ciąża.. Teraz martwię się bo na szyjce na samym czubku z boku wyczuwam takie małe zagubienie. Jest wielkości ziarenka pieprzu. Taka grudka jakby. Nie mam pojęcia co to może być... śluz biały, gęsty i nie lejacy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaulasiestara
Gdzie pracujecie dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Butik z ubraniami,dodatkami,bucikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Hejka dziewczyny wkoncu jestem nie mialam czasu...co u was?jak staranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Musze sie was poradzic ale w kwestii prywatnej niz ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
A wiec...w miejscu gdzie mieszkamy zaczynaja nam doskwierac warunki...tzn gospodyni nie dba o to aby domek byl w stanie zamieszkalnym.zaczyna sie wdawac wilgoc i grzyb mowilismy jej ale "jak grochem o sciane"ona wiecznie pieniedzy nie ma na wymiane okien starych drewnianych i zrobienie instalacji c.o bynajmniej.palimy w piecu typ koza lecz ogrzewa sie tylko jeden pokoj.kochane w zime jest zimno.ona podwyzsza kwote wynajmu mimo wszystko nic nie robi.dzieci nie maja zyja sami.a gdy otrzymaja kase to sie bawia zlotem obwieszaja impreski trwaja a za kilka dni ona mowi ze biedna itd...zalosna Tak naprawde ma jej duzo tylko jej wiecznie malo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Szukajcie czegoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Starasz się o dziecko,a wilgoć to jeden z najgorszych wrogów dla małych dzieci,nie wiem co to za miejscowość więc nie wiem jakie możliwości macie odnośnie szukanis nowego miejsca zamieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Ale do rzeczy ...moi tesciowie maja domek tzw oficynke pusta po remoncie na podworku...lecz jest jedno ale rozstaly sie tam dwie pary ...mieszkalismy z nimi ale z nimi w ich domu 3.5 roku...lecz byly akcje typu finanse mimo ze sie dokladalismy i nie porozumienia.teraz chca zebysmy przyszli do oficynki i nie placili nikomu a jej dali 300 plus prad bo reszta woda wl ujecie i piec c.o oddzielna kotlownia.co byscie zrobily?poszlybyscie gdybyscie wczesniej mialy takie akcje z tesciowa i cala rodzina o tym wiedziala i ze 2 pary sie rozstaly..poradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Magdzis my szukamy zawsze tak aby bylo razem z oplatami do 1000 1200 max lecz jest tu trudno znalesc takie miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaulasiestara
Ja jestem fryzjerka i pracuje od rana do późnego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaulasiestara
Lifeisgood, prolaktyna 50 to dość wysoki wynik biorąc pod uwagę ,próby zajscia w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Gosc1990 za 1200 to myślę że można już wynająć ciepłe mieszkanko w bloku,a skoro z teściami były już konflikty to może faktycznie lepiej odpuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1990 moim zdaniem od tesciowej jak najdalej nawet patrzac na to ze juz mieliście akcje z nią, poogladaj jakieś inne oferty może akurat cos Wam się trafi fajnego. A co do mieszkania z wilgocią to prawda, ze przy dzieciach to caly czas choroby ukladu oddechowego i anginy. Trzymam kciuki za znalezienie nowego lokum, ja nigdy nie mieszkalam z tesciowa a mimo to nie raz się pożarłyśmy :D nie chce sobie nawet wyobrażać co by było jak byśmy mieszkały razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzainteresowana
Cześć dziewczyny. Czytam was od jakiegoś czasu. 2 lata temu stwierdzono u mnie PCO a miesiąc temu miesniaka. Nie zabezpieczamy się z chłopakiem od 1,5 roku i nic z tego nie wychodzi. Już rozmawiałam z lekarzem kazał mi przyjść między 11a 13 dc. Robiąc test owulacyjny ani razu nie pokazały się 2 kreski. Ostatni okres dostałam wcześniej i trwal 2 dni był dziwny (1 dzień sluz z krwia drugi lekkie krwawienie i koniec) co to może być. Wcześniej takiego krótkiego nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Wiem dziewczyny...moj mnie namawia bo oddzielny dom i wogole ze nikt by sie nie wtracal...ale obawiam sie ze to byloby do czasu.u nas w okolicy ciezko o tani domek czy mieszkanie...na dobra sprawe od ponad 4 mies szukamy i ceny wygorowane...za mieszkanie trzeba dac bynajmniej 1500-1700 plus media czyli jedna pensja by szla na to to jest duzo a te chcemy sobie cos kupic cos odlozyc.nie szukamy duzych mieszkan tylko przynajmniej pokoj kuchnia lazienka nam nie przeszkadza ale co zrobic jak nic nie ma konkretnego a jak jest to cena wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Ja tez bym z tesciowa nie dala rady. Skoro byly wojny wczesniej to pewnie beda i teraz. Ja od wielu lat nie mieszkam w Polsce i nie wiem jak jest, ale zastanawiam sie czy nie lepiej brac kredyt i miec raty niz placic komus nawet te 1200zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Zainteresowana, ja raz kupilam testy owu i tez mi nie wyszly. Nie sugeruj sie nimi. Mi sie wydaje, ze to szkoda kasy. Idz do lekarza 11dc i zrob monitoring, wtedy bedziesz wiedziala czy masz owulacje czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Zainteresowana, ja raz kupilam testy owu i tez mi nie wyszly. Nie sugeruj sie nimi. Mi sie wydaje, ze to szkoda kasy. Idz do lekarza 11dc i zrob monitoring, wtedy bedziesz wiedziala czy masz owulacje czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Dokładnie,kredyt ale jeśli oczywiście możecie,bo musi być stały dochód udokumentowany,umowa o pracę na cały etat przez min 6 m-cy najlepiej na czas nieokreślony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Wiecie jak nie czuje tej mojej dzisiejszej owulacji rano tylko lekkie ukłucie w dole brzucha po prawej,nie wiem czy jest wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Dziewczyny a u mnie sytuacja mocno sie komplikuje. Zaczynam sie zastanawiac czy zamiast trzeciego dzieciatka to u Nas rozwodu nie bedzie. Brak mi juz na to wszystko sil. Naprawde jestem zdeterminowana zeby zaprzestac staran o ciaze :-( :-( :-( Jednym słowem porazka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Kurde, aż tak źle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×