Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość magdzis
lifeisgood no u ciebe to już aczej ciąża skro @ niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chciałabym się upewnić, bo żaden test nie wykazał mocnej kreski. Chce wiedzieć :) najgorsze jest to, ze jutro bede dzwonić do lekarza i błagać, żeby mnie przyjął bez wcześniejszego zapisu - oby się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
oby tylko było wszystko ok,ja ostatnio nie wiem już na co się badacnapoczatku,mam dziwne bole lowy po lewej stronie,musze odwiedzić laryngologa i z wynikami do neurologa,ginekolog mój zmarł jestem w trakcie szukania kogos nowego ale sama nie wiem czy na nfz czy prywatnie(poprzedni na nfz był)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
jutro odbierzesz wynik bety i będziesz już wiedziała na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na całe szczęście jutro wyniki :). Choć wolałabym dziś , szkoda, ze w mojej okolicy wykonać jakieś badania i dostać wynik od razu graniczy z cudem :) ciekawe co jutro powie mi lekarz, jestem tak ciekawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tupciaqq 11dc mam obecnie :) przy cyklach 28dniowych wiec owulacja przypada na czwartek według mojego kalendarza miesiączkowego wiadomo ze to jest tylko orientacyjnie ale działam ostro :P Lifeisgood czekam z niecierpliwością na wynik bety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem ze na bete można isc ot tak sobie do ośrodka zdrowia?bez skierowania itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Widze dziewczyny ze troche mam do nadrobienia. U mnie dzis rano po cichutku , bez żadnych objawów ,pelna para przyszla @. Z jednej strony mi przykro a z drugiej sie cieszę bo kolejny cykl staran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lifeisgood
TakaSobie i Mosabia- życzę Wam powodzenia!!!:) Mosabia Tobie już owu zbliża się wielkimi krokami!!!!:)))) kurczę ja mam zawał serca dziewczyny, dziś odbieram wynik ufffff ale to po południu, chyba na zAwal zejdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Lifeisgood trzymam kciuki zeby bylo wszystko jak najlepiej. Cos mi sie wydaje ze ciezko mi bedzie zajsc w ta 3 ciaze. No ale czas pokaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Lifeisgood tez trzymam kciuki,u mnie owulacja niedlugo ale te badania itd nie wiem jak to wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalahala
Ligeisgood, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Topciaq a co u Ciebie? Przyszla ta @ czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalahala
Magdzis, a monitorujesz owulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lifeisgood
Hej dziewczyny:) jestem w ciąży. beta 250 :D niestety mojego lekarza nie będzie jeszcze z 2,3 tyg,ale jutro ide do innego,zeby sprawdzić czy wszystko ok:) ufff ale się dziwnie czuje,nie wierze po prostu...podejrzewałam już od tygodnia,ale nie docieralo to do mnie....O kurde:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqq27
Hej Kochane u mnie @ pojawiła się wczoraj wieczorem pełną parą więc zaczynam nowy cykl :) Takasobiemamama i reszta, nie ma co się załamywać czekają nas kolejne przyjemne przytulanka, trzeba z tego korzystać na luzie :) Lifeesgood gratuluję od razu wiedziałam że to ciąża bo miałam takie same kreseczki z synkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalahala
Lifeisgood, gratuluje kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki! Dziewczyny do mnie to jeszcze nie dociera...I tak jak ktoś mi wcześniej pisal - po zmartwieniu czy zajde w ciaze,teraz mam kolejne - czy wszystko ok,czy bije serce, czy nie jest to pusty pęcherzyk...W glowie mam milion pytan i wątpliwości, może dlatego,ze to pierwsze dziecko, nie wiem.... Ale starch pojawia się zaraz obok radości z zajścia w ciaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lifeisgood kochana gratulacje!! :) tak strasznie sie ciesze i życzę wszystkim starajacym takich dobrych wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalahala
Lifeisgood, to zrozumiale. Mialam tak samo w pierwszej ciazy. Najpierw strach czy zajde, a potem czy donosze. Zwlaszcza, ze naczytalam sie roznych rzeczy i zaraz u siebie i maluszka wyszukiwalam wszelkich chorob. W koncu powiedzialam dosc i nie wchodzilam juz tu do konca ciazy : ) Pamietaj zeby sie nie stresowac. Wszystko bedzie dobrze. Najwazniejsze to pozytywne nastawienie. Starajacym sie tez radze wyluzowac. Damy rade kobietki, a zamartwianie sie niczego nie zmieni : )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalahala
Mosabia, u mnie 9dc wiec idziemy podobnie : ) magdzis chyba tez : ) Dziewczyny powodzenia : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Lifeisgood. Gratulacje kochana. Dbaj o siebie teraz bardzo. Ja Wam powiem ze dzis dopadl mnie jakis taki dol. Poklocilam sie z mezem ze nie daje mi wsparcia...do tego bol brzucha i pleców mam silniejszy nawet niz w tamtym miesiacu przy poronieniu ... :-( Ehh...wszystko nie tak dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalahala
Takasobie, nie martw sie. Ja zaraz owulacje bede miala, a z mezem od 3 dni nie gadam hahah. Tak mnie wkurzyl, ze patrzec na niego nie moge; ) i sama juz nie wiem co teraz robic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalahala
Takasobie, nie martw sie. Ja zaraz owulacje bede miala, a z mezem od 3 dni nie gadam hahah. Tak mnie wkurzyl, ze patrzec na niego nie moge; ) i sama juz nie wiem co teraz robic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqq27
To widzę że nie tylko ja mam doła w okresie :) też z moim m. się pokłóóciłam wczoraj ale już jest zgoda, kazał mi dać na luz a się uda i już mi lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalahala
Topciaqq, u Ciebie dopiero 2 cykl staran, wiec nie ma sie co martwic. gosc1990, co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wszystkim, oby jak najwcześniej się udało :)))) owocnych starań! Trzymam za Was kciuki, dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×