Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość magdzis
Topciaqq to dopiero drugi cykl wiec nie ma czym sie martwic na zapas,my tez za pierwszym podejsciem odrazu ciaza a po zabiegu lyzeczkowania martwego zarodka staramy sie juz 14 mcy i nic,wiec nie panikuj bo dwa cykle bez ciazy o niczym zlym nie swiadcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Dziewczyny ja juz sie zalamalam.okres jest niestety.a m jak wrocil to nic nie mowil na ten temat omija go a jak widzial ze mam lzy lub plaxze to glupio pyta dlaczego placze...teraz jak zwykle spi a ja potrzebuje zrozumienia otuchy i bliskosci a on spi nic nie kontaktuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mosabia gdybym nie wiedziała o mojej prolaktynie, pewnie robiłabym jak Ty (czyli jak chyba 99% rodziców przed poczęciem) :) naprawdę fajne podejście :) ale jeśli długo nie będzie się udawać (oby nie, wypluć aaaa feeee, ten cykl jest Wasz) to polecam ta ścisła kontrole cyklu! Gosc1990 współczuje Ci...:( ale to nic straconego! Dobrze by było, gdybys się tak nie zadręczała, to nie pomaga (fajnie się mówi, wiem...)... Spróbuj zrobić ten plan na kolejny cykl, udaj soe do lekarza - na pewno jak zrobisz plan będzie Ci lepiej i poczujesz się dobrze, bo będziesz działać!!!! No chyba ze potrafisz mieć podejście Mosabii, ale to ciezko pewnie z optymizmem po tylu latach... Spróbuj czegoś nowego, może tych obserwacji u gin?:-) Kochana musisz powiedzieć mężowi co czujesz, bo to proste istoty (które same niczego raczej się nie domyśla) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Ciezko mi do niego mowic o tym za bardzo boli i sie rozklejam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Zwiazek to tez rozmowa i wzajmne zrozumienie,on powinien tez to wiedziec,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqq27
Czekam aż się @ rozkręci wczoraj w śluzie brunatna krew teraz nic oszaleję.. ostatni test negatywny robiony wieczorem. Takasobiemamama nie martw się nie opuszczę forum zaczynam nowy cykl staran po okresie :) tym razem na spokojnie, bez testów i nakręcania się, a testy pink to dziadostwo, nie czytajcie wyników po czasie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Topciaq o ile pink to dziadostwo o tyle ten który zrobilas wczoraj rano byl innej firmy i od razu ci wyszla ta druga blada kreska. Dopoki @ sie nie rozkreci na dobre to mozesz mieć nadzieje. A co do tego ze testy klamia na plus to ja Wam powiem tak . Czesto duzo czyta sie na forach test sklamal a w ciazy nie bylam bo nastepnego dnia czy nawet tego samego dnia dostała. @. To nie prawda , testy na plus nie klamia, bo zeby druga kreska zabarwila sie nawet minimalnoe ( nie mowie tu po 2/3 godzinach ,ale max te 10 minut ) w moczu musi byc hormon hcg. Niestety mimo wszystko wlasnie malo mowi sie o ciazach biochemicznych przy ktorych wlasnie tak sie dzieje i ja jestem najlepszym tego przykładem. Gdybym nie zrobila testu wcześniej, tzn dzien przed @ to pewnie zrobilabym go 2/ 3 dni po i wtedy kreska by wyszla a ja bety juz nid zdążyłabym zrobić bo nastepnego dnia zaczelam krwawic. Ot cala filozofia drugich sklamanych kresek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lifeisgood to podejście to nie taka prosta sprawa :D niby nie myslisz niby na luzie ale w glowie i tak swoje sie dzieje :P w tamtą ciaze zaszłam w 2 cyklu, nie miałam żadnych problemów tylko brałam euthyrox25 bo kiedyś byłam chora ba niedoczynność tarczycy ale w momencie zajscia w ciaze mialam wyniki w normie ale mimo to musiałam przyjmować E żeby dziecko nie mialo nabytej tarczycy po mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zreszta kazda ciaza jest inna i podejście do niej tez. W 1 nie pomyslalabym o poronieniu o tym ze dziecko może byc chore ze coś pojdzie nie tak. W głowie miałam pełno dobrych myśli. A teraz jeszcze nie jestem w ciazy a juz mam obawy ze moze byc cos zle.. Chyba juz jestem starsza i nie patrzę takim spokojnym okiem na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqq27
Mosabia ile starasz się o drugie dzieciątko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqq27
Takasobiemama . Wiadomo że jak kreska jest od razu to o czymś jednak świadczy, narazie miałam niteczki z krwią czekam na rozkręcenie aby cykl nowy zacząć :) a jak u Ciebie? dzisiaj dzień miesiączki? masz jakieś objawy? robiłaś teścik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Nie testuje juz. Nie mam na to sil. Objawow w sumie chyba zadnych. Czasem moze tylko zabola mnie piersi. Temperatura w pochwie z rana taka sama jak wczoraj 36.7. Głowa czasem zaboli. Sluzu ani szyjki chyba dzis nie bede potrafila ocenic z racji ze wczoraj troche z mężem poszalelilsmy ;-) Mimo wszystko czekam na @ bo zadne znaki ani na niebie ani na ziemi nie zwiastuja ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Topciaqq a moze u Ciebie to nie @ skoro tak masz od wczoraj. Mi to jak przychodzi okres to bez zadnego rozkrecania tylko od razu z grubej rury :-) Zadnych wczesniejszych plamien ze sluzem ani nic.Raz nawet w nocy mnie zaskoczyl i sie cala "podtopiona" obudzilam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, dostałam dziś wiadomość, że mój lekarz się pochorował i odwołuje wszystkie wizyty w tym tygodniu:( Czy znacie jakiegoś dobrego ginekologa w Warszawie? Mam 37dc i niepokoi mnie brk miesiączki, w środę miałam iść do swojego lekarza, Jesli jest tutaj któraś z Warszawy i zna dobrego specjalistę to będę bardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topciaqq ten cykl uważam za pierwszy, poprzedni straciliśmy bo za późno sobie pomyśleliśmy o staraniach bylo juz dzień po owulacji czy nawet dwa dni więc tamten z góry był skazany na niepowodzenie... więc pierwszy i nie licze na cuda od razu, wole się miło zaskoczyć niż niemilo rozczarować. U nas z ginekologiem tez jest zawsze problem bo trzeba na wizyte czekać miesiac, nawet prywatnie te terminy sa odległe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Gosciu a powtorzylas dzis test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie, bo kazalo sie ze musze wczesniej byc w pracy i test owszem kupilam ale w drodze do pracy a tam testu nie zrobie. Test musi poczekac do jutra rana ale bez wzgledu na wynik musze isc do lekarza. Teraz bardziej mysle o swoim zdrowiu niz o ciazy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Gosciu ty chyba za bardzo myslisz o jakiejs chorobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo u mnie te choroby są chyba rodzinne, wiem, ze nie powinnam myslec ale ciagle w glowi mi siedzi ze jesli to nie ciaza to co? Musze znalezc jakiegos normalnego lekarza na szybko co nie jest łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqq27
Właśnie u mnie się w pierwszy dzien mało co ,leje mam trochę na podpasce zawsze, dzisiaj nie mam nic na wkładce tylko jak badałam szyjkę to potem na palcu miałam brunatną krew więc temu wiem że okres przychodzi a wiem że to nie ciąża bo test negatywny w pierwszej ciąży plamiłam własnie tak jak teraz ale teścik już dawno pokazał grube krechy :) Mosabia u mnie taka sama sytuacja więc chyba też nie będę liczyła że drugi cykl bo zaczeliśmy starania już po owulce z dwa dni.. więc jakby nie patrzeć ten jest pierwszy, staranka były staranne codziennie lub co dwa trzy dni zależy jak mieliśmy ochotę, dlatego od razu wpadłam w panikę że coś ze mną nie tak skoro się nie udało. xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqq27
a i jeszcze jedno zaobserwowałam, dokładnie to rozciągliwy śluz płodny z domieszką krwi.. nie wiem czy ja podczas okresu jestem płodna czy jak ? hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy kobieta stara się o dziecko to właśnie bardziej zwraca uwagę na to co się dzieje z jej ciałem, szuka objawów albo jakiś oznak :D ja w tamtym cyklu tak mialam i caly czas sie obserwowalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqq27
Mosabia a u Ciebie który to dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Dziewczynki a ja wlasnie wrocilam z zakupow i zamiast testu kupilam podpaski. Może akurat w taki sposob przywolam @ :-) Najgorsze jest to ze ja sie okresowo wcale nie czuje. Zawsze przed @ bylam taka ociezala i brzuch puchnal. A jak dzis rano się ubralam i szlam z psem na spacerek to wrecz mialam wrazenie ze wszystko ze mnie leci. Tylko bol glowy mi dokucza. Oby to tylko nie byly jakies wariacje hormonów. Dzis mój 32 dc. Zastanawiam sie tez czy pomimo dodatnich testow owu moglo jednak do owulacji nie dojsc i ten cykl mam bezowulacyjny? Jak myslicie kobietki? Bo ja juz nie mam pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqq27
takasobiemamama jakie robiłąś testy ovu i gdzie kupowałaś? możliwe że mogły się mylić wiesz jak jest z testami, albo mogłaś mieć kilka dni pozniej dni płodne. U mnie na wkładnce biało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqq27
Takasobiemamama mam nadzieję że u Ciebie zaowocują niedługo dwie kreseczki :) kiedy masz termin @ ? i czy przychodzi ci zawsze punktualnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Mialam cykle w granicach 30/32 dni przed ciążą biochemiczna. Testy owu amil robilam. Raczej nie mogla sie przesunąć bo potem mialam juz bialy kremowy sluz. @ powinnam miec dzis ewentualnie jutro. Czekam narazie. Glowa strasznie mnie boli i podbrzusze piecze. Marzą mi sie te dwie kreseczki bardzo. Ale wiem ze ten cykl juz jest stracony. Po okresie chce pójść do swojej ginekolog. Oby tylko @ juz przylazla bo to mnie najbardziej denerwuje. A moze jednak cos u Ciebie sie dzieje topciaq skoro nie rozkrecila sie @. Sprobuj test zrobic za dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
dziewczyny u mnie 8 dc da dni temu @ skonczyla się a dziś mamlepki sluz zabarwiony na brunatno-brązowo,czyli znowu jakies plamienie.cięzko z takimi plamieniami ustalić dni płodne itd. bomogą się poprzesuwać,łykam wiesiołek wiec tego sluzu jest dosyć dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś byłam na becie,ale wyniki dopiero jutro po południu ... kurde a czytałam , ze nawet w tym samym dniu mogą być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×