Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Hej dziewczyny :) u mnie brak internetu, co chwile wyłączają, wiec ciezko na cokolwiek wejść... Nooo TakaSobie kurczę mnie tez bardzo ciekawi co to będzie :) jesteś wytrzymała, bo ja to bym już dawno testowała na Twoim miejscu nierozsądnie :D kiedy masz zamiar potestować???!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Dziewczyny musze sie Wam di czegos przyznac. Wczoraj rano testowalam testem pepino i nie bylo zupelnie nic. Trzymalam test 3 godziny z nadzija ze pojawi sie chociaż cien cienia a nie bylo tam nic. Bialy jak snieg. Nie pisalam o tym bo nie bylo sensu. Dzis jednak wracalismy z krakowa i zamowilam sobie swoje ulubione 2forYou w macu. I w szoku bylam bo moj ulubiony chesburger smakowal jak gabka a frytki nie mialy smaku zupelnie. Stwierdziłam ze wogole ich nir posolili. Maz powiedzial ze chyba bede musiala zaczac sie leczyc bo sa one slone jak cholera. U tesciowej mierzylam cisnienie i mialam 141/89 I wysoki puls bo az 98. Zaskoczylo mnie to bo ja jestem niskocisnienowcem. Wróciliśmy i choc wiem ze nie powinnam tego robic po popoludniu w dodatku dopiero 24 dc ale wiecie jak to jest. Musialam. I po minucie widzialam taki bladziutki cien cienia. Byl tam caly czas. Z ciekowsci zostawiłam test do wyschnięcia pewna ze cien zniknie ale po wyschnieciu jest nadal. Ja go widze. Sprobuje tez dodac zdjecie. Nie wiem co myslec. Boze dziewczyny plakac mi sie chce bo czuje sie taka rozdarta. 4 miesiace temu dokladnie taki cien mialam w tej ciazy biochemicznej, ale to bylo na dwa dni przed @ i to z porannego moczu . A teraz 24 dc. Popoludniowy mocz i ja go widze. Boje sie rozczarowania. Boje powtorki z przed 4 miesiecy.Boje sie ze zrobie test jutro rano i nie bedzie nic.... ratujcie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Przylozylam test pod lampke w lazience i ewidentnie widac tam druga kreseczke. Wczoraj takie praktyki nie przynosily zadnych rezultatów. Brzuch mnie boli z nerwow. Boje sie jak cholera.... Jak policzylam to dzis mam rowne albo 9 albo 10 dni po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenulka
Faktycznie widać cień cienia... Ale nie chciałabym mieszać Ci w głowie... :( Trzymam kciuki bardzo mocno, musisz niestety uzbroić się w cierpliwość jeszcze kilka dni... Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takasobie byc może to wina złej jakości zdjecia ale ja nie widzę tej drugiej kreski chociaż bardzo starannie się przygladalam. Powiedz mi co to za test jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscjankin
TAKaSObieMaMamaMa ja tak miałam na testach na początku i moj synś dzis ma skonczony rok. Tfuuu tfuu aby się udało :) Tobie wyszło tak blado po 9 dniach od owulki ja dziś jestem 8dni po i test negatywny. Tez szukałam cienia cienia :) ale lipa.może za szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Sprawdzilam sobie i wtedy, 3 miesiace temu taki cien wyszedl mi w 30 dc i to z porannego moczu. WIECIE co najbardziej zapala we mnie nadzieje, to ze wczoraj robilam taki sam test z porannego moczu i zeby zobaczyc na nim jakikolwiek cien ro chyba bym sobie go musiała olowkiem narysowac. Ale jestem tak bardzo pelna sprzecznych emocji. Najgorszy jest ten strach i siwadomosc ze kolejnego wczesnego poronienia moje serce juz chyba by nie znioslo. Jesli to naprawde ciaza to mowie sobie ze napewno tym razem bedzie dobrze. Jutro rano oczywiscie tez zatestuje. Najwyzej przezyje rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Mosabia no na zdjeciu ciezko dostrzec. Sprobuje zrobić lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
A Mosabia zapomnialam Ci napisac co to za test. To pepino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O teraz to widzę, zycze Ci zeby okazało się ze jestes w ciąży :) nigdy nie widzialam takich testow, patrzyłam teraz na allegro i tez nie ma. Kupilas je normalnie w aptece? ile mniej więcej kosztują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
One sa w Tesco i Auchan. Kosztuja grosze. Cos kolo 3/4 zl. Maja czulosc 10. Kupilam 4. Wiec zostały mi jeszcze dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Lifeisgood czekam jeszcze na Twoja opinie Kochana bo wiem ze u ciebie chyba byla podobna sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
TakaSobie trzymam mocno kciuki. Moje cienie cienia w obu ciazach zwiastowały dobre nowiny. chociac wiem ze roznie moze byc jak test jest przed @. Dziewczyny ja kupuje te testy co TakaSobie po 1zł za szt na allegro :) one własnie maja czułość 10. hurtem biore 30szt :) szkoda przepłacac w aptekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
Mosabia, lifeisgood - super ze jestescie tu nadal :) U mnie tez nic ciekawego. 10dc wiec spokojnie bez stresów. Jestem tuz po lub jeszcze w trakcie owu. zobaczymy za 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
No właśnie to jest najgorsze ze test jest przed @ . Bo okres mam miec we wtorek. Ale wierzę ze w koncu musi byc dobrze. W ciazy z drugim synkiem tez mialam ledwo widoczna kreske i bylo to tez na dwa, trzy dni przed @. Nawet beta byla wtedy malutka bo wynosila niecale 20. A mimo to synus juz konczy dwa latka :-) Trzymajcie kobietki za mnie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
TakaSobie nie chce ci mieszac w głowie i robic wielkich nadziei ale ja z pierwszym synkiem tez zrobilam test 5dni przed terminem @ i miałam cien cienia. i codziennie potem robiłam test i cien był coraz bardziej widoczny. ten pierwszy test jak pokazałam mojemu m to smiał sie ze mnie ze mam zwidy. ale ja widziałam i czułam ze cos jest na rzeczy. trzymam mocno kciuki i dawaj znac jak bedziesz testowac. ps sprobuj na spokojnie choc wiem ze to trudne. zobacz ja mam juz 18cykl starań :( a ostatnio miałam cien cienia cieni... ale tylko na jednym tescie. pozniej juz nic nie było. wole o tym nie myslec nawet. kolejny cykl kolejne nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
Kajcia ja nigdy nie badalam szyjki wiec Ci nie odpowiem na twoje pytanie. z tymi bólami to tez chyba róz nie. jedne mają inne nie. niestety ciezko cos powiedziec. musisz jeszcze troche poczekac zeby zrobic test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Kajcia ciezko doradzic. Bo najwyrazniej wtedy kiwdy test byl dodatni tez bylas w ciazy ale biochemicznej tak jak ja. W cyklu po właśnie takiej ciazy od owulacji mialam wszystkie podobne objawy jak ty. Zwlazzcza okrutny bol podbrzusza i jajnikow a mimo to @ przyszla. Teraz np podbrxusze malo co daje sie we znaki. Tylko od czasu do czasu ni to zakuje ni to zaboli. Musisz czekac albo wykonywac testy tak jak ja. Moj dzisiejszy dal mi okropna nadzieję. Modlę sie zeby to byla jednak ciaza. I zeby @nie przylazla ani we wtorek ani tez przez najbliższych 9 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Mami wiesz co najbardziej rozbudzilo moja nadzieje ? To ze wczoraj nie bylo jeszcze nic. I przedewszystkim to ze to dopiero 24 dc w dodatku test robiony po godzinie 17 a cien mimo to sie pokazal. Tylko to rozpalilo we mnje ta iskierke. W innym wypadku pewnie wyrzucilabym test do kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Znowu nie widac postow :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Kafe mnie dobija z tym zacinaniem :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Co do jutrzejszego testu to dam znac napewno. Choc cholernie boje się rozczarowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się ze jezeli dzisiaj wyszedł cień to jutro też powinien być :) glowa do góry :) ja yez bym chciala ale już odpuszczam niewiadomo jakie starania bo tamten cykl mial być na 100% a tu klops... w tym bedziemy sie widziec w doskoku wiec tym bardziej nie mam nadzieji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Wiecie co jest najgorsze? Ten natlok mysli w glowie. Ten strach ze znowu cos sie nie powiedzie. Bo przeciez to tak wcześnie. Mialam czekac z testem do terminu @ a mimo to zrobilam i wiem ze to tylko nakreci spirale calego wachlarza emocji. Blagam kochane trzymajcie kciuki zeby jutro na tescie rowniez pojawil sie cien i zeby ten cien z kazdym dniem ciemnial. Zeby nie skonczylo sie tak jak wtedy. Bo serce mi peknie z zalu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
TakaSobie oczywiscie ja też trzymam mocno kciuki i czekam na wiadomosc od ciebie. cały dzien nie bedzie mnie w domu ale zajrze jak tylko wroce i mam nadzieje na same pozytywne wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×