Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

No i to bardziej chodzi o firmy gdzie pracuje max 10os. Mi się umowa konczy 14.04 i zadzwonią zebym nowa przyjechala podpisac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziewczynie kończyła się umowa na okres próbny, przyszła i powiedziała że jest w ciąży. Gdybym nie wiedziała standardowo przedłużyli byśmy na rok czasu, a że powiedziała to poszłam do dyrektora z prośbą by przedłużyć na 2lata. Dziewczyna spokojnie urodziła, poszła na roczny macierzyński i wróciła do pracy. Ma pół roku na to by pokazać na co ją stać i wtedy umowa na czas nieokreślony. Tu jeszcze jest kwestia tego że ba okresie próbnym pokazała się z jak najlepszej strony, byłam i nadal jestem z niej mega zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tak kolorowo nie jest :) nikt mi na dluzej nie da niz do czasu porodu, a po ich minach widac ze najchetniej by mnie wywalili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu gdzie jesteś zatrudniona? Nie chodzi mi o nazwę firmy a bardziej branżę i wielkość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Hej Wczoraj rano test zrobilam byl pozytywny, a wieczorem znow krwawilam ciemna krwia dosc sporo, rano tylko troche brazowych uplawow bez bolu ,:( ale udalo mi sie dzisiaj wbic do gin na 12:15 zobaczymy co sie tam dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawiesza mi się kafeteria....wrr jakie to upierdliwe Strasznie się nerwowa zrobiła, jak mnie to irytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Zolza - czekalam na wyniki bhcg wiec nic nie pisalam , na usg nic jeszcze nie bylo widac , bhcg jest prawidlowe do wieku ciazy, podejrzewala ciaze pozamaciczna ale wedlug bhcg jest tylko 20% ryzyka ze jest to ciaza pozamaciczna, za tydzien tak jak normalnie mam termin ide na kontrol . Ale gdyby cos sie dzialo to mam jechac do szpitala. Mam duzo odpoczywac nie dzwigac i dbac o siebie jednym slowem A jak twoj brzuch??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaoli nawet nie wiesz jak się cieszę że wszystko jest w miarę ok !!! Będę myślami blisko Ciebie! Moj brzuszek ok, czasami coś ćmi, ale ogólnie spoko. Mój M powiedział swojej mamie o ciąży i chyba wypaplała bo zaczynają się pytania. Nie chcę żeby w pracy dowiedzieli się zbyt wcześnie, a ja dopiero chcę powiedzieć po wizycie. Ehhh te teściowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Zolza to powiedz tesciowej zeby nic nie mowila bo nie chcesz. Dobrze ze brzuszek sie uspokoil :) Ja mimo wszystko bede czekac jak na szpilkach do nastepnego tygodnia :( mam nadzieje ze juz nie beda sie powtarzac te krwawienia bo zawalu kiedys dostane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powtarzasz jeszcze raz bhcg ? Jeden wynik nic nie daje, trzeba sprawdzic czy prawidłowo przyrasta wtedy mozna mówic cos o zdrowej ciazy albo pozamacicznej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Pytalam czy mam przyjsc za 2 dni ale ona powiedziala ze powtorka bhcg za tydzien a prywatnie nie robia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O to dziwnie tam u Ciebie jest, bo u nas bete robią co 48, 72 h zeby był wiarygodny... Ale wazne zeby bylo wszystko ok ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Niemcy to dosc dziwny kraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
Hej dziewczyny widzę że u większości z Was brzuszki rosną :) @Karoli nie martw się na zapas może kropeczka za mała jest jeszcze albo się ukryła to jak to u Asiuli było dopiero później zechciała się pokazać :) a u mnie..no cóż. 23 wypada mi okres więc za dwa dni w piątek 22 dc i niedziele 24dc zrobiłam testy negatywne. ten w niedziele z dokładnością 25mlU/ml więc w ogóle bez sensu było go robić :) jednak stwierdziłam że jak w niedziele czyli 10 dni po owulacji wyszedł negatywny to juz chyba po ptokach. został mi jeszcze jeden test z dokładnościa 10mlU/ml. Zrobiłam więc dziś rano. jednak spać mi się chciało więc go zrobiłam zamknęłam flamaster odłożyłam i na pół godziny wróciłam do łóżka. Potem jak wstałam i chciałam go wyrzucić.. zobaczyłam cień cienia.. Mój M. mówi że kreska powinna być wyraźna i bym się nie cieszyła za wczasu..no i chyba ma racje bo sama nie wiem. Druga kreseczka jest baardzo słaba. no i po pół godzinie sprawdzenia to się chyba nie liczy. jednak wcześniej jak robiłam testy to nawet na dwie godziny zostawiałam i zawsze była tylko jedna kreska nigdy druga się nie pojawiła po czasie.. chyba już zwariowałam do reszty ale tak bardzo bym się cieszyła i tak bardzo chciałabym by to było to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
wrzucę Wam fotkę.. same oceńcie czy zapisać się do gina czy bardziej do psychologa :) i nie wysyłajcie mnie na betę. test na pewno powtórzę jutro. baa.. kupię nawet taki sam :P ale chciałabym poznać Waszą opinie https://www.fotosik.pl/zdjecie/60dae09936dbea19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
@JoannAsia : Wow! co za kolekcja :) jak miło że nie tylko ja mam tak :D nie czuję się z Wami samotna :) Asiu rozumiem że zachowałaś kolejność od najwcześniejszego testu do ostatniego? :) A pamiętasz może jaki odstęp czasu był u Ciebie między pierwszym a drugim testem? @Zołza jeszcze nie gratulujcie bo wiecie to jeszcze nic nie wiadomo.. po prostu jest jakaś malutka nadzieja, cień szansy się pojawił. Jutro powtórzę i w dzień okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień po dniu robiłam ;) a ten ostatni to jak zaczełam krwawic to musiałam sprawdzic czy nadal pozytwny :P Trzymam kciuki ;) Ja za tydzień do lekarza, a wczoraj znalazlam informacje ze mój lekarz jest specjalistą od badań prenatalnych :P moze mi zrobi bardziej szczególowe USG niz zazwyczaj robia :P po cichu na to licze ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Martuszkin sa 2 kreseczki. Zrob jeszcze jeden jutro rano ale o czulosci 10. Gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
@Asia na pewno specjalista się zna na czymś lepiej dlatego zwie się specjalista :) @Asia a Twoje te testy o jakich czułościach były? ja i tak mam wizytę gina na 13.04. to byłby 7 tydzień.. staram się jednak nie nakręcać jeszcze.. za dwa dni się okaże czy przyjdzie @ czy nie..Też Asiu po cichu na to liczę że jednak nie przyjdzie :) @Karoli ten z dziś też był o czułości 10mlU/ml. chyba nie ma sensu robić już 25mlU/ml bo ja nawet dnia miesiączki nie przekroczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Joanna hihi mam podobna kolekcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Martuszkin- zle doczytalam, zrozumialam ze robilas wczoraj wieczorem. Wybacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze na pewno pierwszy test to bobo test 25 czulość, on mi w kazdej ciazy pokazywał 2 kreseczki :) więc jak Ci się uda to kup bobo, oo z rosmanna są o czułości 10 i one tez są całkiem dobre ;) No kolekcje ladną zrobilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
Dziewczyny właśnie przeczytałam że dużo kobiet zawiodło się na tym bobo teście że miały właśnie bardzo bladą drugą kreskę a w ciąży nie były :( sytuacja taka jak u mnie.. :( Któraś z Was go stosowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×