Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Aktualnie jestem na etapie bardzo silnych mdłości. Non stop jest mi niedobrze co bym nie zjadla :( wczoraj wieczorem wymiotowalam. A tak to prawie orzez caly dzien mam mdlosci ale bez wymiotow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa81
U mnie bol glowy minal.ale nadal jestem.dosc mocno przeziebiona. Mnie mdlilo po czosnku I syropu z cebuli wiec musialam odstawic. We wtorek ide do gin. Po zwolnienie I chyba juz pociagne do konca ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam gosiabien ze Ty tak późno miałaś dwie kreski Dziś mnie bardzo mocno zabolały jajniki i teraz trochę je czuje. Może dopiero teraz mam owulacje...oszalec można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa81 a Ty w którym tyg. jestes ? Gosia a Ty ktorego idziesz do gin ? Ja 13nastego i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze, choć te plamienia nie dają mi spać po nocy bo non stop sie stresuje ze cos tam jest nie tak albo ze cos sie złego stanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego zakladasz, że masz.cykl.bezowulacyjny, możliwości moze byc mnostwo. Nie zakladaj od razu czarnych scenariuszy. Poczekaj jeszcze chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu nic nie da stresowanie.sie. Dla mnie to jest niesamowite,ale stan blogoslawiony powoduje u mnie totalna wyjebke, stresu zero, w ogole go nie odczuwam.tylko spokoj. Ja spiewam codziennie mantre ramadasa slucham z Youtube. To mnie jeszcze bardziej nastraja. Codziennie mowie sobie ze rosnie we mnie zdrowa, silna istota. Moja milosc ja wzmacnia. Ja ja chronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już sama nie wiem co mam myśleć, do niedzieli jak nie przyjdzie to umowie się do gina, zobaczymy co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa81
Aska jestem w 7 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoannaAsiu współczuję Ci, mam nadzieję że to krwawienie nie oznacza nic złego. U mnie dziś najpierw ból jajników taki ostry i krótki, teraz zaczął boleć brzuch w dole, ciągnie i delikatnie mrowia piersi, ale nie są nabrzmiale. Może wreszcie coś się wydarzy np @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojechałam do szpitala, zrobiki mi usg i z Usg ciąża ma 4t1d. A od ostatniem @ 6t1d. Lekarka powiedziala ze musze czekac i nic mi nie poradzi jak ma byc zle to bedzie a jak ma byc dobrze to bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zostałam, bo w domu leże i tam tez bym musiala lezec, wiec sensu nie było się kłaść. Trzeba uzbroic sie w cierpliwość i czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nadal nie mam@ ale to jest wkurzajace wrrr Miałam jeszcze jeden test i go zrobiłam, oczywiście negatywny.Moze uda mi się na piątek umówić do lekarza, a jak nie to dopiero w na drugą lub trzecią sobotę, bo przez godziny pracy nie mam jak pójść...Czekam teraz na odpowiedź z przychodni czy się uda z tą piatkowa wizytą. Martuszkin a TY kobieto już działasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu cały czas lyzuje, relaksik z mężem, w zeszłym tygodniu kolacja ze znajomymi z pracy, gotuję piekę ćwiczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa81
Aska a jak dzis u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj już lepiej, trzeba sie wstrzymac do 13nastego. Miałam iść 15nastego ale leków mi nie starczy na tyle. Wtedy powinno być widac zarodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze kilka dni Ci zostało do wizyty...pewne dłużą Ci się strasznie...trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prwnie by mi się nie dłużyło ale w takiej sytuaxji to najlepiej codziennie bym była na usg :( Pewnie pomyślicie ze świruje juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
@Zołza ja działam cały czas czy płodne czy nie płodne to bez znaczenia. :) my możemy codziennie lub co drugi dzień tak więc jak ma się udać to się uda a jak nie to nie :) tak, kupiłam testy owulacyjne i będę robić. Wcześniej już robiłam i owulacja była na czas tak jak w kalendarzyku. tylko teraz cykl mi sięten przesunął do 29 dni wczęśniej miałam regularnie co 27 dni. max 28. Ale w sumie mógł się przesunąć bo miałam 12 godzinny lot samolotem i przesunięcie czasowe o 6 godzin tak więc organizm mógł być przemęczony stąd nikła szansa na zapłodnienie bo ta podróż właśnie na początku dni płodnych była :( i stąd też przesunięcie cyklu. Teraz policzyłam uśredniając 28dniowe cykle wiec 23 lutego ma przyjść @ i obiecałam sobie że nie zrobię żadnego testu przed tym dniem :) 8go mam mieć owulacje. Dziś już zrobie teścik czy jajeczko gotowe :) Zdrówka dla Was dziewczynki a przede wszystkim dla Ciebie @JoannaAsia leż najlepiej jak tylko możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
@Zołza a Ty sobie nie robisz testów owulacyjnych? miałabyś spokojną głowę. faktycznie bardzo Ci się cykl przesunął . Miałaś dostać @ zaraz po mnie a mi się już dawno skończył. Idź do lekarza najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
a dziewczyny może któraś z Was mi powie o co chodzi z robieniem sobie testów owulacyjnych przed @ .. Czy jak test owulacyjny w dzień okresu jest pozytywny to może wskazywać na ciążę? Nie rozumiem tego a natknęłam się parokrotnie że dziewczyny robią te testy już po owulacji.. jakie to ma wtedy znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuszkin powodzenia w działaniu :) Pójdę do lekarza jak tylko mnie zapisza. Testów owulacyjnych nigdy nie robiłam i szczerze nie zagłębiałam się w ich działanie. Ale może teraz się skuszę, tylko najpierw muszę zacząć nowy cykl...z tym że nie zapowiada się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test owulacyjny moze wskazywac ciaze ale nie musi,bo jest podobny hormon wskazuje. Mi pokazal 2kreski kiedy ciazowe jeszcze nie wychodzily. Tzn 14.01 zrobilam owulacyjny i mialam 2kreski a tego samego dnia robiac ciazowy miałam negatyw, 3dni później w 38dc test ciazowy pokazywal juz 2wyrazne kreski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuszkin, używaj testów owu do sprawdzania kiedy owu, a ciążowych do wykrywania ciąży. Po co nadmiernie się nakręcac, ja nawet uważam że testow ciążowych nie powinno się robić ileś razy. Po co się stresować, później @ się spóźnia, człowiek się nakręca testy ciążowe negatywne, wydawanie kasy na betę a na końcu rozpacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa81
Ja jutro ruszam.do.laboratorium badanie.na toksoplazmoze I na tarczyce. juz sie boje kolejki w lab.pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła przed chwilą@ wreszcie jest normalnie ale się cieszę. Rozpoczęłam Nowy cykl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×