Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość gość1990
Za ten 10 zl wiec do najdrozszych nie nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze gosc1990 ja tez tak odwlekalam i odwlekalam ta bete,jak ja Cie rozumiem:)chyba tylko osoba,ktora chce miec dziecko jest we stanie pojac takie irracjonalne zachowania:) teraz troche zaluje,ze bardziej nie przylozylam sie do tego,zeby jednak isc wczesniej na ta bete,bo mocnej drugiej dkreski dalej nie ma:) moze Kochana idz tez jutro,co?:) na tym pierwszym Twoim jednak cos widac, a teraz po poludniu to moze Ci nic nie wyjsc przy wczesnej ciazy (w innym temacie,gdzie pisalam o tych bladych kreskach, niektore ziewczyny pisaly,ze baaaaardzo dlugo im wychodzily takie bladziochy,keidy nawet juz gin potwierdzil ciaze).Moja kolezanka,ktorej pierwszy test wyszedl z lekka kreska, drugo negatywny (i trzeci chyba tez) gteraz jest w 5 mscu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
ja kupuje testy po ok3,50 w aptece która w porównaniu do innych jest bardzo tania,czułosc testu nie jest gorsza od tych po 9zł np.,zależy to tez pewnie od tego gdzie saprodkowane dlatego beta i badanie lekarskie daje dopiero 100%pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, od pierwxzsego mialam taki malutki cien,po kilku minutach sie pojawil.Najwyrazniejsza kreska w tamtym tygodniu to na tescie Pepino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie wutrzymalam i zrobilam test. Jest chyba negatywny:( po jakim czasie wy odczytujecie wynik testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Lifeisgood boje sie rozczarowania chyba jednak pojde w srode☺moj m twierdzi ze jestem dziwna...zjadlam zupe a za pol godz jak szlismy na spacer powiedzial"kochanie cos ty taka blada dobrze sie czujesz?"sluchajcie a ja jakby mnie ktos w twarz strzelil goraco sie zrobilo zoladek rozbolal i czulam ze odlatuje momentami ale skonczylo sie to dobrze na szczescie...nie wiem co myslec pokazywalam mu test ale on twierdzi jak to mezczyzna ze on nic nie widzi a po chwili no dobrze dobrze juz widze w co watpie ze zobaczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz ktorys raz robie pink test i zawsze to samo. Juz sobie oviecalam ze wiecej tego badziewia nie kupie:O ciazy nie ma ale jej braku tez, jak zawsze test trefny. Jutro kupie drugi albi zaczekam do srody na lekarza. Tak czy siak cos mi dolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc1990 moj tez mowil na poczatku,ze juz chyba zwariowalam,a potem sam twierdzil,ze widac:) ja Cie namawiam,zebys poszla jutro,naprawde bedzie z glowy!!! Mozna sie zameczyc o matko:( choc ja to rozumiem jak najbardziej. Ja tez sie chyba zalamie,jak cos teraz nei tak wyjdzie. Trzymam kciuki,zebys byla odwazniejsza niz ja i poszla wczesniej,zeby rozwiaz watpliwosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Gosciu a pokaz zdjecie tego pink testu jaki Ci wyszedl ? Bo topciaqq tez pisala o drugich kreskach na nim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Powoem wam ze siedze na kanapie i odlatuje tzn jest mi niedobrze momentami i kreci mi sie w glowie chyba sie wybiore na bete bo te testy to tylko oby wiecej ich kupywac nic nie warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja,tez czytalam przed chwila inne watki na kafe o testach... Kurcze z nimi to roznie bywa. Gosc1990 idz na bete, bo wszystko na to wskazuje,ze jest dobrze:) Ja jutro jade z samego rana do innej miejscowosci, bo u mnie oczywiscie nie pobieraja w pon. Juz mnie nic nie powstrzyma teraz przed beta;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqq27
Hej dziewczyny wczoraj zakupiłam dwa testy zrobiłam jeden wieczorem bo nie mogłam wytrzymać , zafarbiło tylko połowę drugiej kreski reszte pokazała się po godzinie... ja już nie wiem chyba oszaleję.. brzuch boli.. trzy testy pokazały drugą kreskę ale po godzinach.. teraz kupiłam innej firmy i też pokazał , ale gdyby to była ciąża dawno by się od razu pokazała druga kreska. Termin @ na dzisiaj jednak póki co cisza mimo iż objawy na okres są... pozostaje czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Topciaqq dodawaj szybciutko zdjecie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Czekamy na zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Topciaqq idz jutro na bete. Raczej to ciaza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Dziewczyny a teraz ja wam cos powiem. Rano pisalam ze zrobilam test i wyszedl negatywny. Ktos tu pytal o te testy lady max. To ja wlasnie ten robiłam. Pomimo ze obiecalam sobie ze to moj ostatni test zrobilam jeszcze po jakis 2 godzinach od tego pierwsze z ciekawosci ten pink test. Na początku pusto. Po 10 minutach zauwazylam taki jakby cien. Ogladalam ogladalam po 40 minutach coraz bardziej byl ten cien dla mnie widoczny. Nie zniknal. Zostal. Jest nadal ale ciezko mi go nawet uchwycic na aparacie choc spróbuję. Wiem tez ze on tam jest bo z ciekawośc***atrzyłam tez na test pod swiatlo do okna tak jak sie patrzy na klisze z przeswietlenia rtg i widac wyraznie ze coś tam jest. Choć ogromna naiwnoscia z mojej strony jest robienie sobie rak zludnej nadzeji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqq27
Kochane ale w pierwszej ciąży kreski od razu wychodziły a nie po jakimś czasie.. najpierw robiłam dwa testy pink, a ten wczorajszy chciałam sprawdzić czy też kreska będzie to baby boom. No i jest ale dalej słaba i po czasie.. oszaleć można ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqq27
Pink ma czułość 10 a baby boom 25. To które są bardziej wiarygodne? bo nie znam się na tym, ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqq27
takasobiemamama Niestety jak czytam fora to widzę że te PINK właśnie lubieją pokazywać drugie kreseczki po czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
No wiec o ile cokolwiek uda Wam sie tam zobaczyc wyglada to tak. I chyba zupelnie niepotrzebnie znowu rozpalilam w sobie ta iskierke nadzieji bo chyba to tylko wybarwione miejsce na ta linie :-( My starajace lapiemy sie wszystkiego :-( https://m.fotosik.pl/zdjecie/af43e14fdaf81239

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Topciaqq ale moim zdaniem Tobie ten test ktory dodalas dzis wyszedl pozytywnie. A ja...no co. Trzeba bedzie starac sie dalej i tyle :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqq27
TAKaSObieMaMamaMa Kochana taka sama kreska jak u mnie za pierwszym testem. Więc albo nas te pinki robią w balona albo jest cień nadzieji jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Robilam przed chwila i drugi raz widze to samo wczoraj byla nadzieja a dzis....pewnie bedzie@ znajac mojego pecha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqq27
Pink ma czułość 10 a baby boom 25. To które są bardziej wiarygodne? bo nie znam się na tym, ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Gosc 1990 ale wklej nam te dzisiejsze testy. Czy cis widac czy nie. Pokaz ocenimy. A co do mojego testu dziewczyny, ale ten cien nie jest z tego ustawowego czasu tylko po godzinie. W dodatku test ktory robiłam rano nie pokazal zupelnie nic nawet teraz po 6 godzinach a jest bardziej czuly niz pink test, a ten pink pokazal ? Nie bardzo mi sie to widzi Kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc1990 ale pisalysmy Ci,ze na czczo przy wczesnej ciazy jest duzo hormonu,pozniej moze nie wyjsc tescior:) glowa do gory,idz na bete i rozwiej swoje watpliwosci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Topciaqq powiem Ci jeszcze ze dokladnie taka kreseczke jak Ty dzis albo moze nawet jaśniejsza mialam w drugiej ciazy tez w dniu spodziewanej @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×