Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość gość
Ta od fryza O ja dziewczyny!!!! Mam slaba rozowa kreske na teście !!!!. normalnie czulam!!!! Jest 12dpo i leci ze mnie woda! A zawsze byl mleczny kremowy sluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joasia jak szarpie na wymioty to hormony pna sie do góry a ty tak to odczuwasz. (Kazdy organizm moze inaczej znosic ta hustawke )Dobry znak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pełno innych objawów . napisze potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super wiesci gratulacje ;) Czasem mnie tylko mdli a czasem to masakra :P A w dniu jakby wam przypadała @ moze mocniej bolec brzuszek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu a hak z plamieniem u Ciebie? Wszystko już ok, nie pojawia się już? xxx Gosia bien czemu nie odzywasz się? xxx Od fryza czekam na twój wpis o objawach:) xxx Martuszkin czekam na wieści o braku@ :) xxx Czarnula a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta od fryza Napisze caly cykl. Zawsze to komuś cos pomoze Mniejsze dolegliwosci na owu w tym cyklu Nie oszczedzalam sie z cwiczeniami Chciałam juz wrócić do normalnosci i nie cackac sie ze soba Cykle wstecz magnez b6 folik cynk 50mg( maz rowniez) . pms stawal sie mniejszy ale moze tez przez to ze hormony sie stabilizowaly 7cykl. Biore od 4dc Agnus Castus Premeze 1tab. 400Mg ..zmniejsza prolaktyne Witaminy falvita z jod I czasem lykam olej z rekina Czy wiesiolek . sluz zawsze byl ok ale pomyslalam ze nie zaszkodzi Popijalam wit C Dodam ze bardzo staramy sie odzywiac zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8dc ukazal sie rozciagliwy sluz . zawsze tak mialam. Sex 10dc mokro. Sex 11dc rozciagliwy na 3cm metny S. 12dc gazy! Dramat nienawidzę tego! Brzuch wydety . zle mi w spodniach Test OVU pozytywny w 5min. Gdzie pol h wcześniej przed sikalam ( pomyslalam ze stezenie musialo byc duze niz we wczesniejszycb cyklach) O 21 dalej pozytyw . tutaj sie uradowalam bo zawsze szybko mi pik znikal! Boli po prawej stronie . jakby prawy janik. Czuje jak siadam. Boli jak naciskam w to miejsce. Ale to tak mialam . SEX 13dc Brzuch jak Balon! Czuje ze to ten dzien. 9 blada kreska ovu Sex i duzo rozowego S.!! 14dc/2dpo brzuszek mniejszy . czuje sie dużo lepiej ( dziwne bo wczesniej mialam balon jeszcze pare dni po ovu) Od rana plamie kawa z mlekiem caly dzien! Kulo lekko z lewej 15dc od rana Bardzo gesty S!!! Cos tambrzuszek lekko pobolewa . po południu Gazy! Ehh Rosciagliwy S z papka lol i kłucie z lewej Zatwardzenie. :/:/:/:/:/ ono mialam w cyklach i nie miałam takze nic nadzwyczajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16dc tutaj lot i duzo stresu! Śluz bialy Gesty! 19dc /7dpo duzo ilosc białego sluzu Wizyta u gina! Progesteron 16.300ng z 5/6dpo mysle! co mnie zastanowilo ze wysoki jak na ten dzien dpo względem wynikow innych dziewczyn ale wolalam podejsc do tego z dystansem bo czytalam rozne historie Tak samo lh 18mUI/ml norma 11.4 . wiem ze lh tez wspomaga ciaze Mowila ze jest plyn i ovu byla z prawej Wieczoram z 2h bolal mnie mocno brzuszek! Myle sobie dupa z tego ! Zaczynaja sie codzienne bole brzucha no ale nie bylo tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20dc lot powrotny Pobolewal lekko brzuszek Chxialam zbadac szyjke ale nie Bylam w stanie tak byla wcisnieta w stronę kręgosłupa Zaprzestalam codziennwgo badania szyjki bo w kaŻdym cyklu była jak chciała . szczegolnie na okres zawsze jakos inaczej( szyjka wedruje) Tylko na ovu zachowywała sie tak samo Wyciągnęłam dużo bialego gęstego podzielonego na grudki sluzu jak NiGDY! Wygladal na infekcje i tu mi sie lampka zapalila Bo przez tyle cykli nie zaobserwowalam czegos takiego hmmm 21dc /9dpo strasznie kuly mnie piersi. Az bolalo!!! Tez tak nie mialam. Cos tam pobolewa Burczy w jelitach. Zatwardzenie. Ehhhh Dalej Bialy gesty rozsarstwiony S hmm 22dc 10dpo caly dzien kuja piersi z Mniejszym natezeniem Pol dnia czułam takie napięcie jakbym miała kolke! Ale delikatnie 23dc /11dpo Wyplyw mega wodnistego jakbym popusc...ila lol Caly dzien mokro. Slisko! Zawsze byl mleczny sluz i raczej sucho Postanowilam wieczorem zbadac szyjke Byla wysoko szersza jakby pol twarda i zdecydowanie zamknieta ta dziurka! Zawsze mialam wieczorem nizej ..mieksza i dziurka byla szersza Dzis postanowilam zrobic test bo cos w glebi czulam ze to moze byc to! Ale tyle razy sie zawiodlam ze ppstanowilam zostawic zapas na mysli... Napewno nic z tego A jednak po 3 min zaczela mi sie kreska ukazywac lol Zrobilam lh wyszedl pozytywny Dzis czuje sie dobrze tylko czasem cos delikatnie zakluje. Piersi bola i swedzialy tez LOL Normalnie juz bym cierpiała na mocniejszy bol plecow brzuszka.wzdecia Czulabym to napiecie W ktorys dzien mialam zgage mimo ze malo jadlam i nigdy nie mialam zgagi oprocz w 2 ciazach ktoryxh bylam! Wszystkiwgo mozemy sie tylko domyslax.. Test moze potwierdzic i wtedy sie utwoerdzamy Joasia tak moze pobolewac brzuszek w dzien okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z corka 7dpo zalewalo mnie wodnistym sluzem i teraz mam to samo . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo powiem Ci że nieźle opisałaś ten cykl..WOW :) Mnie dziś dziwnie zakłuwał prawy jajnik, a 17 dc baaaardzo bolał mnie lewy, ledwo chodziłam. Dziś też bolał mnie brzuch jak na@ tylko że delikatniej (20dc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauli2706
hejka jestem tu nowa:-)chetnie poradze sie mam :-)staram sie z mezem o maluszka:-)cykle mam 29-32dn.ostatni 32. ovu mialam tydz temu w sobote....pozniej mialam duzo duzo sluzu w niedziele ...ogolnie od tyg bolal mnie troche brzuch i jajniki lecz dziewczyny bedac w kosciele tak rozbolal mnie brzuch i "ciagnely'jesli tak mozna nazwac jajniki ....rano chcialam z wczorajszej kolacji dokonczyc kulke tataru lecz odrzucili mnie od miesa wogole nie smakowalo mi...mam obecnie 26 dc i za wczesnie na test...stad pytanie czy ktoras miala podobnie?pozdrawiam i zycze wam powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauli jeszcze 2-3 dni i możesz zatestowac, miejmy nadzieję że to właśnie to.:) Czujesz się jakoś inaczej niż zawsze przed@??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauli2706
oprocz tego ze mam dosyc czesto obolaly brzuch i bole jajnikow to nie:-)mieso dzis mi przeszkadzalo:-)a jadlam je wczesniej normalnie.nawet moj m zasugerowal dzis zebym nie meczyla sie nad tym tatarem bo jestem blada..poczekam i okaze sie :-)a jak bylo z wami i z tzw bolami jajnikow ok tydz po ovu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zolza kazdy cykl tak notowalam ;) kiedys czytalam taka dziecczyne jak super opisywala kazdy swoj dzien cyklu i spodobalo mi sie , pokazala jak to roznie bywa u kazdej kobiety Pauli pomogloby ci polaczenie nowych faktow z danego cyklu razem co by dalo duza podstawe do podejrzen ze sie udalo , ale masz 1 i zawsze to cos ..jeszcze chwila i moze byc cos wiadomo;) aaa i nie wolno jadac tatara w ciazy czyt, surowego miesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zolza myslisz ze owu byla u ciebie 17dc ? a jak byl sex to czulas bol w srodku badz dyskomfort? ja tak mam w ten konkretny dzien... musi byc pozycja 'nie za gleboka' lol no ale kiedys nie odczuwalam tego trzymam kciuki za Ciebie:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauli2706
gosc tak czytalam ze w ciazy nie mozna jadac ...@powinna wg wyliczen byc 4.03 jeszcze tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz nue odczuwałam, ale chwilę przed bolał mnie lekko jajnik, później bzykanko i późnym popołudniem jajnik bolał baaardzo (lewy) a wczoraj bolał prawy i jak kichalam to mnie też prawy bolał. Dziś jest ok, śluz mleczny rzadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
@Gość od fryza :) super opis bardzo dokładny :) ja suplementuję się bardzo podobnie razem z moim mężem. Z tego co piszesz zaszłaś w 7 cyklu tak? Ćwiczyłaś podczas starań? Ja chodzę na crossfit lubię to bardzo ale czasem mam chore myśli, że jak a nóż zaszłam w ciążę to może to jej zaszkodzić..chore, co?:) @Zołza niestety okres przyszedł punktualnie na 28dc 23go w piątek.. ehh... tak więc rozpoczynamy z mężem 3 podejście jak to mówią do 3 razy sztuka ;) a u Ciebie jak sytuacja? Który to Twój dc ? Trzymam kciuki teraz ja za Ciebie ;) Przeczytałam już tyle artykułów,o tym że powinno się współżyć najlepiej co 2 dni i jakie ma to duże znaczenie jeśli chodzi o jakość i ilość nasienia, że tym razem może postaramy się ograniczyć nasze sexy :P Może faktycznie było zbyt intensywnie i przez tą intensywność nasienie nie było dostatecznie 'doprodukowane' ? :) póki co nie mamy co się spinać bo to nasz 2 cykl starań dopiero tak więc nie wariuję. wiadomo, szkoda, że się nie udało ale cierpliwość podobno popłaca. Udanego poniedziałku dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuszkin wreszcie odpisałas :) szkoda że nie udało się tym razem, mam nadzieję że długo nie będziesz czekała na pozytywny test. U mnie też raczej@się pojawi, no cóż...będzie co ma być. Dziś mój 21dc :) Xxx Niepokojące jest to że Gosiabien i Czarnula nic nie piszą, oby wszystko było dobrze. Pauli a Ty jak dziś się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro wizyta, mam adzieje że wszzystko dobrze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaAsia
A Wy jak się dzisiaj czujecie ? Ja całkiem ok, czasem coś zakłuje tylko. Zołza a plmień odpukać nie mam, mam żółte upławy po tych tabletkach dopochwowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martuszkin tez to przechodzilam, rozmyslania czy aby nie za czesto, czy aby orgazm lechtaczkowy nie przeszkadza to odmawialam sobie go :(, CZY ABY MOGE CWICZYC?? ze sie nie zaimplantuje np itp ...doszlo do tego ze zaniedbalam cwiczenia , seks 2 razy przed owu i w owu... hamowanie sie jak byla chcica ,, nawet conceive zel zakupilam bo pomyslalam ze moze slina Szkodzi ( czego to sie nie zaczniemy chwytac) dramat i powiedzialam MAM DOSC , tak sie nie da zyc mam dwoje dzieci ... poczete w pierwzych cyklach gdzie z pierwszym nadzwigalam sie za dwoje .. powiem ci jak ma byc to bedzie! bo ten caly stres wcale nie pomaga, teraz to widze tak wiec minely 4 cykle i zaczelam luzowac! wrocilam do cwiczen, zauwazylam ze owu wystepuje jak wystepowala mimo ze pociwlam sie codziennie jak swinia;) zaczelam sie lepiej suplementwac, w 5 cyklu oprocz zestawu witamin dolaczylam cynk 50mg , wyczytalam ze jest bardzo pomocny w pracy hormonow...jak rowniez pomocna jest witamina C, magnez b6 itd... bralam poszczeglne w duzo wiekszych dawkach stwierdzilam ze zadbam tez o siebie lepiej niz dotychczas, pomoge organizmowi wrocic hormonalnie do normy naturalnie ( pms sie u mnie po tabsach wczesnie objawial przed okresem) nie wiedzialam jak stoje hormonalnie ale czulam sie zle piersi bolaly mnie dlug przed okresem.. pomyslalam , moze prolaktyna szaleje... wezme ziolo... a noz pomoze..i w 7 cyklu zakupilam Agnus Castus ale czy pomogl ??? wrocilam do poczatku swojego zachowania..bez martwienia sie czy to czy tamto nie zaszkodzi, jedynie po owu cwiczylam umiarkowanie crosfit z******ta sprawa! pisza ze co 2 dni wiecej plemnikow jest ale jak ktos ma duzo wadliwych to lepej codzien bo takich wtedy mniej wystepuje wrocilam dzis z pracy i zrobilam test bo wciaz niedowierzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
joanna bardzo dobrze/1!!! tak trzymaj:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aa Martuszkin napisze tez, daj sobie czas na poczatku nastawilam sie ze wyjdzie w pierwszym cykluu,,, nie wyszlo i poczulam sie okropnie, potem ze wyjdzie w 2 ...klops ..no ale 3 to juz na bank...i tu juz totalne zawiwedzenie! pozniej dalam sobie czas , samej sobie myslac ze nigdzie mi sie nie spieszy... i tak mielismy zaczac starac sie wtym czerwcu;) dlatego to tez mnie wyciszylo i potrafilam cieszyc sie dniem codziennym, nie myslec ciagle o jednym ...dzieki temu tez czas szybciej lecial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś dostałam jakieś dziwne upławy, takie jakby brudne, żółto brązowe...nic mnie tam nie piecze ani nie dokucza żaden dyskomfort Asiu super że już nie plamisz, myślę że psychicznie lepiej się czujesz gdy nie widać nic podejrzanego na wkładkach Od fryza koniecznie daj znać po wizycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauli2706
zolza 987 dzis soe czuje do rze tylko jak zawsze wieczorem zaczyna bolec w okolicach lewego jajnika dzis 27 dc...zobaczymy co czas pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×