Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość topciaqq27
takasobiemamma Kochana tylko że u mnie wszystkie objawy wskazują na okres, ból pleców ból brzucha, przelewanie w brzuchu i nawet jak badam szyjkę to się mi wydaje że lekko uchylona no i jak zawsze mam rano temperature po owulacji 36,7 to dzisiaj z rana 37..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
To skoro jest wyzsza to tym bardziej swiadczyloby o ciazy bo przed okresem to raczej spada. I u mnie właśnie chyba tak jest bo rano dzis mialam 36.9. Pokaz jeszcze zdjecia tych innych testow ktore robilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Kochana moim zdaniem jak nic jestes w ciąży. Nie chce Cie naprawde nakrecac bo po tym co spotkalo mnie w tamtym miesiacu wiem ze bywa roznie, ale w Twoim organizmie ewidentnie jest hormon ciazowy :-) Powiedz jeszcze. Ten test to tez pink test ? Po jakim czasie ta druga kreseczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Wiecie co Wam powiem. Jakos tak strasznie mi sie przykro zrobilo bo starszy syn wrocil z mezem z kosciola i powiedział mi ze modlił sie za siostrzyczke. Zapytalam go za jaka. A on odpowiedzial ze przecież za jego. Na co ja mu odpowiedziałam ze przeciez nie mamy siostrzyczki a on ze przeciez urodze.... :-( Kochane chyba jeszcze nigdy mnie tak nie scisnelo :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo robisz dziecku wode z mozgu, glupot naopowiadacie z mezem i potem masz efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny na wszystkich tych zdj widać te kreseczki mimo że słabo. Mi taka kreska wyszła 2 dni po spodziewanej @. Po kolejnych 3 była taka jak najnowszy test lifeisgood. Dziś moja słaba kreseczka ma prawie 3 miesiące;) oby wam się udało czego wam życzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Gościu z 13. Niczego dziecku nie opowiadamy i tematy ciazy poruszamy tylko miedzy soba za tzw zamkniętym drzwiami. Synek ma prawie 7 lat i sam juz kilkakrotnie jal widzielismy gdzies w sklepie, na spacerze badz w kosciele malutkie dziewczynki mówił ze bardzo chcialby miec siostrzyczke. Synek jak na niespelna 7 latka wedlug wielu osob miedzg innymi pan z przedszkola wyroznia sie ponad przecietna inteligencja. Napewno nie robimy dziecku zadnej wody z mozgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie nie ma vo wklejac, jedna niewyrazna do polowy kreska, rozebralam test na czesci hehe. Ale ja nigdy do tych strumieniowych nie mialam zaufania wole plytkowe, strumieniowe to albo nie wychodzily w ogole albo pozytywne a w ciazy nie bylam. Jutro kupie plytkowy test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie mozecie robic testów normalnie po spodziewanej miesiaczce gdy juz sie spoznia ?? a wy jak psycholki z testami latacie. Kilka dni was nie zbawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem 9 dni po terminie miesiaczki wiec o co ci chodzi? :O jutro zrobię płytkowy test bo dzis mi się nie chce jechać do apteki. Ten mi wyszedl zle tez z mojej winy bo strasznie malo nasikalam na niego bo sie zmuszalam i stad moze to pol kreski. Jutro tobie ostani a w srode do lekarza. Brzuch mnir bardzo boli i piersi, slabo mi tez leze caly dzien w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to uwazaj zeby za duzo nie nasikac bo ci 3 kreski wyjda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Widze ze mamy jakiegos trola dziewczyny. Bo do tej pory nikt tu nikogo nje obrażał i od psycholek nie wyzywal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Też widzę właśnie że ktoś się bardzo nudzi ,po co się wogole udziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Poprostu nie zwracajmy uwagi na glupie komentarze i tyle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
;-(:-(:-( załamana znow to diabelstwo mam dosc (@)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie współczuję:( moze jednak to nie okres? Nie trać nadzieji. Zobacz u mnie tylko chwilę poplamiło i nic. Nie mam dalej okresu. Moze u ciebie bedzie podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Gosc obys miala racje;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
No wlaśnie gosciu1990. Moze to tylko plamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Jesli byloby to plamienie to test wskazalby ciaze a tak nic.;-(brak checi i sil..4 lata z tym tak zyje;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
W rozmowie tel powoedzialam mojemu m a on na to ze bic nie poradzimy ja chcialabym wsparcia otuchy a on nie potrafi a sama nie hce go na to naprowadzac.za tydz jedziemy na wesele bedzie duzo malych dzieci i tradycyjnie beda pytac kiedy u nas ja nie wytrzymam albo wybuchna zloscia albo sie zaplacze gdzies nie mam sily juz na walke;-(jestem z tym sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
No ale wczoraj pokazal Ci wieczorem druga kreske. Slaba bo slaba ale pokazal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
W rozmowie tel powoedzialam mojemu m a on na to ze bic nie poradzimy ja chcialabym wsparcia otuchy a on nie potrafi a sama nie hce go na to naprowadzac.za tydz jedziemy na wesele bedzie duzo malych dzieci i tradycyjnie beda pytac kiedy u nas ja nie wytrzymam albo wybuchna zloscia albo sie zaplacze8 gdzies nie mam sily juz na walke;-( jestem z tym sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
W rozmowie tel powoedzialam mojemu m a on na to ze bic nie poradzimy ja chcialabym wsparcia otuchy a on nie potrafi a sama nie hce go na to naprowadzac.za tydz jedziemy na wesele bedzie duzo malych dzieci i tradycyjnie beda pytac kiedy u nas ja nie wytrzymam albo wybuchna zloscia albo sie zaplacze8 gdzies nie mam sily juz na walke;-( jestem z tym sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Ale dzis rano i w poludnie oba negatywne cienia najmniejszego nie ma;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Tak owszem ale dzis dwa negatywne i najmniejszego cienia nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Nie mam pojecia jak nakierowac mojego m zeby troche pomyslal jak sie z tym czuje ze mi okropnie ciezko a nie od niego slysze"znow jedziesz"jak placze albo kochanie nie poradze ja ci nic na to"poprostu potem udaje ze tematu nie ma.wiem ze chce miec dzieci ale ja chyba mu ich nie dam.ta tarczyca robi tez swoje lecze ja ale guzik to daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Jeśli to plamienie to faktycznie moze to byc implantacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Zobaczymy jak dlugo to potrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×