Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Cześć kobietki Ja już gotowa do pracy, za chwilę ruszam. Czekam niecierpliwie na Wasze testy, oczywiście trzymam kciuki za pozytywne wyniki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Zolza pracujesz w niedziele ? Oooo boze. Test zrobilam ten sam co poprzednio ze zdjecia, wyszedl jeszcze bledszy :( czyli znowu nic z tego :( czekam w takim razie na @ . Zdjecia nie wklejam bo i tak nic nie widac. Pisalam wczoraj wieczorem ale moj nick sie nie wyswietlil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli @ przyjdzie to chyba odpuszczam juz na dobre. Wykanczam sie psychicznie. :( wiem ze wiele par stara sie przez lata ale ja nie naleze chyba do wytrwalych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagodowaJa
Hej dziewczyny , czy wy wiecie kiedy macie owulacje tzn czujecie Np jakieś kłucie w brzuchu czy sugerujecie się tylko kalendarzykiem ? Ja niby według kalendarzyka powinnam mieć owulacje w pon a miałam chyba wczoraj . Czułam jak kłuje mnie jajnik , pachwiny i aż do kolana . A dziś luzik . Spróbujcie się wyluzować ... trzeba miło spędzić czas z ukochanym i kochać się bez myśli ze teraz robimy dziecko . Myśle ze to pomoże .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagodowaJa
Btw robilyscie jakieś badania przed ciąża ? Mi lekarz zalecił przychodzić co tydzien na konsultacje . Robił mi usg transwaginalne żeby sprawdzic narządy wiec jest Ok , cytologia Ok , krew i mocz również . Niby idealne warunki do zaskoczenia ale trochę się boje ciazy , porodu ... to mnie blokuje mimo ze bardzo chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy spotkalyscie się z czymś takim Beta 33 dc 50345 Beta 35 dc czyli dwa dni późnej 343.9 Jestem w kropce nie wiem co mam myśleć czy beta w dwa dni może spaść o 90% dodam że nie krwawe. Kiedy moja lekarka usłyszała to przez tele powiedziała że to nie możliwe że to błąd w labo jak myślicie czy mogę miec jeszcze nadzieję? Jutro idę na kolejną bęte i nie wiem już czego mam się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do labolatorium, moim zdaniem tez bład i bede w tym dniu nie bylabym az taka wysoka to nie mozliwe wrecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauli2706
noe robilam jeszcze bo jak bylam w koasciele to mnie tak brzuch bolal jak na @...narazie poczekamnie chce sie nakrecac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauli2706
sorki za pomylki ale tel mi sie zawiesza musze wymienic go wkoncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaoli też miałam biochemiczna ciążę teraz w grudniu, bardzo mnie to zabolało. Nie martw się niczym, tylko idź do dobrego ginekologa i opowiedz mu o wszystkim. Może on Ci pomoże zajść w ciążę i bezpiecznie donosić. Mnie dziś dziwnie sutki rwą... A to że pracuję w niedzielę, nie przeszkadza mi. Przyzwyczaiłam się do tego. Za to wolne w tygodniu, co też jest przydatne.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie Zołza pracujesz ? Ja w markecie pracowałam wiec soboty i niedziele tez sie robilo za to 2 dni w tygodniu wolne i wiecej mozna załatwic :) Ale teraz cuda wyprawiają w tych marketach o 3h dluzej otwarte tylko przez to ze zakaz handlu wszedł. A ludzi zachowują sie jakby wojna szła, wykupują całe sklepy... no masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja chyba zaraz wybuchne wrrr wczoraj test paskowy negatyw. Dzisiaj clearblue bledszy niz poprzedni :( zostal mi jeszcze jeden paskowy wiec go zrobilam teraz , bo pomyslalam ze nie bedzie juz potrzebny bo to koniec staran, i co..? Po 4 minutach pokazala sie baaardzooo blada rozowa kreska wrrrr ! Tz bardzo bym sie cieszyla ale juz nic nie rozumiem :( dlaczego poranne wychodza negatywne a popoludniowe blado pozytywne ? Przeciez to idzie zwariowac . No i dzis mam tam tak mokro ze co chwile biegam do wc spradzic czy okres dostalam Dziewczyny badacie sobie szyjke? Moja jest wysoko, srednio mieka i zamknieta. Jezu chyba oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauli mnie brzuch boli jak na @ juz od 19dc i wtedy tez mialam 1 dzien plamienia . Teraz mam 31dc i dalej boli. A tak sobie wlasnie pomyslalam czy mozliwe jest zebym zaszla dopiero 19 lub 20 dc? Ze owu mi sie przesunela np przez stres? I moze dlatego te testy tak dziwnie wychodza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauli2706
mysle ze mozliwe....w moim przypadku nie mam sytuacji stresowych na codzien jestem spokojna osoba..eh ..ja mam obecnie 33 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauli2706
zreszta mam obecnie sucho...wiec z ciaza nie wiąże myśli...pewnie znow bedzie to samo.cykl sie wydluzyl zapewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauli2706
zreszta mam obecnie sucho...wiec z ciaza nie wiąże myśli...pewnie znow bedzie to samo.cykl sie wydluzyl zapewne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauli2706
zreszta mam obecnie sucho...wiec z ciaza nie wiąże myśli...pewnie znow bedzie to samo.cykl sie wydluzyl zapewne...po test pojde wieczorem i wtedy sie okaze....myslicie ze wieczorny tez bedzie wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze lepiej zrob z rana chociaz patrzac na moj przypadek to cholercia wie. Albo kup 2 i zrob dzis wieczorem a drugi rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauli2706
najdluzszy 35...najkrotszy 27...ale ten 35 rzadko...najczesciej 32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagodowaJa
Ja stwierdziłam ze nie będę czekać miesiąc , w ten weekend wypada mi owulacja wiec mam zamiar mojego zaciągnąć dziś do łóżka :D myśle ze długo nie będzie się zastanawiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauli2706
a czy w dn w ktorym powinna byc @a nie bylo jej mialyscie sucho czy mokro w okolicach?tez mialyscie objawy np obolaly brzuch i lekko spuchniety a okazalo sie ze jednak jestescie w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauli tak jak pisalam od 19dc mam @owe bole brzucha i do wczoraj bylo dosc sucho a dzis normalnie potop :) a w podbrzuszu mam uczucie takiej ciezkosci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaoli wstaw zdjęcie tego drugiego testu? Objawy ciąży i @ niestety mogą być niestety identyczne. Najbardziej prawdopodobne jest brak @ i pozytywny test. Jagoda dobra decyzja, nie ma na co czekać, tym bardziej że nie wiele z nas zaskoczyła za pierwszym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zolza chcialam wstawic ale na foto nic nie widac nawet przy wyostrzeniu kolorow :( ale na zywo widac ta bladzioche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauli2706
do tej pory nie ma@.dzis powinna byc...jednyne co jest to orzekniety brzuch(jakby opuchniety)nic poza tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauli podziwiam cie :) jak ty wytrzymujesz zeby testu nie zrobic? A masz przygotowany na jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×