Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość Pauli2706
tak nie mam @...ale mysle ze tak bedzie...31dc...zolza chcialbym zeby to bylo ewent. od jedzenia te puszenie itp.zobaczymy co jutro przyniesie.moj m maw ndz urodziny i gdyby sie udalo mialabym piekny prezent...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauli2706
a pytanie do dziewczyn ktore maja juz dzieci...czy zanim zrobilyscie test mialyscie bole jak na@i bylyscie pewne ze bedzie jednak paskuda a tu niespodzianka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauli2706 testujesz jutro? trzymam kciuki :) jesli by sie nam udalo to rodzimy w tym samym czasie :) wszystkim wam zycze tego czego i sobie - 2 pieknych II To co powiecie o tym zdjeciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauli2706 ja w poprzednich nie mialam a teraz chociaz nie wiem na 100% czy jestem to moge napisac ze od 1,5tyg mam bol podbrzusza ciagniecie i skurcze czasem jak na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedzialek ide do lekarza to powiem o tym.. A co do boli jak na @ to miałam takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie twój test jest pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauli2706
jutro wracajac z pracy kupie test i rano w niedz zrobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagodowaJa
Czesc dziewczyny , mam na imię Jagoda.Wraz z moim partnerem chcemy postarac się o dziecko. W jakim wieku są wasi partnerzy? Ja mam 26 lat a mój ukochany 34... boje się trochę ze będzie mi ciezko zająć w ciąże przez to ze on jest w takim wieku . Wcześniej ja nie bylam gotowa na ciąże ale teraz już wiem ze chce i dam rade .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro rano testuje jeszcze raz bo ten na foto byl popoludniowy. Wiek ? Ja mam 34 lata i od 3 lat mam nowego partnera jest o 10 lat mlodszy i mamy syna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagodowaJa
Super :) w takim razie są szanse ze zaskoczę :) dziś wzięłam pierwsza tabletkę kwasu foliowego . W przyszłym miesiącu będziemy chcieli spróbować . Byłam u ginekologa ostatnio , zlecił mi badania . Cytologia i usg transwaginalne . Wszystko wyszło dobrze także oby było Ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoł mam nadzieje ze jemu nie powiedzialaś o tych swoich obawach odnośnie wieku. Mogłoby zabolec, a 34 lata to wcale nie jest jakiś pozny wiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagodowaJa
Nie No nie powiedziałam :D niby facet może mieć dzieci cały czas . Bardzo chciałabym mu dac dziecko , trochę się boje tego ale chce . Czy któraś z Was jest mniej więcej w moim wieku i tez się boi? Robilyscie jakieś badania przed ? Ile się już staracie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagodowaJa
Super , ciesze się z Twojego szczęścia teraz!! Mam nadzieje ze niedługo do Was dołączę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) dzis robilam test ale taki zwykly paskowy niby 10 czulosc, wyszedl negatywny :( juz glupieje , @ nadal nie ma i zadnych objawow jej nadejscia :/ a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kaolia myślę że ten czuły to by coś pokazał, ale nie trać nadziei U mnie dziś 26dc Mniej czuję jajniki, brzuch w dole odrobinę ćmi tak jak przed okresem. Jezeli owu była w 17dc to okres za około tydzień powinien przyjść, chyba że znowu coś się popierdaczyło. Przeziębienie mija, także jest progres :) Miłej soboty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi te o czulości 10 pozazywaly ledwie widoczną kreske, a bobo test 25 juz wyrazną kreske i robiłam po poludniu. Wiec mowie test testowi nie równy, bym powiedziala ze te 10 są gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno wyczuć Czytając opinie to faktycznie z tym różnie bywa Ale zazwyczaj jak jest hcg to coś się pojawia, tak jak napisałaś np. Cień cienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupie dzis ten sam co robilam wczoraj i zrobie jutro lub w poniedzialek jesli @ nie przyjdzie. W poprzedniej ciazy poranne testy wychodzily mi negatywne a popoludniowe pozytywne wiem moze jestem jakas kosmitka i teraz tez powinnam popoludniu robic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zolza czasem przeziebienie opoznia @ ale tez czasem ciaza daje objawy ktore mozna pomylic z przeziebieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzuch boli czasem....32 dc jutro powinna byc @czy bedzie?zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauli2706
brzuch boli...32 dc jutro powinna byc @czy bedzie?zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauli2706
zaczyna mnie wysypywac na twarzy delikatna "kaszka"krostki ale nie sa one czerwone...nie mialam tak nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zołza 987
wiem, że przeziębienie może przedłużyć cykl, zobaczymy. leczę się domowymi sposobami-rosół,nalewka malinowa :D Raczej jestem w 99% pewna, że @ przyjdzie. jeżeli tak będzie tow Marcu jeszcze będziemy kochać się a, ale w kwietniu przystopujemy, ponieważ nie chcę wylądować w szpitalu w święta...już rodziłam w tym terminie i nie chcę powtórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pauli czekam na wynik Twojego testu!!! Bardzo Wam kibicuję, aby były te dwie kreseczki :) Znam to uczucie i wiem jak wspaniale jest być matką. Nic tak nie dodaje skrzydeł. Wiele rzeczy kiedyś niemożliwych staje się w stu % do zrobienia :) cudowne uczucie jak rośnie ten mały człowiek w Twoim brzuchu a następnie po kilku/kilkunastu godzinach męczarni otrzymujesz najwspanialszy prezent na świecie-dziecko nigdy nie zapomnę jak córcia i synek po wyjściu z brzucha leżeli na moim ciele-cudowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaoli i Pauli jutro czekam na fotki Waszych testów ;) Kaoli jakoś tak nie wydaje mi się żebym zaskoczyła. Czas pokaże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez sie wydaje ze nie trafilismy ale mala iskierka nadzieji jest. Boje sie tylko ze jesli sie udalo to znowu jednak @ przyjdzie :( juz 4 razy w ciagu 10 miesiecy mialam test pozytywny a @ sie pojawila , czyli to byly biochemiczne. Roznica teraz jest taka ze wtedy @ przychodzila w terminie bez opoznien No zobaczymy co to bedzie. Mykam spac bo padam na twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×