Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość Pauli2706
wiesz dwa razy zdarzylo mi sie ze cykl przedluzyl sie do 35 dzis 33 dwa dni mnie nie zbawia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauli no niby racja , ale trzymam kciuki zeby @ nie przylazla. Dziewczyny wlasnie tak sobie myslalam usypiajac moje malego brzdaca... Czy ja przypadkiem nie zwariowalam? Czy wszystko ze mna ok? Mam juz 4 dzieci , w mojej rodzinie nie ja jedyna :) ale gdy napomne cos o kolejnym dziecku to odrazu twierdza ze jestem nienormalna. Jestem? Co mam poradzic ze ja poprostu kocham dzieci i chce jeszcze jedno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie patrz na innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaoli masz czworo dzieci?nic wcześniej się nie chwalilas? W jakim wieku, jaka płeć? Super taka duża rodzina:).tylko podziwiac Pauli zrób jutro test, bo ciekawość zżera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) corka ma 15 lat , 2 synow w wieku 14 i 12 lat i maly rodzynak 2 latka :) 3 starszych mam z poprzedniego zwiazku ( malzenstwa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaoli to teraz córka by się przydała :) Starsza trójka to już taka poważna Ja mam dwoje, parke 9 i 6 lat. Dziś zrobiłam test hcg paskowy i normalnie chyba jest jakiś baaaardzo delikatny cień drugiej kreski!!! Jutro powtórzę z rana bo szok po prostu szok!! Jak nie byłam w ciąży to nic nie pokazywał test, nawet cienia. Mam coraz większą nadzieję że się udało a jednocześnie strach przed biochemiczną...zobaczymy brzuch mnie pobolewa jak na@ Pauli a Ty jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zolza trzymam mocno kciuki :) Pauli bo ciekawosc nas zzera :) u mnie cisza malpy brak :/ jiz nie wiem co sie dzieje. Chcialam umowic sie do gin.ale nie moge sie dodzwonic wrrr , ten bol noe dake mi spokoju :( nawet nie mozna sie poprzytulac tak jak by sie chcialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marciakansia
Hej hej, napisałam na innym topiku, ale widzę ze tu bardziej moje pytanie pasuje. Macie niestety te same problemy raczej co i ja... Co myślicie o moim przypadku? Myślałam, że moja owulacja wystąpiła 15/16 dnia cyklu, 27 zrobiłam betę wyszla zerowa. Miałam dziwne skoki temperatur przez ten czas dlatego gdybalam kiedy była owulacja. Tak od 20 dnia zaczęłam mieć sluz plodny, 23 był stosunek. A od 25 temperatura wzrasta. 2/3 powinnam dostac okres, nie zapowidą się, no bo temperatura nie opada, lecz co dzień czuje sie jakbym zaraz miała go dostać. Mam mleczny i dużo śluzu. Czy mam jeszcze szanse ze będę w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marciakansia
No właśnie mamy ta nadzieje co miesiąc od roku i nic. Ale teraz jak mam coraz wyższa temperaturę i brak okresu tooooo, nadzieja rośnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to wam powiem ze nigdy bety jiz nie bede robiła... Pierwsza byla 63 Po 48 była 190 Po 72 była 960 Po 48h była tylko 1200 - tu ju lekarz mowił ze zle i ryk w szpitalu... szukali ciazy pozamacicą. Po 24h 2500 i dopiero pojawił się pęcherzyk 3mm i to był 6 tydz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze zrob test. Jestes juz po terminie . No a mi sie udalo dodzwonic do gin.na 13:30 mam przyjsc , pewnie i tak nie zobaczy czy jest ciaza jesli jest bo to chyba za wczesnie ale mize znajdzie przyczyne tego bolu brzucha jesli to nie ciaza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeżyłam CP i nikomu nie życzę... Pierwszy cykl starań i trafiła się. Teraz jakbym zobaczyła pozytywny wynik, to najważniejszy byłby drugi, czy dobrze rośnie, nie za wolno... Dziś rano zrobiłam strumieniowy i jedna krecha :/ Może za wcześnie żeby lekarz zobaczył cokolejek ale nie można się poddawać i trzeba myśleć pozitiwo jeśli się starasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marciakansia
Przeżyłam CP i nikomu nie życzę... Pierwszy cykl starań i trafiła się. Teraz jakbym zobaczyła pozytywny wynik, to najważniejszy byłby drugi, czy dobrze rośnie, nie za wolno... Dziś rano zrobiłam strumieniowy i jedna krecha :/ Może za wcześnie żeby lekarz zobaczył cokolejek ale nie można się poddawać i trzeba myśleć pozitiwo jeśli się starasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się naczytałam ze w 4tc widac pecherzyk a u mnie 6 i nic to przeżyłam koszmar w szpitalu... Do tego ta wstrętna beta, nigdy więcej takich przeżyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marciakansia
Najgorzej jest jak się człowiek naczyta :D wtedy to czarne myśli przychodzą do głowy, chociaż zdazają się i tę dobre :) no ale jak tu nic nie czytać jak się chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauli2706
dziewczyny 34 dc...@brak...wiec dzis wieczorem kupuje test na jutrzejszy poranek...jestem mega podekscytowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaoli bardzo bym chciała żeby jutro wyszedł pozytywny...ale w grudniu miałam pozytywny inpo niespełna tygodniu dostałam@...będę się cieszyć jak usłyszę serduszko. Daj znać po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauli2706
prosze was:-)moj m sam zauwazyl ze nie mam @...nie jestem nerwowa itp(zawsze bylam) jutro rano bedziemy wiedziec:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno dam znac :) chyba po drodze do lekarza zrobie sobie jeszcze jeden test :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było by cudownie, a przełożony by chyba osiwiał bo w tedy w pracy epidemia ciężarnych hehehe Zobaczymy, czas pokaże Mam te testy z allegro taniochy paskowe, dziś kupię bobo test i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×