Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Witam, dziewczyny:) co do wklejonego testu - ja widze kreske, hmmm moze rzeczywiscie jakies zagniezdzenie? Chyba ze z testem cos nie tak... Oby nie, trzymam kciuki! Zolza ja powiedzialam dyrektorowi w 2 miesiacu, w 3/4 poszlam na L4(chcialam,zeby szybciej rozgladal sie za kims, aby przepadlo jak najmniej lekcji). Jesli masz umowe na stale, to nie ma znaczenia kiedy powiesz; od Ciebie zalezy tylko co z L4 (taka prawda, ze lekarze wypisuja). Musisz ocenic,co bedzie dla Ciebie/Was dobre(ja jeszcze chodząc do pracy co chwilę i tak byłam na L4 z racji na przeziębienia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też widzę drugą kreskę na teście!!!niektóre kobiety mają krwawienie podczas zagnieżdżenia. Może to właśnie to:) Koniecznie powtórz test!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
No na pewno go powtorze jutro Jak do tej pory nic sie wiecej nie pojawilo , byl to taki jednorazowy epizod...jak narazie Martuszkin nie wiem dokladnie kiedy mam miec @ ale sklaniajac sie do teorii ze moje plamienie bylo @ to nastepny termin mam za tydzien 20.03 Ale w poprzedniej ciazy test tez wyszedl mi dodatni tydzien przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego nie powinno sie robic testu przed @ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
Kaoli leć na bete! Powodzenia ☺ A u mnie nie ma nic. Okresu nie widać. A jutro lub po jutrze powinnam dostać. Test z piątku nic nie wykazał. Następny test w środę ☺ Mój mąż kazał mi zrobić dodatkowy test, bo mam dziwne smaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
Kaoli leć na bete! Powodzenia ☺ A u mnie nie ma nic. Okresu nie widać. A jutro lub po jutrze powinnam dostać. Test z piątku nic nie wykazał. Następny test w środę. Mój mąż kazał mi zrobić dodatkowy test, bo mam dziwne smaki, wszystko jem z cebulą taką surową. Ale ja zawsze tak miałam więc czekam do środy. Cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą wróciłam z pracy, najchętniej poszlabym spać, a tu tyle obowiązków jeszcze Kaoli a może Ty wtedy mialaś owulacje - to krótkie plamienie co bierzesz za@??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa i chciałam się zapytać czy któraś z Was tak może miała: Długo leczyłam się na nieregularne miesiączki. Tabletki antykoncepcyjne wszystko mi rozregulowały. 5 lat próba pomocy lekami aż od roku odstawiłam to wszystko w cholerę i niech dzieje się co chce. Od roku moje cykle mieszały się pomiędzy 40 a 47 dniem cyklu. Olewałam to, miałam dość chodzenia do lekarzy, próby różnych leków, badań, wydanych pieniędzy i stwierdziłam ze co ma być to będzie. Z mężem się nie zabezpieczamy, ostatnio nawet rzadko kiedy współzyjemy - wieczny stres w pracy, zmęczenie, ja padam jak zbita ledwo po powrocie do domu. Dzisiaj jednak jest 56 dzień cyklu i ni widu, ni słychu @. Prawdę mowiac bardzo pragnęłam dzidziusia, potem było mi już wszystko obojętne. Boje się pójść po test bo chyba boje się rozczarowania ze wyjdzie on negatywnie. Niby dzieci mieć nie chce tak do końca, ale jednak jakby okazało się ze ciąża to umarłabym ze szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Zolza- raczej nie to bylo 20 lutego wiec troche za dlugo a poza tym ona mi powiedziala ze mam za cienkie endo jak na okres czy na ciaze ....tydzien temu bylam u lekarza, a z tego co kojarze to po owu endo sie pogrubia tz rosnie zeby zarodek mogl sie zagniezdzic.!12 dni po owu moje endo powinno byc grubsze . Ale co by nie bylo mam nadzieje ze tym razem sie uda, mn juz na mnie dmucha i chucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Gosc- my Tobie raczej nie bedziemy w stanie powiedziec czy jestes w ciazy czy nie. Radze zrobic sobie test i bedziesz wiedziala czy cos tam zafasolkowalo w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Elena, tu bety tak latwo nie robia, nawet jak sie kiedys pytalam to kazali przyjsc na wizyte i zadnych informacji wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Zolza- na kiedy wypada Ci termin porodu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oh widzę ze troszkę zjadło mi mój dlugasny komentarz - dodam jeszcze: Przestałam patrzeć na swoje ciało, nigdy nie umiałam rozpoznać kiedy pojawia się owulacja. Przy tak nieregularnych miesiączkach również ciężko bylo to wyłapać a testy owulacyjne nie sprawdzały się w żadnym stopniu. W tym cyklu to nawet nie pamietam kiedy z mężem wspolzylismy. Bylam pewna ze w 40 którymś dniu dostanę @ bo klasycznie bardzo wysypało mnie na buzi, a wypryski to niestety zmora każdego mojego cyklu. Buzia wysypana była, teraz wszystko zniknęło i nic z organizmem poza tym się nie dzieje. Czy któraś z Was tez kiedyś była w takiej sytuacji? Chciałabym jeszcze wstrzymać się z testem, poza tym w weekend pozwoliłam sobie na kilka drinków i teraz zaczynam się wszystkiego bać.. Poza tym nie pytam Was czy jestem w ciazy, ale czy któraś z Was miała podobne problemy i jak się z nimi uporała? Chodziłam do 4 różnych lekarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę ze zjadło mi trochę mój komentarz wiec jeszcze dopisze: Przestałam patrzeć na swoje ciało, nigdy nie umiałam rozpoznać kiedy pojawia się owulacja. Przy tak nieregularnych miesiączkach również ciężko bylo to wyłapać a testy owulacyjne nie sprawdzały się w żadnym stopniu. W tym cyklu to nawet nie pamietam kiedy z mężem wspolzylismy. Bylam pewna ze w 40 którymś dniu dostanę @ bo klasycznie bardzo wysypało mnie na buzi, a wypryski to niestety zmora każdego mojego cyklu. Buzia wysypana była, teraz wszystko zniknęło i nic z organizmem poza tym się nie dzieje. Czy któraś z Was tez kiedyś była w takiej sytuacji? Chciałabym jeszcze wstrzymać się z testem, poza tym w weekend pozwoliłam sobie na kilka drinków i teraz zaczynam się wszystkiego bać.. Poza tym nie pytam Was czy jestem w ciazy, ale czy któraś z Was tez miała takie problemy i jak się z nimi uporała? Chodziłam do 4 różnych lekarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszesz że nie do końca chcesz mieć dzieci, a boisz się rozczarowania jeśli test wyjdzie negatywny. Kobieto zrób test i jeśli pozytyw to cudownie, a jeśli negatywny to raczej trzeba do lekarza. Kaoli termin mam mniej więcej na połowę listopada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Zolza jesli teraz sie uda to ja bede miala termin na 27.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie racje dziewczyny. Po prostu po 6 latach nieudanych prób mimo wielkich checi i starań, w głowie kobiety mogą dziać się różne rzeczy. Czterech lekarzy nie pomógło, liczyłam ze znajdę tu osóbkę która miala podobne problemy, ale widocznie muszę szukać innych grup bo może akurat któraś doradzi sprawdzonego lekarza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
U mnie na teście nawet kropeczki nie było... szkoda : ( Kaoli... to kiedy bedziesz miała jasność? Ja jestem głupia bo jeszcze mam złudzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
Gość powodzenia. Ja nie mam ci jak pomóc. Nie znam specjalistów. 6 lat ti już trochę jest... trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ostatnie pytanko: myślicie ze jest sens robić test wieczorem? Wiem, ze rano z pierwszego moczu najlepiej robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
Zolza. Dokładnie tak... jeszcze chyba jakaś choroba mnie dobija. Zle sie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
Gosc, niby zawsze jest sens ale lepiej jest zrobic po prostu rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak tak źle się czułam to miałam wtedy zagnieżdżenie (przynajmniej tak mi się wydaje) Elena który dziś masz dc?? Gość poczekaj do rana, chyba najlepsza opcja. Chociaż mi rano pokazał ledwo widoczną kreskę a przed południem tego samego dnia już zacznie wyraźniejsza. Sama zadecyduj.. U mnie dziś było sporo mlecznego śluzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiar pojechac po test do apteki, pojechałam na fitness wiec chyba sobie odpuszczam i czekam na @. Jak się nie pojawi z RÓŻNYCH przyczyn to wtedy będę myśleć o wywoływaniu lub innych przyjemnych cudach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Elena nie jestes glupia tylko pragniesz dziecka :) Bede miala pewnosc jak pojde do lekarza jutro zadzwonie i postaram sie zrobic termin za 2 tyg bowczesniej i tak nie ma sensu a i mam nadzieje ze nic sie nie wydarzy do tego czasu. Oczywiscie kupilam sobie jeszcze 2 testy jutro powtorka i pozniej w czwartek albo piatek jak bedzie ok to kreska bedzie robic sie ciemniejsza a jak znowu cb to kreska bedzie jasniejsza lub wcale Dam znac jutro i wstawie foto jesli bedzie ladna kreseczka AAA wiecie co strasznie chce mi sie kawy i glowa boli. Nie wiem czy to objaw ciazowy czy wina pogody i niskiego cisnienia Buziaki dla was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Na zdjeciu te kolory wychodza jakies blade :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×