Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiur88

Mamusie listopad 2017 cz.2 ;)

Polecane posty

Gość gośćfif
Gosc 1003 trzymaj sie cieplutko , daj znac co powiedzieli u lekarza, duzo zdrowka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2017
Gosc 1003 wszystkiego dobrego dla Maluszka. Dużo zdrowka a Tobie cierpliwosci Kochana. Nie ma nic gorszego niz chore dziecko. Co do lezaczka to go nir uznaje. Nawet nie kupilismy go. Jakis miesiac temu kolega nam pozyczył dla małego, ale mu sie nie podobało i sie denerwował. Lezał w nim chyba ze 2 razy i oddalismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dostalismy bujaczek, ale podobno trzeba go traktowac jak fotelik- kiedy trzeba, na jak najkrocej. U nas to moze 15 minut co kilka dni. Dostalismy syrop wykrztusny i nebulizacje, we wtorek kontrola, w razie goraczki na nocna pomoc. Dziekujemy. Mały nie traci dobrego humoru i z tego czerpie sile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenyloetyloaminka
Mały nadal chory. Nadal chrypi. A tatuś przyniósł kolejnego wirusa z pracy i teraz cieknie mi z nosa i boję się by małemu się nie pogorszyło :( Dodatkowo znowu problemy z brzuszkiem. Śluz i krwawe nitki w kupce. Czyli alergia pokarmowa. Sprzężenie problemów i zmartwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty karmisz piersią?? Skoro ma alergię pokarmowa to będziesz musiała przejść na mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfffbasia
Aluś też niewyraźny:-( katarek się puścił i oczka łzawią i w ogóle więcej śpi niż zwykle:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenyloetyloaminka
Tak karmię piersią. Trzeba znaleźć przyczynę a nie przechodzić od razu na mm. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2017
Kochana masz racje. Jezeli to jednarozowy stolec, a dziecko zachowuje sie normalnie to nie powinno niepokoic. Gorzej jezeli stytuacja sie powtarza, wtedy trzeba szukac przyczyny. Postarać sie wyłapac alergen. Mm w ostatecznosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfffbasia
Zgadzam się w 100% procentach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfffbasia
Dziewczyny czy to możliwe że dziecko zrobiło bardzo brzydką zielona kupę przez to że ma katar? Alek taką paskudna zrobił, zgnita zieleń o konsystencji hummusu ale bez śluzu. Nic nowego nie jadłam. Alek ma duży katar i trochę rzęzi. Jutro lecę do pediatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2017
Basiu a nie zjadlas banana? Ponoc dzieci po bananie maja takie kupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfffbasia
Dzwoniłam do przychodni i pielegniarka powiedziała żebym dziś nie przychodziła jeśli Alek jest w formie bo mieli dziecko z groźną i bardzo zakaźną chorobą:o nie wiem o co chodzi ale się przestraszyłam. Mogłam wziąć wizytę domową na NFZ ale chyba przeczekamy, mały jest wesoły i nie ma gorączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz po uroczystosci, Maly przespał chrzest, a na przyjeciu był jak aniołek :) Za to choroba sie dzis rozwinęła, rano mamy lekarza, kaszel i katar straszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenyloetyloaminka
Pani doktor, która była u nas na wizycie mówiła, że pełno małych pacjentów. Odwilż zawsze tak wygląda... Powiedziała też, że ważne żeby obserwować smarki jak białe to ok, ale jak zmienia kolor to od razu do kontroli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaNova
Ta pogoda jest beznadziejna. Ja, moj ojciec i mama jestesmy "pociagajacy", bardziej lub mniej. Maja i maz sie trzymaja jak narazie i oby tak zostalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka88
Mój Olek też chory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka88
Ucięło mi wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka88
Ma straszny katar ściekający po gardle i od tego masakryczny kaszel. Byliśmy u lekarza i niby osłuchowo czysto ale dostaliśmy kropelki do nebulizacji, Clemastinum i Bactrim. Czy któraś z mam miała do czynienia z tym Bactrimem bo w internecie różnie o nim piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasiur88
Ciężarówka ja miałam bactrim jak Kuba był malutki :-) u nas pomogły leki tylko nie pamiętam co miał oprócz tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem uczulona na Bactrim, mialam przepisany w wieku niemowlecym. U nas tez osluchowo czysto, ale katar i kaszel straszny... Mamy zalecony Hedelix, Laktoferryne, Fenistil i nebulizacje. Kontrola w piatek, bo Maly leci mi z wagi i prawie wcale nie sika, bo nie je, w weekend jadl slabiej, ale wczoraj i dzis niemal wcale, po nocy sucha pieluszka, butelka probowałam wode, moje mleko, jak sie obudzi i nadal nic to sprobuje ppdac cokolwiek lyzeczka lub strzykawka na siłe... Ciagle spi, wczoraj pobil swoj rekord- 5h w nocy, ale ja zamiast spac to siedzialam nad nim, bo kaszle przez sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasiur88
Przy spadku wagi i tym że dziecko nie je masz kolejne kontrolę dopiero w piątek?? Jejku ja musiałam co 2 dni jeździć...Zdrówka dla waszych maluszków ;-) u nas jak posmaruje dziaselka maścią to jest spokój a jak zapomnę to gryzie wszystko co popadnie i marudzi :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadek był nieznaczny 20g, ale jednak. Mały zrobił 3 kupy, a nie robił czasem wcale ponad tydzien, wiec rownie dobrze moglby to byc blad pomiaru. Umowiona kontrole mam na piatek, ale gdyby nadal mało jadł albo pojawila sie goraczka to mam byc jutro, bez zapisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenyloetyloaminka
U nas z wagą też nie za fajnie. Tak jak przybierał w zdwojonym tempie na początku, tak teraz zatrzymał się i jest szczypior poniżej centylu zaznaczonego na zielono. Będę musiała porozmawiam z lekarką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fenyloetyloetyloaminka, mamy dobra wage ok 75 centyla, tylko teraz slabo w czasie choroby... Czy to normalne ze on ciagle spi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenyloetyloaminka
Mój też co chwile sie rozładowuje. Przesilenie wiosenne. :) Nie martw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×