Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiur88

Mamusie listopad 2017 cz.2 ;)

Polecane posty

Gość gość kasiur88
Domel tez juz nie spisz?? Mnie pobolewaja :( doszlo mi palenie w przelyku do tego stopnia ze az zwymiotywalam :( masakra musze apteke odwiedzic bo sie wykoncze z tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DomDel
Kasiur i tak już późno, zazwyczaj 3-4 otwieram oczy i nie mogę spać. Muszę coś zjeść i się wybudzam całkiem. Ciężko mi się śpi, bo budzi mnie ból biodra, albo siku i wtedy pachwiny. Chciałabym już być po wszystkim. Na palenie w przełyku ostatnio pomagło mi kila łyków mleka. Spróbuj, nie zaszkodzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
U mnie też pachwiny:-( w nocy wstaje po kilka razy na siusiu. Ach jeszcze. Już nie mogę się doczekać listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DomDel
Szukam inspiracji, na prezent dla maluszka. Wiem, że będzie składkowy. Kwoty nie znam, ale mam sobie coś wybrać. I zupełnie nie wiem co. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła_mama2017
Mnie wczoraj tak krocze bolalo, szczegolnie jak wstawałam, przekrecałam sie czy podnosiłam się. Brzuch chyba mi opadl. Mam jakieś przeczucie ze urodze w ciagu 2 tygodni. Myślałam ze to mi cos popsuło sie forum :( a tu u wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DomDel
Ja miałam przeczucie już kiedyś, że moja data to 26 października :-D obudziłam się z nią i ciekawi mnie czy się sprawdzi :-) a od wczoraj zaczęłam świrować ze sprzątaniem, moi panowie mieli dość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła_mama2017
Ja czuje ze to bedzie albo przed Wszystkimi Swietymi albo na Wszystkich Świętych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
A ja czuję że urodzę 7 dni po terminie, a termin mam 15.11. tak rodziłam starsze dzieci:-) kurczę pół ciąży przeleżałam z krótką szyjką i bałam się przedwczesnego porodu a teraz nic się nie zapowiada, szyjka się trzyma twarda i zwarta:-) liczę tak po cichu że weźmie mnie 19.11 to bym urodziła w swoje urodziny:-) ale jak to gin stwierdzić że pewnie znowu będzie indukcja:-( u nas robią do 7 dni po terminie. DomDel co do prezentu to zastanów się co jest Ci potrzebne:-) gdybym była na Twoim miejscu to pomyślałabym o czymś praktycznym np. Krzesełko do karmienia lub leżaczek bujaczek albo jakąś fajną matą edukacyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DomDel
Basia ja jestem z 21.11 :-) Myślę właśnie nad leżaczkiem z Tiny Love 3w1, wcześniej myślałam o karcie podarunkowej np. do Smyka, ale tam dużo drożej niż w internecie :-( i jeszcze mi chodzi po głowie Miś Szumiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła_mama2017
DomDel wybierz sobie kilka opcji cos tanszego i drozszego, coś praktycznego wybierz co posluży Ci na dluzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła_mama2017
Basia mamy wspolny termin ;) ale ja pierwsza pewnie pojde na odstrzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
Przyszła mamo życzę Ci tego z całego serca:-) najważniejsze żeby poszło sprawnie i tak napewno będzie:-) te ostatnie tygodnie się lubią dłużyć. Dziewczyny czy wiecie czy jest jakaś maść antybakteryjna bezpieczna w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasiur88
Domdel mleko pomaga na chwile :( udalo mi sie jeszcze zasnac :) dziewczyny tak czytam i widze ze 3z nas strzelily sobie prezenty urodzinowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
Chyba lepszych prezentów nie można sobie wyobrazić:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DomDel
U nas nie dość, że urodzinowy to jeszcze Walentynkowy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śpicie w dzień? Ja nie potrafię, choć każdy mówi, żeby spać. Przecież na zapas się chyba nie da? Przez te nocne pobudki chodzę jak zombie czasem, ale i tak zdrzemnąć się nie umiem. Może z raz jak byłam mocno przeziębiona. I jak się obudziłam, nie mogłam dojść do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Przyszła mamo , w szpitalu miałam ze sobą majtki poporodowe siateczkowe jednorazowe/wielorazowe , podkłądy poporodowe , podkład na łózko , nakładkę na toalete - ciężko się wysiusiać po cesarce na małysza , szare mydło jeleń , dwa ręczniki jeden mały drugi duży , suchy szampon , szczotke do włosów , paste do zebów , szczotokę, balsam nawilżający - smarowałam odrazu brzuch , szpaomon ,kapcie ,klapki pd prysznic, biustonosz do karmienia , 3 koszule masc maltan na obolałe sutki , wkładki laktacyjne - bez nich na koszuli widac wyciekajace mleko , wodę - bardzo chce się pić po porodzie , pomadkę nawilżająca , gumke do włosow dla maluszka nie musiałam mieć nic tylko ubranka do wyjscia . Jeśli chodzi o karmienie to sciagam pokarm laktatorem który tez miałam w szpitalu , dlatego , ze mam wczesniaczka i musze wiedziec ile dokładnie zjada.. na początku karmiłąm piersią i tracił na wadze ... dltaego zaczelam odciagac pokarm i monitrowac ile zjada, dokarmian rowniez MM dlatego ,ze mam mało pokarmu.. W szpitalu codziennie zabierali dziecko na toaletę , myli mu buzie i przecierali skóre nie był kąpany .Fizycznie jest ok , psychicznie było troche gorzej ale jest już oki :) Aha rogal jest bardzo przydatny w karmieniu przynajmniej dla mnie :) Bez niego ciężko było mi znależć pozycje do karmienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenyloetyloaminka
Jeśli chodzi o fajne prezenty w przystępnych cenach to podoba mi się motylek emanuel czy kostka edukacyjna, bo zachęca do aktywniejszej zabawy ze strony dziecka od szumisia. Biały szum można włączyć w radiu, albo apką w telefonie. Chociaż ja chyba wolę tradycyjne kołysanki czy dźwięki natury. :) Szumisie według mnie nie są warte swojej ceny. Z droższych prezentów to mata baby-sence mi się strasznie podoba, ale jednak troszkę za droga. Na pewno będę chciała jakąś książkę kontrastową. Wczoraj kurier przyniósł łóżeczko. Nie zauważyłam, że karton jest uszkodzony i puknięta jest górna rama... :( Kurier obiecał dziś przyjść wypisać protokół szkody, ale troszkę się denerwuje. Mam ogromnego pecha ostatnio. :( Czy to normalne, że w ostatnim trymestrze mam wizyty co 3 tygodnie? Nie powinno być częściej? Teraz jak pójdę to będzie już 37 tydzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna30
Dziewczuny ja byłam wczoraj w szpitalu na badaniach u tej niemilej doktorki, oczywiście czekać musiałam, bo ona jadła, to nie wiem po co mnie na ta godzinę umawiala ;) ale to nic... z małą wszystko ok, ktg, przepływy, placenta, wody w normie ;) przytyła w tydzień 200g ;) zuch dziewczyna! ;* dziś 38t0d! Damy radę! Pachwiny są moją zmorą, do kolan czasem mnie ciągnął, aż z nóg ścina ;) Z boku na bok nawet nie marzę, żeby się przewrócić, cieszę się jak z łóżka wstanę i skurczy nie mam ;* miłego, słonecznego dnia życzę ! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła_mama2017
Fenyloetyloaminka Ja juz co tydzień mam, chyba ze cos sie dzieje to od razu mam przyjśc. Ja juz gdzieś od 20 tc co 2 tyg mam wizyty. Fif dzięki za odpowiedz Słoneczko :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaNova
Hej mamusie :) Ide dzis do mojego lekarza zobaczyc jak mala sie rozwija. Jedno juz wiem: jestem w 34 tc i przytylam 13,5kg. Sprawdzalam na necie na kalkulator BMI i wyszlo ze mam 3 kg za duzo :/ patrze na to z przymruzeniem oka no ale mimo to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna30
KarolinaNova swoją wagą się nie przejmuj ;) ważne, żeby z dzieciaczkiem było wszystko w porządku ;* powodzenia u lekarza! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
Fenyloetyloaminka ja tez mam jeszcze caly czas co 3 tyg. Teraz jak pojde w piatek to bedzie 35+6. I dopiero od teraz bede chodzic co tydzien. Albo nawet bedzie kazal jeszcze za 2 tygodnie przyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna30
Co do wizyt miałam u swojej doktor w 31tc, później w 36tc, a teraz od 37tc mam co tydzień w szpitalu, ale też nie wiadomo czy bym miała tak często... mówiła, że to ze względu na cukrzycę ciążową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DomDel
Fenyloetyloaminka - ta mata jest cudna, oglądałam ją dziś rano, ale cena mnie odstraszyła, ciekawe czy są tańsze w podobnej wersji czyli kontrastowe. Chciałam znaleźć karuzelę kontrastową, ale widzę tylko hand made bez tego stelaża do wieszania :-( ogólnie w tej ciąży mam wizję szarości, błękitu i bieli, bez pstrokatych kolorów i ciężko mi znaleźć niektóre rzeczy. Coś mi się przedstawiało :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martucha 30 32 tc
Cześć dziewczyny,wizytę mam za tydzień.Jwstem tak przeziębiona,że już siły nie mam tak mnie kaszel dusi. Biorę antybiotyk,ale to nic c nie daje,nie wiem może kupię jakiś syrop. Mój w 29 TC ważył 1225 gram,teraz apetyt niemal,że zerowy i tak się strasznie boję. Poza tym mam maleńki brzuch. Boję się,że za mało przytył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Hej dziewczyny, jaki tutaj dzis ruch :) Popoludniu mam konsultacje u innego ginekologa. Boje sie bardzo, ze znow okaze sie ze Maly nic nie przybral. Trzymajcie kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
Trzymam mocno:-)daj znać koniecznie po wizycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenyloetyloaminka
1003, trzymam kciuki :) zaczęłam prasowanie i chciałam posegregować ciuszki, ale z rozmiarami jest kłopot. Małe wydają się duże, duże wydają się małe, nie wszystkie mają rozmiar podany ale np. kg. :D Wszystko na oko. Duuuużo tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna30
Fenyloetyloaminka też miałam problem z segregacją ubranek ;) zależy od firmy jak sobie oznaczą, niektóre ubranka od 6 m-cy są mniejsze o 56... też brałam na oko ;) 1003 mam nadzieję, że przyniesiesz nam dobre wieści! ;* powodzenia! Nie wiem jak Wy dziewczyny, ale ja mam jeden z tych gorszych dni... nie mam już na nic sił, wszystko mnie boli i jestem zmęczona... próbuję się zdrzemnąć i nie mogę... leżę i leżę... wstać mi ciężko... ruszać się też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×