Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiur88

Mamusie listopad 2017 cz.2 ;)

Polecane posty

Gość gość
Gosc1003,ale twoj synek jest duzy przeciez, wczoraj kolezanka urodzila , wywolywali w 37 tyg bo dziecko nie roslo a dziewczynka urodzila sie z waga 2kg,wiec glowa do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ma 2800, to dla mnie na ten moment wystarczające, w piątek zważony został na 2300 a to był koniec 37 tygodnia, ale bardziej chodziło o wymiary, np. brzuszek za mały o 3 tygodnie. Wije, ale mysle, że jeszcze trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1003 uważam że nie masz żadnych powodów do zmartwień. Ja jestem w 37 tc i waga to 2700... :-) MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MM, to teraz tuczymy Maluchy na ostatniej prostej. A co lekarz powiedział na Twoj opadniety brzuch? :) Mamusie, jakie imiona macie wybrane, jakies zmiany zaszly? Niezdecydowane wybrały? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opadniety brzuch oznacza wg niej poród w ciągu 2-3tyg. Tuczymy dzieciaki, szkoda tylko że ja mam ochotę wyłącznie na ... Jajka i słodycze ;-) MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam z talerzem jajecznicy :) Cos w tym jest, no ale w koncu białko i cukier, miesnie i mozg- natura chyba wie co robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
To u mnie z tym brzuchem się nie sprawdziło bo już od miesiąca noszę go między nogami:-) a u wieloródki się obniża tuż przed porodem:-) a szyjką twarda i zamknięta:-) spodziewam się przenoszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DomDel
Mi od wczoraj zauważyłam niżej wisi brzuszek. Ale i tak myślę, że to jeszcze chwilę potrwa zanim zobaczę tego wierc**iętę :-) jutro idę po wyniki GBS :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DomDel nie możesz sprawdzić wyniku przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DomDel
Niestety, szpital w którym robiłam nie daje takiej możliwości, a lab w którym dotychczas się badałam i mam wyniki online niestety daje sfałszowane wyniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
Dom Del co Ty mówisz? A gdzie robiłaś?? Może mój GBS+ też jest fałszywy:-) poważnie pytam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DomDel a nie robiłaś przypadkiem w diagmedzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wczoraj pobrałam drugi raz GBS, dla wlasnego spokoju. Czekam na ktg, cisnienie 160/90, zawsze cos, codziennie cos nowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 1003 a jesteś u lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
Daj znać po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DomDel
Basiu, badania robię w Diagnostyce. I już kilka razy np. mocz miałam fałszywy, pełno bakterii i innego syfu. Zresztą to nie tylko moje przygody. Dlatego GBS robiłam w lab przy szpitalu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
O kurcze to ja też:-) na wynikach pisze Diagnostyka Do. Z.o.o a z jakiego województwa jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
Miało być Sp. z.o.o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DomDel
To ta Diagnostyka :-) z podkarpackiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 1003 i gdzie jesteś? Jak ciśnienie? DomDel kurczę w takim razie muszę powtórzyć wymaz. Pewnie nic się nie zmieni ale warto bo w poprzednich ciążach mialam ujemny wynik i nawet gin mówił że to troszkę dziwne żebym nagle została nosicielka ale w medycynie wszystko jest możliwe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
Wyżej ja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DomDel
Basia, jak masz taką możliwość to powtórz. Ja akurat zawiozłam od razu próbkę do szpitala w którym będę rodzić. A do Diag ilekroć mocz zawiozę do 30 min od pobrania, to coś mi wynajdą, a potem powtarzam w innym lab i tak samo zawsze pobieram i okazuje się, że czysty jak łza. Synowi też robiłam to takie kwiatki wyszły, że mało zawału nie dostałam. I teraz im nie ufam (Diag) zresztą nie ja jedna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła_mama2017
Ja tam nie mam zastrzeżeń do labolatorium w ktorym robie wyniki. A co bakterii nigdy nie miałam w moczu podczas ciazy. Na wynik z Gbs tez oczekuje. Mnie dopadły bóle nóg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
Gość 1003 masz ciśnieniomierz w domu? może się denerwowałaś i ciśnienie skoczyło. Biegunka jesteś bo ciągle coś stresującego. Trzymaj się kochana, jeszcze troszkę i będzie po stresach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie denerwowałam sie, a przed pomiarem cisnienia jakies 15 minut siedzialam na korytarzu, wiec to nawet nie od spaceru po szpitalu. Nie wiem skad ta tachykardia u Małego, bo w czasie ktg mialam badane cisnienie i bylo juz w normie, wiec u mnie to chwilowy skok. U niego to trwało duzo dluzej, az mi wylaczyly dzwiek bo z trzech badanych maluchow tylko moj tak dudnił. I wiercil sie cale badanie, szkoda ze nie zapytalam ile ruchow bylo naliczonych, bo maja aparat z takim przyciskiem (chyba nie wszystkie takie sa). Cisnieniomierz mam, mierze czasem i ostatnio bylo ciagle ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaNova
Wam tez tak stopy juz spuchly? Mam wrazenie ze mi z dnia na dzien. Kiedy planujecie zlozyc lozeczko? Jak dlugo przed wyznaczonym terminem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwię się że większość z was nie ma jeszcze gotowego pokoju czy tam kąta dla dziecka. Łóżeczka skręconego czy nawet niektóre kupionego wozka, spakowanej torby do szpitala. Ja was nie krytykuje broń boze, ale dziwię się bo przecież w każdej chwili może się zacząć poród u większości z was. Ja też jestem w ciąży ale rodzę dopiero w przyszłym roku ale już mniej więcej miesiąc przed planuje mieć gotowy pokój dla dziecka caly. Przecież nigdy nic nie wiadomo a 35, 37t to już tuż tuż ... Balabym się że nie zdaze. Poza tym to chyba przyjemność patrzeć na gotowe łóżeczko i myśleć że za chwilę jego mieszkaniec się zjawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×