Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Witajta 🖐️ Kawusia i herbatka gotowe (__)? (__)? (__)? u mnie 8 stopni i jak zwykle ciemno, ponuro Wczoraj weszłam jeszcze wieczorem, chciałam Zulce wpisać coś i doopa. Nie dało sie. Wszystko było komentowane jako spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle, że dzisiaj skończe dywanik, czas najwyższy ;) Zulko ❤️ - jestem samoukiem jak większość z nas-kobiet. Może dlatego, że Mamy już nie było :O Jak byłam nastolatką to szyłam sobie ręcznie sukienki (takie na lato). Robiłam fajne swetry na drutach ;) w czasach PRLu to było coś bo miało sie fajne ciuchy. Brałam ślub w stanie wojennym więc sama sobie szyłam sukienke slubną z żorżety zdobytej spod lady ;) a wykrój z „Burdy” - pięknie mi wyszła :D Umiem wyszywać i zrobiłam kiedyś lniane czerwone serwetki z haftem riszelie bo potrzebowałam na stół a w sklepach nie było :D Na te wszystkie robótki i szycia podstawy też mi dały „prace ręczne” :D - i połknęłam bakcyla :D:D:D Fartuszki szylismy i robilismy rękawiczki i skarpetki na drutach Ale przede wszystkim działa chęć zrobienia: zawsze uważałam, że mozna zrobić wszystko - reszta to tylko przepis, techniczne podejście do wyzwania. Podobnie z gotowaniem, malowaniem itp - wszystko jest dla ludzi. Niesamowita satysfakcja jak sie samemu zrobi coś fajnego :D ;) Zulko ja już kupiłam LipiForme i od piątku biore 1 kapsułke na dobe. Zaszkodzić nie zaszkodzi bo to ma skład „bezpieczny” - zerknij: https://www.aptekagemini.pl/lipiforma-plus-x-30-kaps.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytał ktoś coś na temat medycyny chińskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Teklo poczytałam ulotkę i faktycznie nic złego tam nie ma;) ale myślę, że jednak zapytam dok. - tylko kiedy się do niego wybiorę? - oto jest pytanie;) wracając na sekundę do robótek, to trzeba jeszcze nie być leniem takim jak ja;):P i mieć cierpliwość, której mi brak:o ale uważam, że tak jak można wyuczyć się szycia, czy dziergania wg wzorów i projektów, tak malowania nie i koniec:P nawet jakbym chciała odwzorować wazon, czy jabłko to za chiny mi się nie uda, iskra boża jednak potrzebna;) i Ty ją masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skubnę Twoje kanapki (ściągnę tylko to zielone coś, pewnie szpinak) i szamię, mniam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego dnia kochane :) dzieki Teklo za wszystko 👄 zulko...🖐️ Vanilko.. 🖐️ ..jeszcze pare dni i idziemy do ortopedyty Vanilko.. prędzej ja we 2.02 ..:D:D:D już nie mogę się doczekać mam dość tej szyny ... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Witajcie Koleżanki. U mnie po śniegu ani śladu i bardzo wieje. Teklo, kanapki rano wszamałam, te z jajkiem. A teraz za nie pięknie dziękuję. Cz. odjechał a ja próbuje podciągnąć sprawy zawodowe bo naskładało mi się trochę. Kurcze, ja zawsze jestem w tyle, nie nadążam ...;( Zulka, ja mam podobnie z wszelkim rysowaniem. Już od przedszkola! Ładnie pisałam, czytałam, deklamowałam, a jabłka ZAWSZE miałam nierówne, nawet słoneczka nie potrafię narysować. Drugim nieszczęściem dla mnie były lekcje w-f. Jestem niskiego wzrostu. Zawsze najgorzej w klasie skakałam w zwyż, w dal, źle grałam w siatkę, przy wysokiej krótkowzroczności po zdjęciu okularów wcale nie widziałam lecącej do mnie piłki. To BYŁ KOSZMAR! Obrywałam po łepetynie ile wlezie. Jako - tako gotuję i potrafię upiec ciasta. Ale bez wielkiej dekoracji :D. No taka sobie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Witam Panie wieczorowo. Milo , ze tu piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepadłam na Skype. A teraz życzę wszystkim dobrej nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruwająca
Na rudo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry czytelnio....... Stawiam kawunię na rozbudzenie i herbaciątko.... Nie tak dawno o tej porze proponowałam biurowe pączki ale odkąd mam brzusiowe problemy takowych nie jadam :P. Po wietrznej nocy u mnie świeci słoneczko. Zasyłam Wam to ciepełko i życzę spokojnego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ Ja też będę ruda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix dzięki za kawę , przyda się dzisiaj cały litr. Pogoda u mnie okropna, wieje i leje. A ja tak dużo na dzisiaj zaplanowałam, może po południu się trochę zmieni. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pozdrowionka dzięki za herbatkę. U mnie słoneczko świeci,ale wieje. jutro wizyta ja się stresuję i denerwuję. Siostra już po jednym strzelaniu wczoraj miała,jutro drugie,trzecie w piątek. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy duck
Witam serdecznie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie także wieje jak sto diabłów:p Dzięki ociepleniu chałupki dużo mniej słychać wewnątrz jak kiedyś ale i tak straszno człowiekowi:(. Z wiekiem strachów mi przybywa i niedługo nawet kałuża na drodze będzie mnie wpędzać w palpitacje serca:p. A bo to wiadomo co z takiego rozlewiska gotowe wyleźć?!:p;) Wanilko Trzymam kciuki za siostrę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i to chyba wszystko bo nie bardzo mam o czym pisać. Przytulaski dla wszystkich uroczych dziewczynek👄 No i tradycyjnie zdrówka i udanego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orsejowa
witam wszystkie i miłego dnia zyczę :) vanilko trzymam kciuki by wszystko dobrze sie zagoiło ❤️ ja również bardzo się niecierpliwie ale ja mam na piątek wizyte .. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam powiedzieć że trzymam mocno kciuki za sis. twoją by wreszcie się udało pozbyć tego upiora ❤️ Dasisy 🖐️i u mnie wieje ale i jest słonko więc jest ciut lepiej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajta 🖐️ Dopiero teraz bo przedpołudnie spędziłam w O Vanilko ❤️- ciesze sie że już "strzelają" w skorupiaka, bo bałam się że będą zwlekać. Trzymam kciuki przez cały czas. Orsejko - niedługo uwolnisz łapke - mam nadzieje, że będzie szybko dochodziła do sprawności ❤️ Dorix - zwolnij! zwolnij bo to sie może źle skończyć. Nie musaisz czuć sie odpowiedzialna za wszystko i wszystkich. Jesteś Kobietą a nie robotem ❤️ Daisy - spokojnie, niedługo przestanie wiać, ściśnie mrozem i będzie tylko skrzypiało pod nogami. Ale już niedługo 8 marca, dla mnie prawie pierwszy dzień wiosny :D ❤️ Terixiu ❤️ - ja dzisiaj wzięłam dodatkową tabletke żeby nie zejść na widok białego fartuszka i myślałam, że zasne, kawa zaparzona po obiedzie postawiła mnie troche na nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×