Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

puściłam dobranockę i dopiero pokazał się wpis Orsejki. Orsejko kochana pisz co Cię trapi, wesprzemy dobrym słowem i myślą ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix ta moja chrześniaczka dynamit w doopce ma;) zamiast wchodzić (mimo wcześniejszych upomnień rodziców) wbiegała po schodach do swojego pokoju na piętrze, potknęła się i spadła, ryczała jak nigdy dotąd i dwa razy wymiotowała. na szczęście oprócz bólu głowy tylko się poobijała. ciągle są w szpitalu, ale już jest lepiej - trudno ją utrzymać w łóżku, już by pozwiedzała zakamarki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bastylia
Obiecanki byly ze przyjde wieczorem, ale nie dalam rady. Byly za to pogaduszki na Skype z bratowa. I dobrze mi to zrobilo:) Orsejko przytulam mocno, wierze ze jestes zmeczona i nie bardzo masz chec na wpisy. Pamietaj tylko ze nigdy nas nie nudzisz. I musisz wiedziec ze bardzo wspieramy Ciebie. Co jeszcze chcialam napisac. Teraz kiedy masz dodatkowo wiecej obowiazkow z pielegnacja mamy moze nie badz taka perfekcjonistka. Wiem ze lubisz miec ladnie, ale kto to widzial kosic trawke 2 razy w tygodniu? MOze nie syp duzo nawozu to nie bedzie tak rosla jak szalona. Odpusc troszke roboty. Znalez czas dla siebie, ot zeby sobie posiedziec. Zulka rzeczywiscie nieszczescie przytrafiolo sie siostrzenicy. No ale dzieci bez guza nie wyrosna. Tylko tym razem bylo wiecej jak guz. Dobrze ze nic wiecej sie nie stalo. Dziewczyny zycze dobrej nocki. Odpoczywajcie. Jutro z okazji swiata panstwowego organizuje akademie. Prosze nie migac sie, uczestnictwo w akademii to "dobrowolny-przymus":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plotka zaprasza na kawusię. Jak mogłam pospać to wstałam i po co? Chyba z przyzwyczajenia ,ze trzeba. Dzisiaj pierwszy mam dzien ,ze nic nie musze,wolny od wszystkiego ,nawet lodówka pełna,nie musze gotować. Zulko u nas tez wczoraj były niezdrowe pizze,zięc robił.Przyznam sie ,wychodza mu dobre.Zulko oby siostrzenica szybko wyzdrowiała. Terix a moze zatrułas sie jakimis nowalijkami,przeciez to chemia a my to jemy. Daisy piszesz o stawkach weselnych,rzeczywiscie w naszym regionie tak sie daje,sama uważam ze za duzo.Dojdzie do tego.ze nie bedzie komu ochrzcic dzieci.Moja córka od chrzestnego dostała prezent za 5. Codziennie z niego korzystaja i planowali sobe kupic taki prezent z pieniedzy które nazbieraja ,ale chrzestny kupił.Kupił zeby miała pamiątkę. Stanowczo za drogie.Kiedys az tak nie było a przed nami jeszcze czworo chrzesniaków i syn.I wszystkie w podobnym wieku,mam nadzieje ze odbedzie sie to stopniowo. W niedziele na obiedzie mamy goscic przyszła synowa,ale jakos sie nie stresuje,tylko mysle co ugotowac. A wczoraj jednak powiesiłam kwiatki na balkonie i widze ze za mało,5 skrzynek na balustradke ,pewnie musze dokupic.Nawet mnie nie ciągneło az tak bardzo ale w tym roku mój M zawiózł mnie na zakupy i trudno było sie oprzec.Rosna pelargonie. Jak pojechalismy wczoraj po sniadaniu na zakupy to wrócilismy około 14 do domu.Dobrze ze mam winde z garazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orsejko wspieram Cię w opiece nad rodzicami i zycze duzo cierpliwosci.Orsejko a Ty juz posadziłąs pelargonie,Zulko jak u Ciebie rosna też? odnosnie koszenia trawy u mnie na wsi była kosiarka spalinowa,nie dawałam rady zapalic wiec kosił M. Elektryczna nie zdawała egzaminu bo trawy było duzo.I to ze wszystkich stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłego dnia dla wszystkich. Odpoczywajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ Plotka dzięki za kawę👄 ja podam serniczek śnieżny puch, trzeba się śpieszyć bo u mnie znika momentalnie:D Podejrzewam że zaszkodziły mi truskawki z biedronki, nie mogłam się oprzeć i wrąbałam całe opakowanie (25 dkg) Ale już kwitną moje na działce i nie sypane żadnymi nawozami, tylko uzbroić się w cierpliwość:) Bastylka ja cię rozumiem bo dla mnie też dzień za krótki:P Albo za dużo się planuje na raz do zrobienia albo siły już nie te i wszystko wychodzi nam wolniej. Moje pelaśki na klatce schodowej już zaczynają kwitnąć. A drzewko liczi ma już 10cm:D Jak mi się uda to wrzucę do gara. Bastylka melduję się na akademii dobrowolnie pod przymusem lista podpisana:D Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bastylia
Czesc Spiesze sie mocno do dentysty, u nas nie swietuja. Terix organizuj dalej Ty akademie ja nie mam czasu.P znowu zaspalam[:( tak juz jest u nas rencistow, nie mamy czasu:P Plotko czy dobrze zrozumialam ? 5 tysiecy na prezent? To bardzo duzy prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi po glowie te 5 tysiecy. Dla mnie dojda jeszcze inne koszty. Musze zaplacic dojazd, hotel i samolot bo wesele jest kolo stolicy. Ciekawe dlaczego tam? przecie tam mlodzi nie mieszkaja bo mieszkaja za granica. Ale to juz inny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam dobrowolnie stawić się na akademii, a tu organizatora brak;):P ale co tam, bez akademii też świętuję - swoje imieniny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko teraz nie ma to tamto, koniecznie powiedz co to za prezent, jakieś autko? Orsejko u nas wchodzi w grę wyłącznie kosiarka spalinowa, bo... na ogródku prądu brak:o Terix a choć te truskawki miały truskawkowy smak, czy tylko obłędnie pachniały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wciam lody cassate, może ktoś się przyłączy?zapraszam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
Może ktoś chętny na popołudniową kawę czy herbat zapraszam (_) (_) (_) Zulka ja bardzo chętnie łyżkę lodów zjem:D Siostrzenica już w domu czy jeszcze na obserwacji? U mnie dzisiaj burzowo i trochę deszczowo. M rano pojechał na działkę podlać a teraz mu niebo pomaga:D Jutro od 8 zaczynam rehabilitację muszę wstać o 6 Tekla pewnie maszeruje po górkach:) Miłego popołudnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️podpisuję listę akademii,pozdrawiam Zulka wszystkiego najlepszego z okazji imienin 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka wszystkiego najlepszego ,zdrowia i samych dobrych wieści 🌻🌻🌻❤️ Sprawdziłam w kalendarzu, bo mi jakoś ten termin umknął:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie na akademii Bastylko ❤️ 🖐️ Dopiero teraz bo padłam w południe - taki był upał. Przespałam sie troche a teraz jest burza i nareszcie pada :classic_cool: Z przyjemnością herbatke Terixiu wypije. Bastylko nie ma Cie ale chociaż ząbki przeglądnięte, może jakiś naprawiony więc usprawiedliwiona jesteś. Zapiszemy to w Twoim notesiku :P:P:P Na akademie przygotowałam pieśń: O mój rozmarynie, rozwijaj się O mój rozmarynie rozwijaj się Pójdę do dziewczyny, pójdę do jedynej Zapytam się. A jak mi odpowie: nie kocham cię, A jak mi odpowie nie kocham cię, Ułani werbują, strzelcy maszerują Zaciągnę się. Dadzą mi konika cisawego Dadzą mi konika cisawego I ostrą szabelkę, i ostrą szabelkę Do boku mego. Dadzą mi kabacik z wyłogami Dadzą mi kabacik z wyłogami I czarne buciki i czarne buciki Z ostrogami Dadzą mi manierkę z gorzałczyną Dadzą mi manierkę z gorzałczyną Ażebym nie tęsknił, ażebym nie tęsknił Za dziewczyną. Pójdziemy z okopów na bagnety, Pójdziemy z okopów na bagnety, Bagnet mnie ukłuje, śmierć mnie ucałuje, Ale nie ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! casate Zulko dla mnie jak najbardziej - poprosze :classic_cool: Wybacz - nie kontroluje imienin ale buziak imieninowy duży 👄 👄 👄 nie ma totamto 🌻 Wszystkie Was Dziewczynki ściskam świątecznie i wiosennie ❤️ ❤️ ❤️ - bez wyjątku Terixiu - a serniczek został jeszcze? może okruszki chociaż? ❤️ mniam :classic_cool: Jak świętować to świętować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuleczko najlepsze zyczenia imieninowe i duzo zdrowia.Zulecxko jutro wkleje prezent otrzymany sle naprawde byla to przesada stswki to da okolo 2,3tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruwająca
Na rudo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz normalnie :D Goście pojechali wczoraj, ale byli nieszkodliwi ;) Ledwo otwierali oczy od razu wypadali z domu na świeże powietrze, a że pogoda dopisała cały czas siedzieli na zewnątrz domu :D Nawet jedli przy stołach na podwórku :D Wykorzystałam siostrzeńca bo zwiózł mi taczkami kamień z pobliskiej budowy, chodzi na siłownię więc miał siłownię za darmo :P Jak pojechali wzięłam się za porządki w domu, a potem do wieczora grzebałam w kwiatkach :D Dzisiaj za to totalne lenistwo, cały dzień przesiedziałam z laptopem pod orzechem i oglądałam zaległe serialiki :P Upał był nieziemski, ale deszczu brak, nawet ani jednej chmurki :D Jutro rano jadę z M do szpitala na pobranie krwi na TSH bo za tydzień kontrolny tomograf komputerowy płuc :D Dobrej nocy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zulka sciskam mocno imieninowo. Zycze wszystkiego naj, naj.... I dziubkow tysiac.... Nasza kochana solenizantko zyj nam 100 lat. A ze co rok robisz sie ladniejsza nie boj sie tej setki:) Dzisiaj mialam przerwe w pracach polowych tzn ogrodkowych. Jutro sie zmusze i skoncze. Czekam na deszcze zeby zozsiac nawoz a u mnie susza straszna... Plotka az jeste ciekawa tego prezentu za 5 tysiecy. Alez chrzestny mial gest. Tak sobie mysle....... Pewnie dla samych prezentow warto by slubowac:P Jak tak co drugi gosc da piatke:P i zrobi sie wesele na 300 osob:P(ze skromnym jedzeniem zeby nie wpedzic sie w koszty:P) Moze trzeba mi pomyslec o czyms takim:P Starczylo by na kremy przeciw zmarszczkowe i inne drobiazgi do konca zycia.:P No nic wypisuje glupoty, jeszcze sobie cos zle pomyslicie:P Dobranoc dziewczyny. do jutra, spijcie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty Teklo juz nic dzisiaj nie pij. Przy tych spiewach wyproznilas juz dwie "manierki z gorzalczyna" Kolorowe sny gwarantowane w nocy, ale rano bedzie wielki kac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka Twoje zdrowie! ....dadza mi manierke z gorzalczyna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bastylia
Zulka zdrowie po raz drugi i zdrowie wszystkich pieknych pan! ....dadza mi manierke z gorzalczyna......2X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×