Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Nie mam pojecia co ugotowac jutro szybkiego na obiad. Jakos nic mi nie smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj pewnie spac szybko nie pojde,zasnelam jak wrocilam do domu .pare minut spanis a tak mnie postawilo na nogi. Moge nie spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko kiedy wyniki kotkow . Payrzylam na stronie i nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki, odpadłam. Ploteczko, nie wiem co z ogłaszaniem wyników, ale po kolejności fotek ułożonych w zależności od liczby oddanych głosów widać kto zajął I miejsce w danym tygodniu. jak wejdziesz w zakładkę wszystkie zobaczysz, że trzy ostatnie tygodnie to fotki autorstwa tych samych ludzi, którzy mają jakieś sposoby nabijania głosów:o dla mnie ten kot ze sztuczną grzywą jest taki nieszczęśliwy w tym durnym przebraniu, a ten srebrny kot (w 3 i 4 tygodniu zajął 1 miejsce, a w 5 tyg. - drugie) a właściwie fotki z nim są po prostu nudne.... jest wiele innych ciekawszych, ładniejszych, na których coś się dzieje, a które nie zebrały żadnego głosu dlatego wietrzę tu jakiś przekręt:o szkoda gadać. chyba tylko w pierwszym tygodniu rywalizacja była uczciwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kawusia i herbatka. Tekla trzymamy kciuki Miłego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orsejowa
Vanilko ..dzieki za kawunie 👄 miłego dnia kochane ..u mnie zimno -1 i wieje zimny wiatr bryyy wiosny chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorix
dzień dobry Czytelnio. Przybywam z wiosną! Co prawda u mnie rano było na minusie -7, ale teraz lampi az żal siedzieć w biurze ;) Zapodaję biurowe sniadanko. Bułki żytnie z masełkom i staropolską wędzonką, do tego jogurcik malinowy z jogobelli i to musi nam wystarczyć :) dziewczyny, na koncert malicjiego zaplaciliśmy za 1 bilet 130 zl. Ale warto było. Mnie do gustu przypadł dyrygent. Starszy jegomośc z brzuskiem a podskakiwał jak młodzieniec :D. Uśmiałam się po pachy... Fakt...W tym roku mamy 10 rocznicę znajomości....CZUJECIE TO? Mimo wiatrów, mimo kłód...TRWAMY. Moc buziaków dla całej czytelni! PS. Zulka, też nie rozumiem niektórych kocuch głosów... A ten ze sztuczna grzywką i reklamą karmy...żal ;( Biorę się za biurowanie, trzeba zejśc na ziemię bo do wiosny jeszcze ciut, ciut.... Teklo, kciuki az białe.... Miłego dnia Kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero teraz, ale kanapki spróbowałam, Dorix dzięki Załatwiałam dzisiaj turnus rehabilitacyjny. Jako że po szpitalu to mam wcześniej bo na koniec czerwca:P Zulka nie miałam rezonansu tylko tomograf, a z tym sobie radzę. Kolono będę miała w znieczuleniu ogólnym, dlatego idę na 1 dobę do szpitala. Tekla trzymałam kciuki❤️ Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy duck
Witam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka Ja i moja menopauza to już chyba miłość do grobowej deski albo jest jak sugeruje Teekla czyli początki miażdżycy. Fakt wygląda tak że jest okres że sobie myślę że już mi minęło a potem wszystko wraca i znowu mnie męczy:(. Jak będę miała więcej czasu,czyli nie wiadomo w kiedy??:p. To chyba polatam po lekarzach bo u mnie miażdżyca i spółka to oprócz raka i innych plag rodzinne;). no ale jak człowiek zaczyna analizować to wychodzi że wszystko ma chore a że teraz nawet nie mam,, jak,, to wolę o tym nie myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki że tak wpadam od przypadku do przypadku ale jak samie wiecie,,zawsze coś,,. Teeklo Trzymam kciuki aż pot wycieka pomiędzy paluchami❤️ Terix No ja już się ucieszyłam że nic nie znaleźli u Ciebie a tu jednak jak do końca różowo nie jest bo coś na jelitach. Trzymam kciuki by wszystko było okej👄 Życzę zdrówka Wszystkim czytelniczkom👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najnowsze prognozy nie tylko nam wieszczą powrót zimy ale ponoć cały marzec ma być zimniejszy niż zwykle:(. Ja tu wiosny wyglądam a mi tu śniegiem w oczy sypią😭 Dorix Łoj toż to okrągła rocznica,pasowałoby jakoś to uczcić;) No nic zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dorix godnie zastępowałaś naszą Teklę, całus za biurowe śniadanko 👄 Terix nigdy nie miałam badań z użyciem tk czy rezonansu, więc nie wiem na czym polega różnica, myślałam, że tu i tu wjeżdża się do rury, tyle tylko, że przy rezonansie mocno stuka. ale uwaga, z opowieści mojego m i mojej koleżanki wnioskuję, że wszystko zależy od sprzętu. moja koleżanka ledwo dała radę (mimo, że nie ma klaustrfobii), robili miednicę i kazali jej trzymać ręce nad głową, a maszyna była tuż nad buzią. natomiast mój m (badanie tego samego obszaru) - luzik, ręce swobodnie wzdłuż ciała, a w słuchawkach muzyka na zamówienie, dosłownie zapytali czego chcialby posłuchać i to puścili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy no to mnie nie pocieszyłaś:o pobudka co 2 godziny męczy mnie strasznie, zwłaszcza, że czasami po pobudce w okolicach 4 nad ranem już nie mogę zasnąć, tak jak dziś - pierwszy zryw ok. 1.30, drugi o 3.30 i koniec, przewracanie się z boku na bok:o jak już już robi się błogo, okazuje się, że to 6 i czas wstawać. masakra jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na szczęście w nocy nie mam napadów. W dzień owszem. Wspomagam się ziołami i daje radę. Teklo kciuki były trzymane. Dobranoc Czytelnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dzień dobry Czytelnio :) Stawiam kawunię, herbatkę i WSZYSTKIE NA NOGI! Pooooooooooooobudkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!! Za oknem słoneczko, wiosna idzie! Wstajemy, wstajemy! Otwieramy szeroko ramiona i witamy się z nowym dniem. Cieszmy sie nim, cieszmy się zyciem, cieszmy się drobiażdżkami..... Całuję wszystkie i życzę wyjątkowo dobrego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ Stawiam sie na kawusi - pachnie aż w nosie wierci i ślinka cieknie ❤️ - dzięki Dorixiu Dziękuje za trzymanie kciuków Dziewczynki ❤️ ❤️ ❤️ Chciałabym powiedzieć że jest po wszystkim ale niestety wyrok sądu ma być w piątek po południu a oficjalnie do wiadomości w poniedziałek. Dowiemy się oczywiście w piątek ;) Logistycznie jednak wszystko odbyło się sprawnie, poprawnie, nie było żadnej wpadki więc Wasze kciuki zadziałały :D ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj miałam piękne słońce jak Dorix ale dzisiaj jest szaro i minus 5 za oknem Terixiu fajnie że ze znieczuleniem kolono. Komfortowo a po badaniu będziesz pewna że jelita zdrowe. Bo nawet jak coś jest to od razu robi sie z tym "porządek" Czas coś zjeść http://1.bp.blogspot.com/-ygNtVDx-lB8/T3TJWqvgeBI/AAAAAAAACSc/zdcuEIXKucs/s1600/kanapki.jpg 🌻 http://1.bp.blogspot.com/-WjS0dGIhZBU/VPmlzhXzh6I/AAAAAAAAKPA/Jn2DYt_phLM/s1600/IS_DSC_1816.jpg Miłego dnia życzę 🖐️ ❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruwająca
Najpierw machnęłam, bo wiedziałam, ze na rudo, ale chyba nic nie dało :P Dorix, nie wiem gdzie to słońce, bo u mnie jak u Tekli :) Wiosny ni cholery nie widać, a jeszcze mają być mrozy Ja już myślę o ogrodach, a tu trzeba na razie zapomnieć :D Za herbatkę dziękuję 👄 Tekla ile czekaliście na sąd od wniesienia pozwu, bo ja muszę zrobić sobie przelicznik, kiedy moim mam się dobrać do du....py ;) Zulka niestety zimno - ciepło musisz brać na przetrwanie :D Ja już nawet nie pamiętam ile to trwało u mnie, ale w porównaniu z moimi koleżankami chyba coś krócej :D Jakoś przeżyłam i zapomniałam o tym okresie w moim życiu :D Ale lekko nie było ;) Miłego dnia wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano mało bo my czytamy w specjalny sposób ;) Pochopnie zajrzałaś ;) Fruwająca - napisałam Ci na @ ❤️ Pozdrawiam popołudniowo 🖐️ może budyń? (___)? (___)? (___)? waniliowy z malinowym sokiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko na momencik, Teklo wiesz co lubię - jak budyń to wyłącznie waniliowy lub śmietankowy, inne odpadają;) Fruwająca czyli pozostaje mi wziąć na wstrzymanie, ale jak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok 19 przyłożyłam na chwilę głowę do poduszki i odpłynęłam na 3 godziny, ciekawe czy teraz zasnę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×