Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

straciłam rachubę za ile wpisów otworzy się nowa strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plotka2
Zulko prosze daj linka i napisz mi powoli w co mam klikac.dam tez corce to poklika wiecej osob .Nie jestem na biezaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🖐️ Zulka jutro będę miala rozmowę z moją dr prowadzaca. Dzisiaj była w przychodni i wpadła tylko na chwilę. Ręce mam sine do lokci od wenflonow i pobierania krwi. Spokojnej nocy wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Dzięki za kawusie Vanilko ❤️ Terixiu - pozdrawiam i kciuki trzymam ❤️ ❤️ ❤️ Ja tak na szbko tym razem bo musze zaraz wyjść. Zulko - tak myśle i napisze więcej jak wróce z miasta ❤️ ❤️ ❤️ Nawet jeśli sie myle to nie zaszkodzi o tym pogadać ;) 🌻 Dziewczynki - taka uwaga techniczna: - warto przy wymuszaniu nowej stronki wpisywać tylko kropke (tak robie) Kropka nie zajmuje miejsca (nie jest widoczna) i oszczędzamy miejsce na pozostałe wpisy. Z moich obliczeń wynika, że trzeba tak do ośmiu wpisów(kropek) żeby pokazała sie nowa strona. Kropki nie przesuwają strony w dół i pozostaje więcej miejsca na normalne wpisy. Nie moge wkleić linku do śniadanka :O Google zrobiły zmiane uniemożliwiającą mi taki zapis. Przyjrze sie temu jak wróce a na słowo mi uwierzcie, że zostawiam Wam całą sterte pysznych pachnących kanapek :D ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki ja tez sie tylko przywitam zjem kanapeczki i bede potem Dalej z laptopa nie moze sie Plotka zalogowac wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix ciekawe czy już jesteś po rozmowie z lek. i co ważniejsze wiesz na czym stoisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyleciałam was wszystkie mocno uściskać ,,naładowałam się dzisiaj bosko ...słoneczko tak pięknie lampiło ze po robocie uciekliśmy do lasu z kijami :D Dziecko wybyło na narty w góry i to mnie bardzo cieszy :) A my dwa pryki w domku pilnujemy dopieszczamy zwierzaczki nasze ..B..i O.. wszystkim miłego wieczoru 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze powiem Zulce moje grzanie już prawie zanika czasami jeszcze się pojawia ale z tym daje rade 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko - wcale nie muszą to być naczynia u Ciebie ❤️ ❤️ ❤️ ale lepiej na zimne dmuchać. Sprawa serca, cholesterolu, nadciśnienia i cukrzycy u młodych ludzi jest coraz bardziej nagłasniana i te choroby stają sie plagą w Polsce. Brak ruchu (nie chodzi o krzątaninę w domu), podwyższony cholesterol, nierówna praca serca, długotrwały stres i często cukrzyca są pierwszym stopniem do udarów czyli niedokrwienia mózgu spowodowanego zatorem naczyń najczęściej szyi, nóg i brzucha. Jednym z objawów są zawroty głowy, szum w uszach lub uchu, skoki ciśnienia, bóle głowy Nie kontrolowane serce, nierówno pracujące pompuje niedokładnie i część krwi pozostaje w przedsionkach. Odkładają sie wtedy skrzepy zatykające tętnice. Coraz częściej w Polsce udary mają młodzi 30letni ludzie Tak więc trzeba kontrolować: ciśnienie tętnicze np w domu raz na pół roku poziom cholesterolu, poziom cukru, osłuchiwać serce Kiedy moja lekarka 3 lata temu robiła wywiad spytała mnie czy przewracam sie często. Wtedy nie rozumiałam o co jej chodzi - teraz wiem. Nad tym sie nie panuje - sama wiesz. Lecisz i już. Tak samo z siebie sie nie bierze a trudno posądzać nas o niechlujne chodzenie, wysoki obcas, pośpiech itp. ❤️ ❤️ ❤️ Pierwsze co zrobiłabym na Twoim miejscu to wyraźnie, upierdliwie zgłosiłabym lekarzowi że „przewracam sie na ulicy” i że obawiam sie o swoje bezpieczeństwo bo wywrotki są niezależne ode mnie, częste i bolesne. Że lecze szum w uszach, że mam kiepski cholesterol na ostatnim badaniu Powinien wtedy zlecić badania na: -przepływy w tętnicach szyjnych (USG i Doppler) -dokładnie osłuchać serce, nawet zlecić USG serca czy nie ma arytmii albo złej pracy zastawki -dobrze byłoby też zbadać dno oka i oczywiście stale co jakiś czas systematycznie robić badania laboratoryjne bo pojedyncze w ogóle mogą być mylące Chodziłabym wytrwale i tak długo aż miałabym jasność sytuacji i pełną diagnozę. Nie mozna odpuścić bo należy nam sie to a lekarze szczególnie ci przeciązeni pracują schematycznie i rutynowo Oczywiście nie jest to przyjemnośc ale w naszej słuzbie zdrowia nie ma innego sposobu chyba że ma się lekarza w domu albo chodzi się prywatnie. Warto o to zadbać bo zaniedbania doprowadzają do miażdżycy a ta jest niestety NIEULECZALNA. Nie zawsze winna jest dieta - czasem inne przyczyny np genetyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko ciesze sie z Waszych leśnych spacerów ❤️ adrenalina skacze - ja mam ostatnio poczucie takie jakby coś dobrego miało się wydarzyć :D to oznaka zblizajacej sie wiosny ❤️ czujemy że zima powoli odchodzi. Światło jest inne i rano jaśniej jakoś i popoludnia też jaśniejsze ;) Wiosno! tu jestesmy! :D:D:D czekamy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co śnieg u mnie posypał ale ten śnieg ma już inny zapach 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorix
Dobry wieczór Czytelniczkom. Wreszcie przed nami weekend. Jakże się cieszę. Tym bardziej, że mamy na niedzielę wykupione bilety do filharmonii. Idziemy na koncert Waldemara Malickiego i jego przyjaciół. Tak więc jutro wyruszam do Cz - wy. Przytulam Was wszystkie i życzę fajnego weekendu. ❤❤❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vannilia
Cześć u mnie brzydka sobota jak na razie,tak szaro jest. Tekla dobre rady daję a też z nich skorzystałam już wcześniej i wiem na czym stoję,bo moje przewracanie wyszło od tarczycy i nie doboru wit.d3.,trochę cholesterol i stres robi dużo ,powiedział mój endo. Zulka skorzystaj i idź do lekarza. Orsejko jak ci zazdroszczę tego spaceru,kiedy ja tak sobie pójdę. Plotko czy po pracy odczuwasz nogę,i zdradź gdzie,bo my nie cierpliwe jesteśmy. Doris szerokiej drogi oj ja w filharmonii byłam jeszcze ze szkoły zawodowej,chyba muszę wyłapać gdzie jest bliżej mnie i się wybrać.W operze byłam podobało mi się. Betulko co tak mało aniołków . Dasiy co u ciebie,jak mama. Fruwająca jak się mają sprawy. Tertix już jakaś diagnoza co powiedziała doktorka . Teraz kawusia i herbatka. Miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę humorku:P:P Facet zakopał się w piasku na plaży tak,że mu tylko fiutek wystawał.Przechodzące staruszki się zatrzymują i jedna mówi. Zycie jest okrutne... Czemu pyta druga.Bo jak miałam 20 lat byłam tego bardzo ciekawa...W wieku 30 bardzo to lubiłam...W wieku 40 sama o to prosiłam...Po 50 za to płaciłam...Po 60 zaczęłam się o to modlić...W wieku 70 o tym już zapomniałam...Teraz gdy mam 80 to rośnie na dziko a ja k***a nawet nie mogę przykucnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D:D:D hi hi hi hi hi Vanilko - dobrze zaczęty dzień :D:D:D:D Dzięki za kawusie ❤️ chlipie sobie z przyjemnością bo u mnie: ....słońce!!!!! no naereszcie! :D Mam wychodne i będzie miło. Jakoś nienajlepiej mi sie spało dzisiaj tzn spałam ale ciągle sie przebudzałam i po przebudzeniu nie mogłam miejsca sobie znaleźć ciągle niewygodnie jakoś mi było :O to ten wiek :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mi przyszło do głowy, że mogłam zajrzeć pod materac czy jakiego grochu tam nie było :D :D :D :P Wklejam śniadanie - jest to próba bo google zmieniły narzędzia i nie da sie kopiować linków do zdjęć :O https://goo.gl/images/mqxXTy wygląda na to, ze można oglądać więc jeszcze jedno https://goo.gl/images/JQ8BoC Smacznego życzę pozdrawiam i miłego dnia 🖐️ Dorixiu miłej zabawy u Malickiego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! dzisiaj jest Światowy Dzień Kota! wszystkiego najlepszego dla Kociarzy i dobrego cieplutkiego życia wszystkim Kociakom Świata życzę ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość plotkowy
Kolezanki Kawa wypita,sniadanie zjedzone,poprane w miare posprzątane wiec chwilka odpoczynku.Pewnie zaraz pojade do syna ogarnąc piwnice. Dziewczynki nie pisze Wam na meila bo nie wiem co sie stało znowu mi sie popsuły adresy musze wklejac kazdy osobno,przeslijce takie gotowe do wklejenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie dzisiaj słoneczko lampi slicznie i az chce się życ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja ja już po dobrym bieganiu jestem wrociłam od rodzicow jak co sobote ogarniam domek i jak wracam to moje pokoje zostają do niedzieli nie ogarnięte nie chce mi się już :O zaraz przyjedzie M z pracy i porywam go na kijki do lasu slonka malo ale to nic .. Vanilko.. jeszcze troche wiem co znaczy nie mogę jestem uwiązana ..bardzo ci wspoczuję ja mam palucha upierdliwca 😠 i chyba będzie trzeba go operować by wrocił do normy ..choć nikt nie daje gwarancji że tak będzie :O wszystkim miłego dnia ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo... B..sa wymiaziałam ile wlezie bo wiadomo sam zostal w ten wielki dzień :D a zresztą on ma codziennie dzień kota :D:D:D .. Vanilko.. w Swieradowie jak mnie poinformowano jest słonecznie ..może i do ciebie słonko zawita ...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vanilko dzięki za meile. Juz posłałam. Vanilko dzisiaj juz nie bardzo bede miała czas. Trzymajcie sie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobotnio na wszechkotach przegrywam poad 40 głosami 😭 ale nie rozerwę się:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×