Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

nie ma nowej stronki, co oznacza, że nie było żadnej z Was:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam rację, nie było nikogo od rannych wpisów:o a na dodatek policzyłam - dopiero 10 wpis jest widoczny. wielkimi krokami nadchodzi zmiana czytelni na nową;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka znów się zacięłaś:( byłam na Twoim facebookowym profilu, podoba mi się to co robi Sos koty M...c, chciałam im bardzo przekazać swój 1%, ale odpisali, że dopiero zarejestrowali się jako stowarzyszenie w listopadzie 2017 i dopiero po 2 latach nabiorą uprawnień org pożytku publicznego i będzie można przekazać im kasę z podatku. ale nie ma tego złego, podpowiedzieli komu ten procent przekazać i już pofrunął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo znalazłam tam kotusię, Lila ma na imię i czeka za kratami na człowieka. dobra, nie denerwuj się, tak sobie pomyślałam, że ja to mam za daleko do M-ca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, idę, bo zostało jeszcze z 12 wpisów na tej stronie do zrobienia, kolejnych znowu nie będzie widać, zanim strona nie przeskoczy, zatem nie zajmuję miejsca. paaaa dziękuję za głosy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko❤️ takich koteczek jest dużo. Nie moge teraz tego zrobić - ze względu na M - nie teraz. Ale przyjdzie czas - jestem przekonana ❤️ Zulko napisze Wam na @ z kim i o co M walczy ;) We wtorek trzeba będzie trzymać kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybkie przywitanie przed pracorką Teklo wiem, że takich kotusiów mnóstwo:( w takim razie we wtorek pełna mobilizacja kciukowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kawusia i herbatka To od dzisiejszej środy popielcowej zostaje 40 dni do świąt. Udanych Walentynek❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usłyszałam dziś coś takiego - pyta jeden facet drugiego - jaki dzień dzisiaj mamy? drugi odpowiada - to zależy czy masz żonę, czy dziewczynę, jak żonę to popielec, jak dziewczynę to walentynki;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje Walentynki 🖐️ ❤️ Nie każdy lubi to święto. Ja lubie. Święto miłości troche rozgrzewa nasze trudne dni ❤️ ❤️ ❤️ Lepiej lansować miłość niż nienawiść. Bardzo mi sie podobają Google - zawsze stoją na wysokości zadania i grafiką fajną zaznaczają ciekawe dni Posypało troche u mnie i przykryło czarny brud. 🌻 Vanilko za kawusie buziak 👄 Zulko hi hi hi hi hi :D:D:D fajny :P dzisiaj sporo żartów walentynkowych będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki czy w komputerach macie kolorowe tło pod witryną Kafeterii? Ostatnio miałam Was na tle egzotycznego akwarium a dzisiaj tłem są czerwone baloniki w kształcie serc :D Śniadanko - żyć trzeba, samymi uczuciami nie damy rady :D http://static.wizaz.pl/resize/var/ezdemo_site/storage/images/kuchnia/sniadanie-na-walentynki/65370-1-pol-PL/Inspiracje-na-walentynkowe-sniadanie.jpg?width=780&height=525 i coś słodkiego https://i.pinimg.com/736x/f5/7c/ae/f57cae66ffceeff13e8b8d46bfd1b605.jpg Miłego pełnego miłości dania życzę 🖐️ ❤️ a ja ide wysuszyć włosy i śmigam bo umówiłam sie ze swoją "bratnią duszą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterix
🖐️ Jestem w szpitalu mam dużo badan. Dzisiaj mialam rtg, jutro tk. Wczoraj badania krwi dzsiaj też. Mam nadzieję że coś ustala. Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry popielcowo - walentynkowo. 😍. Przede wszystkim ściski dla maltretowanej szpitalnie Terix. Oby jak najszybciej postawili diagnozę! 👄. I podziękowania dla Tekli za serduszkowe śniadanko. W pierwszej wersji pomyślałam, że na kanapkach są malutkie, tłuściutkie pupy :D:D:D. Teklo, we wtorek walczymy! 👄. Orsejko, cierpliwości. Paluch potrzebuje czasu na wydobrzenie, ćwicz!!!!! Fruwająca....no brak słów na takie traktowanie ludzi. Najgorsze to to, że nie ma kto powiedzieć prawdy tylko zganiają jedni na drugich. Najzwyklejsza podłość. Przytulam do serducha. Walcz o swoje, bo co masz teraz do stracenia? Dziewczyny , wszystkie Was przytulam i myślami , serduchem z Wami :) 😍.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też ściskam Cię Dorixiu ❤️ ❤️ ❤️ Dla Terix myśli najlepsze posyłam do szpitalnej sali ❤️ ❤️ ❤️ Myślę o Was wszystkich Moje Walentynki ❤️ ❤️ ❤️ :D Wszystkie bez wyjątku jesteście wyjątkowe i bardzo bardzo dzielne ❤️ I tak trzymamy Dziewczynki Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu - wyśpij sie dobrze przed jutrzejszym TK Mam nadzieje, że nie zerwą Cie na nogi przed 7.00 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorne cześć i czołem Teklo jesteś niesamowita z tymi śniadankami, super, jak walentynki, to pełną gębą;) nawet w kanapkach:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo jesteście dobrze przygotowani, więc musicie wygrać, jak nie po pierwszej to po drugiej turze na bank:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś rano była śmieszna pogoda, mróz i mgła:o ale bez opadów jakichkolwiek niestety słyszałam, że zapowiadają powrót zimy pod koniec m-ca, buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo, że u nas sucho, dzisiaj zaliczyłam glebę 😭 na moje usprawiedliwienie - kostka była nierówna, noga mi się powinęła i łapałam zająca;) najgorsze jest uczucie niemożności zapanowania nad nieuchronnym kontaktem z ziemią, kiedy jeszcze wydaje się, że uda się złapać pion i nagle sru:o upadłam na prawy bok, trochę się potłukłam, na szczęście na siniakach i brudnych spodniach i rękawie kurtki się skończyło. i miałam farta - nikt nie widział mojego chodnikowego baletu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmęczona jakaś jestem:o nocami kiepsko śpię - grzeje mnie regularnie, na szczęście nie pocę się, tylko robi mi się mocno ciepło, no i spokojnego spania nie ma. przynajmniej trzy razy w nocy budzę się i dopiero za chwilę robi mi się gorąco, wtedy muszę się odkryć, jak ostygnę przykryć i znów w kimono, masakra, ale doskonale wiecie o czym mówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak długo jeszcze, Daisy a Tobie przeszło, czy nadal męczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze chyba cztery czy pięć wpisów trzeba,by przerzucić stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×