Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

u mnie dawno bez śniegu, za to mroźno było, w nocy nadal jest. czekamy na wiosnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix mam nadzieję, że choć jedną kanapeczkę łososiową zostawiłaś?;) wiem, że Tekla przygotowała specjalnie dla Ciebie, ale wiesz, jak jest - ślinka leci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwająca jesteś cała w emocjach, może jak opadną, okaże się, że nie będzie tak źle i tego Ci życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosne czuć już wyraźnie ❤️ nawet śnieg ma inny zapach. Do 8 marca rzut beretem a ten dzień jest dla mnie "prawiewiosną" Fruwająca jak już bedziesz wolna od zajęć napisz co Cię tak dotknęło. Chociaż jedno zdanie - czekamy ❤️ ❤️ ❤️ mam nadzieje, że to nie rudy sołtys ;) Przepraszam za ten "żarcik" ale akurat mi sie przypomniały dobre czasy :D Nie jest tak źle z nami - mamy wspólne wspomnienia :D Wczoraj mój Syn zrobił nam miły gest - zrobił 3 fotoportrety naszego Pimpusia, oprawił, łzy sie w oczach zakręciły, poszły wspomnienia ❤️ Czekał z tym cały rok, nie odważył sie wcześniej choć miał przygotowane. Miłego wieczoru Dziewczynki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo. Zulka , zagłosowano :) Fruwająca...wychodź z doła. Nie znam powodu, ale pewnie dostałaś pięścią w brzuch. Pracuję w podobnej firmie prawie 33 lata. Ładny kawał czasu a załamka,doły, kontrole i nieprzespane noce bywały... Nie daj się ponieść emocjom...Obyśmy tylko zdrowi byli.... Teklo, i u mnie wiesną zawoniało. Dzień cieplejszy i dłuższy...A syn piękny prezent Wam sprawił.... Całuję wszystkie wieczorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zulka oczywiście że zostawiłam, kawałeczek:D Fruwająca weź głęboki oddech i uspokój ciśnienie, a później nam powiesz co cię zjeżyło ❤️ Jutro o 9.30 mam się stawić na izbie przyjęć. Chciałabym by wreszcie zrobili odpowiednie badania i postawili właściwą diagnozę:( Spokojnej nocy wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix kciuki za trafną diagnozę zaciskam i wracaj szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruwająca
Ruda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu - trzymam kciuki od jutra rano ❤️ ❤️ ❤️ Mam nadzieje, że szybko będziesz obsłużona i że wyjdziesz z dobrymi informacjami ❤️ Zulko ❤️poleciał czas jak torpeda - był to dla mnie wyjątkowo trudny czas :O Ale powoli wychodze z ciemności ;) Fruwająca! no ręce opadają wrrrr kurna na stare lata taki kłopot :O Szlag! Masz kogoś kto udzielałby Ci rad prawnych? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla prawnicy w Inspekcji Pracy, jak mi znajdą orzecznictwo to znajdę jakiegoś dobrego prawnika do sądu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziemy z Tobą przeżywać to wszystko ❤️ ❤️ ❤️ ale wierze w dobre zakończenie Fruwająca i bądź dobrej myśli Dobrej nocy wszystkim ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam kochane kawunie przyniosłam (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) Fruwająca ...buuu...szkoda gadać :O U mnie sniegu brak i tak jest dobrze ... Terix...oby sie udało ustalić konkretnie diagnozę oby..❤️ trzymam mocno kciuki .... chodze na te zabiegi ale jakos nie jest mi do smiechu ....poprawy brak ...palec jakos nadal dziwnie opada ...i chyba wszystko wskazuje na to ze tak zostanie i trzeba isc dalej ku jakiemuś leczeniu :O Wszystkim milego dnia ..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orsejowa
witam kochane kawunie przyniosłam (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) Fruwająca ...buuu...szkoda gadać :O U mnie sniegu brak i tak jest dobrze ... Terix...oby sie udało ustalić konkretnie diagnozę oby..❤️ trzymam mocno kciuki .... chodze na te zabiegi ale jakos nie jest mi do smiechu ....poprawy brak ...palec jakos nadal dziwnie opada ...i chyba wszystko wskazuje na to ze tak zostanie i trzeba isc dalej ku jakiemuś leczeniu :O Wszystkim milego dnia ..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że jesteście ❤️ 👄 A u mnie jak zwykle śnieg i zimowo :P Miłego dnia wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ melduje sie na kawusi Orsejko ❤️ ❤️ ❤️ nie zniechęcaj sie - rób z paluszkiem co tylko sie da ❤️ Witaj Fruwająca ❤️ u mnie śniegu już właściwie nie ma i 1 stopień w plusie. W przyszłym tygodniu moja Małżowina podejmuje walke w sądzie o emeryture :D Zaczynamy odliczać dni. Terix - już spakowana i szykuje sie do wyjścia - trzymam kciuki ❤️ Zapraszam na śniadanko: po włosku https://englishpost.org/wp-content/uploads/2014/08/bruschetta-887336_1920.jpg i po polsku :P https://cdn.doradcasmaku.pl/dynamic/9/91ce/a761/3740/ff92/820f/964f/fd90/8d9d/original_fit-800-600 i jedno i drugie smaczne :D Miłego dnia! ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szamię międzynarodowe śniadanko, dzięki Teklo 👄 pyszota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwająca wrrr, nóż się w kieszeni otwiera. trochę nerwów Ci naszarpią, ale uważam, że jesteś na prawie i wygrasz. zresztą kto, jak nie Ty, faiterko nasza;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko, nie poddawaj się, tak jak pisze Tekla, ćwicz cierpliwie i wytrwale, determinacja w tym przypadku jest kluczem do sukcesu, zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo, a dlaczego m zaczyna walkę o emę? z zusem? w sensie, nie chcą czegoś naliczyć, zaliczyć itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz doczytałam, już walka w sądzie, ale pytanie z kim. ale niezależnie z kim toczona, trzymam kciuki, bo to zawsze stres:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×