Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Teklo.. przepraszam doczytałam teraz że dalej macie problem :O ot pi.....,stwo ..przepraszam za słownik ...:O Terix...ja idę do fryzjera ale czekam jak ten wiatr ustanie bo teraz jak glowe fryzjerka umyje [moja tak robi ] to troche strach wyjść 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plotka2
A ja tylko pomacham,vzekam w kolejce do endo.pewnie na wieczor dotre do domu. Vanilko vxasem tak przeszkadzalo w nodze ze chcialam sama wyjac jakbym mogla. Pomagal wtedy tramal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotko.. nic już nie da ta rehabilitacja to juz nie wyprostuje się samo jak sama go wyprostuje to stoi:D ale powoli opada bo ściegno jest zbyt słabe by utrzymać a staw jest ruchowy ...:D no fajnie to brzmi opada podnosi :D ..palec nie boli ale zahacza o wszystko bo jednak jest to palec środkowy najdłuższy... taka sytuacja :O jak coś robię to muszę zakładać ten apart a to wiadomo jaki to komfort gówniany ...tak to wygląda 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w mroźną końcówke zimy 🖐️ Vanilko dziękuje za kawusie ❤️ W sumie to dobrze, że tydzień mrozów mamy - wymrozi mam nadzieje wszystkie insekty :O Szkoda zwierzaczków Zulko ❤️ Te w lasach - spoko, to ich normal ale w miastach dramat. Moja wieś (zresztą w całej Polsce jest nakaz) zbiera meldunki o błąkających się zwierzętach lub krzywdzonych na mrozie przez właścicieli. Straż miejska ma prikaz żeby odwozić takie "zgłoszenia" do schroniska. Widze to zresztą gołym okiem bo chodze ciągle patrząc po "krzakach" - kociaki poznikały. Nasza dokarmiana Czarnulka jest w schronisku przygotowana do adopcji. W pobliskim OBI jest coś pięknego: tam mają schronienie koty. Zadomowione ale wolno żyjące. Jest im ciepło bo tam schowków sporo, sporo krzewów. Jak kupowałam włóknine to widziałam takie kocię z podniesionym ogonkiem maszerowało koło nogi Pani z obsługi OBI. Będzie cieplej to będą się wygrzewały na murku pod OBI - ludzie dokarmiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam film "Kedi" o kotach w Stambule. Fajny, tam dobrzy ludzie mieszkają. Z filmu wykorzystam pewne hasło: "Te naczynia są dla Kotów! Jeśli nie chcesz cierpieć głodu i pragnienia w przyszłym życiu - zostaw je w spokoju." Takie hasło wieszane jest w Stambule przy kocich miskach z wodą i karmą. To samo zawieszę przy miskach które używamy do dokarmiania. Czasami złośliwcy wyrzucali lub nawet specjalnie brudzili :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko ❤️ - no zawsze coś. Współczuje sąsiadów. To takie ważne kto koło nas mieszka. Jak pech to pech. Warto żeby te kanalie wiedziały że "karma się zwraca" Jak będą krzywdzić - to kiedyś coś przeciwko nim się zwróci. W naszej sprawie jesteśmy spokojni. Teraz w rękach adwokata jest sprawne przeprowadzenie nas do apelacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorix
Dzień dobry Czytelnio. Niezmordowanej Tekli wielkie buziaki za śniadanko ;) Chwytam w pośpiechu... Dziewczyny, trochę markotna jestem. Wczoraj byłam w Sądzie. Przeprowadzałam sprawę rozwodową by uporządkować przeszłość. Wróciły sprawy sprzed lat, codziennośc borykania się z alkoholizmem. Z nerwów cała się trzęsłam. Tak wewnętrznie byłam do niczego.. Na szczeście zapadł już wyrok o rozwodzie, tera czekam na uprawomocnienie.. Tyle, że ja nie czuję się dobrze. Alkohol zabił najlepsze lata naszej młodości, pokrzywił dzieciństwo moim dzieciom. Wiem, ze wkrótce sie otrząsnę, wszystko potrzebuje czasu. Całuje Was wszystkie... Orsejko, na "pocieszenie" Ci napiszę, że mam powykrzywiane paluchy obu rąk od reumatyzmu. Nawet mi wstyd siedzieć w biurze z takimi paluchami jak u wiedźmy. Reumatolog powiedział, że takich guzków sie nie leczy, trzeba je pokochać. Całuję wszystkich i dobrego dnia zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterix
🖐️ Tekla od 10 jestem w szpitalu. Jutro badanie. Miłego wieczoru🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu - tak myslałam że masz w tym tygodniu ❤️ Trzymam kciuki żebyś sie dobrze przygotowała (bez stresu) i wyspała przed badaniem bo samo badanko prześpisz ❤️ Dorixiu - smutno Ci, to oczywiste :O przykro że dotknęło Was takie doświadczenie bo nie zasłuzyliście na to. Ważne, że nie jestes sama, masz wsparcie i to niejedno. A dzieci*p*ilnuj żeby dobrą drogą szły ❤️ ❤️ ❤️ Wiem że są dorosle ale lepiej doglądnąć ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj było tak przenikliwe zimno brrr dawno takiego nie było. Jechałam najpierw na zebranie a potem na gimnastyke i w obu przypadkach obawiałam sie że ludzie nie przyjdą. Ale jakoś jak jest trudno to ludziska właśnie mobilizują sie: na zebraniu było kworum i mogliśmy podsumować rok a na gimnastyke cała moja grupa(8osób) sie stawiła :D Było przyjemnie ciepło w sali a i rozgrzalyśmy sie szybko. Na pewno wiecie już że od poniedziałku prawie w całej Polsce dodatnie temperatury :D i to nawet do 10 stopni. Może tylko Fruwająca i Vanilka będą miały mróz? choć nie wiadomo :P może wszędzie 8 marca będzie cieplutko? :D Spokojnego wieczoru Wam życzę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla u mnie wczoraj -21, dzisiaj trochę lepiej -15 :P Mam nadzieję, że do mnie też dojdzie ciepło :D Właśnie wróciłam z łopatologii, bo znowu nasypało ;) Dorix trzym się ❤️ Spokojnej nocy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł . Marzec przywitał nas dwudziestostopniowym mrozem. A ja tak czekam na wiosnę :) :) ;) Nic to, doczekamy się :D A teraz poranna kawunia i herbatka ;) Terix - kciuki trzymane! Trzym się ... Jutro imieniny mojej mamy... Z tej okazji wczoraj zrobiłam przepyszny pasztet z królika. Spodziewam się gości w weekend więc mam trochę kuchennego machania. dziś będę piec sernik "złota rosa" . Ale najpierw biuruję.... Dobrego dnia! 😍😍😍.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ zapraszam na kawusie i herbatke z cytryną i miodem (__)? (__)? (__)? (__)? Jest pełnia księżyca - nie dziwi mnie nocny mróz Mam słońce i 13 stopni poniżej zera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwająca ❤️ w takim mrozie śnieg daje sie szuflować? nie jest twardy jak skorupa? U mnie śniegu mało ale trawniki przykryte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorixiu - kawusie parzyłyśmy w duecie :D Miłego biurowania ❤️ Zbieraj siły na łykend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterix
🖐️ Jestem juz po badaniu. Tekla omlet to chyba lykne w calosci, taka jestem glodna. Okolo 12 przyjdzie lekarz i zdecyduje czy ide do domun Milego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się na podwójnej kawuni Dorix..Tekli 👄 a teraz zabieram się za śniadanie :) Dorix.. wszystkiego dobrego dla mamci ...🌼 U mnie też zimno było -14 ale tak jak Dorix.. czekam z utęsknieniem na tę prawdziwa wiosnę :) najbardziej dokuczliwy jest ten wiatr ..nawet nie chodzimy do lasu bo jak nas w sobote we wszystkich dziurach przewietrzyło dalismy sobie spokój :D najbardziej cieszy mnie słonko codziennie slicznie lampi :) kupiłam sobie buty do dreptania i nastawiam się na ostre chodzenie :)z kijami ...http://allegro.pl/buty-damskie-adidas-terrex-ax2r-mid-cp-cp9682-i7086851477.html?snapshot=MjAxOC0wMy0wMVQwNToxNTozMC41MzZaO2J1eWVyO2ViNWZlYzE2OTAyZGRkMjJlZjAwZTZjNWNlNTdhMGMyMDUxOWI0NWE5NTIyOTA5NGQxNzllZDFkNzNkODExOWQ%3D myslę że przydadzą się i w gory . Terix... ciesze się że masz już za sobą to badanie i trzymama kciuki za dobry wynik ❤️ miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw muszę się zrobić ruda, potem normalka :D Terix trzymam kciuki za dobry wynik 👄 Tekla da się odśnieżać, bo świeży śnieg jest mięciutki :D Dzisiaj u mnie rano syberiada -20, a teraz cieplutko ze słoneczkiem :D Można dostać hopla, rano ubrana na cebulkę teraz mi w d...pę gorąco :P Miłego popołudnia wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Teklo za śniadanko, podstawę dobrego dnia - buziak 👄 Terix i jak? jesteś w domu? Fruwająca nie ma to jak poranna rozgrzewka;) Dorix tyle lat minęło, a wciąż człowieka trzyma:( Orsejko fajne te butki do kijkowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety dopadł mnie jakiś wirus:o wczoraj zmarzłam jak pies w pracorze i gotowe:o temp. 38,5 łepetyna pęka, kaszel męczy i zimno telepie. dziś się zwolniłam, na jutro wzięłam urlop. ale pewnie pofatyguję się do lekarza. tyczasem fervex, wit c 1000 i łóżko, brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego proszę o wyrozumiałość, że mniej mnie trochę. zaraz pewnie sen mnie weźmie. do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×