Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Teklo dzięki za podpowiedź krok po kroku ❤️ ostatni wynik cholesterolu faktycznie kiepski, w uszach dzwoni i nie przestanie - otoskleroza na całego:o stres i mało ruchu, to kolejne gwiździe;) na szczęście cukier i ciśnienie w normie, regularnie sprawdzam - mamy w domu glukometr i dobry ciśnieniomierz. wiem, dasz mi w łeb;) ale z tym upadaniem to pocieszam się, że jednak nie tak na prostym, zawsze coś mi wyskoczyło;) a poza tym gapa jestem, zawsze byłam;) ale masz rację, trzeba o siebie zadbać, ciągle tylko wszystko jest ważniejsze niż własne zdrowie ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko - oczywiście wcale nie musi tak być jak pisałam :D i wcale nie musisz mieć naczyniowych problemów ani udaru.❤️ ❤️ ❤️ Moja Mama zmarła na raka macicy a nie na udar. Ja zawsze byłam chuda i usiedzieć na miejscu nie potrafie do dzisiaj. I też nie jest powiedziane że zejde na udar albo wylew ;) ale jak słysze swoje tętno w uchu i przypomne sobie te "karuzele" która uniemozliwiała mi nawet poruszanie sie to boje sie panicznie. To jak kalectwo :O wdzięczna jestem losowi że jest na to lek ❤️ bo mozna by sie załamać. Wszystko przerabiam na sobie dlatego chciałam sie podzielić obawami ;) Dobrze robisz że kontrolujesz ciśnienie i cukier. Ja też mam glukometr i chociaż jeszcze nie użyłam bo nie było potrzeby to jestem spokojniejsza że moge to w każdej chwili zrobić. W każdym razie nauczyłam sie (od chwili operacji) że mam otaczać swoje ciało szczególną troską i opieką :) Hipochondrykiem nie jestem i obsesji nie mam :D ale robie co moge żeby potem nie żałować że nie zrobiłam nic choć mogłam ❤️ Może być tak że obie z szumem w uchu będziemy cieszyć się dobrą kondycją długo długo :D :D :D czego Tobie i wszystkim życzę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze sobie dzisiaj wieczorkiem przy moim MACzku, słucham Elli i dziubie szpilkami ;) po wykrojach :D Jest przyjemnie i jak na dziś glowe mam wolna od większych trosk :D Będe sie martwić od wtorku rano :D Na kolacje zjadłam grzanki z czosnkiem i capi ode mnie jak od ... ;) Terixiu - macham do Ciebie bo lykend w szpitalu to nic przyjemnego ❤️ Plotko dzięki za info ❤️ Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla ja też lubię czosnek, tylko ten zapaszek :P U mnie dzisiaj było ciepło i świeciło słońce, ale śnieg dalej leży :D Kot z okazji święta był dzisiaj pod ochroną ;) Miłego i spokojnego wieczoru wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kawusia i herbatka uuuuuuuuuuuu deser z kaszy many jak kto lubi@@@@@@@@@@@@@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już w domu, wczoraj po południu wzięłam ostatnią kroplówkę i zastrzyk, i leczenie zakończone. Ciężkie przypadki trzymają 9 dni, lżejsze 5. Za tyle mają płacone z nfz, ponad normę to koszt własny:( Cholera człowieka bierze jak tego wszystkiego słucha i widzi co się dzieje. Zostałam przebadana os stóp do głowy. Nie znalezione przyczyny pieczenia. Możliwe że uciski zwyrodnień kręgosłupa to powodują, a kręgosłup mam cały do wymiany:( Nowych ognisk udarowych nie stwierdzono. Dostałam skierowanie na rehabilitację dzienną w szpitalu. Jutro zrobię podejście do rejestracji, ale już się boję jaki termin mi wyznaczą Vanilka dzięki za kawę, chętnie wypiję domową, bo z automatu już mi obrzydła-woda zabarwiona na brązowo:P U mnie spadł śnieg i jest bielutko -2 Miłej niedzieli wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedzielnie witam Terix nie wiadomo cieszyć się czy nie z takiej diagnozy, która nie wiadomo czy nią jest:o źle, że nie znaleźli przyczyny, dobrze, że nic innego nie zlaleźli i tym trzeba się cieszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo masz rację, że czuwasz i masz wszystko pod kontrolą. sama mogę tylko pomarzyć o takiej samodyscyplinie. należą mi się baty w tej kwestii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko dzięki za @ z info, fajnie, że masz zajęcie, które nie jest zbyt obciążające i co najważniejsze jesteś zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam, że gapa ze mnie? pisałam. wczoraj właśnie dałam temu dowód - przestawiajac coś na blacie potrąciłam szklankę z sokiem buraczkowo-marchwiowym. z takim impetem, że rospryskał się niemal po całej kuchni, a jak pięknie się rozlał po białych meblach:o od góry, po sam dół, musiałam rozbroić listwę maskujacą żeby powycierać tę krwawą masakrę pod szafkami. pół godziny mordowałam się z tym bałaganem, a jakich rumieńców dostałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Kawusie zrobiłam - zapraszam (__)? (__)? (__)? (__)? POjawiło sie słońce Zulko - świetny sposób na rumieńce bez różu :P:D ❤️ mam podobnie - namiętnie zrzucam tłuke i przewracam w domu co się da :D Teraz sie pilnuje ale kiedyś bywało groźnie ;) Terixiu ❤️ - tak jak Zulka mówi: przynajmniej jesteś przebadana i wiesz, że nowych niespodzianek nie będzie. Wygląda na to, że stan krągosłupa decyduje o wielu sprawach. Zulko - samodyscypline trudno zachować jak się pracuje. Przyjdzie na to czas jak będziesz wolna od zawodowej gonitwy ❤️ Fruwająca ❤️:D przerywam żarcie czosnku na dwa dni przed planowanym spotkaniem z ludźmi :D Najchętniej sięgam po czosnek zimą a latem nie mam takich zachcianek ;) Śniadanko: https://goo.gl/images/y2ASPN 🌻 https://goo.gl/images/CfpagF 🌻 https://goo.gl/images/vv6e7F Miłego dnia! ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tekla dzięki za kolorowe i kanapki, zjem po jednej z każdego rodzaju. Zulka tylko jedna była z łososiem-wybacz:D Tekla wiem że kręgosłup daje mi się we znaki, ale przyczyny pieczenia lekarze nie wiążą z tymi dolegliwościami:( Przy okazji tk jamy brzusznej wyszło mi coś na jelitach. 28. 02 mam kolonoskopię (jak nie odwołają) będzie dokładnie wiadomo co to:( Z tego co słyszałam trzeba przygotować się na nadejście siarczystych mrozów:( Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dziwne tematy zszedł ten temat... Ale żeby przy nim trochę pozostać, czytacie książki o zdrowiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór dziś noga mi trochę daje znać o sobie. Pozdrawiam życzę udanego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix wybaczam, bo wiem jak lubisz łososia, ja się obejdę;) Teklo dzięki za śniadanko 👄 Vanilia noga dokucza, bo idzie zmiana pogody. teraz to będzie Twój barometr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze same sobie wymyśliłyśmy tę czytelnię, więc nic nikomu do tego co i o czym w czytelni się rozmawia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TGerixiu mam nadzieje, że kolono będziesz miała ze znieczuleniem ❤️ Vanilko - niestety nózia będzie bolała przy róznych "okazjach" ❤️ Mnie od paru dni boli wszystko :D nawet budze sie w nocy i długo szukam jakby sie ułożyć żeby starych kości nie czuć :D To tak troche zartem ale wcale mi nie do żartów - naprawde boli - zużywam sie okropnie. Dobrze chociaż że sprawna jestem i nie mam większych problemów bo inaczej to załamka :O Dziewczynki - jutro mnie nie będzie - trzymajcie kciuki ❤️ ❤️ ❤️ ps Ploteczko a jak sobie radzisz z podnoszeniem i schylaniem sie w swojej nowej pracy? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix nie napisałaś, miałaś głupiego jasia żeby spokojnie wjechać do tuby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmujemy sie nazwą naszego miejsca w przestrzeni :D Czytamy dużo ❤️ ale nie zawsze zdradzamy tytuły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hłe hłe hłe :P:P:P od jutro na śniadanko w kolejce ustawimy sie :P i kto pierwszy ten lepszy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo ano człowiek najlepsze godziny dnia marnuje;) w pracy zwłaszcza o tej porze roku. ale już dzień dłuższy, rano jak pomykam do pracorki to już nie w ciemnościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo wiadomo, jutro zwarte i gotowe zaciskamy kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wita wieczorkiem Plotka wszystkie Koleżanki Zulko napisze Ci jakos sobie radze i o dziwo nic mnie nie boli,jest wszystko w miare. Odczuwam gdizes tylko połamanca ale to na zmiane pogody.Czasem łapia mnie okropne skurcze w tej nodze,potrzebna rehablitacja ale w marcu mam komore kriobaryczna ponoc leczy wszystko,tylko najgorzej jak pacjent nie wytrzyma mrozu.Tego sie obawiam bardzo. Zulko jednak powoli czas upływa i my niestety odczuwamy jakies bóle. Miałam posiedziec na kompie ale musze zejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko z tel moge z laptopa nic z tego nie wychodzi .moze wina laptopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×