Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Zulko dokładnie wiem o czym mówisz: mnie tak grzeje w nocy: moment wybudzenia i uczucie gorąca: kołdra na bok. Za chwile zimno i kołdra sru! z powrotem. Małżowina wie że nie warto mnie wtedy dodtykać :D i to nie są objawy tylko menopauzy. Nie mam uderzeń gorąca ani innych przykrych objawów meno ale naczynia swoje znam :O To sprawa naczyń niestety :O Troche martwią mnie Twoje wywrotki :O coś mi to przypomina: szum w uszach, cholesterol, wywrotki... ❤️ ❤️ ❤️ Wszystkim Wam Dziewczynki życze zdrowia ❤️ ❤️ ❤️ i siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobuuuuudka !!!! Kawa i herbata kto co woli, na razie bez wyżerki śniadaniowej :D Tekla trzymam za wygraną w sądzie ❤️ U Ciebie posypało, a mnie zasypało Zulka znam zabawę w ciepło, zimno :) Mój M w tym okresie chciał mnie wywalić z łóżka, bo albo miał zakryte plecy, albo odkryte, tak go na przemian wietrzyłam :P Nie dziwię się, że niektóre kobiety w tym okresie dostają jobla, bo ja czasem miałam instynkty mordercze :P A tak poza tym miłego i spokojnego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterix
🖐️ Zulka całe szczescie ze tylko siniaki. Fruwajaca dzieki za kawę. Jestem juz po tk, teraz czekam na wyniki. Milego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja fruwająca podaje lapkę w zabawie cieplo zimno i jeszcze czasami mnie to nęka okropieństwo:O byłam już na zabiegach :) kochane tu ćwiczenia już nić nie zdziałają bo palec już nie opuchnięty zgnia się ale po wyprostowaniu opada poduszeczka tak na 30 st. jedynie pozostało tepowanie na sztywno i noszenie nadal jakiś czas tego aparatu stacka :O takie małe g****o a tyle problemu :O Terix.. dobrze że już po.... czekamy na wynik no i diagnozę oby tobie się udało bo my nadal jestesmy w czarnej d***e 😠jest na obserwacji robimy wyniki itd. jednym słowem nie ma we mnie radości :O nawet nie chcę już pisać a tak mnie dzisiaj naszło .. Vanilko.. pole sobie wykup bo ponoć mozna i trzeba już podczas noszenia gipsu itp. lepiej się goi ..ja wykupiłam sobie jeszcze 10 laser i pole i tak siedze dłu zej dzisiaj miałam laser podwójny i pole ... dziewczyny sa miłe robią co tylko w ich mocy :O Zulko.. ja nie raz na glebe padałam ale jakoś przeszło mi to puki co :)najlepsze bylo to jak że schodow pojechałam okropnie bolało zastanawiam się jak ja wstałam i poszłam dookoła domu zobaczyc kto mnie widział a w nocy miałam plecy jak ognie od posladków po szyje...ze ja chodze z moim kregoslupem to mnie dziwi ..jak to się mi udało :D idę już sobie kochane miłego dnia choć bardzo ponuro jest bez sniegu ale tak feee..wiosny chce ..... Plotka daj znać gdzie pracujesz napisz nam ESMSA... Beatulko..❤️ daisy ❤️ Tekla..❤️ dorix...❤️ bastylka..❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Koleżanki Napiszę tylko krótko,mam juz w koncu swojego domowego neta bo smartfon odmawiał posłuszenstwa na kafe mogłam cos przeczytac i tyle napisac wcale. ALe w koncu działa wszystko poprawnie i net domowy i komórkowy. Wreszcie z nami rozwiązali umowe na światłowód (ich łacza jeszcze nie ma w moim loku) Podpisaliśmy z ups. Bo tylko ten dostawca na razie tutaj działa. Martwi mnie tylko nie mamy neta w TV bo Tv za stary.Coś zięc ma pomyslec o jakiejś dostawce. A na razie mieszka nam sie super.Tylko brak czasu. Dzisiaj mam wolne więc ogarniam pozostałości,na razie letnie ubrania jeszcze w workach w garderobie ,ale szafa juz czeka,tylko mi się po prostu nie chce,mam lenia.Została mi tylko piwnica,wczoraj dokupilismy miejsce parkingowe,mamy dwa miejsca obok siebie,niezbyt szerokie,wiec ja mając malutki samochód i tak wybralam miejsce środkowe,m niech stawia przy scianie,on potrafi ja nie.Zaleta tak ze jak nie bede mogła zaparkowac to na dwóch miejscach sie na pewno zmieszcze a potem niech on sobie radzi i przestawia. Wiem jestem podła.Na razie problemów nie mam ,ale jeszcze nie wszystkie miejsca sa zajęte. A co poza tym to nie wiem. Na dworze zima ,snieg i pada dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Orsejko,mijamy sie. Orsejko mysle ze Vanilce zabronione jest pole,ma cos włozone w nogę,na pewno nie mozna prądów przy inplantach,mysle z epole tez jest zabronione,njawazniejszy i najlepszy zabieg to wirówka,mi to najbardziej pasowało i przynosiło ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orsejko a popytaj lekarza czy podanie PRP,osocza nie przyniosłoby U Ciebie zmniejszenia bólu,mi po leczeniu jak miałam problem z nadgrstkiem dopiero to dało rezultat.teraz tez mam skierowanie na kolejne ale brak po prostu czasu bo wykluczy mnie to z pracy na miesiąc.Takze skierowanie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ta pomaranczowa to Plotka. Terix trzymam kciuki o dobrą i szybką diagnoze,oczywiscie za leczenie dalsze.Obys jak najszybciej wyszła do domu. Ja od Fruwajacej nic nie dostałam wiec nie wiem o co chodzi. Zulko uwazaj z tymi przewrotkami,bo niestety jestesmy w takim wieku ze o złąmanie bardzo łatwo.Mi kiedys sie wydawało jak mozna sobie cos złamac a tu niesety spadło jak grom z nieba. Teklo trzymam juz kciuki za walke ale pewnie łatwo nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle ze juz za kilka dni bede bardziej ogarnięta i bede częściej zaglądała na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ Miła niespodzianka dzisiaj: kawusia przyszykowana przez Fruwającą i Plotka po dłuższej przerwie :D Za kawusie dziękuje Fruwająca - wypijam z przyjemnością ❤️ Terixiu - trzymaj się ciepło, mam nadzieje, że w dobre ręce trafiłaś ❤️ Witaj Orsejko ❤️ U mnie też bez śniegu ;) Czekam na wiosenke ❤️ Plotko - miłego ogarniania życzę ❤️ nie ma pośpiechu bo małe dzieci Wam nie płaczą :P:D Przekąście coś żeby nie zemdleć przy pracy ;) http://3.bp.blogspot.com/-gau4IT1kPIQ/UqD003RwImI/AAAAAAAAA8k/DVyinnjMr1U/s1600/DSCF7610k.jpg Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam kiedy się zameldować, takie fajne słodkości Tekla podesłała - nic tylko szamać, mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko fajnie, że się odezwałaś, napisz @ co porabiasz zawodowo, już tyle nas przetrzymałaś, dłużej się nie da;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko też masz non stop zmartwienie:( a jeszcze ten niesprawny palec... coś w tym jest, jak człowiek się zglebi, na tej adrenalinie najszybciej jak może podrywa się i udaje, że nic się nie stało, no i rozgląda kto widział tę katastrofę;) gorzej jak nie może wstać, bo zrobi sobie krzywdę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dzięki za kawkę i herbatkę. Tertix zdrówka i szybkiej diagnozy. W ogóle wszystkim zdrówka życzę. Tu jest fajna strona ja klikałam,na pierwsze co się ukaże wejdźcie,tam jest pajacyk który nam podała Bastylka,ale jest więcej. https://poomoc.pl Miłego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix dałaś radę bez znieczulenia wjechać do rury? czy po prostu nie masz klaustrofobii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia, pajacyka znamy, on stary jak świat;) ale dobrze, że przypominasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łe no brawo ...meldowanie nam dzisiaj wyszło:D ... idę do roboty se ..🖐️ sloneczko wam posyłam bo zechciało mnie dopieścić w tym trudnym i zwariowanym czasie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrr mój Ryś ściga się z jednym kotem, idą łeb w łeb. skąd wziąć więcej klikających????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorne Terix ciekawe czy doczekałaś się wyników, napisz jak możesz. Teklo naprawdę sądzisz, że to naczyniowe sprawy? podpowiedz co zrobić, po kolei dziś trochę taka potłuczona jestem, ale widocznych siniaków za dużo nie ma, a ból w ramieniu i całej ręce przypomina taki zakwasowy, pewnie z napięcia mięśni podczas bęcka, wtedy to człowiek zamiast się rozluźnić automatycznie się spina:o odwrotnie jak pijak, który leci bezwiednie i z reguły nic mu nie jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy odezwij się, powiedz, czy grzanie nocne przeszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwająca a już grzanie za Tobą? Orsejko a za Tobą też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka co tym razem Cię zajmuje, że Cię nie ma???? środa, rozumem, masz moc zajęć, ale dziś czwartek;):P a jutro piątek i pewnie też się nie pokażesz:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×