Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

no nic spadam, dobranoc, trzymajcie się ciepło, paaa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plotka zaprasza na kawsie Teklo więc czekamy na wiadomości jaka decyzja zapadła. Zulko ja odstawiłam hormony ze względów prób wątrobowych (była to koneczność jakies dwa lata temu ,ze względu torbiele w piersiach.Na dobre mi to nie wyszło bo po pół roku od odstawienia złamałam połamańca.Mysle ze to tez była przyczyna połamania,dlatego jak w miarę póby sie ustabilzowały choc jest raz lepiej raz gorzej wróciłam do plastrów i dalej stosuję.Nie mam wyjścia. Wreszcie zaczełam w miare normalnie funkcjonowac a tak spania nie było.godzina 12 czy 1 w nocy sie budziłam i sama wiesz ani spac ani cos w nocy robić.A teraz zyje ,czuje sie dobrze. W dzien od czasu do czasu ale rzadko miałam napady duszności,teraz nic z tych rzeczy.Może warto pomyslec o HTZ( bo to nie tylko samopoczucie ale ryzyko połamania duze) zobacz pierwsza ja ,teraz Vanilka,moze cos w tym jest.,próbowałam bezreceptowych leków nic z tego.kupowałam między innymi DuoFem ,moze cos łagodziło ale nie do konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz szybko piję kawusię i jade. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrowionka u mnie mrozi ,ale słoneczko świeci. Dzięki za kawkę. Dziś mój ma urodziny 49 latek w następnym roku okrągłe.Córka wczoraj przyjechała dziś syn już jedzie do domu. Miłego dzionka dla wszystkich.Dużo zdrówka może ten mróz wymrozi trochę te choróbska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka dzięki za kawę, bardzo chętnie wypiję, chociaż trochę już późno ale może jeszcze któraś dołączy. Vanilka wszystkiego najlepszego dla M. Wróciły bezsenne noce, zasypiam o 3-4 wstaję o9 i chodzę cały dzień śnięta. Tekla mam nadzieję że wyrok będzie pomyślny❤️ U mnie dzisiaj -10 a zapowiadają jeszcze więcej, dobrze że w dzień słoneczko i trochę ociepla. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja :) Vanilko...wszystkiego najlepszego dla M 100lat !!!! Wszystkim miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie po wczorajszym wieczornym spanku, ponownie zasnęłam dopiero ok. 1:P Ploteczko nie chcę plastrów, w swoim życiu przez 10 lat łykałam hormony i już nie chcę. przynajmniej na tę chwilę. jakoś muszę dać radę, zobaczymy jak to dalej będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix a u Ciebie powtórka z rozrywki z tym nocnym niespaniem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia czyli masz rybkę w domu;) złóż jubilatowi - chyba najmłodszemu w tym gronie;) - najlepsze życzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko, c wróciła z ferii? jak pan B. zniósł rozstanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiłam, że kupiłam sobie matę do ćwiczeń? już z m-c temu, ale stała zwinięta na balkonie i nabierała mocy;) teraz już stoi w pokoju, nadchodzi czas ją rozwinąć i pomachać na niej nogami i zadkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruwająca
To się melduję i znikam bo idę posypać drogę popiołem, znowu śnieg napadał Ale fitness przy odśnieżaniu mam za darmo :) Jak zwykle będę ruda, bo nie mogę się zalogować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się melduję. Kończy się dzień i czas iść w poduchy . Vanilko ucaluj małżyka urodzinowo. Fajny wiek☺. Zulko Ty z jakimś programem fikasz czy sama z sobą? Ja znowu przytyłam. A apetyt mam wręcz kosmiczny. Dobranoc Czytelnio ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kawusia herbatka,a do tego ciacho serowe z malinami i rogalki serowe z dżemem.Miłego dnia. Pozdrowionka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę. Gdy jest małżyk u Vanilki to i ona fika od rana :D Dzięki za kawiątko i skubię Twoje rogaliki. Są drożdżowe, kruche, czy drożdżowo - kruche? Mamy prawdziwną zimę :D I to podobno ma trwać długo, najgorsze dwa tygodnie zimy przed nami :). Uzbrajamy się po zęby w czapki, kożuchy, szaliki, rękawiczki... I na pohybel zimie! Po południu mamy weekend. Dobrego dnia Czytelnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Vanilka dzięki za kawę i pyszne ciasto serowe z malinami👄 uwielbiam maliny:D Zima zagości u nas chyba do dnia kobiet:( u mnie dzisiaj było -12, teraz już ładnie, bo słoneczko świeci. Tekla czy odczułaś wczorajsze wstrząsy? Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris m nie ma w domku będzie za 4 tygodnie,ale są dzieciaki to też jest święto gdy są obydwoje. wiecie czasem rozmyślam o naszych zdrowotny problemach,nie wiem czy wam pisałam siostry koleżanki siostra jej stało się coś szukają też przyczyny w jednej chwili przestała widzieć i chodzić.a siostra po ostatniej chemii też się wystraszyła i szwagier razem z nią byli w sklepie i w nogę jej się coś działo.ach to nasze życie ,można powiedzieć wielka tajemnicza księga każdego dnia nowy rozdział. Koleżanka kaszląc złamała sobie żebra.Zimno ,ale słoneczko świeci .niech kończą się nam zdrowotne przygody niech zacznie coś milszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piątkowo Fruwająca od czasu do czasu kafe mnie wyloguje i wtedy pierwszy wpis mimo logowania jest rudy, dopiero drugi jest ok i też nie wiem o co chodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix czy ja napisałam, że fikam;):P:P dopiero co matę przeniosłam z balkonu do mieszkania:P no i mam zamiar zacząć fikać, i jak już to sama, bez podpowiedzi a tak poważnie, to powinnam ostro się zabrać za to fikanie, bo zgrubłam strasznie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka, początek dobry, mata przyniesiona :P Ja od dwóch tygodni zero słodkiego, oprócz herbaty, bo tej za cholerę nie wypiję gorzkiej :D No i ćwiczę z komputerem na stepie :D Zobaczę jakie będą wyniki po miesiącu ;) A ciastka oblane czekoladą leżą i kuszą - nie dam się sprowokować :P Miłego popołudnia wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×