Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Daisy - pełen szacun za taką opieke dla Mamy. Nikt tutaj nigdy złego słowa nie powie jak Ciebie nie ma. Doceniamy to co robisz ❤️ ❤️ ❤️ Ja bardziej miasłam na myśli czas kiedy mogłaś i marzyłaś a nie zrealizowałaś. Dobrze to określiłaś - wszystko pozostawało w sferze marzeń kiedy my bawiłyśmy sie w K-wie. Po jakimś czasie przestałam wierzyć że kiedykolwiek dołączysz do jakiejkolwiek inicjatywy. I nie ma to nic wspólnego z obecną sytuacja, która jest bez dyskusji. Zawsze marzyć warto, zawsze warto marzenia realizować. Mam taką nadzieje, że jednak kiedyś się spotkamy ❤️ ❤️ ❤️ A choćby przejazdem w przydworcowej kawiarence jak z Terix i Fruwającą - tego spotkania nigdy nie zapomne :D coś pięknego Nie zapomne żadnego innego spotkania z Dziewczynami ❤️ ❤️ ❤️ Każde było niezwykłe 🌻 Mam szczęście: poznałam osobiście Tokine, Zulke, Personalną, Bastylke, Fruwającą, Terix i to pewnie nie koniec :D Daisy - teraz masz najważniejszą rolę w życiu ❤️ ❤️ ❤️ trzymam za Ciebie, za Was kciuki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wiosne czekamy ale na razie zasypało nas śniegiem :D Dzisiaj zawiesiłam na balkonie tłuściutką słoninke dla sikorek :D mogą przybywać bo na balkonie bezpiecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tekla mnie też marzy się następne spotkanie, może być na trochę dłużej:D Jak zdrowie pozwoli to w tym roku będziemy w Zakopanem. Niech już się kończy ten tłusty czwartek, bo wszystko kusi, a cukier skacze:D Znalazłam w necie przepis na pączki dla cukrzyków. Może się skuszę. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vannilia
Hejka🖐️kawusia i herbatka. U mnie mglisto,jeszcze trochę to sąsiad rozpali będzie truł,u nas to nie wiadomo gdzie to zgłosić.Wiecie jak my fajnie wyszli z tym piecem,teraz w mojej sytuacji musieli by mi palić codziennie ,a tak raz na 7,9 dni zależy od pogody wsypać worki do pieca,jak nie ma żadnych przymrozków,to starcza 12 dni węgla. jak zdrówko,bo mi dziś nóżka daje popalić czyli będzie jakaś zmiana. Miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ dzięki Vanilko za kawusie :classic_cool: ❤️ No fajnie wyszło z tym piecem - ciesze sie, że tak sie sprawdził ❤️ U mnie dalej biało i minus jeden. Jade dzisiaj do sąsiedniej wsi, odbieram młódszego wnusia z przedszkola (niespodzianka) i wsiadamy w autobus - przyjeżdżamy do mnie :D Będzie łykend u babci - należy sie :D Jutro sanki a potem bajki. W mojej wsi - na moim osiedlu jest górka saneczkowa i miasto zafundowało nam armatke śnieżna! :D:D:D mamy osiedlowy stok naśnieżany. Brawo władze wsi! :classic_cool: A ja życze miłego dnia - śniadania dzisiaj nie ma bo po wczorajszym tłuszczu trzeba dać wątrobie pożyć. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Vanilka dzięki za kawę. Brawo ty, dobrze trafiłaś z piecem i oby służył jak najdłużej❤️ Tekla trochę ruchu i postu po wczorajszym obżarstwie wskazane:D Dzisiaj na śniadanie była miseczka płatków na mleku z garścią żurawiny:P U mnie dzisiaj było mroźno -7, teraz jak słoneczko świeci już robi się przyjemniej. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy duck
Witam pięknie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja wpadłam choćby na momencik,zawsze wskakuję jak tylko mogę❤️ Ja mam kontynuację paczkową,ostał się jeden na dzisiaj to go pożarłam. I wiecie co?, dzisiaj jeszcze smaczniejszy jak wczoraj:p. U mnie za oknem ponuro,ciut mgliście,cit śnieg prószy takie nie wiadomo co?!.. Temperatura tak w okolicach zera. Teeklo no i ja nadziei nie tracę że kiedyś się uda. No nic teraz zmykam ,całuski👄 Wanilko Fajowy piec. Terix Ja także się zastanawiam czy mamie jakiegoś ,,specjalnego,, ciacha nie upitrasić. Ma urodziny hi,hi 1 kwietnia,okazja już,już. no nic teraz pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kawusia i herbatka,a do tego galaretka UUUUUUUUUUUUUUUU miłej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że Vanilka tylko dyżur pełniła dzisiaj :O:O:O Ukłony Vanilko ❤️ Za kawusie poranną dziękuje i galaretke też z przyjemnością pochłonęłam :D ale nie pisałam bo z wnusiem oczy dookoła głowy mieć musiałam ;) nie było szans na komputer. Dobrej nocy Ci życzę - a jutro zamelduj jak noga ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️pozdrawiam u mnie bez słoneczka:( kawusia i herbatka niedzielna,karnawał nam się kończy. Miło spędzonych ostatków życzę. Buziaki 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Vanilko ❤️ 🖐️ Dzięki za kawusie - dobrze mi zrobi :D U mnie szaro, powyżej zera i śnieg znika :O ale wczoraj było sporo słońca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorix
Dzień dobry Koleżankom:) Zaczynamy nowy tydzień. Mam wielką nadzieję, że już spokojniejszy . Może wreszcie będe mieć trochę spokojności w pracy i w domu. To moje odwieczne marzenie....CZASU!!!!! MI POTRZEBA :) Vaniko, dzieki za kawunię. Potrzeba nam siebie, żeby całkiem nie pogubić się w tym zamęcie. Ja wczoraj miałam wypadową niedzielę, trochę odetchnęłam w Górach Świętokrzyskich :) Pozdrawiam Was koleżanki i mocno ściskam każdą po kolei. Dobrego Tygodnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki Teklo. Za siebie 👄. I za śniadanka 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Dorixi 🖐️ ❤️ :D zniknęłam w łazience ale teraz czas na kanapki z odrobinką boczku: http://lubienaboczku.pl/wp-content/uploads/2016/10/kanapki-z-boczkiem-7.jpg zjedz coś Dorix - na chwile usiądź i wypuść powietrze z płuc bo żyjesz na wdechu ❤️ ❤️ ❤️ Witaj Terixiu - daj info o sobie jak znajdziesz chwilke ❤️ ❤️ ❤️ dla Ciebie łosoś http://2smaki.pl/wp-content/uploads/2011/10/Kanapki-z-Flor%C4%85-i-%C5%82ososiem.jpg Miłego dnia 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Vanilka dzięki za kawę👄 Nie było mnie bo w sobotę miałam gości a w niedzielę dzieciaki przyjechały. Śnieg trochę pobielił wszystko i zrobiło się jaśniej i czysto. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla dzięki za pyszne śniadanie, łosoś pod każdą postacią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruwająca
Mam totalnego doła 😭 Napiszę na @ porażka w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo ale pyszne śniadanie zgotowałaś, dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowy tydzień i nowe zdjęcie na wszechkoty.pl;) tym razem Moc ciekawości, na którym mój Ryś poznaje się ze ślimakiem. poproszę o oddanie głosu i pięknie za to dziękuję 👄 w ubiegłotygodniowym rozdaniu moja fotka uplasowała się na trzecim miejscu:) szans wielkich przy dwóch pierwszych nie miała, ale cieszę się i z tego - zdobyła 548 głosów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×