Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Związek z dziewczyną 18 lat młodszą

Polecane posty

Gość gość
Kłoda stara panna hahhaa ork, jebłam i pozdrawiam z podłogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:30 co prawda wpis który komentowalas nie był mój ale masz rację. Tak wygląda wg mnie szczęśliwe życie. Taka kobietą jak ty to na dłuższą metę utrapienie. Będziesz się madrzyla, próbowała podejmować decyzje i wkurwuala męża. Nie lepiej skoncentrowac się na kobiecych sprawach. Urodzić dziecko, leżeć pachnieć a o resztę niech zadba mąż. Wg mnie życie z Tobą na dłuższą metę będzie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Cóż, wierzę w klasyczny model rodziny. Ty widać, wierzysz, że należy Ci się wszystko za nic, czyli klasyczna kobieta. @ gość dziś Nie zesraj się, bo ci cukier skoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko za nic? proszę cię, mój facet jest szczęśliwy ze mną, ale zapewne ściemniam, c'nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko, wy naprawdę tylko tyle oczekujecie od swoich kobiet, że będą leżeć i pachnieć i rodzić dzieci? nie wiem komu bardziej współczuć wam, czy waszym kobietom, czy raczej waszym utrzymankom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka kobietą jak ty to na dłuższą metę utrapienie. Będziesz się madrzyla, próbowała podejmować decyzje i wk**wuala męża. x no oczywiście, według ciebie kobieta nie powinna mieć swojego zdania i podejmować decyzji, ale żenuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ oczywiście że twój facet może być z Tobą szczęśliwy. Jak ktoś nigdy nie pił szampana to oranzada mu smakuje. Jedno jest pewne, ilość kłótni w twoich związku będzie znacznie większa niż w moim. U mnie nie ma kłótnia bo ja podejmuje każda decyzje a sam że sobą się nie będę kłócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietą może podjąć tylko jedna decyzje. Zostać albo odejść. Ale jak już zdecydowała się zostać to co najwyżej może wyrazić swoją opinię a nie podejmować decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
japierdolę, tego się nawet nie da skomentować, tylko współczuć można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie te małolatki to takie tanie oranżadki, nie wiecie co to drogi wykwintny szampan panowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C'tak. Napisałabyś inaczej hipotetycznie zakładając, że nie jest obłąkańczo szczęśliwy? Ja tam nie wiem jak można być szczęśliwym z toksyczną, pyskatą istroniącą od seksu babą, ale kto wie może są i tacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś A najlepszy ten "szampan" po pięćdziesiątce, co? Wolę młode musujące wino, dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konkluzja: jesteście starymi brzydkimi facetami z kasą, którzy od kobiety, a raczej dziewczątka wymagają tylko trzech chętnych dziurek, rodzenia dzieci, nie wychylania się z czymkolwiek, leżenia i pachnienia. Ja w takim razie podziękuję za dyskusję z wami, bo mi się mózg już dezeluje, że takie złamasy w ogóle istnieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nikogo do niczego nie namawiam ale ja nie lubię jak kobieta wchodzi na moje pole. Niech sobie tam kupuje te ciuchy, kosmetyki, rozwija się duchowo i kulturalnie ale w domu jest jeden Pan i władca. To ja. A że jestem miłosierny i dobroduszny to potrafię docenić odpowiednio zachowująca siw kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku! Ja mam 30 lat a nie 50 i kocham seks, seks o jakim możesz sobie tylko pomarzyć z tą twoją zahukaną bidulką, hahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ gość dziś Musiałabyś go najpierw mieć, żeby ci się mógł zdezelować, stara harpio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś o jap*****le, dobra spadam stąd bo nie zdzierżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:47 w sumie masz racje. Tacy jestesmi i to daje nam szczescie. Oprocz tego ze jestesmy przystojni. Dopiero po 40 wskaznik BMI mam taki jak powinien byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta, która nie ma nic do zaoferowania oprócz ciała może żyć jak piszesz, kobieta mądra i szanującą siebie tak żyć nie potrafi, mężczyzna mądry potrzebuje kobiety, którą będzie kochał i szanował a nie tylko z niej korzystał. Używasz wytartego sloganu o podziale ról w małżeństwie, ale nawet w latach pięćdziesiatych mądrzy mężczyzni wybierali kobiety mądre, czemu podział ról. nie przeszkadzał. Masz kompleksy i boisz się, że kobieta może mieć częściej rację niż ty? Ale co z tego, jeżeli jej racja będzie służyć dobru twego życia? Wiesz ilu mężczyzn nie podejmie decyzji zawodowych bez konsultacji z żoną, ilu wybiera kolegów, których żona akceptuje? To zaufanie mądrości kobiety i jej instynktowi a nie jej podporządkowanie się. A ilu mężczyzn źle skończyło bo zaufali kolegom a nie swojej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś o jap*****le, dobra spadam stąd bo nie zdzierżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ gość dziś Ta wy wszystkie kochacie. Dlatego tak się bulwersujecie faktem, że mężczyzna lubi wypełnić wszystkie 3 otworki i chce przynajmniej raz dziennie. Dzięki. Wolę te swoje bidulki niż jakąś heterę po 30stce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jap*****le, dobra spadam stąd bo nie zdzierżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.50 do 17.36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ gość dziś Uwielbiam, kiedy baba mówi mężczyźnie, jak to jest mieć k****a. Mężczyzną nie jesteś i g****o wiesz. Chociaż.... w drugiej części wypowiedzi widzę, że mówisz o gościach którym żona wybiera kolegów. Czyli o wyrobie mężczyznopodobnym, w którym tyle męskości co mięsa w parówkach. Z kobietą to ja mogę podyskutować o sztuce, filozofii, literaturze, czy poprzerzucać się jakimś inteligentnym żartem. Swoim życiem zawiaduję sam. 00 I nie wiem ilu źle skończyło bo zaufało kolegom niźli kobiecie, ale pewnikiem o wiele mniej, niż tych co zaufali kobiecie. Ja ufam nielicznym i to w stopni mocno ograniczonym. Ale na pewno nie babie, no proszę Cię. Kobieta mężczyznę traktuje utylitarnie. Zaufać takiemu stworzeniu? Hah. Wolne żarty. I mniej samica ma możliwości wpływu na życie i portfel mężczyzny tym lepiej. 00 Twoje zagadywanie w stylu "Jak nie jesteś z rządzącą się, kłótliwą babą po 30stce to jesteś niedojrzały i malo inteligenty" jakoś mnie nie rusza. Wolę żyć szczęśliwie, niźli zgodnie z widzimisię jakiś paniuś na spadkowej krzywej atrakcyjności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet dojrzały i inteligentny facet nie lubi jak mu się ktoś wtrąca, czy przeszkadza. I nadal przede wszystkim jest mężczyzna i przykłada dużą wagę do seksu, czyli tych 3 dziurek. Poza tym takie rzeczy jak macierzyństwo, ognisko domowe czy te leżenie i pachniwnie też są ważna częścią życia. To nie jest tak że my uważamy takie kobiety za głupie. Wręcz przeciwnie, o takich kobietach mówimy że wiedzą co jest w życiu ważne. Tylko idiotka może zamienić to na pracę dla pieniędzy. To co jest atrakcyjne u mężczyzn dla kobiet, czyli np firma, pieniądze itp, w ogóle nie jest atrakcyjne u kobiety. Po stokroć bardziej szanuje kobietę która chce być dobra matka i żona niż taka która chce być dobra bizneswoman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ gość dziś Głuchym śpiewasz i dla ślepym tańczysz. Kobiety to głupie stworzenia przyjacielu. Zafiksowane na kasie i osiągnięciach nie rozumieją, że dla mężczyzny praca i pieniądze jest tylko jednym z filarów życia i to tym, który budują sobie sami. Drugim jest dom, rodzina i udany seks i do tego potrzebują odpowiedniej kobiety, a nie takiej co to dorzuci jeszcze trochę pieniądza. I że właśnie tę kobietę, co tworzy przytulną przestrzeń prywatną ceni się bardziej niż tę co to chce zarabiać decydować i się rozpychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ork choć nie pałam do Ciebie sympatią ale szanuję Twoje zdanie to dziś bije brawo :) Wreszcie jakiś mężczyzna z jajami wytłumaczył tym krzyliwym paniom na czym zależy mężczyznom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech każdy dyma to co lubi, jak ktoś lubi 18 niech bierze 18 za żonę nawet jak ma 60 lat. Zazdrościcie że nie potraficie młodszej poderwać? Siedźcie sobie że starymi raszplami ale nie wciskajcie ich na siłę innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ork to dla mnie dno, a mam 22 lat... Nigdy w życiu nie chciałabym takiego męskiego szowinisty, który nie szanuje kobiet, widzi w nich tylko trzy dziurki...a wsadź sobie k****a do d**y, to zobaczysz jaka to rozkosz wątpliwa, debilu. Chyba że masz k***siątko wielkości małego paluszka u rączki to może jakąś przyjemność analem kobiecie sprawisz, ale w zamian za to nigdy nie zadowolisz jej klasycznie. Faceci którzy walą swoje kobiety w kakao, nawet nie wiedzą jaką krzywdę fizyczną i psychiczną im w ten sposób wyrządzają, na pewno twoje kobiety za to (i ten szowinizm) szczerze cię nienawidzą, a tylko z powodu kasy (chociaż powątpiewam czy ją masz) są z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej kobiety oburzają takie związki, dlaczego? Bo kobiety nie mają możliwości mieć 20 lat młodszego partnera, chyba że bardzo bogate kobiety... X Coś w tym jest :) Jestem tu chyba jedyną kobietą po 40ce, którą takie związki nie bulwersują a to chyba dlatego, że mam męża właśnie 20 lat młodszego. Nie jestem bogata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×