Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćPaulina

Wrześniówki 2017 cz.2

Polecane posty

Serdeczne gratulacje dla nowych mamuś i zdrówka dla dzieciaczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kuleczka mamy ten sam termin :-) odczuwam tez te klucia nazywam je pradami skorcze troche wieczorem a tak.to cisza dzis chce okna umyc :-) a kuleczka ty jak.tam jakies oznaki??? Lista ogólna gdzies byla na jakies stronce ktora na kiedy ma ale na starym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinjaa
Czesc dziewczyny,czytam Was od jakiegos czasu. Mam juz jedna córeczke ,ktora wczoraj miala 2 urodzinki. Teraz czekamy na druga coreczke,termin mam na 24.9. W 32 tygodniu ciazy trafilam do szpitala z lekkim krwawieniem,przestraszylam sie to juz porod bo pierwszy wlasnie mi sie tak zaczal i przy pierwszym porodzie po 3 godzinach w szpitalu odeszly mi wody. Ale na szczescie przy drugiej ciazy po 2 tygodniach lezenia moglam wrocic do domu, teraz staram sie oszczedzac. Ale jak wiecej sie poruszam to tez czuje takie okropne klucie w dole brzucha . Czasem twardnieje mi brzuch i mam takie bole brzucha i plecow, chocby miesiaczka sie zblizala -nie wiem czy ktoras z was tak ma? Bo w pierwszej ciazy tak nie mialam. Ogolnie czuje sie slabo . W 2014 roku musial zostac u mnie 2 razy wykonany zabieg konizacji szyjki macicy-jestem ciekawa czy ktoras jest tez po takich przejsciach? Z jednej strony chcialabym miec juz porod za soba, a z drugiej strony mam stresa przed nim , bo pierwszy porod byl straszny, tak ze w koncu mala musieli wyciagac takim ssakiem (spotkala sie ktoras z tym?) I nie urodzilam calego lozyska i musialam byc jeszcze czyszczona -pomijam juz inne komplikacje z powodu blizny po operacjach na szyjce. Mam nadzieje ze mnie przyjmniecie do Waszej grupy wrzesniowek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lili
A to betty ja mam termin na 15. Z usg tydz wcześniej. Dziewczyny moze wiecie. Fryzjerka doradzila mi juz zażywać biotebal zeby zapobiec wypadaniu włosów. Ale juz nie wiedziala czy mozna je zazywac w ciazy i przy karmieniu. Wiecie może coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem tyle ze te wlosy co maja wypaść i tak wypadną ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karolina milo ze dolaczylas do nas ...z teho.co poszesz duzo przeszlas w 1 ciazy obys teraz bezproblemowo dotarla do rozwiazania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćPaulina
Witaj Karolinjaa. Bóle jak na okres itp co chwile teraz już u mnie są. Do tego od wczoraj tak mi uciska na pęcherz że co chwila latam brzuch mi się opuścił. Lili raz oglądałam reklame to pisało że nie stosować i teraz jeszcze sprawdziłam na internecie ulotke i pisze żeby nie stosować w okresie ciąży i karmienia bo ma zbyt dużą dawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lili
Dzięki za info z biotebal. Ja miałam wymrazana nadzerke i nawet nie wiem jak to się ma do pn. Było to dwa lata temu zapomniałam o tym lekarzowi powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili biotebal po ciazy po karmieniu.ale polecam jest super.no włosy już raz uratował.robią się gęste i szybko rosna.ja na pewno też do niego wrócę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina ja jakimś cudem boli pleców nie mam aż się dziwię bo mam.duuuze dziecko i brzuch jak na bliźniaki.raz mnie tylko bolały jak u kosmetyczki byłam i na l ezance lezalam a takto nie.brzuch mnie pobolewa jak N okres ale jest dzień ze zaboli trzy razy albo dwa ą jest ze w ogole.brzuch mam napięty praktycznie cały czas jak chodzę i stoję ale to od wagi dzidziusia.a skurcze napinacze zauważyłam tylko kilka razy.takto ciągle mi się dzidziuś napina bynajmniej tak mi się wydajr.napisałam do mojej gin czy takie Pklocia i ciągnięcia na dole aa normalne i ból.krocza Na tym etapiemysle ze tak alewolę się upewnić bo najbardziej to wieczorem to odczuwam.dziś jest ogólno lepiej niż wczoraj ale zobaczę co mi napiszę.najwyżej mnie uzna za nienormalna go ostatnio coś często do niej pisze ale pos koniec jestem bardzo przewrazliwona. a ogólnie od dwóch dni zauważyłam ze ruchy dziecka aa takie inne już nie kopniaki tylko takie prezenie napinanie i Was też na tym w Taki ruchysa już inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrześniowa Niespodzianka
Bettyzgr u mnie też dzisiaj w nocy ciągnięcie ale w pachwinach i napinanie brzucha, gin stwierdziła że macica sobie ćwiczy i tak ma być. Noc nieprzespana ale co poradzić. W dodatku dzidzia tak wojowała że napinanie strasznie doskwierało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick | tp | ur | waga | wzrost | plec | Ela | 3 wrzesień | 10 .09 | 2.100kg 48 cm | corka | pn Mama Maurycego | 8 wrzesien | 26.08. |2.990kg 52 cm | syn | cc Redsky | 10 wrzesień | 12.09 | 3.300kg 55cm | corka | sn Paulina | 10 wrzesien | 18.09 | 3.640kg 56cm | syn | sn Pazdziernik | 11wrzesien | 3.09 | 3.550kg 51cm | corka| sn Khii | 11 wrzesien | 18.09 | 3.300kg 53cm | corka | sn Emeczka | 12 wrzesień | 16.09 | 3555kg 54cm |syn| pn Ewa | 15 wrzesień |-| 3.350 kg 54cm | corka | pn Gosclili | 16 wrzesien | 14 .09 | 3.900kg 60cm | Wrzesniowa niespodzianka | 17.09 | 16.09 | 3.680kg 56cm| corka| cc Paelka | 18 wrzesień | 9.08 | 2.100kg 49 cm | corka | cc Ankas | 19 wrzesien | 23.09 | 3500kg 53cm |corka | pn Kuleczka | 19 wrzesien | 13.09 | 3.420kg 58cm | corka | cc Dzidziulkowo | 20 wrzesien | Nicky Lauda | 20 wrzesien | Karolina | 24 wrzesień | 28.09 | 4.020kg 53cm | corka | sn Betty | 29 wrzesien | 24.09 | 4.500kg | corka | cc MamaMaurycego | - | 26.08 | 2.990 kg 52 cm | syn |cc FiMaMama | - | 1.09 | 3.180kg 54 cm | syn | pn A1986 | - | 27.08 | -| syn | cc DZIEWCZYNY JAKBY KTORAS TU JESZCZE ZERKNELA JAK REDSKY DZISIAJ TO PROSZE O POMOC NIE UMIEM WYSYLAC WIADOMOSCI JEDYNIE.EDYTOWAC TE CO JUZ PISALAM I TAK.OD 4 WRZESNIA CHYBA ... MOJE WIADOMOSCI PO.KILKU PROBACH UZNAWANE SA JAKO.SPAM:-( PROBOWALAM.ZALOZYC NOWE KONTO NOWYAIL I NICK I JEST TO SAMO DODAM.ZE PROBOWALAM.Z ROZNYCH KOMPUTEROW I TELEFONOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny sprawdzvie czy dobrze wypisalam ..wrzesniowa niespodzianko napisz na kiedy masz termin bo wyszukac nie umiem i kazda nowa jakby mogla naposac na kiedy ma to dopiszemy a jak.jakies bledy sa to wystarczy zmienic albo napisac i zmienie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redsky
Ankass albo mnie pominęlas albo mi sie wzrok pogorszył ;) Redsky 10.09 dziewczynka Lili ja miałam wymrazana nadrzerke kilka miesiący przed zajściem w pierwsza ciąże i lekarz nic nie mowil nie było żadnych tego konsekwencji wiec myśle ze spoko Kurde dziewczyny mnie tez tak boli krocze i mała sie wypina ciagle ja mam mały brzuch nie wiem gdzie ona sie tam mieści. W piątek mam ktg i nastawiam sie juz na zostanie w szpitalu jak do tego czasu nie urodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam.kazda ktg ma a ja nie mialam ani razu a wizyte mam 14 tego dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze ktg ani razu nie miałam.gin powiedziała ze jak będą regularne skurcze żeby jechać a takro nie zleca.a ja nawet nie wiem jak rozpoznać skurcze ....haha super.mam nadzieję ze po wizycie 14 mnie weźmie na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redsky
Ankass Spoczko :) ja tez w pierwszej ciazy nie mialam zadnego ktg dopiero jak mi wody odeszly w 37tyg i pojechalam do szpitala to mialam pierwsze. W tej ciąży na przed ostatniej wizycie moj lekarz tez mówił ze ktg dopiero w 38 tyg. moge sobie isc zrobic, ale na ostatniej wizycie jak zobaczył ze juz mam 3 st dojrzalości łożyska no i to ciśnienie skaczące to powiedzial ze bym sobie robiła co kilka dni no i tak robie co kilka dni a teraz dopiero po tygodniu bede miala bo nic sie nie dzieje.no ale u mnie juz prawie termin bedzie bo w piatek jest 8 a ja mam na 10.No i jestem umówiona z położna ktora ma odbierac moj porod takze ona mi to ktg robi i bada no i mam nadzieje zostawi w piatek w szpiatlu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khii
Ja tez nie mialam ktg, a w poprzedniej ciąży mialam dopiero jak lezalam w szpitalu po terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lilo
Wyszłam od lekarza zrobił mi masaż szyjki coś okropnego, dostałam krwawienia to ten czop, brzuch u niego zabolal ale już przeszło. Może delikatnie coś czuję w podbrzuszu. Ale młody dużo waży 3750 w 38tc. Do tygodnia jak nie urodze to do szpitala mnie posadza. Coś sugerował o cc jak będzie ponad 4 kg. No ale jak mnie dadzą do szpitala to pewnie będą chcieli wywołać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lili
Doktorek kazał mi się nie stresować, a ja się tak boję, że aż się poplakalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej my od dzis w domku. Franus jest bardzo grzeczny. Ladnie pije moje mleczko. Starsze rodzenstwo co chwile zaglada Mu do kolyski. Glaskaja caluja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bettyzgr
lili może mieć 4 kg. jak pojdziesz do szpitala i zrobia usg tam i przesądzą, jak 4 kg to powinni cc zrobić skoro ci tak lekarz zasugerował. moze wyda ci jakies zadwiadczenie jakby co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak ogolnie to mój facet w naszej pracy dzis rozmawial o porodzie moim itd i wspomniał o cc to moja naczelniczka odradzała jak nie wiem...ze nigdy w zyciu ma nie pozwolic na to zebym miała bo bede do siebie dochodzic i dochodzić...a 5 minut pozniej gadał z informatyczka i mowiła tak! niech bierze cc bez zastanowienia jak ma mozliwsc, ja juz nigdy naturalnie nir urodze, po cc zaraz bylam na chodzie i w ogole. takze to na prawde zalezy od organizmu, troche od szczescia troche od podejscia lekarzy.tego sie nie da przewidziec co lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lili
ja też sama już nie wiem co wole czy pn czy cc. już mam mętlik w głowie. Dziewczyny zdecydowałam się na kosmetyki z serii Skarb Matki i nie wiem czy tyle wystarczy jak kupie https://www.aptekagemini.pl/skarb-matki-balbinek-emulinka.html https://www.aptekagemini.pl/skarb-matki-krem-nawilzajacy-dla-dzieci-i-niemowlat-75ml.html czy kupić jeszcze jaką oliwkę? bede właśnie zamawiać i nie wiem czy to wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lili
jak długo usuwa się czop? tak mi wymasował szyjkę ze co wyjdę z toalety to mam taki brązowawy śluz. myślałam ze to tak jednorazowo leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili Boże kochany ten masaż twój mnie przeraża...po takim masażu to pewnie będzie partiami schodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szkołę rodzenia mam mówili że to może jakoś czas.Żeby monitorować wkładkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomylam okna posprzatalam wszystko co sie dalo i nic mnie nie lapie a myslalam ze chociaz cos minimalnie mnie wezmie jakies oznaki :-) no nic przyjdzie czas to sie rozrusza wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lili
Betty sama jestem już tym wszystkim przerażona :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×