Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćPaulina

Wrześniówki 2017 cz.2

Polecane posty

Gość gość
A placilyscie za cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaaa
Mama Maurycego. Gratulacje, cieszę się i życzę wszystkiego dobrego Wam. Mówiłam że cc to nic strasznego:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaaa
Do gościa prosiłam o podpisywanie się ułatwia to sprawę. Ja za cc nie placilam!!!!! A miałam na żądanie,a teraz to po prostu mi się chyba należy nie wiem, nie mam problemu z lekarzem wystawił skierowanie na ciecie wtedy i teraz tez :)do szpitala na cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrześniowa Niespodzianka
Dziewczyny bo mi tutaj mówią że jak się jedzie na porodówkę to potrzebne jest skierowanie i już zgłupiałam. Przecież jak rodzisz to lecisz na szpital i tyle bez żadnego skierowania. Znowu mi nogi puchną i dłonie, w pon mam wizytę i jak znowu wyjdzie że mam za dużo wód płodowych to wyśle mnie na OCP, a dzisiaj w nocy tak mnie brzuch bolał i małe tak się wierciło, że myslałam że już, już będzie akcja a tu lipa. Ja pamiętam jak moja siostra się męczyła po cesarce a wy tak fajnie przechodzicie, co organizm to inaczej reaguje, pozostaje nam czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuleczka i nas już odeszli od wypchania raczej się tego nie praktykuje.mama Maurycego gratuluję!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skierowanie trzeba mieć?yo chyba jak nie urodzusz go terminu i w dniu terminumaja Cię przjac do szpitala.a nie jak zaczniesz rodzić nagle...Ale nie wiem bo jak moja prowadząca tam pracuje to może jest inaczej.U mnie jest tak zeze jak do dnia terminu z okres nie uridze go w ten dzień zgłaszam się i już zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćPaulina
Skierowanie raczej właśnie jak planowo masz iść po terminie itp. Ja jak zaczęłam rodzić to mnie bez żadnego skierowania przyjęli. Mama Maurycego gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazdziernik2016
Nie trzeba miec zadnego skierowania, mozesz rodzic w kazdym szpitalu. Mama Maurycego gratulacje, jak tam Maurycy? Ile wazyl/mierzyl? :) grzeczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscEwa
Mama Maurycego gratuluję synka, dobrze ze już doszliscie do sobie. Ja też od paru dni zaczęłam strasznie puchnac, nogi i ręce to tragedia Ale pod koniec tak podobno jest. Czekamy, nadal nic się nie dzieje A dom już wysprzatany okna umyte i teraz odpoczywamy. Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redsky
Mama maurycego super gratuluje ile ważył i mierzył synek?karmisz piersią? Zasdroszcze ze juz jestes po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Maurycego gratulacje!!!!! Odpisz na pytania dziewczyn bo sama ciekawa jestem. Ja nie puchnie wieczorami mam napiecia z lekkimi bolami ale trwaja krotko i chwilke do terminu 18 dni niby duzo niby malo... takie czekanie. Redsky zlapie cie w najmniej oczekiwanym momencie i tak bedzie najlepiej byle nie po terminie trzymam kciuki za kazda by szybko poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to fajnie robią cesarki, nie ma się czego obawiać, dawniej była masakra, każda się modliła byle nie mieć CC. Ale to już na szczęście historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciaqlam wstawic fajny link adekwatnie do ziazy ale cos nie moge heh. No racja...teraz cc nie jest tak straszne jak kiedyś...chociaz nadal to operacja...ale trzeba byc dobrej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostalo mi 10 dni do terminu... duzo sie ruszam, sprzatam, skacze na pilce... juz bym chciala zeby bylo po wszystkim. To czekanie jest najgorsze :) rano mialam bole jak na miesiaczke, ale minely. Wieczorem jedziemy do szpitala na ktg i spotkac sie ze znajoma polozna, zobaczymy co powiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a kiedy zakłada się pas poporodowy po cesarskim cięciu ? Czy brzuch jest mniej jedrny i sflaczaly po cc ? T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaaa
Do T u mnie nie było różnicy w brzuchu po porodzie SN a po cc. Myślę że jeśli chodzi o brzuch i powrót do figury z przed ciąży to indywidualna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuleczka bardzo dziekuje Ci za odpowieDz :) T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscEwa
Dziewczyny czy Was też tak mocno boli całe krocze ? Bo ja miałam ciężką noc a dzisiaj ledwo chodzę tak boli, mała się rusza także chyba nic złego się nie dzieje. .. Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa mnie tak bolalo kilka dni temu. to chyb a naturalny ob jaw jak czytałam. kości i stawy tam się luzują czy coś...mnie za to dzisiaj co chwile boli jak na okres ale tak po prwej stronie jakby w pachwinie. pazdziernik podziwiam ze sie ruszasz i skaczesz bo ja przez brzuch nawet sie schylic nie moge, a mowie...po9lezałam wczoraj z godzine na twardej lezance u kosmetyczki i jetem dzis tak obolala ze ledwo sie ruszlam a mała tak mnie przekopała bo chyba jej tez bylo niewygodnie, że wszystko mnie w srodk****ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty ja tez sporo odpoczywam i leze ale na pilce skacze bo licze ze moze to zmobilizuje małą do wyjscia ;) ja mam brzuch juz mega nisko, niby nie jest jakis wielki ale tez juz mocno ogranicza moje ruchy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Maurycego
Maurycy ma się dobrze:) jest grzeczny... tylko śpi i je:) identycznie jak starszy bat w jego wieku:) ważył 2990:) i mierzył 52 cm:) polecam szpital na ul. Żwirki i Wigury :) ... lekarze na porodówce to naprawdę specjaliści a położne to anioły :) położnictwo też jest Ok. Natomiast neonatologów należy przeżyć :( ... my z Maurycym spędzamy cały czas razem... trochę odciągam mleko laktatorem, więc zawsze mąż może go nakarmić:) a ja mam czas dla siebie, ale ciężko mi się rozstać :) brzuszek minimalnie większy ale z dnia na dzień spada:) mimo niewyspania jestem przeszczęśliwa:) pozdrawiamy serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JulJan
A ja 3 dni do terminu =) Ale jakoś mi się nie spieszy. Nie mam skurczy, żadnych objawów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam ze szpitala, chociaz lekarka ktora mnie badala powiedziala ze jezeli regularnosc skurczy z ktg sie utrzyma to do rana moze mi ruszyc akcja porodowa. Pytala czy chce zostac na oddziale ale stwierdzilismy z mezem ze wracamy jeszcze do domu i to samo zasugerowala nam polozna- zeby jechac dopiero jak skurcze beda co 5 min. Mamy ok 30-40min dojazdu do szpitala wiec podobno na spokojnie akcja zdazy sie rozwinac i w samym szpitalu powinno pojsc sprawnie. Polozna powiedziala zeby przy regularnych skurczach siedziec pod prysznicem lub w wannie, delikatnie polewac brzuch ciepla woda. Rozwarcie mam na 2 palce. Czekamy czy cos ruszy dalej czy sie wyciszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JulJan
Październik no to życzę powodzenia i dawaj znać co i jak :) Na kiedy TP ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Październik moze rano jak.wstane i tu wejde to poczytam ze juz jestes ze swoim malenstwem :-) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bardzo bolą te skurcze? 3mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redsky
Październik trzymam kciuki ;) pójdzie szybko i sprawnie :) Ja dzis sie nachodziłam troche i dokładnie całe krocze mnie boli do tego piersi i mała od dwóch godzin szaleje w brzuchu na maxa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscEwa
Październik podziwiam za spokój i opanowanie i trzymam kciuki żeby skończyło się porodem. U mnie dużo nie regularnych skurczy w ciągu dnia, ból pleców A po kąpieli wszystko się wyciszylo, może i lepiej w poniedziałek jeszcze muszę iść z córką na rozpoczęcie roku szkolnego. Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja juz po, Amelka jest juz z nami, 51cm i 3550 :) o 23 odeszly mi wody i zaczely sie skurcze, o 2:27 mała juz byla na swiecie :) lekarz i polozna w szoku, powiedzieli ze jak na pierworodke to szlam na rekord jesli chodzi o tempo ;) juz jak dojechalismy na izbe przyjec mialam 4cm rozwarcia, zanim zrobili ktg, usg, zbadali mnie to zaczely sie prawdziwe skurcze. Nie podali mi znieczulenia chociaz prosilam- nie zdazyli zrobic badan krwi, ktora mi pobrali, a potem mialam juz 8cm i pooooszlo. Bylo ciezko ale do przezycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×