Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćPaulina

Wrześniówki 2017 cz.2

Polecane posty

Gość gość
Czop z krwią to nie dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redsky
FimaMama tez miałam podobnie z pierwsza córka wody mi odchodziły i nie było skurczy poproś o piłkę do skakania wannę z woda moze cię ruszy mnie tak ruszyło potem zgodziłam sie na oksy i zaraz urodziłam trzymana kciuki ps.mi tez próbowali wmówić ze to nie trzymanie moczu a nie odchodzące wody :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem możliwe że jest łatwiej z dużym dzieckiem ...Ale chyba nie chce próbować jednak hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betty nie wiem czy tak prosto będzie aby zrobili Ci CC jak Cie wymierzą itd i będzie wskazywąło na to ze możesz urodzić dziecko itd to każą Ci na pewno próbować... ciężko jest teraz o zaświadczenie skierowcanie na cc ja mam problem z sercem było o wielu kardiologów i zadnej z nich nie wyisał mi zaswiadczenia.. tylko do rozważenia CC !! moja ginekolog powiedziała ze poki nie dostane zaswiadczenia ona nic z tym nie zorbi... a mi kardiolog powiedział ze do rozwazenia to jest decyzja moja i ginekologa co z tym zrobimy ... i juz nie wiem co robic zaswiadczenie od psychiatry mam ale nie chciałam dawać od psychiatry ale chyba jednak bede zmuszona ... a problem z sercem mam .. puls ciagle kolo 200 ciężko mi czasami rozmawiac z osoba która blisko mnie siedzi taki m am wysiłęk a każą mi rodzic.. Może masz fajna ginekolog i Ci pomoze bo mi na pewno nie :( i nic mi nie pozostaje jak zaswiadczenie od psychiatry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam jeszcze , ze miałąm ablacje i moja arytmia nie została zlikwidowana i nikt się tym nie przejmuje... niestety każdy się boi wystawic zaswiadczenie wszyscy chca miec czyste rece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty, niestety tak jak poprzedniczka pisze, to czy sie podejmiesz sn czy nie jak juz bedziesz w szpitalu to nie bedzie Twoja decyzja. Jesli lekarz bedacy akurat na dyzurze uzna ze masz probowac to nie zrobia Ci cc na zadanie. Najlepiej gdybys trafila na swoja gin, wtedy moze moglabys sie dogadac, ale to juz jest loteria, a i tak ostatnie slowo ma ordynator. Mi lekarz na usg powiedzial ze wcale nie jest tak ze mniejsze dziecko rodzi sie latwiej, poniewaz gdy dziecko jest wieksze to wchodzac w kanal rodny ustawia sie w jednej pozycji i sie przeciska, a jak jest mniejsze to czesto ma dosyc miejsca zeby sie krecic i zmieniac ustawienie, a to wydluza porod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie z cc nie jest tak łatwo, mi też gin stwierdził że będę mieć zaświadczenie to mi zrobi, byłam u paru lekarzy i żaden nie wypisze, najlepsze ze nawet jeśli faktycznie na coś chorujesz. Zwłaszcza teraz jak mają bardziej kontrolować cc. Ale prawa też taka że masz kasę możesz wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh... niestety tak to jest.. Myślicie ze jak będę miała zaświadczenie od psychiatry to jak mnie potraktują boję się tego... ze będą mysleli ze o cesarke chciala miec rodzic się jej nie chce... itd kiedy ja mam naprawde duży problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redsky
No z ta cesarka to nie jest tak łatwo chyba znajoma miała ułożenie pośladkowe i wcale niechcieli jej dać zaświadczenia na cesarkę dopiero była u psychiatry wystawiła jej i miała cesarkę a gościu czym ty sie przejmujesz jak jestes zdecydowana na Cc masz zaświadczenie to ja bym sie niczym niemorzejmowala ze od psychiatry każdy ma jakieś choroby lęki a to szpital w koncu. Gościu od wysokiego tętna na codzień masz tętno pod 200? Ja u lekarza najwiecej miałam 150 kiedyś potem 100-120 a w domu jak mierze 80/90 biorę tabletkę dziennie na to a tobie nie spada tętno po lekach jak wogole mogą cię olewać przy takim pulsie... Masakra miałaś to wcześniej czy w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wczesniej miałam ablacje serca jak miałam 17 lat ... i teraz w ciązy wszytsko mi wróciło... mówią ze w ciązy nie mozna mi pomoc ze po rozwiazaniu czeka mnie powtorka ablacji.. zaświadczenia nie chcą mi wypisać tylko DO ROZWAZENIA CC i własnie dlatego załątwiłam sobie od psychiatry... i ciągle rozmyślam czy je dac... nie wiem co robic po prostu zwariowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lili
Ja bym dała, co się przejmujesz i tak nie znasz ludzi. Ja bym się nie przejmowala. Polezalabym 3 dni i tyle by mnie widzieli. To psychiatra od ręki wypisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu w moim szpitalu jak waga przekracza 4 kg to robią i nawet nie robią problemów z tym.mój gin mi wczoraj powiedziała ze wykona ciecie osobiście więc wiem że problemy z tym nie ma.bo w tym szpitalu uważają że jak dziecko jest dorodne to proponuja cc.chyba że ktos nie chce.jak Ala będzie ważyć 4 kg to ja się decyduje już dawno tak zadedydoqalam.chyba że się coś zmieni zrobią usg w szpitalu vedzie inaczej fo próbuje sn.Ci innego jakbym nagle zaczął rodzić i mojej gin by nie było.i nie chce cc na życzenie tylko jak dziecko będzie powyżej wagi.a oni wyznają taką zasadę.i każdy o tym wspominał.mój gin,położna z tego szpitala więc wiem ze tak jest.ogólnie od początku pracownicy tego szpitala mówili że nie męczą przy porodzie bo jak widzą że krocze naciąć trzej dosadnie i kobieta prze az jej oczy wychodzą i będzie rodzic kilkanaście godzin bo okazuje się ze dziecko jest dorodne a kobita chciałasn mini to to proponuja jeszcze raz bo w taki sposób podchodzą ze to będzie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bety to pozostało CI wierzyc , ze faktycznie tak jest... oby Ci sie udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest jest.moje dwie koleżanki tam rodziły z czego jedna 4 kg przez cc.zresztą ginmoja która tam pracuje może wcześniej wydać zaświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to super zazdroszcze Ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I od samego początku miałam to mówione i byłam informowany w jakich sytuacjach szpital jest skłonny wykonać cesarke.i di nastawialam na naturalny i tak bym wolała ale jak lekarz sam mówi że jak będzie ok 4 kg to tak lepiej to ja tam mu ufam zresztą też raczej nie brałam pod uwagę sn przy takiej wadze.tam aa zarabiste warunki.po cc pomagają mega w tym szpitalu.także mnie to nie przeraża.zresztą i nieraz pisałam że nieważne jak urodze byle by wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak ogolnie btlam jeszxze u kosmetyczki dzisiaj sietrochę ogarnąć...bo to nic nie wiadomo o masakra...na rzęsy poszlam.N leżące kazalam niby na boku ale głowę musiałamwykręcić...Tak mnie wszystko rwalo a mała tak mi do przesuywała dol ze doslownie myslalm ze zaczynam rodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redsky
dziewczyny ja nadal nic odpuszczam bo tak to nigdy nie urodze.ktg dobre bez skurczy żadnych rozwarcie ciagle to samo nic lepiej nawet gorzej bo mala sie troszke jakby podniosla wyżej.... nastepne ktg za tydzien w pt. położna mówiła ze nawet jakby chciala to nie ma mnie jak zostawić na oddziale i cos zadziałać bo nic sie nie dzieje wszystko stoi w miejscu wiec juz przestaje sie nakrecac co ma byc to bedzie :) natura wie najlepiej :) chyba....:) ide prasowac i konczyc obiad :P ciekawe co tam u Eli i reszty dziewczyn ze sie tyle nie odzywaja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betty skąd jesteś? Chce tam rodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój się mniej wierci od zdjęcia szwu i mi mówią że się brzuch opuścił to może też już niedługo. Jeszcze tydzień. Już też sie nie oszczędzam zbytnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A1986
A MY już po :-) Marcelek urodził się 27 sierpnia,miałam planowaną cc na 30-tego ,ale lekarz na kontroli stwierdził,że jest mało wód płodowych.Dziewczyny cieszę się,że zdecydowałam się na cc,jestem 4 dni po i nic nie boli,już całe mieszkanie wysprzątałam :-) Kobitki,które leżały ze mną na sali po sn całe obolałe,ponacinane krocza,z cipkami na wierzchu,bo trzeba wietrzyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Redsky pamietaj ze adrenalina zatrzymuje wydzielanie oksytocyny wiec trzeba starac sie podchodzic do tematu na spokojnie bo jak bedziesz siedziec i sie stresowac to nic nie ruszy :) ja dzis bylam z mezem u fryzjera to fryzjerka od drzwi zapytala kiedy porod bo mam tak nisko brzuch zr wygladam jakbym miala rodzic juz zaraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje ! Prosze opisz jak wygldala operacja bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu szpital Rydygiera w łodzi hehe.co prawda nie miałam wcześniej z nim absolutnie styczności i trafiłam na moją gin całkiem przypadkiem i stwierdziłam że tam urodze no u mnie w mieście tragedia.Ale ogólnie nie jeden szpital w łodzi Ma takie podejście jak wiem od koleżanek które rodziły cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Październik do mnie w lidlu wczoraj babka podlwciala i się pyta.bliźniaki beda ??no myslalm ze i udusze i się tak zachwycala.mowi:mam trohe dzieci i zawsze się zachwycaj kobuetamu w ciazy ale Pani to wygląda przecudnie taki ma Pani ten brzuch super śliczny. Hmmm....bliźniaki....a ogólnie musiałam właśnie wziąć pół p aracetamolu bo mi dziś głowa pęka az mi niedobrze byłam w aprece zmierzyła ciśnienie niby ok więc nie wiem czy mnie nie przewialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lili
Hehe to jadę na wczasy do łodzi :p zazdroszczę szpitala. Gratuluję dzidziusia. A opis cc już był parę postów wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaaa
Gratulacje:))) mówiłam że cc nie jest zła:))) cieszę się że miałam ja 3 lata temu na żądanie i teraz też będę mieć cc. Jeszcze raz Gratki:-)))) dla mamy a dla dzidzi zdrówka. No bety u nas to kobitki rodzą i ponad 4kg dzieci. Nie wiem czy we wszystkich szpitalach ale zazwyczaj jak jest 4 kg to wypychaja malucha. Dobrze że masz ginekologa jakiegoś widzę normalnego, prywatnie chodzisz? Do gościa -podpisujecie się bo nie wiadomo komu odpisywać. Cc był a opisywana na poprzedniej stronie w szczegółach przez Paelke i prze ze mnie. Poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszona2017
Cześć, szukam opinii o takim produkcie Natalis żel. Ma podobno ułatwiać poród, ale nie znam nikogo kto używał. Co o tym myślicie? Położna zgodzi się mi to zaaplikować czy może kręcić nosem? Dodam tylko ze tak się boję porodu że już kupiłam, na szczęście za niewielkie pieniądze. Tylko nie wiem.czy się przyda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Maurycego
Ja 26 sierpnia urodziłam cc... Mauryś jest już z nami :) rozpoczęła się akcja a młody zmienił ułożenie na pośladkowe :) pan doktor zaproponował mi dwa rozwiązania ... wybrałam cc:) był stres, ale obyło się bez bólu... dziś już śmigam jak przed ciążą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×