Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćPaulina

Wrześniówki 2017 cz.2

Polecane posty

Gość khii
Anlass ja dwa lata temu wysprzatalam cale mieszkanie z oknami i praniem dywanów, bo akurat bylo przed świętami wielkanocnymi a ja w terminie. I nic to nie dalo, urodzilam 9dni po teminie. Wiec teraz odpuszczam i czekam ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaa
Cześć. Byłam u lekarza moja mała waży 3100 37 no już 38 tydzień ciąży szyjka już zerowa praktycznie:-((( lekarz kazał mi leżeć żebym jeszcze z tydzień wytrzymała ale ja wątpię w to że wytrzymam. Mam.umowiona cc na 11.09 coś czuje że się rozdwoje w czwartek piątek:))) ból krocza , pochwy i skurcze brzucha świadczą o zmnoejszajacej się szyjce:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaa
Cześć. Byłam u lekarza moja mała waży 3100 37 no już 38 tydzień ciąży szyjka już zerowa praktycznie:-((( lekarz kazał mi leżeć żebym jeszcze z tydzień wytrzymała ale ja wątpię w to że wytrzymam. Mam.umowiona cc na 11.09 coś czuje że się rozdwoje w czwartek piątek:))) ból krocza , pochwy i skurcze brzucha świadczą o zmnoejszajacej się szyjce:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Khii to mnie pocieszylas :-) ja czuje ze po terminie urodze bo nie czuje nic nadchodzacego choc z ost corka bylam.w pt na wizycie termin na poniedzialek.a lekarz powiedzial.ze poczekam sobie bo nic sie nie dzieje a w ndz bole i po polnocy juz mialam mala na swiecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuleczka to chyba dobrze ze szyjka zerowa bo cos sie dziej a jak szybciej sie zacznie to szybciej cc zrobią dobrze mysle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuleczka wytrzyyymasz jeszcze z tydzien:).Jezu jak Was słucham i sprzątaniu to mam wrażenie że ja jakbyn dywany poparła to bym chyba Na nim od razu urodziła.takie mam parcie na dole ze nie wyobrażam sobie jak bym mogła nawet to uczynić hehe to chyba niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscEwa
My też dziś po wizycie u lekarza, mała wazy 3200g więc trochę przybrała, szyjka jak to powiedział ginekolog jest zgladzona także coś powoli się zaczyna dziać, skurcze przepowiadajace są więc czekamy dalej... Ale chyba mojemu dziecku się nie będzie spieszyć na świat, ciekawe czy dotrwamy do kolejnej wizyty za dwa tygodnie. A ktg też nie mam robionych. Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscEwa
Co do sprzątania to ja ogarnelam okna i całą resztę w tamtym tygodniu, teraz lezymy i zbieramy siły na poród... Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaaa
No mi faza po lekarzu się włączyła na sprzątanie:-) wtedy kiedy nie moge:-D Ankass w sumie to i fajnie ale wolę żeby cc zrobił mi mój lekarz bo wiem jak tnie i jak blizna wygląda po nim- w ogóle jej nie widać, no i malutka żeby tak jeszcze z 200g przybrała było by ok:)))) no dziewczynki zbliżamy się do końca już prawie. Moja dziś na usg wyglądała jak paczus taka pucia:)))) śmieszne takie zdjęcia a rzeczywistość inna:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaa
Mam.pytanko czy wasze dzieci w brzuszku ruszają się tak jakby miały drgawki??? Taki ptak w klatce co skrzydłami uderza szybko !!! Mówiłam mojemu lekarzowi że tak mam to powiedział że to jelita. A ja że na pewno nie!!! Czytałam też na innych forach o tym.i babeczki tak miały i dzieci zdrowe ale ja się tak bardzo martwie:-((((I boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuleczka nieraz takie ruchy sa.Tak jelita!co on gada.Ale takie ruchy jak trwają długo np 10 minut fo mogą być niepokojące.tzw syndrom motyla.jak motylkowi aie coś dzieje to trzepocze skrzydłami.ja też mam takie ruchyvczesto ale z przesrwami.Ale jak za długo to podobno trzeba monitorować ruchy bo się może bobas zaplatac w pepowine.Tak mi powiedxiwlina szkołę rodzenia.i już nieraz schizowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak mamy takie ruchy i ulekarza na usg nic nie widac zeby się bobasy zaplatalu to widocznie tak już mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ma pucki jak chomik az gin się śmiała że będzie za co wytargac po poridzie.Ale i mnie to takie będzie miała bo to mała pyza grubolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrześniowa Niespodzianka
Termin mamy na 17.09. Pisałyście o skurczach jak wyglądają, byłam dzisiaj u mojej gin, dotknęła brzucha i powiedziała że skurcze czuje, a ja nic nie czułam :) takie tylko napięcie jakby dzidzia się przeciągała. Zrobiła ktg i jakieś małe skurcze też były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrześniowa Niespodzianka
Kuleczkaaaaaaa też mam takie ruchy i zastanawiałam się czy wszystko w porządku ale potem dzidzia ruszała się już normalnie. Pomyślałam czy takie nerwowe to moje bejbi czy może coś z pępowiną nie tak, nie daj Boże okręcona ale na szczęscie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lili
Właśnie ja mam problem z odroznieniem ruchów a skurczem. Bo nie raz tak się rusza ze wypycha brzuch i nie jest to przyjemne. Pytałam lekarza to z morda wyleciał ze tego nie da się nie rozróżnić i tyle się dowiedziałam. Wczoraj po masażu miałam mocne krwawienie i kłucie w pochwie. Teraz wszystko ustalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaaa
Dziekuje Bety no ja te ruchy to odczuwam właściwie od początku takie śmieszne uczucie:-/ ale też nie pokojace. Trochę mnie uspokoils/uspokoilyscie:-)) ale to i tak nie zmienia faktu że się martwię już chyba taka nasza natura:))) MAMUSIEK ,torbę już do konca spakowalam , jakies drobnostki. No i uważam, spać nie mogę już ż nerwów:-) bo to już nie dlugo:-))) syn jeszcze poszedł do klasy 4 do nowej szkoły no masakra. Córką chodzi w krok w krok wie że konkurencja rosnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaa
Wrześniowa niespodzianka rozumiem Twóje nerwy, jak naj bardziej są na miejscu ;-) też myślałam że to pepowina, bo moja mała ma tak od wczesnych tygodni:-((( no a teraz że jest chora, masakra:-( ale dziewczyny mnie trochę uspokoily co ma być to będzie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuleczka teoretycznie w pepowine może so zaplatac N każdym etapie jednak jak dziecko jest większe i takie rzeczy już trudniej.Moja późnym wieczorem też się tak dziwnie ruszala i w nocy dwie godziny ie spałam czekałam aż się coa odezwie. .Lili ja tak samo tego nie odróżnia mam identycznie.teoretycznie jak aa skurcze to rwardnueje cały brzuch i nawet jak lezysz jest mega twardy.Ale ja itak Zielona jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego jak teraz pójdę 14 do gin to nie wiem umowie sięna jakieś ktg czy coś podjade do szpitala.może już mnie zostawi około 20.idę spać jeszcze vo się nie wyspalam.zresztą coś dzisiaj czuję nie będę zbyt aktywna.łóżko i tv.dobranoc hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mialam kilka razy takie trzepotanie ... co do skorczy czy napiec malej to tez do konca nie wiem czy to mala sie napiela czy macica cwiczy. No malo nam zostalo teraz po kolei bedziemy sie rozpakowywac :-) codziennie rano jak.wstaje to jesstem.ciekawa ktora w nocy cos wzielo:-) bylam.tez na masz starym forum z mysla ze moze Ela napisala ale echo :-( wrześniowa niespodzianko juz uzupelniam nasz rubryczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się idzie na to ktg to trzeba jakieś warunki spełnić w sensie nie być po posiłku czy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lili
Normalnie idziesz na ktg, słyszałam nawet ze dobrze jest zjeść coś słodkiego by dziecko się ruszalo. Odszedł komuś czop? Od wczoraj mam dalej takie brązowe plemienia i nie wiem czy to nie za długo trwa. Help v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O coś słodkiego.fajnie:):):) haha.Ale nie wiem czy będę jechać zobaczę wieczorem jak się bede czuła. Lili niby gdzieś czytałam że takie plamienia to mogą być nawet po stosunku na tym etapie bo drażni się szyjke właśnie.a może Ci lekarz mocny taki ten masaż zrobił że sie coś podtaznilo.brazowe uplawy to raczej nic groznego gorzej jakbyy hyly z zywej krwi.ale mozw jak masz numer to zapytaj po prostu lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi czop nie odchodzi poki co.brzuch też sięnie obniżył bo mammega zgagae..Ale mam itak niski ze względu na wagę dziecka.a jak mi sie macica obniży to już chyba nie wstane jak teraz mnie już tak kluje i ciagnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redsky
Mi odeszła czesc czopa jakies dwa tyg temu mialam dwa razy takie plamienie brazowe ale lekarz powiedzial ze brazowe moze byc w nie wielkiej ilosci i ze faktycznie to chyba czop ale nie caly bo ujscie tylko czesciowo otwarte było i tak chodze i chodze i nic sie nie dzieje. betty mi sie obnizyl brzuch a i tak mam zgage, wogole u mnie najgorsza ciazowa dolegliwoscią jest ta zgaga od nie pamietam kiedy ja mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Redsky no i mam masakre nieraz ze zgaga ale itak woletoniz zespół niespokojnych nóg który mam w ciazy raz na jakiś czas. ..to jest dla mnie dopiero masakra nigdy nie wierzyłam że coś takiego istnieje.Ale owszem istnieje.pier.dolca można dostać jak wieczorem złapie.Takie napięcie napięcie stopach ze tylko masaż ratuje a nie będę męża budzić...to jest chyba najgorsze z najgorszych.chociaż oszukać od kilku dni mam aspokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrześniowa Niespodzianka
U mnie czop jeszcze się trzyma, szyjka jest na 1 cm. Jak patrzyłam na naszą listę to dziewczyny z końca i początku miesiąca urodziły, a środkowe jeszcze w dwupaku się trzymamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lili
Zespół niespokojnych nóg to takie ciagniecie w lydkach? Bo właśnie nie wiedziałam jak to się nazywa, a to okropne jest, spać nie można. Dziś taka paskudna pogoda, wszystkim zimno, a mi jest tak gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa ja jestem z końca i jeszcze nie urodziłam hehehe.z samego końca hehe.Lili czy w lydkach to nie wiem.choć to też może być coś w ten deseń.mi chodzi o stopy ze mam takie napięte tylko ze to nie aa bolesna skurcze ....to napięcie jest po prostu ze trzeba ciągle stopami ruszać bo cierpna az.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×