Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćPaulina

Wrześniówki 2017 cz.2

Polecane posty

Gość goscEwa
Ankass A ile waży Twoja córcia? My mamy w czwartek drugie szczepienie Ale tylko 5w1 A pneumokoki za dwa tygodnie. Moja w piątek skończy 4 miesiące i dostala troszkę marchewki Ale nie była nią zachwycona. Zobaczymy co będzie dalej jak dostanie inne rzeczy do jedzenia. A ogólnie też tez jest na piersi czasem dostaje butelkę jak zostaje w domku z tatą lub babcia. Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc
Czesc. Moja ma juz 4m i tydzień wazy 8kg i jest tylko na piersi. Dietę jej rozszerze po 6moesiacu zgodnie z zaleceniami Who :-))) i tak jak robialm to z moja poprzednia dwojka;-) mala jest bardzo kontaktowa, bystra:-) jest spokojna, lubi byc na raczkach ale nie ma problemu zeby lezala na brzuszku czy pleckach, pieknie chwyta zabwki, i probuje przekręcić sie z brzuszka na plecki ale jest jej ciezko, bo dupka ciezka:-))) chodzimy codziennie na spacerki po dwie godzinki lub krócej ubranaka na 68 . Szczepienia miala juz 3 dwa razy po 6w1 i rota, jedno pneumokoki bez goraczki, szczepienia ogólnie super bez najmniejszych powikłań. A tak pozatym to straszna smieszka, dzieci ja uwielbiają, a ona je, usmiechiem ich wita zawsze. Pozdrawiam Kuleczkaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazdziernik2016
My na pneumokoki zaszczepimy jak mala skonczy pol roku bo chxemy szczepic platnym Prevenarem a po skonczonym pol roku sa tylko dwie dawki zamkast trzech. Jestesmy zapisani na poczatek marca. Mala ma 4,5 miesiaca i wazy 7.5kg, nosi rozm 74 i nadal jest tylko na piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc
Ja tez tylko płatnymi szczepionkami szczepie. 6w1 infernix. Rotarix, preveran i jest bardzo dobrze po szczepieniu. Ja ze wzgledu na starsze rodzeństwo szczepie od razu, preveranem-pneumokoki. Kuleczkaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  ankass
Ewa moja mala wazyla 6250 na ost szczepieniu i 60cm ma 4mce i tydzień. Na naszej wadze pokazuje wiecej ale wiadomo jak to wagi domowe :-) ogólnie bardzo grzeczna *******iwa i ciagle sie usmiecha. W nocy budzi sie 2 raxy czasem 3 ale napije się cyca i spi dalej. Tak czytam to moja to kruszyna jakas a myslalam ze duzo wazy jak na 4 mce.Atak to ciekawa jest wszystkiego. Ulewa mi ciagle ale lekarka mowi ze skoro przybiera na wadze to mam sie nie martwic.B ylismy na sesji zdjeciowej bo dostała w prezencie na chrzciny i powiem wam ze rewelacja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscEwa
To moja jest jeszcze mniejsza wazyla na 4 miesiące 5700g ale nie była teraz zaszczepiona bo ma zapalenie układu moczowego i musiała dostać antybiotyk. Jutro idziemy na usg sprawdzić czy wszystko w porządku. Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscEwa
To moja jest jeszcze mniejsza wazyla na 4 miesiące 5700g ale nie była teraz zaszczepiona bo ma zapalenie układu moczowego i musiała dostać antybiotyk. Jutro idziemy na usg sprawdzić czy wszystko w porządku. Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscEwa
A co do sesji to robiliśmy córka przed swietami, super sprawa bo zdjęcia wyszły cudnie, będą miały dziewczyny pamiątkę. Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  ankass
Ja na szczescie juz po 2 szczepieniu 5w1 a balam.sie ze mala cos zlapie bo u nas taka jelitowka panowała. Ewa ja tez ptzed swietami chcialam ale terminy zajete byly a ja zachwycona zdjeciami nawet nie pomyslalam.ze takie ladne beda i jak mówisz pamiatke beda mialy nasze dzieciaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazdziernik2016
My tez zabralismy mala na sesje swiateczna, faktycznie fajna pamiatka i piekne zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNati
Hey czy u Waszych maluchów pojawily sie już ząbki? My mamy 2 dolnej jedynki od piątku czyli prawie 20 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  ankass
Moja nie ma ani jednego jeszcze i nie licze ze szybko miec bedzie bonjak die wda we mnie to hoho pozno jej wyjda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazdziernik2016
Moja za niecaly tydzien konczy pol roku i nie mamy zadnego zeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja też za parę dni ma pół roku i ani jednego zęba, a marudzi ostatnio, nie wiem o co jej chodzi. Waży 7,5 kg. więc jest co nosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc
Cześć. U nas zebow brak. Za tydzień konczymy pol roczku tak szybko zlecialo:-((( jezdzicie juz spacerówka??? My juz tak , córka w gondoli sie denerwowala bo nic nie widziala i byl tylko płacz, smutno mi sie zrobiło jak zmienialam na spacerowe, ze juz taka duza kobitka sie robi:-(((no i czekamy na ta wiosne :-)))Kuleczkaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, zaglada tu ktos jeszcze? Napiszcie co u Waszych maluchow :) Kuleczka, my nadal jezdzimy w gondoli. Juz troche malo miejsca ale chce wstrzymac sie ze spacerowka jak zrobi sie troche cieplej. Mala wazy juz prawie 8.400 wiec w gondoli zaczyna jej byc ciasno, ale nie jest zle :) ma juz 6.5 miesiaca wiec od ok 3tyg rozszerzamy diete i niezle idzie, wszystko zjada chetnie, tylko po ziemniaku miala bole brzucha. Nadal karmie ja piersia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redsky
hej dziewczyny U nas dwa zęby na dole już w 5 miesiącu wyszły teraz chyba ida dwójki albo górne jedynki bo dziąsła wszedzie spuchnięte. diete rozszerzam już od ponad miesiąca ale na słoiczkach nie mam "zaprzyjaźnionego rolnika" więc wybrałam chyba mniejsze zło tylko banana zgniatam i daje "normalnego" My jeżdzimy juz w spacerówce od jakiegoś miesiaca ale bardziej z konieczności :) W czwartek dopiero szczepiłam druga dawką 6w1 przez choroby starszej córki i pogode jestesmy w plecy ze szczepieniami no ale damy radę w sumie to sie nigdzie nie spieszy :) Mała jest bardzo grzecznym dzieckiem tylko ostatniio przez to ząbkowanie marudzi...no i siedzi juz praktycznie sama wogole jest jakas hop do przodu ze wszystkim bardziej niz pierwsza corka.. Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  ankass
Witam ciesze sie ze jestescie dziewczyny...moja mala za tydzien bedzie miala równo 6 miesiecy. W spacerowce jezdzimy juz od jakiegos czasu. Malutka je zupki ze sloika i deserki czesto zupke sama zmiksuj*******any jablka czy musy w tubkach rowniez je i nic jej nie jest. Uwielbia ziemniaki . Zabkow brak nawet dziaselka nie sa spuchniete wiec chyba sobie poczekamy jeszcze. Siedzi sama i w chodziku tez juz sie przemieszcza powolutku daje ja na chwilke . A tak.to z niej smieszek i grzeczniutka. Szczepienoe teraz przelozylam.bo u nas grypa panuje w domu i nie chcialam szczepic.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Daaaawno mnie nie było. Udzielałam się czasami w pierwszej części. Mój synek też za tydzień kończy 6 miesięcy. Póki co karmię go wyłącznie piersią, ale już za moment będziemy rozszerzać dietę. Malutki waży już 8600 i mierzy 70 cm. Wszystkie szczepienia mamy zaliczone zgodnie z planem, więc teraz przerwa aż do skończenia roczku. Synek jeździ jeszcze w gondoli - jest już tak na styk, ale wg mnie jest jeszcze zbyt mało stabilny do spacerówki. Poza tym chcę przeczekać jeszcze tę paskudną pogodę - myślę, że koło świąt przesiądziemy się do spacerówki. Wszyscy mnie straszyli, że taka malutka gondola w moim wózku (mutsy igo) i dziecko mi szybko wyrośnie. A jakoś jeszcze się mieści. Może nie ma już super luzu, ale nie narzeka. Jest bardzo grzeczny, wesoły i kontaktowy. Przesypia całe noce właściwie od początku. No i - odpukać - jest zdrowiutki. Nie chciałabym zapeszać, ale oby tak dalej :) Ząbków jeszcze brak. Mamy za sobą chrzciny - bardzo udane. Powoli myślimy już o wakacjach i o roczku :D Pozdrawiamy wszystkie wrześniowe mamy i wrześniowe dzieciaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solange81
Wyżej to ja - zapomniałam się podpisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha dziewczyny, to zazdroszcze ze Wasze maluchy sa takie grzeczne i spokojne :D moja to maly nerwus, mimo ze jest pogodnym dzieckiem to duzo placze i jak tylko cos jej nie pasuje to zaczyna krzyczec. Nie siada jeszcze sama, ale sprawnie pelza do przodu lub porusza sie obrotami ;) nadal nie mamy zadnego zeba, chociaz dolegliwosci typu swedzenie dziasel nawracaja co pare dni juz drugi miesiac... Solange ja tez juz powoli mysle o wakacjach z mala :) chcielibysmy gdzies wyjechac ale nie nastawiam sie na jakas daleka trase. Wstepnie wybralismy Mazury. Troche sie boje tego pierwszego wyjazdu bo mala pewnie wtedy bedzie raczkowac i przeraza mnie mysl ze bedzie zjadac cos z hotelowej podlogi ;) Co do nocy to u nas sa od poczatku ciezkie, zazwyczaj mamy ok 6 pobudek, a od ok miesiaca nawet po 10-15 co noc :p pediatra twierdzi ze to przez zeby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam pediatra też mówi że mała ząbkuje już od 2 miesiąca, a ona ma już prawie 7 miesięcy skończone i ani jednego zęba. Teraz męczymy się z kaszlem, ale tylko jak zaśnie. Mamy robić inhalacje z atroventu i nebu dose. Mama 85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscEwa
Cześć dziewczyny. Moja mała jutro kończy 6 miesięcy, zębów brak i nic nie wskazuje żeby miały się zaraz pokazać. Waży 6500g i ma 63cm, i jak tak czytam ile Wasze dzieciaczki ważą to moja jest kruszynka. Jeździmy nadal w gondoli choć śmiejemy się z mężem ze chce wyjść z niej bo ciągle się próbuje podnosić. Karmimy piersią a od dwóch tygodni dostaje słoiczki. Pozdrawiamy Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redsky
Moja wazy 7700 i 65 cm jeszcze nie tak dawno wszyscy sie z niej śmiali ze mały paczek w maśle teraz wiecej sie rusza i ja wyciągnęło troszkę Co do wakacji my jedziemy w czerwcu do Grecji za 3 tyg nad polskie morze samochodem mamy kawałek wiec troche sie boje ale mam nadzieje ze dziewczyny dadzą rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma 6 miesięcy i tydzień. Wyszły już dwie dolne jedynki i znowu zaczął marudzić więc znowu zęby będą pewnie szły. Codziennie robi pobudki o 6 rano więc sobie nie pośpie. Wózek chyba ze dwa tygodnie temu zmieniliśmy na spacerówke. Zaczyna też już pełzać i się z bratem o zabawki kłócić:) strasznie nerwowy jest ale jak się uśmiechnie te wszystko wynagradza. Szczepienie też odłożone bo najpierw stan podgorączkowy od zębów potem ropiejące oczko i chory brat więc po świętach najpewniej. A chrzest w drugi dzień świąt będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas chrzciny juz dawno za nami, bo robilismy pod koniec listopada. Redsky podziwiam ze planujecie tak daleki wyjazd z maluchem! Ja to obawiam sie nawet niedalekich podrozy bo mala jest jednak maruda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  ankass
Wesolych swiat dla wszystkim mam i ich rodzin :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaaa
Dziękuję Ankass również życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć tu elka ktoś jeszcze udziela się na tym wątku? Dziewczyny czy mogę powrócić do Was? Ela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redsky
Ela oczywiście co tam u ciebie jak Basia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×