Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćPaulina

Wrześniówki 2017 cz.2

Polecane posty

Gość gość lili
Pije mleko pomaga, ale wiadomo nie cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no długo ęczyło. no ja akurat lezałam bo mi to pomagało wczesniej jak miałam jakies bole rzadko.nie wiem wydaje mi sie ze po prostu miałam taki bol jak nieraz miałam wczesniej ale dodatkowo mała mi się jakoś ułożyła ze mi uciskała i to sie nasiliło moze po prostu i skumulowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redsky
Co do odchodzenia wód to mi odeszły o północy i dopiero o 6 rano byłam w szpitalu wody oczywiście byly czyste bo jak podbarwione krwią lub zielone to natychmiast. Urodziłam po ponad 24 godz od odejścia pierwszych wód. Ale ja nie miałam skurczy dopiero jak mi podali oksytocynę to wtedy zaczęłam mieć skurcze i urodziłam w godzinę.teraz położna kazała przyjechać jak odejdą wody odrazu ze wzgledu ze to drugi poród i mam juz rozwarcie czekam dziewczyny jak na szpilkach mała sie mniej rusza juz tak nie wariuje niewiem czy to dobry znak martwienia tym łożyskiem 3 stopniem :( Ela co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrześniowa Niespodzianka
Październik 2016 i jak tam twoje ktg? Pojawiły się skurcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Redsky bedzie dobrze. mała ma pewnie mniej miejsca. zreszta moja tez ma takie dni ze jest leniwa i tylko czasem chwile polywa i widze fale na brzuchu. po tym wczorajszym bolu tez jakos mniej sie dzis rusza ale sie odzywa co jakis czas.czkawki nawet dzis jescze nie miała, za to wczoraj 5 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak.jak ja sie mecze ostatnio to jest obled meczy mnie mycie talerzy oddycham.jak parowoz brzuch obnizony mala bardzo *****iwa. O wodach slyszalam ze wlasnie jak sa czyste i nie smierdza to nie trzeba panikowac i sie spieszyc oczywiscie jesli nie doszly do tego bole. Kolezance wody odeszly 15 km od domu w sklepie i wrocila sie do domu wziela kapiel dopakowala rzeczy czyli w sumie jakos ok.3 godz w domu byla. Za niedlugo zaczniemy sie rozpakowywac :-) dziewczyny ktore dlugo tu nie zagladaly odezwijcie sie...a co do czkawki u mnie jest bardzo czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa Niespodzianko, ktg wyszlo dobrze, puls dziecka w normie, ale zarejestrowalo juz sporo skurczy, polozna powiedziala ze wyraznie juz mozna odczytac napinanie sie macicy. Moj gin mnie zbadal i powiedzial ze na razie szyjka zamknieta, ale ze w razie czefo to spokojnie moge juz rodzic bo ciaza jest donoszona :) kazal mi przyjsc w srode na kolejna kontrole- zdziwilam sie ze tak szybko, ale w sumie to sie ciesze. Wieczorem mam jeszcze usg i troche sie denerwuje bo jestem ciekawa ile mała wazy- na usg w 31tyg wazyla 1,5kg i byla w polowie skali, ale to bylo juz tak dawno temu ze duzo sie na pewno zmienilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ide za tydzien w czwartek, ciekawe ile przytła przez dwa tygodnie. z dziecmi bywa roznie, moja swego czasu w miesiac przytyla 700 a pozniej zwolnila i w 3 tygodnie trzysta, takze z ta waga to roznie. teraz jestem ciekawa bo ostatnio bylo 2200, teraz w czwartek zobaczymy. Co do zmywania to tragedia bo ja nie moge ustac prxzy zlewie, za bardzo mi brzuch przeszkadza, musze zmywać na wyciagnietych rekach co est bardzo meczzace wiec robie co chwile przerwe, a zmywara sie zepsuła. lekko nie jest heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam podobny rogal.ale wklad inny te rogale z kulkami silikonowymi dotykalam.w sklepie i zapadaja sie trzeba co cjwile formowac poduszke ale tam.pisze ze sie ie zapada wiec musisz sama zadecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redsky
U mnie teraz czkawka a raczej u Marceliny znacznie rzadziej raz na kilka dni. Na szczescie młoda nadrabia własnie i robi chyba fikołki, kopie,boksuje jak szalona.jestem spokojniejsza bo mało co dziś i wczoraj sie odzywała tylko tak delikatnie. Pazdziernik ja tez juz moge rodzić :)!! Moja mała dwa tygodnie temu ważyła ok 2500 a wczoraj ok 3000g wiec jest dobrze pół kilo w dwa tyg.napisz jak po usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ankas a jakiej masz firmy tego rogala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazdziernik2016
Jestem po usg i powiem szczerze ze sie zdziwilam, bo mała wazy juz 3.300! Nawet lekarz tak popatrzyl i mowi "ojej pani taka drobna, ale dziecko to wcale nie małe". Troche sie wystraszylam, bo jeszcze mi powiedzial ze przez te dwa ostatnie ttgodnie do terminu mała moze przybierac nawet 200-240g tygodniowo. Niby jest ten margines bledu 0.5kg wiec mam nadzieje ze usg troche jednak zawyzylo wage... Glowke ma juz bardzo nisko, wiec podobno porod juz blizej niz dalej. Ale chyba faktycznie wole urodzic wczesniej zeby mała juz nie byla wieksza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi.kuzynka zamawiala.tego.rogala i.posciel ze stronki www.mamo-tato.com ale w smyku tez widzialam ppdobne po 80 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazdziernik to poszla ladnie z waga :-) ciekawe ile wazyc bedzie gdybys w terminie urodzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lili
Październik2016 to mamy podobną sytuację, też mówił że lepiej wcześniej urodzić bo może być problem, duże dziecko. :/ trochę mnie tym wystraszył bo w 31 tc byłam na podtrzymaniu i boję się ze nawet po terminie urodze. Ankas ta strona jest zagraniczna? Ceny w dolarach. A nie wiesz jak to wypełnienie się nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili opisy po polsku patrze na skrina co mi kuzynka.wysylala i ceny w pl sa nie znam wypelnienia. Otworzylam.ten link i tam.jak w wyszukiwarce wpiszesz rogale to ceny w pl wyskocza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lili
Co prawda nie jestem na komputerze tylko na telefonie. Ale mi tam po angielsku wyskakuje, wpisze rogal to nie znajdzie. Jutro komputer odpale to sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weszłam na forum sierpniowek i jestem załamana. One tak narzekają, że ja już jestem przerażona tym co mnie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.43 ginekolog woła męża na usg co za zacofanie wstydzisz się męża a ginekologa nie ! !!??? My wchodzimy Razem i cały czas jest przy mnie ja decyduję o obecności nie ginekolog! !! Zgadzam się że po CC jest gorzej niż naturalnym porodzie dlatego zawsze rodziłam z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lili
Czy napisałam ze się wstydzę? Tak jest u niego przyjęte. Tak każda para robi. Co do zacofania to cieszę się że ty taka do przodu jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ktoś źle zajarzył...nikt tu nie pisał ze sie meza wstydzi. wszystko zalezy od lekarza. u mnie nie ma problemu wchodzimy razem od poczatku, nawet weszlismy z córką mojego raz. na badanie na fotelu po prostu nie patrzyła. sa tacy lekarze ktorzy uznaa ze badanie z rozlozonymi nogami est dla nich obojga, nie wiem moze jakis dyskomfort czuja przy partnerze badajac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lili
Sądzę że jak bym weszła z mężem to raczej by go nie wyrzucił. A jakbym uważała że jest coś nie tak podczas badania to weszlabym z mężem albo lekarza zmieniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z reguły chyba lekarze faceci tak mają...z dwoma się takimi spotkałam...jakos kobitki to rzadziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez poczytalam sierpniowki i niestety nie wyglada to dobrze chociaz mysle ze burza hormonow po porodzie tez robi swoje i moze dlatego pojawia sie tyle negatywnych emocji. Ja tez nie nastawiam sie na sielanke po porodzie tylko na to ze bedzie ciezko, bo to moje pierwsze dziecko i niestety wszystkiego bede musiala nauczyc sie od podstaw... tez sie juz stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lili nie przejmuj się tym gościem od badania ginekologicznego z mężem bo ten sam tekst na wielu topikach jest. Ja mam wszystko na bieżąco to nie będę musiała sobie nic przypominać:) gorzej z ogarnięciem dwójki dzieci na raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćPaulina
To wyżej to ja. Zapominam sie podpisywać:) ale będzie trzeba sie ogarnąć i z dwójką dzieci choć łatwo nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×