Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rolnik szuka żony 4

Polecane posty

Gość gość
obejrzałam i nie wiem czy Mikołaj zachował się fantastycznie czy obrzydliwie? hm :-o zazdroszczę gośce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ten Mikołaj durny :O Janka w nim zakochana, napalona, ma z nią dobry kontakt a wybrał młodszą, ch/UJ je/ba/ny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wizyty u rolników trawą 5 dni kiedys ktoś pisał na FB, Karol przez te 5 dni rozkochał dwie, kazdej dał nadzieje-i na boku miał trzecią. To nie jest facet stworzony do załozenia rodziny- dzieciak który nie dosrósł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję Janeczce ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no faktycznie Karol największe rozczarowanie programu to już Piotrek mniejszy niesmak zostawił po sobie :-o no i przynajmniej nie jest ppozbawiony krytycycmu wobec siebie samego :-D słyszeliście to? "z moniką nie pasowaliśmy do siebie intelektualnie" :-D no nie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie już się nowy artykuł pisze na Pudla. A Iwona baluje w podróży i gdzieś ma Zbycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze mu powiedziała na koniec, że co on sobie myśli, że jak mu nie wyjdzie z tamtą to ona go przyjmie z otwartymi ramionami? To nie Bogusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U starego zgodnie z tradycja nic nie bedzie. Teresa madra kobieta nie da w balona robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo jestem ciekawa, czy pani Tereska to ktoś na dłużej, czy na chwilę dla Mikołaja. Ponoć dalej pracuje w Bstoku jako ubezpieczycielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niby tak mu powiedziała, jednak najpierw mówiła "nie przed kamerami takie sprawy" czyli delikatnie chyba skłonna by była być tą rezerwową :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Piotrek mniejszy niesmak zostawił po sobie pechowiec.gif no i przynajmniej nie jest ppozbawiony krytycycmu wobec siebie samego smiech.gif słyszeliście to? "z moniką nie pasowaliśmy do siebie intelektualnie" smiech.gif no nie smiech.gif x Myślę, że on nawet nie był tego śiadomy, że sam siebie zdisował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Justyna powiedziała ze jeśli ją wybierze ona zrezygnuje-bo to dla nie nie facet. Ojciec Karola do Justyny "szkoda" a Justa "Szkoda to jak krowa w maliny wlezie" padłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Janeczka była byt nachalna temu Mikuś ją odrzucił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Janeczka bardzo pozytywna osoba. Nie widać w niej złości,zawiści.. Stary satyra wybrał młodszą i z języczkiem. Mam nadzieję, że da mu popalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda to jak krow do studni n\a\s\r\a\ bo ani wody ani gnoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyna w sumie ok tylko martwiące jest trochę to że ona chyba za bardzo czarno-biało do wszystkiego podchodzi. albo kocha karola na zabój albo totalnie się odcina i pali mosty *to co dziś widzieliśmy. może być jej przez to trudno kogoś znaleźć, bo niestety w życiu dominują barwy szarości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona jest taka władcza ta Teresa taka wojskowa wręcz, tresująca, surowa dla mnie to jest odpychające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba faktycznie Mikołaj brałby Renię gdyby nie dała nogi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po dzisiejszym odcinku to już wiem, że to matka tak Zbiegniewa zgasiła :( niby wszystko ok, chyba kochająca, ale jednak jak chłopina siadł z nią pod domem po odjeździe Iwony, to jeszcze dobić tekstem go musiała "a Ty dalej sam" taka dołująca natura.... Zbychu powinien sobie oddzielne wejście do domu moze uszykować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czuję, że decydujący głos w sprawie rozejścia się w przyjaźni należął do Iwony swoją droga ona ma taką denerwującą manierę w głosie, jakąś taką pretensją, te ostatnie sylaby tak "nuci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karol jest kolesiem mega niezdecydowanym. Złamał dwa serca a na boku pisał z Jagodą. Hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po zapowiedzi kolejnego odcinka wnioskuję, że Mikołaj jednak zostal w domu i nie pojechał do Teresy ciekawe czy to ona się wkurzyła i zfezygnowała, czy jednak myśl o Teresie nie dała mu spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi się wydaje że Karol dotąd był spokojny i nie szalał, a teraz mam ochotę popłynąc w melanż i popróbować życia sodówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja, szajba odbiła bo dostał ileś listów naraz od dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mikołaj chyba nie pojedzie do Teresy, myśle że Janeczka poinformowała ją o "furtce" jakiej chciał Mikołaj, i Teresa odwoła zaproszenie. W sumie tylko bedą dwie rewizyty Gośki i Piotra/ No i poznamy Jagódkę, ewentualnie kolejne z listów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta, i karol tak przez kilka najbliższych sezonów będzie każdy list odhaczał przy kamerach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokłądnie, mnostwo listów dostał pomyślał, że ma branie i sobie może co miesiąc mieć nową dziewczynkę, wybrał trzy nie spodobały się to wziął listy i znalazł czwartą Jagódkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zapowiedzi była pokazana Teresa jak szła sama na placu przed Pałacem Branickich w Białymstoku więc Mikuś do niej nie przyjechał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×