Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czerwiec 2018

Polecane posty

Gość gość Beata
No tak rzadkość troje dzieci było jak najbardziej planowanych zawsze stosowalam metody naturalne i nigdy mnie nie zawiodly dobrze znam swój organizm ale po ostatniej ciazy jakoś wszystko sie rozregulowalo nie wiem moze wiek lekarz przepisal mi hormony na wyregulowanie mialy działać też anty a ja w życiu nie brałam i zawiodły z pomocy korzystałam na początku ciazy psycholog psychiatra brałam leki już daje radę bez jest trochę lepiej ale nie tak jak było w poprzednich ciazach odliczam tygodnie zeby zobaczyc malucha może wszystko sie zmieni bo kocham takie dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Beata
Hormony zawiodły a z pomocy korzystalam na początku ciazy psycholog psychiatra bralam leki bo był koszmar ale już jest toche lepiej jetem już bez lekow chociaż nie jest tak jak w tych trzech ciazach odliczam tygodnie zeby zobaczyc malucha może wszystko przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Beata
Oj za dużo się rozpisalam bo mi coś nie chciało zalogować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beata a w którym tygodniu ciąży teraz jesteś i na kiedy masz termin porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Beata
20 tc na początku maja ale po połowie kwietnia mam mieć gg bo to będzie już czwarte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Beata
miało być cc bo to juz będzie czwarta cesarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nellshell
Trzymam kciuki za Ciebie Beata. Masz wsparcie bliskich? Maz cieszy sie z ciazy? Marika jak Twoj wielki dzien? Mi sie kreci w glowie od wczoraj, wczesniej nigdy nie mialam takich objawow. Czuje sie jak pijana i nie wyrabiam na zakretach. Mija kiedy dlugo wypoczywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Beata
Mąż się cieszy a rodzina jeszcze nie wie zabronilam mówić póki się całkiem z tym nie pogodze o depresji nikomu nie powiem narazie nic po mnie nie widać bo jak to wszystko sie zaczęło to odrazu schudłam 3 kg i nijak nie mogę ich teraz nadrobić będę ukrywać ile tylko się da żeby mieli mniej do gadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
Nellshell mam to samo! Od trzech dni kręci mi się w głowie! Słabo mi było gdy stałam w kolejce w sklepie. Myślałam, że upadne! Gdy wstaje to przez dłuższą chwilę mam ciemno przed oczami. Nigdy wcześniej tego nie było. Ehh uroki ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata- normalnie nie wierze w to co czytam. Na prawdę kobieta 40 letnia wierzy w metody antykoncepcyjne naturalne?! Przede wszystkim nie ma czegoś takiego. Naukowo jest udowodnione ze nie ma na świecie kobiety która by miała zawsze tak samo regularny cykl i aby na tej podstawie planować bądź zapobiegać ciąży! A po drugie nie ma czegoś takiego jak depresja ciążowa. Ty po prostu masz depresje zwykła normalna i tyle. Jedyna fizjologiczna depresja jeśli rak wogole można ja nazwać może pojawić się po porodzie ale tak na prawdę to nie ma takiego terminu w icd 10. Jest wyodrębniona jednostka ale nie chorobowa nazwana baby blues jedni ja uznają inni nie. Ty masz kobieto na prawdę coś z psychika i nie zadziało się to na sutek czwartej ciąży. Nie radzisz sobie zwyczajnie w życiu i albo masz depresje tak jak piszesz ale jak dla mnie to masz tez oznaki zaburzeń osobowości nie umiesz pogodzić się z tym co los ci zafundował- los? W zasadzie to sama sobie to zrobiłaś która baba normalnie myśląca ucząca się podstaw biologii w szkole wierzy w naturalne metody zapobiegania ciąży? Jeśli się leczysz to dobrze bo powinnaś mam tylko nadzieje ze twoje dzieci nie cierpią z powodu braku twojego przystosowania do życia i ogólnej wiedzy nie tylko biologicznej! Uwielbiam po prostu takie ciążowe perełki jak ty. Troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dzięki za takie słowa już więcej tu nie zajrzę do widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Beata
Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Beata
I jeszcze do Trolla to Ty masz zaburzenia osobowości No chyba że nie wiesz co to jest TROLLOWANIE Zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata ty nie czytałaś chyba wątku od początku? Czemu ten gość podpisuje się troll prawda? Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata ależ proszę bardzo. Nie sądzisz ze 40 lat to trochę już dużo żaby dalej cię głaskać po głowie i mówić tylko to co chcesz usłyszeć? Jesteś już duża dziewczynka. Troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika 88
Dziewczyny dziękuję za życzenia. Żyje przeżyłam bez miski przed samym wyjściem z domu mi się tylko zdarzyło. Wszystko wyszło super , O 4 rano uciekłam zostawiając gości ale i tak bardzo długo wytrzymałam O 4 rano uciekłam zostawiając gości ale i tak bardzo długo wytrzymałam. Wybawiłam się i tylko nie mogłam w ogóle jeść. Troszeczkę obiadu a resztę tylko oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćluśka
Cześć Dziewczyny! Marika super, że wszystko się udało! Wszystkiego najlepszego raz jeszcze! Jak tam u Was, co nowego? Ja juz od prawie dwóch tygodni mam super moce, normalnie jestem nie do zdarcia :) Moge sprzątać, gotować, spacerować, robić z dziećmi ozdoby. Cudownie! I chyba czuję mojego Fasolka :) Ide jeszcze w tym roku na usg, może uda się sprawdzić płeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nadal mocy nie mam. Jest lepiej, ale i tak słabo. Też mam czasami wrażenie, że czuję ruchy jak leżę, ale bliźniaki czułam zupełnie inaczej więc sama nie wiem czy to już to? Kończę 15tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja Lisssaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika 88
Jeszcze raz dziękuję bardzo. U mnie po weekendzie miłości wróciły. Raczej nie mdłości a wymioty i to ostro. No ale i tak jest lepiej niż było wcześniej. Mam nadzieję że bliżej końca już i czekam na zastrzyk energii. Trzeba w tym tygodniu mieszkanie ogarnąć przed świętami. Wizytę u ginekologa miałam na piątek ale przełożyłam na dzisiaj bo nabawiłam się jakieś infekcji. w końcu ciągle coś. Przynajmniej zobaczycie moje maleństwo nie muszę czekać do piątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrusek_czerwiec
Marika gratulacje !!! I superowo ze sie wszystko sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marika jakie Ty masz wyniki np. morfologii po takich perypetiach żołądkowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Też w zeszłym tyg, aż się zdziwiłam, bo zwykle przelew wplywa po 20stym. Miasto 40tys mieszkańców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyliłam temat. Przepraszam mamy czerwcowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrusek_czerwiec
Ucielo mi wiekszosc wiadomosci poprzedniej. Beata nie przejmuj sie jedna negatywna opinia tylko zwroc uwage ile zyczliwosci i wsparcia ddostalasod wiekszosci dziewczyn. Nie mozna sie tak przejmowac tak negatywnymi komentarzami. Zawsze komus cos nie pasuje i szkoda nerwow na przejmowanie sie opinia nieznajomej osoby. Zostan z nami i wspierajmy sie ☺ Poza tym masz duze doswiadczenie zwiazane z ciaza wiec takze licze na rady ☺ pozdrawiam dziewczyny !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrusek_czerwiec
Poza tym bylam wczoraj pierwszy raz na wycieczce w Warszawie. Stolica jest piekna wieczorem, czuc magie swiat, sa wspaniale iluminacje i jarmarki. Spacerowalismy z mezem i znajomymi tak duzo, ze wydreptalismy 20km!!! Czulam sie cudownie. No i to byl pierwszy dzien 5 miesiaca ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nellshell
Cytrusek swietnie ze sie tak wyluzowalas. Mi tez sie Warszawa podoba, choc bylam tylko raz na kilka dni. U mnie znow troche nasilone mdlosci, bo skonczyly mi sie tabletki prevomit. Musze czekac na dostawe z polski. A stosuje ktoras z was opaski uciskowe na nadgarstki? te na chorobe morska i lokomocyjna. Ja od ponad miesiaca zdejmuje je tylko podczas kapieli. No i tez cos tam mi pomagaja na mdlosci, wiec moze tym z was ktore wciaz je odczuwaja moglyby pomoc. Jutro mam usg prenatalne. Bede w 12 t 5 d. Oby tym razem bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytrusek na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrusek_czerwiec
Na 1 czerwca mam termin, piekna data. Trzeba sie wyluzowaz, zajac czyms ciekawym. Nie skupiam sie tylko na tym, ze jestem w ciazy. Bylam dzisiaj raz kolejny wbibliotece i wypozyczylam literature dla kobiet w ciazy. Czytam artykuly na stronach internetowych le polecam fachowa literature. Mozna znalezc wiele ciekawych i waznych informacji bardzo szczegolowych czy tez z poczuciem humory. Gdybyscie chcialy to napisze Wam pozycje godne polecenia ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika 88
Moje wyniki z przed miesiąca były w normie. Byłam wczoraj na wizycie i mam infekcje , dostałam jakieś globulki i znowu fortuna , ale ..... Oczywiście było usg i moja księżniczka spała słodko. Wyszło tez mam torbiel 4,5 cm na prawym jajniku , co wczesbiej było nie widoczne. Już miałam jedna w tym miejscu i doszło do skręcenia i byłam operowana na ostro. Hehe jakby mało było tego wszytstkoegk to jesZcE chyba mi bezsenność dochodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×