Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czerwiec 2018

Polecane posty

Gość gość iwonka
ja mam w domu córeczkę z którą było zero mdłości i wymiotów jak byłam z nią w ciąży a teraz druga ciąza i mdłości i wymioty mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noo gdzie ten troll?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój już z tym trollem zniknął i nie wywołujmy już go na tym forum może udziela się na innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jednak trzeba go szukać na "Lipiec 2018"... w sumie to przykre, że ktoś miał rację odnośnie Trolla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaa
Hej. U mnie ok :) Mdłości mijają, czuję się dobrze. Witamin żadnych nie biorę poza kwasem foliowym i witaminą D. W pierwszej ciąży też nie brałam. Zdrowa dieta i tyle :) Nie lubię się "truć" pigułami jak nie ma potrzeby i wyniki są ok. Usg prenatalne i pappa w normie u mnie. Brzucha brak, waga bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość majówka
Ja tam wolę łykać Pregne Plus. Nie uważam, że to "trucie" Ciężko dostarczyć z pożywienia omega-3, w tym DHA, oraz biologicznie dostępną formę folianu, który jest łatwiej i szybciej przyswajany niż kwas foliowy. Można sobie jeść ryby z rtęcią gratis, a to wcale do niczego nie prowadzi. Wyniki mam super :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też biorę Pregna Plus. Jestem w 13tym tygodniu w środę usg i chyba badanie przezierności karkowej. Miałyście takie? To jeszcze chyba dopochwowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Ja tez biorę Pregne Plus i już zakupiłam DHA od wtorku zaczynam brać dodatkowo tak jak lekarz zlecił. Wyniki mam dobre. Gościu ja miałam to badanie równo w 12 tygodniu i przez brzuch USG .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
Też biorę Pregne Plus i nie wiem właśnie o co chodzi z tą drugą Pregną DHA? Bierze się obie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nellshell
Gość z 21:44. Tak dostalam skierowanie na prenatalne, nie moglam sama wybrac daty. Jestem w 11,2 tc. Od wczoraj ciagle wymiotuje, nic nie moge jesc. Nie wiem czy to od ciazy czy jakis wirus, bo dotychczas mialam tylko silne mdlosci ale raczej bez wymiotow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nellshell to faktycznie za wcześnie na prenatalne :) musisz uzbroić się w cierpliwość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowiulka
Ja biorę od kilku dni prenatal duo, ma to samo co pregna + jeszcze 3 czy 4 jakieś składniki i omega. W pierwszej ciąży też prenatal brałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowiulka
Usg prenatalne miałam w 11,6 tyg: część przez brzuch część dopochwowo, może zależy od ułożenia dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można dostarczyć DHA nie jedząc ryb. Są rośliny, które zawierają tzw. ALA, które w organizmie jest "przerabiane" na DHA. Wystarczy zjeść dziennie 2 łyżki siemienia lnianego lub 3 łyżki orzechów włoskich. Voila :) No i zdrowe oleje - lniany, sojowy, rzepakowy. No ale to musi się chcieć ;) I wyniki dzięki temu i w pierwszej ciąży i teraz mam książkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do kwasu foliowego to polecam metafolinę. Ja właśnie biorę metafolinę w tabletkach. No i witaminę D, którą raczej ciężko uzupełnić dietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kosztowały was prenatalne i pappa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nellshell
U mnie nic. Dla kazdej ciezarnej sa za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość majówka
Cooo? Prenatalne za darmo? Ja płaciłam 250 za usg i drugie tyle za pappa. One nie są refundowane chyba, że kobietom po 35r. życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
U mnie usg 150zl, a pappa 250zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
Ja za pappa i bhcg placilam 60 zl. U mnie wszystko ok. 8 cm dzidziuś ma, 13+6 wg usg a 13+1 wg om. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny które już miały prenatalne jaką wielkośc nt miałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
Gość, my 1,10mm na 13t3d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaEwelina
2.28 ale dziecko 8 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaa
U mnie nt 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lexandra111
Cześć chciałabym do was dołączyć :) staramy się o dzidziusia juz 3 miesiąc jestem młodą osobą bo mam 23 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość majówka
U nas było 1,2 NT 13t i 6d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlooooosoooosiiiaaaa
Dziewczyny pytanie na 5 z plusem :) jecie łososia wędzonego na zimno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nellshell
Witaj lexandra. Napisz cos wiecej. Jesli chodzi o łososia wędzonego to ja nie jem, choc bardzo mi brakuje bo uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowiulka
Ja też nie jem choć uwielbiam. A makrele wędzoną i śledzie jecie? Ja nie, ale nie wiem czy słusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nellshell
Ja nie jem. Żadnego "surowego" mięsa. Tunczyka z puszki tez z tego co wiem powinno sie ograniczac, a ja rowniez bardzo lubie i jadłam często przed ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×