Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czerwiec 2018

Polecane posty

Gość gość
Czyli b. nisko ta beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na myśli to, że wg. "dochodzenia" beta na chłopca, a ma być dziewczynka więc dochodzenie nic nie warte? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fox, nie biorę sama z siebie, dostalam od mojej ginekolog i po prostu skonsultowalam wątpliwości z innym lekarzem, bo wyniki wedlug podanych norm są w porządku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jakie witaminy macie zalecone przez gin na drugi trymestr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikaa88
Mi lekarka powiedziała, że dopóki mdłości nie miną mam nie brać żadnych witamin bo one też będą nasilały wymioty itd. Tak więc grzecznie czekam aż wszystko mi przejdzie a mam serdecznie dosyć już. W następną sobotę ślub, a mi się właśnie zaczyna robić opryszczka. Oprócz tego nie mam siły wstać z łóżka i wymiotuję. Kiedy to się skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nellshell
Współczuję Marika. Ja brałam ślub w 1 ciąży. W 3 mcu. Mielismy tylko cywilny i byl o 10:30 rano więc czułam się tragicznie. Do tego mąż miał grypę. Poprosilismy tylko urzedniczke zeby bylo szybko ;) i bylo. Dziś się z tego nabijamy. Mam nadzieję, że u was bedzie lepiej. Bierzesz jakies leki na mdłości? Ja biorę Prevomit. Trochę pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrusek_czerwiec
Ja przyjmuję kwas foliowy (od roku), jod i wapń (100mg/dzień) od drugiego miesiąca, witaminę B12 od 1 miesiąca (jestem wegetarianką), żelazo, B6, C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwonka
ja biore prenatal uno ale w weekend zaczynam 12tc tez marze żeby mdłości się skończyły-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikaa88
Nellshell też biorę prewomit. Co do ślubu to zdecydowałam się na na jak najpóźniejszą godzinę bo czym później tym mi lepiej. Też mam cywilny, bo jestem tak zwaną panną z odzysku. O 17!mamy przyjęcie , i mam nadzieje ze do rana wytrzymam. Teraz najbardziej pomaga mi Cola. To nie jest Zdrowa ale przynajmniej tak nie wymiotuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nellshell
Marika my mielismy tylko obiad dla najblizszej rodziny, więc o 14 już byłam w łózku w pizamie ;) cola tez mi pomaga trochę, więc pije w niedużych ilościach. Trzymam kciuki oby się wszystko wam udało. Ja wciaz nie moge dojsc na badania krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikaa88
Ja na badania krwi wybrałam się popijając z Kubka termicznego po drodze ciepłą gorzką herbatę. Bez tego na pewno bym nie doszła do mnie zapchało Żołądek. Oczywiście bez cukru i bez cytryny. Może tak spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nellshell
Spróbuje z herbata. Prawdę mówiąc nawet nie wiedziałam, że można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troll faktycznie był z Nami tylko do 12tego tyg. Nikt już raczej nie poroni więc po Trollu :( Smutne to........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowiulka
Ale myślicie, że troll kim był, że tylko do 12tyg się udzielał? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na samym początku pisał Nam żebyśmy się nie cieszyły, bo do 12tego wiele z Nas może poronić. Dość dużo racji miał i na pewno wiedzę... Ktoś kiedyś napisał, że po 12tyg nas opuści i coś w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny oprócz trolla to tez mama czerwcowa się nie odzywa a jak niegosc poroniła to czerwcowa na nia naskoczyła i była nietaktowna przypomnijcie sobie niegosc miała wieksza wiedze niż troll w jednej sprawie i dlatego może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Heeej. Macie racje. Kilka dziewczyn teraz zwracali się z zapytaniem do trolla i cisza a wcześniej za każdym razem była odpowiedź. k się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowiulka
Ja zaczynam dziś 13ty tydz i czuje się dobrze. Po mdlosciach nie ma śladu, nie czuję już tez ciągłego zmęczenia czy senności, takze ok. Teraz już nie mogę się doczekać ruchów maluszka:) nie pamiętam w pierwszej ciąży, w którym tyg czułam. Dzisiaj się zważyłam +4kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Ja pamiętam w pierwszej w 16 tygodniu. I teraz nie moge sie doczekać. Ja teraz jestem w 13 +2 i tez juz lepiej się czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwonka
u mnie dziś zaczął się 12tc ,mdłości mniejsze ,waga u mnie 2kg na plusie ale brzuszka w ogóle nie widać jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
Ja w pierwszej w 17stym poczułam ruchy, ale pewnie z ciążą bliźniaczą jest inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Julia
Ja koncze jutro 11t. Tez 2,3 na plusie... Brzuch widoczny jak na 4 m co najmniej :) W pierwszej ciazy poczulam ruchu dopiero w 22tyg bo lozysko bylo na przedniej scianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikaa88
Nowiulka , wiem , ze to nieładnie , ale Ci zazdroszczę. Ja znowu nad miską leżę. Już mam tak dość ...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowiulka
Marika jedyne co Cię może pocieszyć to to, że niedługo powinno Ci się polepszać, a wtedy zaczyna się piękny okres:) brzuszek nie przeszkadza jeszcze i ma się w końcu więcej siły i energii. Także głowa do góry, choć lekko nie jest. Trzymaj się dzielnie. Masz wsparcie w domu? Tzn. Czy chociaż jedzenie ma kto przygotowywac i chatę ogarniac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikaa88
No właśnie mam nadzieję że kiedyś minie. W pierwszej ciąży nie miałam w ogóle żadnych wymiotów MDłośco itd.Miałam za to trzy razy więcej energii niż zawsze. Mój facet mi pomaga jak może, tzn. rano zaprowadza syna do szkoły I coś tam w domu ogarnie. Mam jednak wyrzuty sumienia że on zapiernicza cały dzień a ja nawet obiadu nie zrobię no ale. Dziś się zebrałam i gotuję zupę. U mnie ten problem jeszcze z gotowaniem że Pokój w którym śpimy i spędzamy cały dzień jest połączony z kuchnią więc wszystkie zapachy mam ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwonka
marika88 ja mam podobnie jak ty pierwsza ciąza bez mdłości wymiotów super samopoczucie a teraz odwrotnie mdłości ,wymioty itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a myślicie, że to może świadczyć o płci? Na jedną organizm reaguje dobrze, na drugą mdłościami, wymiotami? :) Jakie dzieci macie w domu, a na jakie teraz wskazał lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikaa88
Ja mam synka przy którym nie Dolegało mi kompletnie nic. Teraz najprawdopodobniej dziewczynkę i takie przeboje. Bardzo możliwe że to przez płeć ja mam synka przy którym nie Dolegało mi kompletnie nic. Teraz najprawdopodobniej dziewczynkę i takie przeboje. Bardzo możliwe że to przez płeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nellshell
Witajcie dziewczyny. Właśnie wróciłam z prenatalnych. Tzn miałam je mieć, ale w związku z tym, że dzidzia ma dopiero 42 mm (a prenatalne podobno można prawidłowo wykonać kiedy płód ma min 45 mm) mam powtórkę za 2-3 tygodnie. Nie wiedziałam, że tak się może zdarzyć, ale babka zapewniała, że wszystko ok. Zrobiła tylko szybkie usg, rybka ładnie pływa. Trochę się stresuję tym, że tak późno to będzie. Krew też dopiero wtedy. Umnie mdłości zamiast się zmniejszać to są coraz gorsze od kilku dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nellshell, a który to tydzień? Czemu tak szybko wybrałaś się na prenatalne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×