Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czerwiec 2018

Polecane posty

Gość gość
Nellshell to nie były skurcze. Najprawdopodobniej dziecko uścisnęlo splot nerwowy odchodzący do kręgosłupa stad ten ból do nóg. Nie martw się nic to nie grozi skoro raz się pojawił to im będzie brzuch rusl tym możesz mieć częściej takie dolegliwości. Po za tym skurcze nie przechodzą po paracetamolu troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nellshell
Dziękuję troll :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwonka
julia tak bardzo delikatnie czuje ruchy i dopiero pod wieczór ale w pierwszej ciązy bardzo póżno odczułam ruchy około 20tc ,tez mam łożysko na tylnej ścianie ,dopiero w tym tygodniu odpuściły mi mdłości i wymioty poranne a rozpoczęłam wczoraj 19tc , za 2 tygodnie mam połówkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
majówka..23tc....Oskar.....brak.....30.05 iwonka.....19tc..... ?....córka.....25.06 klotka.....22tc....dziewczynka..brak....10.06 Julia.........18tc.....syn.....córka. ....29.06 Nellshell..19tc...dziewczynka...syn...26.06 Lisssaa....21tc.....córka.....2synów...13.06 Lena8818..20tc......?.........syn..........20.06 lenka0311..19tc...chłopiec...syn...12.06 Luśka 18tc...córka......syn.....18.06 Ewelina.. 19tc....corka....corka...14.06 Karotella4..17tc..?..córka,syn,syn..29.06 megulkaa...19tc...córka.....córka..21.06 Marika88....20tc......?.......syn.......20.06 Cytrusek_czerwiec...23tc...chłopiec...brak.01.06 wolnaaa...18tc...?...brak...29.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nellshell dziękuję :) Majówka- Imienia nie mamy, bo niemąż nadal myślał, że będzie chłopiec i nie chciał rozmawiać o imionach dla dziewczynki. Ja od zawsze chciałam Alicję albo Zosię po babci, ale Zosia odpada, więc pewnie będę pikietować za Alicją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwonka
klotka bardzo ładne imie dla córeczki ala, jak u mnie byłaby dziewczynka też będę brała pod uwagę to imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Julia
Iwono,jak napisałam do Ciebie -tego samego wieczoru Mały dał o sobie znac :)Dokładnie w 18tc+4dn. Co do imienia -moja Córeczka ma na imię Aleksandra ale mówimy do niej Aleksia, Alejsandrunka albo Ala (ona o sobie tak mowi:)Moja Mama i siostrzenica maja na imię Olga -wiec Ole one ma zarezerwowane. Mi też Ola do AlekSandra jakoś średnio pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Julia
Aleksandrinka miało byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisssaa
Ja się zastanawiam nad dwoma - Laura lub Pola hmmm, co myślicie? :) Tak mnie bolą w nocy biodra jak na nich leżę, że mam dość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marika wpiszesz swoja dziewczynkę do tabelki bo już u ciebie po połówkowym pewna jest już płeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
majówka..23tc....Oskar.....brak.....30.05 iwonka.....19tc..... ?....córka.....25.06 klotka.....22tc....dziewczynka..brak....10.06 Julia.........18tc.....syn.....córka. ....29.06 Nellshell..19tc...dziewczynka...syn...26.06 Lisssaa....21tc.....córka.....2synów...13.06 Lena8818..20tc......?.........syn..........20.06 lenka0311..22tc...chłopiec...syn...12.06 Luśka 18tc...córka......syn.....18.06 Ewelina.. 19tc....corka....corka...14.06 Karotella4..17tc..?..córka,syn,syn..29.06 megulkaa...19tc...córka.....córka..21.06 Marika88....20tc......?.......syn.......20.06 Cytrusek_czerwiec...23tc...chłopiec...brak.01.06 wolnaaa...18tc...?...brak...29.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lenka0311 już jesteś po połówkowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena8818
majówka..23tc....Oskar.....brak.....30.05 iwonka.....19tc..... ?....córka.....25.06 klotka.....22tc....dziewczynka..brak....10.06 Julia.........18tc.....syn.....córka. ....29.06 Nellshell..19tc...dziewczynka...syn...26.06 Lisssaa....21tc.....córka.....2synów...13.06 Lena8818..20tc....syn......syn..........20.06 lenka0311..22tc...chłopiec...syn...12.06 Luśka 18tc...córka......syn.....18.06 Ewelina.. 19tc....corka....corka...14.06 Karotella4..17tc..?..córka,syn,syn..29.06 megulkaa...19tc...córka.....córka..21.06 Marika88....20tc......?.......syn.......20.06 Cytrusek_czerwiec...23tc...chłopiec...brak.01.06 wolnaaa...18tc...?...brak...29.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena8818
No to u mnie sie wyjasniło :) Synuś będzie miał braciszka :) Siusiaka nie da sie podważyć :D maz szczesliwy :P ze wyprawka w polowie z głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Julia
Gratulacje Leno:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Tak . wczoraj miałam wizytę. Potwierdzone ze na 100% synek. Do obserwacji nerka jedna bo ciut powiekszona i na serduszku biała plamka. To ognisko hiperechogenne. Jak przekrecilam słowo to poprawcie. Ale od razu uspokajal mnie ze to nie sa żadne patologie. Żeby faktycznie miało być wodonercze to na tym etapie wymiar byłby około 9 mm. A nie tak jak u mnie 4.2 ale borma do 4.0 dlatego do obserwacji. Po za tym wszystko jest w porządku. Dokladnie sprawdzał. "Nie ma sie do czego przyczepic " :) takze glowa do góry i musi wszystko być dobrze a to tylko fałszywy alarm tak jak z cukrzyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćluśka
Cześć, u nas jeśli córka to Ada. Połówkowe jutro. Dziewczyny, w którym tyg. robicie glukozę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klotka
Luśka, ja robię w końcówce 24 (23+6) niestety nie mogę później, ale lekarz mi mówił, że tak najlepiej to od ukończonego 24. Lena, lenka, gratuluję chłopców :) Imiona wybrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Luska ja już jestem po glukozie jakos koło 10-12 tyg . i juz drugi raz nie musze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lenka ale pilas glukoze? ja mialam badanie z piciem glukozy dokladnie 23+6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Tak . glukoza na czczo wychodziła mi podwyższona i koło 11 tygodnia miałam juz test obciążenia glukoza 75 g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwonka
majówka chodzi ci o to badanie w 30tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość majówka
Tak. To dodatkowo płatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak lekarz skomentował ta plamkę na serduszku? Bo o nerce napisałaś a serduszko? Troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
"Zmora ultrasonografu" może to być to ognisko hiperechogenne. Wspomniałam o tym . Na następnej wizycie będziemy to sprawdzać i jeżeli nie zniknie to wtedy będzie trzeba zrobić echo serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lenka jak przeszłaś te glukoze?:) mnie czeka na następnej wizycie :( normalnie już mnie trzęsie na samą myśl) A usg sie nie przejmuj lekarze chuchają teraz na wszystko. Lepiej pacjentkę poinformować niż później sie odpowiedzialnością tłumaczyć w sądzie. Napewno będzie wszystko ok. Usg to tylko Usg niestety w dużej mierze jest niedokładne. A jak dziecko jest *****iwe to już wogole. Ja juz po pierwszych zakupach wczoraj :D nie mogłam się powstrzymać :P to chyba najlepsze w całej ciąży chodzenie i wybieranie tych małych ciuszków:) kupiłam takie pierdoły świecące chmurki dwie nad łóżko małego i łóżeczko do spania :) pieluszki, gładkie body białe - bo te najlepsze bez barwnika. No i teraz mamy dylemat jak syna nazwać... nie mogę dojść z moim mężem do porozumienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena8818
tam wyżej to ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Test obciążenia glukoza znioslam przyzwoicie . Dostałam w laboratorium cytrynowa glukoze. Nie taki diabeł straszny, ale bardzo sie ciesze ze nie musze robic juz drugi raz . Mam glukometr wiec w razie nawrotu moge wylapac a "nikt mi juz w tej ciąży cukrzycy nie wykreślić". Staram się nie denerwować tym USG . tym bardziej ze lekarz mnie uspokoił. Stres mi nie pomoze na pewno, ani mi ani dla maluszka. A właśnie o to chodzi ze teraz lekarze musza o wszystkim mówić. Ja zaplanowałam zakupy pod koniec lutego zacząć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwonka
dziewczyny wy robicie zwykłe badanie moczu czy z posiewem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćluśka
Ja po wizycie usg. Wszystko sprawdzone poza buzia dziecka bo nijak sie nie dało podejrzeć...I potwierdzona dziewczynka. Lekarz zaproponował powtórzenie usg za 3 tygodnie. Glukoze też mam za 3 tygodnie w 24 tygodniu. No i chyba czas iść na zwolnienie lekarskie. Po siedzeniu boli mnie miednica az ciężko krok zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×