Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona32lata

jak potraktował mnie facet którego kochałam. Czy jest jeszcze dla nas nadzieja?

Polecane posty

Gość gość
Skoro Cię pożada, podkręć go na max-a i daj mu do zrozumienia że nie dostanie nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu, przestań pieprzyć bzdury. seksem faceta nie zatrzymasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona32lata dziś ja po prostu chce żeby wróciło to co było między nami. To miało dla mnie wartość. Trudno to przekreślić. xxx co wróciło?nie mogłaś pokazywać uczuć,prowadzić z nim normalnych rozmów-bo foch i nie odzywał się ''Ja miałam o cos do niego pretensje, on się obrażał. Ja niepotrzebnie za bardzo pokazałam wtedy że mi na nim zależy. I to nas zgubiło. On nie lubił tego... ''-sama tak napisałaś ''Chciałam z nim pogadać, zapytać dokąd zmierza ta znajomość. Zdenerwował się. Zapytałam czy to jest tak ze spotyka się ze mna dla seksu. Nie chciał gadać. Był zły. niepotrzebnie drążyłam temat, naciskałam. On nie lubi tego. Obraził się na mnie. '' czyli co? wierzysz w to ,że się z dnia na dzień zmieni?Zakocha? On cię nie kocha! sama go zapytaj wprost niepotrzebnie się łudzisz ,że coś z tego będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwoń teraz do niego i zapytaj wprost ''kochasz mnie? Właśnie zastanawiam się czy między nami coś jeszcze jest ,odpowiedz szczerze'' jeśli odpowie-tak i zaczniecie rozmawiać(to może coś z tego będzie) jeżeli zacznie kręcić-zmień nr.telefonu i nigdy z nim się nie spotykaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 największych oznak, że on jest w tobie szaleńczo zakochany Kocha czy nie kocha? Lubi, a może szanuje? Niejedną kobietę trapią podobne wątpliwości. Jeśli on cię kocha, „stanie na rzęsach”, aby cię zdobyć i być blisko ciebie. Portal eHarmony przygotował listę objawów zakochanego mężczyzny. Może ona pomoże wam w weryfikacji uczuć. 1. Szanuje cię Kiedy mężczyzna jest zakochany w kobiecie, otacza ją szacunkiem. Troszczy się o każdy szczegół jej życia. Traktuje ją dobrze i jest przy niej prawdziwym dżentelmenem. Przywiązuje uwagę do słów, które wypowiada. Mówi o pozytywnych aspektach jej osobowości, świętuje jej sukcesy. Ponadto zwraca uwagę na szczegóły, na jej przyzwyczajenia. Lubi ją zaskoczyć i zrobić miłą niespodziankę. 2. Nieustannie myśli o tobie Wysyła ci miłe sms-y rano, w ciągu dnia i na dobranoc? Piosenki, nagłówki gazet, slogany reklamowe, znaki, konkretne miejsca przypominają mu o tobie? Czy rozwiązuje wasze dylematy? Czy czasem przyłapujesz go na tym, że wpisuje w wyszukiwarkę Google – co jest zdrowsze – kasza czy ryż? Czy kiedy jest w pracy, myśli o tobie? Jesteś częścią jego dnia? Nawet gdy się nie widzicie, jesteś obecna w jego życiu? To znaczy, że on zainwestował w wasz związek. reszta tu kobieta.wp.pl/10-najwiekszych-oznak-ze-on-jest-w-tobie-szalenczo-zakochany-5982708639679105a naobcasach.pl/9-oznak-ze-on-jest-w-tobie-zakochany/ szczesliwe.pl/artykuly/mezczyzna-zakochany/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona32lata
zapytałam go przecież czy coś do mnie czuje? powiedział że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka Paskuda
co się już rozpadło to już się tego na nowo nie sklei, dalej się będzie rozpadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona32lata
chciałabym jednak do niego jeszcze wrócić, tylko czy jest jeszcze nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozkochaj go w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona32lata
ja po prostu go naprawdę kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia
Ale jak tylko jedna strona kocha, to to nie wystarczy do zwiazku. Musisz to w koncu przyjac do wiadomosci. Nie masz 15 lat. Sprobuj sie troche wyciszyc, zajrzec do swojego srodka, pojdz na dystans i daj sobie troche czasu na ulozenie obecnej rzeczywistosci. Nie rob nic wiecej. Poczekaj i zobaczysz co sie bedzie dalej dziac: z toba, z nim, z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes starsza sporo, z dziecmi, może mu to nie odpowiada ale Ci tego nie powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak go kochasz zrób mu laskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, kuś go i u nie daj.. Jak już Tobie pisali, ubierz szpilki itd. i pokaż mu dupsko ale mu nie daj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On już ja bzykal wiec to nie zadziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadziała bo przecież każdy facet będzie chciał znowu pobzykać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest młody szczeniak sam jestem w tym wieku i pokochałem starszą, lecz z jej winy sie rozpadło. Z opisu wynika ze on cie nie kocha, albo ma jakieś kompleksy jeśli jest biedny a ty masz kase mode źle się z tym czuć, niemęsko. Za mało danych by wiedzieć o co dokładnie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona32lata
oboje mielismy po jednym dziecku. To spowodowało ze oboje od początku mielismy wspólne tematy. Zapewnial ze wiek mu nie przeszkadza i nie odczuwa roznicy. gwoli wyjasnienia - Spróbuje się wyciszyć. Czy to spowoduje ze on do mnie zacznie znowu pisać? ze zmieni z czasem zdanie i jednak zabraknie mu mnie, kobiety z którą spedzal wieczory. Czy całkowicie o mnie zapomni. Czy jets szansa? gwoli wyjasnienia jeśli przeczytałaś mój pierwszy wpis, czy widzisz szansę tu na powrót do tego co było? czy wszystko już przepadło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczeniak nie szczeniak widać że ma miękkie nogi do niego. Co ma kobieta najcenniejszego? -dupsko, zagrać dupskiem mu przed oczami, odstawić się niech się napali ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona32lata
gość z 15:22. To jest biedny chłopak. Ja jestem trochę z innego swiata. Moglby mieć ze mna lepsze zycie. Ale on tego nie chce.. widać.Choc zalil się ze jets mu ciężko, sa w nim takie sprzeczności jakby, chciałby ale się boi, rezygnuje. nie wierzy ze cos ma sens. Szybko się denerwuje... Jest niecierpliwy. pokochałam go pomimo tylu roznic i wad, które miał. Pokochalam go czysta i szczera miłością nie oczekując zbyt wiele w zamian poza uczuciem. A on to zniszczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.24 facet, który sprowadza kobietę do waginy nie jest wart jej otrzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona32lata
nie mogę zagrać dupskiem - przez to się wszystko popsuło. To mu wlasnie zarzuciłam i przez to go straciłam. Z reszta w ostatnich smsach do niego które napisałam wczoraj napisałam wlasnie ze chodzilo mu tylko o seks, ze pobawil się mna, rozkochal w sobie i porzucil, ze mam mu za zle nie to ze poszliśmy do lozka i po jakims czasie mnie zostawil ale ze przez cały czas zachowywal się tak zebym myslala ze mu na nas zależy. a na pewno nie zalezało. Nic nie odpisal. Bardzo dużo mu wczoraj napisałam.. :( co ja mam teraz zrobić. pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę szansę na jego powrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałaś o spijaniu ptasiego mleczka z jego główki i wiek zaniżylaś o parę a może nawet o 25 lat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie że możesz, piszą tu Tobie nawet jak to zrobić. Z tym niezakładaniem majtek (niezłe!!). Skoro mu chodzi i dupsko, to doskonale wiesz co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie powinnas pomilczeć, nawet miesiąc, dwa, wtedy może zatęsknić. Podając mu się na tacy nic nie wskórasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, skoro on chciał tylko sexu, wysłała bym mu zdjęcia swojej myszki i zobaczyła do zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona32lata
wybaczcie te wpisy w stylu pomocy, czy jest nadzieja - ALE JA JESTEM TAK SKOŁOWANA I WYKONCZONA TYM TEMATEM ZE SAMA NIE WIEM JAK SIE ZACHOWYWAĆ, CZY PISAC DO NIEGO CZY NIE, CZY MOWIC MU ZE MI NA NIM ZALEZY CZY MILCZEC, CZY WALCZYC BO GO KOCHAM , CZY POGODZIC SIE Z PRZEGRANĄ CHOC TO TAK BARDZO BOLI. JA WIEM ZE GO KOCHAM, UFAŁAM MU I BYŁAM SZCZESLIWA... Dal mi ladny prezent na urodziny, srebrna bransoletke z przywieszka, wykosztowal się a nie musial. Ja nie przywiazuje wagi do darów, ale byłam przeszczesliwa i pewna ze mu zależy. To było tak niedawno. postaral się naprawdę, zrobil kolacje, dal prezent którego bym się nie spodziewala. W najśmielszych snach. A za 10 dni był koniec. Pomozcie mi, może ktoś widzi tu jakąś nadzieję, szansę - jak ja mam teraz gracv żeby odzyskac to uczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona32lata
weźcie zrozumcie. bądźcie ludźmi nie zachowujcie się jak świnie. Czy naprawdę nie ma już szansy na powrót tego co między nami było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powinnaś walczyć bo nic zlego nie zrobilas, to on zawinil. W tej chwili jestes natrętna a to nie wzbudza pożądania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×