Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona32lata

jak potraktował mnie facet którego kochałam. Czy jest jeszcze dla nas nadzieja?

Polecane posty

Gość gość
Kochana, sikasz za nim, zrób tak aby on sikał za tobą, nie przyznawaj mu się do niczego i nie otwieraj się przed nim, to młody męzczyzna, co kręci młodych mężczyzn. Sex sex sex. Napisz mu sprośnego sms-a i dołącz zdjęcie swojej myszki.. Zobacz co zacznie robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ,to ty od tego rozwodnika z dzieckiem i z tego co pamiętam on też miał dziecko i był po rozwodzie? ;-) widzę że wbrew temu co radziły ci dziewczyny w tym ja również nie zakończyłaś tego z tym dzieciakiem i jednak dałaś mu doopy? ;-) nawet mi cię nie szkoda boś głupia jak but.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałaś że chodzi mu o Twoją dupkę, pokaż mu ją.. Niech on zobaczy co traci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj nie było miłości. Na pewno z jego strony. Tylko seks. Nic więcej. Odpuśc sobie tego chłopaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jak byłem młody i byłem ze starszą, też chciałem od niej odejść i odszedłem. Jak mnie załatwiła, wysłała zdjęcie swoje ogolonej cipki, była w wysokich szpilach. Cipka ogolona na 0, długo waliłem do tego zdjęcia, aż zadzwoniłem do niej, chciałem wrócić, wysłała mi więcej zdjęć. Wtedy byłem młody hormony mi szalały byłem z nią później dwa lata.. Uwiodła mnie swoją dupcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro chodzi mu tylko o dupcię, pokaż mu dupcię, mężczyźni to wzrokowcy, napisz mu czy nie tęskni za nią i zdjęcie swoje pipki mu podeślij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie nie robiła mu pały z połykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:40 TAA,na tym można budować stabilny związek i być dobrym ojcem dla dziecka partnerki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro chodzi mu o jej dupę, a wiadomo że facet musi ruchać, ona go kocha i na pewno chce go poczuć w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spodobałaś się mu, poszliście do łóżka, potem zaczęłaś marudzić o przyszłości, a jego przyszłość z Tobą nie interesowała, więc odszedł. Proste, a tu rozkminy na trzy strony :-/ A że odpisuje, jak mu się narzucasz? No cóż, pewnie by sobie bzyknął jeszcze, ale też wie, że potem znowu będziesz mu zawracać głowę związkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Poszlas z nim do lozka bo balas sie że go stracisz?? Oj chyba nie jestes gotowa na zwiazek. Pobadz troche sama. Poczytaj blogi o zwiazkach np. Volantification I oczamimezczyzny. Moze z nast facetami nie popelnisz tylu bledow na starcie jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś dobrze napisał. Przeczytaj artykuł. Każda myśli podobnie. Ubiorę się seksownie, w łóżku będę wiła się jak żmija i to go na bank zatrzyma. G****o prawda. Teraz większość lasek rozkłada nogi. Myślisz, że śpi tylko z autorką? Takich "oryginalnych" lasek jest dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona go kocha i jak sama napisała poszło o dupę, on na pewno jeszcze nie raz by na nią wskoczył, aby poruchać, ona nie umie zagrać dupą tylko pisze mu jakieś pierdoły, zamiast zagrać dupą o którą mu tak chodzi. Facet jest młody a do niej niedociera że chodzi mu o jej dupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj mu d**y, on sobie ulży a Ty poczujesz się lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znowu ta desperatka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
która nie wie co zrobić aby facet do niej wrócił, dupa dupa i jeszcze raz dupa, on jest młody ona już stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To z wiekiem tez skłamala tu 32, tam 30, to ile w koncu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby wykształcona , po studiach a biegasz za prostakiem. Ty masz ewidentnie jakiś problem że sobą kobieto.Brak Ci godności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak jej rozumu i nawet nie wie jak uwieść dziaka co mam 24lata... Chyba że jest tak gruba i brzydka, to nie ma co się dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko tematu, czemu nie skusisz go na swoją dupcię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia
Pomijajac to, ze ciagle cos do niego piszesz i szukasz z nim kontaktu, jak dlugo juz nie jestescie razem? Tydzien, dwa, miesiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałem że to o mnie ale ja jestem od niej 6lat mlodszy i my nie spaliśmy ze sobą ale to było 3lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój z tym kuszeniem , facet jej NIE CHCE więc żadne kuszenie nie pomoże . Zrobi tylko z siebie idiotkę i zniechęci go do siebie jeszcze bardziej, facet pomyśli że miał rację że ją zostawił bo kobieta nie ma za grosz honoru i ambicji. Autorko .... odpuść go sobie , nie poniżaj się , miej godność i pokaż klasę . Jeśłi cię kocha to sam wróci z podkulonym ogonem , jeśli nie kocha żadnym sposobem go do tego nie przymusisz !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech go skusi , sam do niej przyjdzie , daj mu z******ty sex i zapytaj się czy chce więcej .. Nie zrobi zniżenie idiotki. Jak nie spróbujesz do końca życia będziesz żałować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ma przyjść dla z******tego seksu to niech idzie do prostytutki, wrócić powinien bo kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Extra wysyłacie go na prostytutki ...żenada sex ich złączy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On chwilowo nie chce ani prostytutek ani jej, on chce juz tylko swietego spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerazaja niektore wpisy. Autorko, on Cie nie kocha, daj sobie spokoj. Wiem, ze latwo powiedziec. Gdyby Ci nie zalezalo, to bys odpuscila i nie pisala na ten temat. Teraz raczej juz raczej powinnas myslec jak radzic sobie z ta tesknota i strata. Musisz przebolec i probowac zapomniec. On albo w koncu sie dowie czego chce, albo bedzie wykorzystywal Twoje uczucie i bedzie chcial sie spotykac na seks. Jesli tego nie robi, to chwala muz za to. Przynajmniej tyle. Teraz sprobuj odpedzac mysli o nim. Spedzaj fajny czas z dzieckiem i stawaj na nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie wydaje ze poznal inna w ktorej sie zakochal dlatego juz go nie krecisz.Ty bylas tylko fo lozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×