Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Apel do kobiet, ktore zamiaruja sobie zrobic tatuaz

Polecane posty

Gość gość
Powiedzmy, ze wierze, ze to inna osoba. Dziwne tylko, ze wszystkie osoby ktorym nie podoba sie cos tak trywialnego tak histerycznie odpowiadaja. Zaczeliscie od checi podbicia samooceny, a skonczyliscie na zaburzeniach ktorymi interesuje sie psychiatra. Oczywiscie na calym spektrum sie mylicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dlatego wszyscy powinni ich nie miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dama powinna być damą, a od tyłu to stukają się pieski. Dama może co najwyżej od góry, na jeźdźca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co obklejać FERRARI????? Maluszki i wypierduszki niech się tatuują, jak mają brzydkie ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był kiedyś taki temat, tak to m.in. szło: tatuaze u lasek to takie wołanie o zwrocenie na nie uwagi. piekne kobiety sobie ich nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ferrari rowniez bym go pomalowala. :) Zeby bylo smieszne to jedna krytyka ktora wytatuowane kobiety slysza najczesciej to, ze byly takie atrakcyjne i po co im to bylo. Klasyczna urode juz mam. Gdybym chciala podobac sie wszystkim to bym klasycznie wygladala. To nie o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Królowa Łzawica dziś Żaden z facetów, którzy byli mną zainteresowani, nie stracili tego zainteresowania dowiadując się, że mam tatuaż. Jesteś dziwny lapka.gif" To zależy w jakim towarzystwie się obracasz, niektóre subkultury lubią tatuaże u kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Subkultury (luzno traktuje to pojecie) tez przyciagaja ludzi z roznych srodowisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram autora, też mam klasę i nawet bym nie tknął takiej baby, jestem gentlemanem nie cyrkowcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Subkultury (luzno traktuje to pojecie) tez przyciagaja ludzi z roznych srodowisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIe chciałbym, żeby moja przyszła żona miała tatuaż, laska na jedną noc - czemu nie, ale nie wyobrażam sobie matki moich dzieci, w wieku powiedzmy już 40-50 lat, kiedy to lada dzień będzie bawić wnuki, z widocznymi dziarami na skórze, która lada dzień zwiotczeje. I jak ja miałbym z nią pokazać się na eleganckich przyjęciach, na które chodzę z racji pozycji zawodowej? Co innego, gdyby to był tatuaż w miejscu zupełnie niewidocznym, i np. mogłaby założyć sukienkę z odkrytymi plecami, rękami itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie widzialam gentlemana ktort kobiety nazywa babami :) widze pewien trend. Wszscy macie sie za dobrze wychowanych, za swietna partie do zwiazku i wszyscy pokazujecie zerowy szacunek do kobiet ktore nie podobaja wam sie fizycznie. Szybko sie irytujecie i wiekszosc jest wulgarna. Ciekawe ktora kobieta chcialaby meza o takim profilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Subkultura to subkultura, ma charakterystyczne "symptomy", czyli np piercing, tatuaże, ubrania, fryzury. Normalni ludzie tego nie potrzebują, to taki krzyk o pomoc, charakterystyczny dla wieku dojrzewania, a nie dorosłej kobiety na poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że ten gentelman klasyfikuje kobiety po prostu na damy i baby (wieśniaczki, łachudry i może w jego mniemaniu tu również wrzuca wytatuowane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potencjalna zona chcialaby meza ktory sypia z kim popadnie na jedna noc? Zapomnialam dodac do mojej listy - jestescie niewyobrazalnie puszczalscy. Co do przyjec - bylam na kilku i nikt mi glowy nie odgryzl ani moj maz sie nie wstydzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe ile ty mialas przed slubem? pilnuj siebie juz wiem jak sie takie z tatoo prowadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są przyjęcia i PRZYJĘCIA, widać niewiele w życiu widziałaś. Facet nie musi być puszczalski, żeby sklasyfikować kobietą na jedną noc (teoretycznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama ( bardzo elegancka kobieta) chyba by zemdlala jakbym nazwala kogos baba czy chlopem :P To jest wlasnie roznica miedzy ludzmi ktorzy chca byc uznawani za ludzi z klasa i tymi ktorzy nie musza tego udowadniac. Co do subkultur -za moich czasow to byly bazowane na muzyce, ubrania to byl dodatek. Chyba jakas stara jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednego ktory jest moim mezem - nie musisz dziekowac za zaspokojenie ciekawosci Gosciu od przyjec - mozliwe. Mam wrazenie, ze dorastalam i zyje w troche innym swiecie niz niektorzy tutaj. Albo nigdy nie bylam na takim eleganckim przyjeciu albo zwyczajnie nie podniecalam sie nim tak jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baba występuje w słowniku poprawnej polszczyzny, jest to pojęcie określające kobietę rubaszną lub handlarkę, przekupkę :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo są damy i wieśniaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podniecam się przyjęciami, gdzie wyraziłem podniecenie, w którym momencie? Podniecają mnie piękne kobiety bez tatuaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, ze istnieje nie znaczy, ze wypada go uzywac. Osoba z klasa po prostu tego nie zrobi bo nie ma w nawyku uzywac umniejszajacych okreslen wzgledem innych. Jest tyle slow w slowniu i sposobow okreslenia kobiet ktorych aparycja i zachowanie ci nie odpowiadaja, a ty wybrales takie ktore pewnie uzylaby taka "baba"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie ja, ja tylko gościa bronię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podales je za przyklad znaczacego wydarzenia wiec musza byc dla ciebie bardzo wazne. Chodzi mi o podkreslenie roznicy w podejscu - dla mnie takie rzeczy nigdy nie byly istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są dla mnie ważne, to istota mojej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kazdy ma jednak taka prace i nie kazdy chcialby podporzadkowac cale swoje zycie wygladaniu. Dla niektorych to sama przyjemnosc bo w takim srodowisku sa jak ryba w wodzie, inni zapieraliby sie rekoma i nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie wiesz gdzie trafisz w którymś momencie swojego życia. Jesteś młoda, możesz znaleźć pracę wymagającą ogólnie pojętego "bywania" lub Twój mąż może taką pracę znaleźć. Trudno określić gdzie znjdziemy się za 5,10 czy 15 lat i w jakiego rodzaju miejsca będziemy uczęszczać. Ja też w młodości byłem fanem rocka, ubieralem się specyficznie, na szczęście nie przyszło mi do głowy zrobić sobie tatuaż choć było to modne. Obecnie jestem biznesmenem w dosyć specyficznej branży, którą wymaga idę mnie bywania. Jeszcze 5 lat temu si głowy by mi nie przyszło że znajdę się w takim miejscu i będę tym kim jestem. Pomyśl o tym, życie pisze nieprzewidywalny i ciekawe scenariusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×