Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Apel do kobiet, ktore zamiaruja sobie zrobic tatuaz

Polecane posty

Gość gość
Sory za literówki - smartfonowe podpowiadniki pisowni ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ponad 30 lat, tatuaż od ponad 10-ciu, tylko jednemu facetowi się nie podobal (nie mój facet). Był bardzo uprzedzony do tatuaży. Nie załuję, że go zrobiłam. Mały, deliklatny tatuaż jest ok, natomiast nie lubię tatuaży na calych nogach+ klacie, gdy caly facet jest wytatuowany. Absolutnie nie zgadzam się, że kobiety z tatoo są gorsze/ wieśniary/ niewykształcone/ głupie/ etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nawet piękne kobiety je sobie robią, u mnie w pracy kobieta powiedzmy 9/10, wysoka, zgrabne nogi, ładna twarz, ruda - walnęła sobie na całe udo (od przodu) jakiś tatuaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To był twoj wybor, a nie przypadek. Ja sie w ogole nie zajmuje niczym co wymagaloby ode mnie bywania. Jak juz to moj maz wlasnie, ale on nie jest typem osoby ktora by sie wstydzila pokazac wytatuowana zone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyja to strata, ze sobie walnela? To jej udo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak napisałem, dzisiaj to dzisiaj, a za 10 lat może być zupełnie inaczej. Twój mąż może i bywa, ale nie w takich kręgach, gdzie tatuaż jest nietaktem i oznaką prostactwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze, nie chcielibysmy bywac w takich kregach. Oboje mamy bardzo specjalistyczne zawody. Nie pchalabym sie tez w nowy zawod po latach spedzonych na studiach. Nie zamienilabym umyslowego zawodu ba "bywanie". Jezeli sa srodowiska dla ktorych jestem "prostaczka" bo mam tatuaz to wyobraz sobie jakie ja mam zdanie o tycg srodowiskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno ta kobieta strasznie rozpacza po stracie takiej partii. Kto wie, może nawet odetnie sobie rękę dla Ciebie. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim kobieta mająca tatuaże raczej jest osobą otwartą na świat i nie chciałaby zostać wprowadzona do funkcji wizytówki czy inkubatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że rozmowa ucięła się jak zaczęła być ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor:ej Jak sama widzisz tatuaże, są generalnie czymś niedwracalnym, kolczyk możesz sobie wyjąć, włosy przefarbować, ale tatuaż? Chyba że ten zmywalny. Najlepiej robić rzeczy tak aby potem można było coś zmienieć, jak kolega wyżej mówi - różnie bywa, a w życiu trzeba być jak kameleon. Ale skoro tak Ci dobrze z tatuazem i jestes taka niezależna od innych to czemu aż tak wzięłaś sobie do serca słowa jakiegoś psychola, aspolecznego deliba i pseudo biologa? Jak długo nie znajde kobiety na żone to zmienie troche zasady i zalicze kilka kobiet z tatuażami ot tak dla żartu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj autorze. Twoich slow na temat tatuazy nikt nie wzial sobie do serca. Chodzi ogolne podejscie do kobiet. Nawet jak spotkasz idealna to ja skrzywdzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor: Oj autorze. Twoich slow na temat tatuazy nikt nie wzial sobie do serca. Chodzi ogolne podejscie do kobiet. Nawet jak spotkasz idealna to ja skrzywdzisz. Skad to wyczytałaś? Z kryształowej kuli czy jąder jednrożca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co mowiles o twoim podrjsciu do zwiazku. Mowisz,ze decyzje musza byc odwracalne. Posiadanie dzieci nie jest taka decyzja. Rozwod jak masz te dzieci i dom tez nie. Przywiazujesz taka wage do glupot, a jednoczesnie nawet nie wiesz po co ci rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor: Mowisz,ze decyzje musza byc odwracalne. Posiadanie dzieci nie jest taka decyzja. Rozwod jak masz te dzieci i dom tez nie. A kto powiedzial ze nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korekcja : nie jest tak latwo to odwrocic. Poza tym po co brac slub jak bierzesz to pod uwage? Tylko skrzywdzisz kilka osob samym brakiem zaangazowania emocjonalnego. Albo bedziecie zyli z zona obok siebie co tez nie jest zdrowe dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor: Ojj bedzisz nie znasz zycia, nie wiem ile masz lat, ale z tego co mowilaś jesteś mężatką z dziećmi więc nie zdziw się jak dowiesz się np za kilka lat czegoś co np teraz wyprawia twoj mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram kobieta która jest żona musi byc dobra w luzku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie podejmuj pochopnej decyzji, by nie popaść w syndrom"tattoo regret" na całe swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Popieram kobieta która jest żona musi byc dobra w luzku xx dziecko naucz się pisać, kto posłucha nieuka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatuaż to naprawdę ostatecznosc, nieprzemyslany burdel na ciele. Te bazgroły oszpecają czasem dosc atrakcyjne kobiety. Dno. M.Sablewska, ma zryty.beret i to co sobie zrobila ze swoim ciałem to po prostu brudnopis przedszkolaka.Ohyda. Pomijam fakt tych cudnych ciał, sflaczalych rąk ,pleców, nog itp. z tymi dziarami na,starość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatuaż to naprawdę ostatecznosc, nieprzemyslany burdel na ciele. Te bazgroły oszpecają czasem dosc atrakcyjne kobiety. Dno. M.Sablewska, ma zryty.beret i to co sobie zrobila ze swoim ciałem to po prostu brudnopis przedszkolaka.Ohyda. Pomijam fakt tych cudnych ciał, sflaczalych rąk ,pleców, nog itp. z tymi dziarami na,starość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie sie Sablewskanpodoba :) Tattoo regret dotyczy tych samych ludzi ktorzy biora slub po roku znajomosci. Kazda nieprzemyslana decyzja moze ugryzc cie w tylek po czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze- nie mam dzieci. Nie dowiem sie o czyms co wyprawia moj maz bo nie robilam na nievo castingu. Znam go jakp czlowieka i wiem, ze jest spokojna i wierna osoba. Poza tym po prostu sie kochamy, a to bardzo umacnia zwiazek. Przed slubem bylismy razem bardzo dlugo. Gdyby mial cos wyprawiac to nie teraz tylko 10 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, rozważam tatuaż, ale nie mogę się zdecydować... Wstaw swoją fotkę to rozważę, czy warto tracić taką szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maj Sablewska ma coś z głową, za czasów Dody była słodką, atrakcyjną kobietą, teraz jest karykaturą ze szczeną konia, ustami ryby i tatuażami faceta z więzienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, brudnopis na całe dłuuuuuugie życie. Młodość kończy się szybko, a starość trwa czasem 40-50 lat, skóra wtedy wygląda tragicznie z tymi dziarami, wyobraź sobie, że w wieku 40-50 lat będziesz wstydziła się ubrać w krótki rękawek czy cokolwiek (nie wiem gdzie go masz) i tak do usranej śmierci będziesz się wstydziła założyć na siebie w środku lata letnie ubrania. A wnukom będziesz tłumaczyła, że nie, babcia nie siedziała w więzieniu :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bede sie wstydzila bo mnie sie podobaja tatuaze na starszych osobach, a 40 lat to nie starosc :) duzo osob w moim wieku ma tatuaze wiec dla moich wnukow to pewnie nie bedzie takie interesujace. Robiac tatuaze wiedzialam, ze bede stara. Dlatego np nie mam na brzuchu bo wiem, ze nie podobalby mi sie po latach. Skad to wasze przekonanie, ze tatuaze sa nieprzemyslane i ktos nie wie lub nie pamieta, ze bedzie stary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Sablewskiej to wole ja teraz. Wyglada moim zdaniem duzo lepiej i ma fajne tatuaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, Sablewska z botoxem w szczęce i policzkach i rybimi ustami wygląda oszałamiająco.. Taki właśnie macie obraz fajnej laski, czyli sztuczna i wytatuowana... To świadczy o waszym poczuciu piękna, tatuażystki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×