Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Apel do kobiet, ktore zamiaruja sobie zrobic tatuaz

Polecane posty

Gość gość
Tak, jasne: na kafeterii spotykają się przystojny i inteligenty amant dla każdej kobiety oraz wymarzony biznesowy kontahent tylko i wyłącznie po to, żeby poinformować, że nie lubią wytatuowanych. Nasz królewicz odmówił wstawienia fotki na zachętę, to może pani biznesmen wklei jakiś link do swojej firmy: śmiało, przeczytam i dowiem się co straciłam robiąc tatuaż :D Po amancie już rozpaczam, ale dowal mi jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatuażysta / tatuażystka to nazwa zawodu - oni już mają pracę. Nie sądzę też, żeby praca w Twojej firmie była z******ta. Z******ta jest praca gdzie masz możliwość rozwoju, Twoje zasługi są doceniane, a wypłata wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza firma ma się świetnie, nie martw się, jak już kogoś przyjmiemy i przemaglujemy na próbnym, nie opuszcza nas do emerytury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ proszę Cię bardzo, nazwa mojej firmy (w której rekrutuję) to E&Y, to żadna tajemnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrząc na to statystycznie - wyolbrzymiasz, a to trochę podkopuje prawdopodobieństwo innych twoich stwierdzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygoogluj sobie jeszcze: E&Y najlepszy pracodawca bo nie mogę linku wstawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabawne, że to co mówisz dokładnie przeczy "wartościom" tej firmy. Zakładając oczywiście, że chodzi Ci o EY i zrobiłaś tylko błąd w nazwie. Plus kiepskie opienie na glassdoor. Dziwne, że starają się być tacy otwarci i promować nowy talent, a jednocześnie mają takich pracowników jak ty. Puste slogany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otwarci, ale nie na tatuaże :) e&y to nie błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego ta firma od walczy z "high attrition rate" (szybkie wrzucenie hasła w wyszukiwarkę) więc chyba nie wszyscy zostają. Miło jednak, że starają się z tym walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Artykuł z preclowego arta pozostawiam bez komentarza, natomiast co do firmy: kim tam jesteś? Rekruterką, kierowniczką któregoś z działów czy pracujesz w dziale sprzedaży lub promocji (skoro piszesz o pozyskiwaniu partnerów biznesowych)? Musisz być kimś bardzo ważnym skoro Twoje osobiste przekonania mają taki wpływ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę nawet znaleźć firmy z "&" w nazwie. W każdym razie - zdecydowanie nie była by to praca dla mnie w takim razie. Jeżeli chodzi o "EY" to korporacja jak każda inna, fajnie, że się starają poprawić. Zdecydowanie wolę swoje specjalistyczne stanowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie są moje osobiste przekonania, tylko pewne standardy, których wszyscy pilnujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja bede sobie robic tatuaze specjalnie, zeby takie pustaki jak ty mnie omijaly. i jeszcze te kometarze pseudo porzadnych matek polek, normalnie chyba kij od szczotki polknelyscie. a teraz apel do wszystkich kobiet, ktore chca miec tatuaz, czy cokolwiek innego! robcie sobie co chcecie i nie zwazajcie na ludzu wczesnien wymienionych, lepiej byc sama niz z palantem, lub w towarzystwie ciotek klotek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jej wierzę - a to forum wchodzą różne osoby. Bardziej dziwi mnie naginanie faktów o tym, że ludzie nie odchodzą (odchodzą i dlatego firma z tym walczy), a ona źle napisała nazwę firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nazwa zmieniała się, obecnie logo jest inne, nie rozumiem, w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż - korporacja jak każda inna, nastawiona na przemiał i wątpię by ktoś tam miał czas w ogóle oglądać moje tatuaże, ale jak już to takich klepalni są setki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niewidoczne tatuaże nie są problemem, dopóki nie widać ich na spotkaniach biznesowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie patrzę na oficjalną stronę - wyraźnie jest EY, nie ma tam '&". Problem jest w tym, że chyba ci nie wierzę w Twoją historię - ciężko mi wyobrazić sobie wysoko postawionego pracownika który nie wie jak napisać nazwę własnej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem kim trzeba być żeby nawet logo firmy której się pracuje nie pamiętać :D pracownik miesiąca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chwila, posiadanie tatuaży robi z kogoś anarchistę czy nie? Co za różnica czy ma tatuaż na nodzie czy na ręce jak dress-code wymaga nieco bardziej konserwatywnego stroju niż bikini?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są pewne niepisane standardy, jakich wszyscy rekruterzy przestrzegają, obyście nie musiały się o tym w życiu przekonywac i szukać dobrej pracy z widocznymi tatuażami, czego wam życzę, bo dyskusja staje się jałowa, wyraziłam swoją opinię i możecie się z nią zgodzić lub nie, a życie wam to w przyszłości zweryfikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchaj pracuję tam od dawna i przyzwyczaiłam się do starej nazwy, która funkcjonuje nadal na wielu dokumentach, poza logiem, dżizas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że nie masz pojęcia o standardach . Już w kilku poważnych firmach pracowałam, teraz mam ogromnych klientów i nikt nie zwrócił uwagi na tatuaż jaki mam na nadgarstku. Tylko, ze ja wiem jak nazywa się moja firma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idę spać bo jutro czeka mnie dzień pełen przygód w segregacji ze względu na posiadanie tatuaża lub nie :) miłej nocy, życia, pracy i czego tam jeszcze mogę wam życzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To też kłamstwo z twojej strony, firma była kiedyś znana pod pełną nazwą (i wtedy miała "&"), potem zmieniono na EY. Poza tym chwilę temu twierdziłaś, że nie zrobiłaś błędu w nazwie. Teraz twierdzisz, że zrobiłaś z przyzwyczajenia. Nawet przed oficjalną zmianą nazwy i loga potocznie używaną azwą było EY. To wszystko wiem z 3 minut na googlach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to już wiadomo gdzie lepiej nie pracować jak takie kompetentne osoby pracują nawet w rekrutacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za głupoty opowiadasz, nazwa firmy zmieniła się w 2013 roku na całym świecie, od 4 lat nie umiesz się przyzwyczaić, zapamiętać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×